Татьяна БеглякКакова цель вашего воплощения?

Tatjana Begļaka - Kāds ir jūsu iemiesojuma mērķis?

17 07 27 01

17 07 27 01aEsības dievišķā Velte.

Man šķiet, ka ļoti daudzi mēģina precīzi noskaidrot, kāpēc viņi ir šeit, šajā iemiesojumā tieši tagad. Un pasaulē, kurā pieaug turbulence, ko tieši jūs šeit darāt? Kā mēs varam palīdzēt? Ar šo jautājumu pietiek, lai padarītu traku, tikai domājot par to!

Tātad, ja nu jūsu iemiesojuma iemeslu varētu viegli atklāt no jūsu dzīves pašreizējiem apstākļiem? Ja, vienkārši pamainot perspektīvu uz to, kā jūs veidojat realitāte, tas paaugstinātu ne tikai jūs, bet katru jūsu apkārtnē? Ja nu tas ir vienīgi patiesi pozitīvais veids, kā mainīt pasauli…

Sk. arī: Kā un kāpēc cilvēks ir aizmirsis savu uzdevumu?

 

Universālais pievilkšanas likums

Universālais pievilkšanas likums pēc būtības nozīmē:

Visumā viss darbojas saskaņā ar apziņas konfigurāciju. Jebkura konfigurācija mūsu iekšienē ir radoša un ārpus mums izpaužas kā tieši tas spogulis, kurš mums nepieciešams, lai turpinātu attīstīties un augt. Mūsu mērķis šeit ir izstarot mūsu gaismu arvien spilgtāk, izpausties arvien patiesāk, būt visam, kas mēs varam būt.

Saskaņā ar pievilkšanas likumu spogulis, kuru mēs radām, ir mūsu ideālais instruments, lai izpildītu šo likteni.

Tātad mūsu liktenis nav kaut kas, ko mēs darām – lai arī mēs izdarīsim daudz ko. Visa mūsu likteņa būtība ir esība un tās atklāšana. Faktiski, kad cilvēki konstatē, ka viņi šajā ceļā var patiesi atdoties pašreizējam momentam, viņi atklāj patieso būtību dzīvē – tā kļūst maģiska un veiksmīga – vada jūs izpazīt sevi un parāda visu, kas jūs varat būt, un tā ir līdzīga dzīvei debesīs!

17 07 27 02

 

Esības brīnišķīgās veltes

Tātad veltes, kuras mums tiek dotas, kad mēs iemiesojamies, ir apbrīnojamas burvīgas esības veltes: līdzjūtība, mīlestība, prieks, interpretācijas spēja, izpratne, empātija, nenosodoša uztvere, pieņemšana, došana, radošums, spēja vispārināt, kaislība, uzticēšanās, koncentrēšanās, motivācija, vadības spēja, biznesa spēja un absolūti tīra maģija.

Es tās īsi minēju kā vārdus, bet katra no tām atsevišķi ir tik neticami saistīta ar iespēju un izpausmi, ka nav iespējams pienācīgi uztvert to kvintesenci. Jūs domājat, ka esat sasniedzis visu, ko varat dot pasaulei, bet visums meistarīgi uzbūvē jaunu klinti, lai parādītu jums, kur esat apstājies. Jūs domājat, ka saprotat, kā patiesi izpausties, bet visums parāda jums pilnīgi jaunu brīnumu lādīti. Šādām esības veltēm ir bezgalīgas izpausmes – vienkārši bezgalīgas!

Man ir skaidrs, ka, pateicoties plašajai izzināšanai gan šajā dzīve, gan daudzās citās, visums nepārtraukti strādā ar savu spēka paleti, lai notiktu pats galvenais (lai arī bezgalīgi dažādos veidos). Tas ir, nepārtraukti atjauninot, attīstot un mainot transportlīdzekļus tā, lai mēs katrs varētu izpaust vienu vai vairākas no šīm veltām – lai ļautu veltēm patiesi skanēt.

Sk. arī: Kā atklāt savus talantus?

Ar vārdu “transportlīdzeklis” es domāju situāciju, notikumu vai pieredzi. Tā varētu būt saistība ar noteiktu konfigurāciju, piemēram, kas nospiež visas jūsu pogas. Kāpēc? Lai, piedzīvojot saspringumu, jūs konfrontētu ar to, attīstītos un pāraugtu to. Tas varētu būt dzīvības apdraudējums vai nopietna novārdzinoša slimība, kuru jūs vienkārši nevarat izārstēt. Kāpēc? Lai jums būtu ideāla situācija izjust un iepazīt sevi kā kaut ko aiz fiziskā ietvariem.

17 07 27 03

 

Spogulīt, spogulīt, saki man tā...

Daudzi cilvēki domā, ka viņu likteni nosaka ārpasaule, nesaprotot, ka viņi paši to veido! Kā Orākuls saka Neo filmā “Matrica”... “tu neesi šeit, lai izdarītu izvēli, tu izvēli jau esi izdarījis, tu esi šeit, lai saprastu, kāpēc tu izdarījāt izvēli.”

Tātad, ja jūs uz mirkli varat apstāties un nopietni pārdomāt, kāpēc jūs esat izveidojis apstākļus, kuros jūs pašlaik esat, tad jums ir iespēja saprast, ka jums tiek piedāvāta uzvedne, kā rīkoties...

Ārējais spogulis jums parāda divas lietas: gan jūsu izkropļojumus, gan jums dāvātās esības burvīgās veltes. Ja jūs varat pieņemt izkropļojumus, nav nepieciešams no tiem atbrīvoties, bet saprast caur tiem, kas jūs esat. Pēc tam jūs parasti nonākat Bezgalīgā Potenciāla Tukšumā un no turienes pieskaraties esības burvīgajai veltei, kura atspoguļojas ārējā spogulī. Tad viss, kas jums ir jādara, ir jāpieskaņojas šai veltei, lai tā jūs neticami radoši ietekmētu.

Sk. arī: Kā saskatīt sevi “spogulī”?

 

Izpausmes Dievišķais paradokss

Dievišķais paradokss ir tāds, ka, būdami šajā vietā, mēs radām tiešo to, kas mums vajadzīgs šajā brīdī, ieskaitot visus nepieciešamos resursus, lai piepildītu mūsu likteni – esības izpausmi. Tas ir viens no Openhand Filozofijas galvenajiem principiem.

Daudzi cilvēki un garīgas mācības, ar kurām esmu saskāries, nonāk pie tā otrādi: viņi vispirms mēģina izpaust iznākumu. Man liekas, ka tā “aste vicina suni”. Faktiski jūs sākotnēji varat gūt sekmes, jo realitāte liecas un vijas ap jums, ja jūs ļoti koncentrējaties. Taču viss, ko jūs izdarāt – radāt ap sevi izkropļojumu virpuļplūsmu – virpuļplūsmu, kura neizbēgami ir saistīta ar visu plūsmu. Tātad patiesībā laika gaitā jūs izsaucat visu plūsmu, lai attītu vaļā jūsu “virpuļplūsmu” – jūsu izpausmi.

Kāpēc tā vietā vienkārši nepieķerties plūsmai, lai tā izpaužas caur jums? Tad jūs ļausiet vaļu visuma maksimāli radošajam potenciālam caur savu būtni. Jūs vienkārši nevarat izgāzties; jūsu radījumi ir saskaņoti. Kas varētu būt labāks?

17 07 27 04

 

Veidojam plūsmu

Tātad, ja jūs varat pārtraukt cīnīties, lai izdarītu izvēli, ko darīt, un tā vietā pārdomāt, kāda ir jūsu augstākā izpausme šajā brīdī, tad notiks tas, ka visums izmantos savu pilnīgi neierobežoto spēku, lai kaut kādā veidā atbalstītu šo esības velti. Tādā gadījumā jums vienkārši nav jādomā, kas ir tas, kas jums šeit jādara, jo tas notiks kā dabiska jūsu būtnes izpausme.

Esmu atklājis – ja es, kā vienmēr, sāku no esības, ja es, kā vienmēr, izpētu jebkuru izkropļojumu un radu telpu, lai velte varētu izpausties un skanēt, tad mana dzīve, šķiet, burvīgā veidā tiek virzīta pa ceļu – patiesībā līdz ar plūsmu – jo vairāk es tai pieskaņojos, jo vairāk es sev gūstu, jo stiprāk un stiprāk tas izpaužas. Tā ir sajūta, ka tu esi ierauts burvīgā radošā plūsmā.

Sk. arī: Kā pieskaņoties Visuma plūsmai un saņemt vajadzīgās zīmes?

Es nevaru pateikt, kā šī plūsma notiek, ko tā šeit dara, bet esmu pamanījis, ka tā ir konsekventa un ar savu struktūru. Es varētu teikt, ka esmu repetitors vai skolotājs, vai koordinators, bet faktiski, tas ko es galu galā daru – es esmu tikai es pats, un es uzskatu, ka es iedrošinu citus būt pašiem. Tad es pie sevis smejos: vai tad varēja notikt kā citādāk!

17 07 27 05

 

Pareizā darbība: vienīgā patiesā izvēle

Openhand Atvieglojuma skolā (Openhand Facilitation) mēs bieži novērojam, ka cilvēki mēģina domāt, kādu izvēli izdarīt ārējā pasaulē. Kāpēc es esmu šeit? Kāds ir mana iemiesojuma mērķis? Viņi bieži cīnās ar “šo” vai “to”. Dažreiz viņi nonāk tādā iekšējā stresā, ka viņu pieņemtais lēmums viņiem liek vilties.

Šeit, Openhand, mēs runājam par to, kā pareizi atrast “pareizo rīcību” – to, kas ir saskaņota ar universālo plūsmu:

Aizmirstiet, ka jums ir jāizdara izvēle. Jūsu augstākā apziņa jau ir izvēlējusies. Tā vietā vispirms palūkojieties uz bloķējumiem, kurus varat atklāt, pieņemt, atraisīt iekšienē un atlaist. Pēc tam, tas ir ļoti svarīgi, meklējiet esības velti, kura tieši vēlas izpausties caur jums. Tad “pareizā rīcība” notiks pati par sevi.

Ja jūs to varat izdarīt, jūs patiešām izmainīsiet ne tika savu pasauli, bet arī plašāku. Vienkārši nav cita patiesa ceļa.

No manas sirds jūsējā,

Open

 

Par autoru

 

OpenOpenhand ir vārds, kuru mēs devām augstākas dimensijas klātbūtnei, kura darbojas mūsu dzīvajos audos, vada dvēseles pēc iespējas pilnīgāk izpaust to, kas viņas var būt. Tā palīdz novākt karmas bloķējumus un atraisīt patieso būtību. Tā darbojas, lai sniegtu līdzsvarotu harmoniju un saskaņotu plūsmu viscaur visumā.

Lasiet vairāk… Openhandweb. Sekojiet mums Openhand on Facebook.

 

Avots: https://wakeup-world.com/2015/08/20/what-is-the-purpose-of-your-incarnation-why-exactly-are-you-here/

 

P.S. Kāds ir jūsu iemiesojuma mērķis? Pastāstiet komentāros, kāds ir jūsu dvēseles uzdevums.

 T Beglak

Tatjana Begļaka

Tulkotāja, angļu valodas skolotāja, reinkarnacionikas konsultante.

http://tatbegliak.ru/

 

Pievienots 27.07.2017

https://journal.reincarnationics.com/tsel-voploshheniya/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe