Юлия Злотникова 10 признаков того, что у вашего ребенка зрелая душа

Jūlija Zlotņikova - 10 pazīmes, ka jūsu bērnam ir veca dvēsele

15 06 07 01

15 06 07 01 a

Vai esat kādreiz pamanījuši, ka jūsu bērns uzvedas savādāk nekā citi viņa vecuma mazuļi? Iespējams, ka jūsu bērns ir veca dvēsele.

Tas tikai nozīmē, ka jūsu bērns ir īpaši apdāvināts! Tās ir pazīmes, kas liecina, ka jums ir vecas dvēseles bērns.

Viena no skaistākajām lietām, ko var apliecināt kā māte, tā tēvs, ir vērot, kā lēni aug un nobriest jauna dvēsele, kas dzimusi šajā pasaulē ar možām acīm un rotaļīgu, bērnišķīgu dzīves uztveri.

Bet kas notiek, ja jūs kā māte vai tēvs ienesat šajā pasaulē bērnu, kuram ir dažādas neparastas un bērnībai neatbilstošas iezīmes?

  • Tā vietā, lai raudzītos pasaulē ieplestām acīm un vienkārši, jūsu bērns ir uztverīgs un sarežģīts.
  • Tā vietā, lai būtu naivs un spontāns, jūsu bērns ir saprātīgs un manīgs.
  • Tā vietā, lai būtu možs un vienkāršs, jūsu bērns pauž pieredzi un intuīciju.

Kopumā tā vietā, lai sirdī būtu jauns, jūsu bērns nenoliedzami un neapšaubāmi sirdī ir vecs.

Realitāte ir tāda – ja jūsu bērns neatbilst savas vecuma grupas tipiskajai formai, tad jūsu rokās var būt veca dvēsele[1].

Un, ja jūs pats nevarējāt iekļauties normās, kad augāt kā bērns, jūs, visticamāk, arī esat veca dvēsele.

 

10 pazīmes, ka jūsu bērns ir veca dvēsele jaunā ķermenī

15 06 07 03 a

Lai arī tas ir dīvaini un mulsinoši, vecas dvēseles bērns ir viena no lielākajām negaidītajām svētībām, ko dzīve var piedāvāt ne tikai viņa iedzimtā vieduma, bet arī līdzsvarotās stabilitātes dēļ, ko viņš var paust.

Ja jums ir grūtības kontaktēties ar savu bērnu, saprast, no kurienes viņš nāk, vai vienkārši vēlaties izdarīt secinājumu, jums varētu būt noderīgi izlasīt tālāk norādītās pazīmes:

 

1. Viņi ir no citas pasaules

Jūs nezināt, kas tieši ir ar jūsu bērnu, bet kaut kas viņā šķiet nevietā. Labākais vārds, ko varat iedomāties, lai raksturotu savu dēlu vai meitu – viņi ir no “citpasaules”.

Īsāk sakot, šķiet, ka šādi bērni nav no šīs pasaules, un bieži vien viņi daudz vairāk atrodas sevis radītā pasaulē.

 

Sk. arī Mūsu bērni – kas viņi ir?[2]

 

 

2. Viņi ir domīgi

Kamēr citi vecāki spēlē ar bērniem bumbu, māca futbolu un ved savus mazuļus uz bērnudārzu, jūsu bērns šķiet noslēgts, sapņains un apcerīgs.

Citiem vārdiem sakot, jūsu bērns, šķiet, pastāvīgi ir domīgā stāvoklī, klusi iegrimis savā meditatīvajā pasaulē.

15 06 07 02

 

3. Viņiem ir grūti iekļauties savu vienaudžu vidū

Lai gan viņi parasti cenšas iekļauties sava vecuma bērnu grupā, tomēr, ja jūsu bērns ir veca dvēsele, viņš pamazām zaudēs interesi par savu vienaudžu sarunām, interesēm un drāmām.

Dažreiz tas var izraisīt iebiedēšanu un apvainojumus viņu virzienā, it īpaši skolā, tāpēc viņi dažkārt var nodzīvot bērnību un pubertātes gadus kā atstumtie.

 

4. Viņiem var būt interese par cilvēkiem, kas ir daudz vecāki par viņiem

Ja jūsu bērns ir veca dvēsele, jūs ievērosiet, ka viņam bieži vien ir slieksme pavadīt laiku kopā ar vecākiem cilvēkiem.

Piemēram, skolā viņi parasti draudzējas ar skolotājiem, un ģimenes sociālajā dzīvē viņiem patīk runāt ar vecākiem cilvēkiem (piemēram, vecvecākiem, pieaugušajiem draugiem, pensionāriem). Tas ir tāpēc, ka psiholoģiski viņi ir vienā līmenī.

 

5. Viņiem nepatīk klausīties autoritātēs, un viņus var uztvert kā sarkastiskus

Vecās dvēseles bērni, kas nebūt nav anarhiski, ir ļoti inteliģenti, gudri un vērīgi, tāpēc viņi nav tik jūtīgi pret prasību akli klausīt autoritātei, kā tas bērniem tiek mācīts.

Instinktīvi jūtot, ka ir vienlīdzīgi ar saviem pieaugušajiem vienaudžiem, veco dvēseļu bērni augot mēdz nonākt nepatikšanās ar autoritātēm, viegli saskatot puiciskas, nepārdomātas un neloģiskas prasības, ar kurām viņi bieži saskaras.

Tāpēc skolā un mājās vecas dvēseles bērns bieži vien nevilcināsies uzsākt strīdu vai gudri izkļūt no nepamatotiem sodiem vai prasībām.

 

6. Viņi sliecas daudz laika pavadīt vienatnē

Ja jūsu bērns ir veca dvēsele, viņam būs grūti iekļauties savas vecuma grupas sociālajās aprindās.

Pateicoties savai vērojošajai dabai, vecas dvēseles bērni bieži pavada laiku vienatnē, neraugoties uz viņu bieži labi attīstītajām sociālajām prasmēm.

Tas nav tāpēc, ka bērns būtu nemierīgs vai nomākts, bet vienkārši tāpēc, ka viņam patīk būt sabiedrībā ar sevi un reti ir jāpaļaujas uz kādu citu, lai sniegtu viņiem baudu un stimulu.

15 06 07 02 a

15 06 07 03

 

7. Viņi ir ļoti zinātkāri

Tiecoties pastāvīgi balstīties uz savām zināšanām un viedumu jau no mazotnes, vecas dvēseles bērniem patīk uzdot daudzus jautājumus par pasauli dažādos veidos un formās.

Ja jūsu bērns ir veca dvēsele, viņu bieži var atrast, lasot grāmatas, izzinot pasauli, eksperimentējot un uzdodot pārsteidzošus jautājumus.

 

8. Viņi ir “nesasniegušie” vai “pārsniegušie”

Atkarībā no jūsu bērna temperamenta, ja viņš ir emocionālāks un radošāks, viņš bieži cītīgi mācīsies skolā, lai jūs iepriecinātu.

Tomēr, ja jūsu bērns ir loģiskāks un mācītāks, viņš bieži protestēs pret izglītības sistēmu, jūtot, kādi trūkumi un ierobežojumi ir šādai sistēmai, kurā viņš ir spiests piedalīties.

15 06 07 04

 

9. Viņi ir apzinīgi un neatkarīgi

Viena no pamanāmākajām vecas dvēseles bērnu īpašībām ir tā, ka viņi ir neparasti stabili un uzticami.

Šī iemesla dēļ daudzi vecāki, kuriem ir vecas dvēseles bērni, bieži vien paļaujas uz viņiem, lai saņemtu atbalstu, padomu un palīdzību.

Lai gan labsirdīgs vecas dvēseles bērns labprāt palīdz, kad vien tas ir nepieciešams, galu galā, ja viņam tiek uzlikts pārāk daudz pienākumu vai arī viņš ir pārāk neatkarīgs, viņš meklēs distanci un brīvību.

 

10. Viņi atgādina "mazu vecu vīru" vai "mazu vecu sievieti"

Dažreiz jūsu bērns no zila gaisa izteiks asprātīgu repliku vai skarbu jautājumu, ja viņš ir veca dvēsele.

Labākais veids, kā aprakstīt sava bērna viedumu ne pēc gadiem – viņš atgādina “mazu vecu vīru vai sievieti”, kas negaidīti sniedz konsultāciju un padomu.

 

Vai jūsu bērns ir veca dvēsele?

Vai šis raksts jums palīdzēja kaut ko secināt?

Kādu pieredzi jūs esat uztvēruši savā bērnā vai pieredzējuši paši?

15 06 07 05

 15 06 07 06

15 06 07 07


Tekstā krievu valodā izmantots avots: https://themindsjournal.com/10-signs-your-child-is-an-old-soul/

Autors: Aletheia Luna

Sākotnēji publicēts vietnē Lonerwolf.com

 

P.S. Vai Jums ir pieredze saziņā ar tādiem bērniem? Dalieties komentāros!

 

 Julija Zlotnikova

Jūlija Zlotņikova

Tulkotāja, Reinkarnacionikas Institūta studente

 

Pievienots 07.06.2016.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/priznaki-detej-indigo/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat.http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4013-intervija-ar-m-nutonu-dveselu-tipi-radniecigas-dveseles (Tulk. piezīme)

[2] Skat.http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4104-musu-berni-kas-vini-ir (Tulk. piezīme)