Наталья Голубкина Ангелы и Наставники — в чем отличия?

Natālija Golubkina - Eņģeļi un Audzinātāji – kur atšķirība?

18 06 18 01

 

Tā ir piektā publikācija no cikla “Augstākie spēki”:

 

 

Reinkarnacionikas Institūts apmāca visus interesentus atminēties savas iepriekšējās dzīves. Taču gribu pievērst jūsu uzmanību, ka tas ne tuvu nav pats svarīgākais! Māris par daudz svarīgāku ieguvumu uzskata – iepazīšanos ar Dvēseļu Pasauli (telpu starp dzīvēm) un tās iemītniekiem.

Un tas nozīmē, ka katrs mūsu students personīgi iepazīstas ar saviem Sargeņģeļiem, Audzinātājiem, palīgiem un citām smalkmateriālās pasaules būtnēm!

Un tas ir nenovērtējams ieguvums, jo tagad jūs pazīstat viņus “pēc sejas” un pēc vārda, cik viņu ir un kurš par ko atbild, saprotat viņu sazināšanās paņēmienu ar jums un tālāk ejat pa dzīvi ar spēcīgu atbalstu un pārliecību.

Taču dažreiz iesācējiem rodas juceklis jēdzienos: kas tie tādi – Eņģeļi un Audzinātāji, tas ir viens un tas pats vai arī tās ir dažādas būtības. Kur ir viņu atšķirība? Paskatīsimies.

 

Sargeņģeļi

18 06 18 02

Konferencē Reinkarnacionika-2018 uzstājās Mihails Agejevs (Михаил Агеев) – Eņģeļu un Dēmonu speciālists. Viņš ļoti vieglā un aizraujošā formā stāstīja par Eņģeļu pasauli, ar kuru viņš pats mijiedarbojas pastāvīgi.

Ļoti rekomendēju paklausīties viņa uzstāšanos!

Mihails runā par to, ka katram cilvēkam kopš piedzimšanas momenta ir, kā minimums, pa diviem eņģeļiem, bet kādam arī vairāk. Tas ir atkarīgs no to uzdevumu līmeņa, kurus mēs risinām dzīvē. Kāds rūpējas tikai par sevi un saviem tuviniekiem, un kāds ir atbildīgs par lieliem cilvēku kolektīviem un veselām valstīm, par svarīgiem procesiem dažādos līmeņos.

Krajons saka:

“Lūdzu, neuztveriet jūsu eņģeļus kā kaut ko ārēju attiecībā uz jums. Tas, ko es tagad teikšu, būs ne pārāk saprotams jums – jūsu cilvēciskās uztveres ierobežotības dēļ. Eņģeļi un jūs – ne vienkārši viena ģimene. Jūs – viens vesels. Eņģeļi ir jūsu daļa. Tik cieša radniecība starp jums, ka nav skaidru robežu.

Ļoti svarīgi jums ir iegaumēt šo, lai varbūt arī ne gluži saprotamo patiesību. Kad jūs vēršaties pie eņģeļiem kā pie kāda spēka, ārēja attiecībā pret jums, – jūs zaudējat savu paša spēku. Jūs atdodat to uz āru. Jūs zaudējat sava paša spēka, savas varenības sajūtu.

Saprotiet, ka ne ārējs spēks sargā jūs un palīdz jums. Tas ir jūsu paša spēks – tāpēc ka eņģeļi ir jūsu daļa un viņu spēks – jūsu spēks.”

No šejienes tad arī izriet šo burvīgo būtņu uzdevums un funkcijas – būt vienmēr blakus jums, sargāt, palīdzēt, atbalstīt, sniegt atbildes uz jautājumiem un izlīdzēt sarežģītās situācijās.

Tāpēc neatņemiet viņiem iespēju pildīt savu uzdevumu, vērsieties pie viņiem pēc palīdzības un padoma jebkurās zemes plāna darīšanās un klapatās. Tas padara viņu dzīvi priecīgu un piepildītu.

Un, protams, neaizmirstiet atzīmēt viņu pūles un nopelnus, nevis norakstīt tos uz nejaušību un sakritību. Noteikti pateicieties! Viņiem augstākā balva – jūsu atzinība un pateicība.

 

Garīgie Audzinātāji

18 06 18 03

Bez Eņģeļiem mūs atbalsta un pavada Audzinātāji. Tāpat kā Eņģeļu, viņu skaits var būt dažāds. Viņi nomainās mūža garumā.

Un bieži atnāk noteiktos periodos, lai palīdzētu un risinātu konkrētus uzdevumus attīstībā. Katrs Audzinātājs “pārvalda” savu tēmu, kurā viņš specializējas.

 

No Eņģeļiem Audzinātāji atšķiras ar to, ka – kā likums – tās ir dvēseles, kam ir milzīga iemiesojumu pieredze, un tāpēc viņas ir pilnas ar viedumu un izpratni, kā konkrēti ir iekārtota zemes plāna dzīve. Viņas kā neviens cits zina, cik sarežģīti mums šeit mēdz būt.

Un ir vēl viena īpatnība. Ja Eņģeļi atrodas mums blakus pastāvīgi un piedalās savu aizbilstamo zemes plāna dzīvē, tad Audzinātāji lielākā mērā mijiedarbojas ar mūsu Augstāko Es – to dvēseles daļu, kura vienmēr atrodas Dvēseļu Pasaulē.

 

Kad mēs atminamies momentus, kad dvēsele atrodas tur, mēs varam redzēt saziņu ar Audzinātājiem, klausāmies viņu padomus un uzvednes, analizējam nodzīvoto iemiesojumu vai plānojam jaunu.

Iznāk, ja ļoti rupji dalām, tad Audzinātāji – gara palīgi, bet Eņģeļi – cilvēka palīgi. Tas ir, viņi darbojas dažādos līmeņos, viņiem ir dažādi uzdevumi un atbildības zonas.

Un tieši pie viņiem var vērsties ar jautājumiem par misiju, par dvēseles ceļu, par to, kas ir ieplānots uz šo dzīvi, par karmiskajām saiknēm un tml.

 

Jūs pazīstat savus Eņģeļus? Dalieties savos stāstos par mijiedarbību ar augstākajiem spēkiem!

 

 Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

Reinkarnacionikas konsultante.

Reinkarnacionikas Institūta 2. kursa trenere.

Projekta vadītāja un grāmatas “Kādas dvēseles ceļojums” autore

http://ngolubkina.ru/

 

Pievienots 18.06.2018.

https://ru.reincarnatiology.com/angely-i-nastavniki-otlichiya/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3449-natalija-golubkina-kas-tie-tadi-musu-garigie-pavadoni (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3450-natalija-golubkina-ka-mums-palidz-augstakie-speki (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3424-natalija-golubkina-gramatas-par-engeliem-un-audzinatajiem (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3445-natalija-golubkina-17-filmas-par-engeliem (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/33-natalija-golubkina/3612-natalija-golubkina-ka-sazinaties-ar-engeliem-un-audzinatajiem (Tulk. piezīme)