Евгения Горева Знаменитости по Знаку Зодиака

Jevgēnija Goreva - Slavenības pēc Zodiaka Zīmes

18 12 08 01Šeit savākti nelieli apskati pēc Zodiaka Zīmēm, ņemot kā piemērus slavenus cilvēkus. Paturiet prātā, ka tiek aprakstītas tikai šo personību redzamās īpašības, kuras viņas publiski demonstrē.

SATURS

SLAVENI AUNI

SLAVENI VĒRŠI

SLAVENI DVĪŅI

SLAVENI VĒŽI

SLAVENI LAUVAS

SLAVENAS JAUNAVAS

SLAVENI SVARI

SLAVENI SKORPIONI

SLAVENI STRĒLNIEKI

SLAVENI MEŽĀŽI

SLAVENI ŪDENSVĪRI

SLAVENAS ZIVIS

 

SLAVENI AUNI

Vai jūs pazīstat kaut vienu Aunu? Gribat uzzināt, kas viņus visus apvieno? Domājat, ragi? Bet, lūk, nē:)

Sergejs Lazarevs (Сергей Лазарев)

18 12 08 02

Tāds perfekcionists, ideālists, kā visi Auni. Visu dara vienkārši par 100%, uz 5+. Sergejs – The Best! Tāda sajūta, ka Sergejs – var visu, reāli zvaigzne, ar kuru jebkurš projekts iegūst skaidru līderi.

Pret citiem cilvēkiem izturas tāpat; augstas prasības, kurām maz kurš var atbilst. Neņemiet Sergeju par konkursu tiesnesi, nožēlosiet.

Lai Lazarevs Sergejs nekad neaplauž savus ragus:)

Ivans Urgants (Иван Ургант)

18 12 08 03

Vēl viens darbarūķis, spilgts, dzīvīgs. Viņa humors – gluži kā ass šķēps. Uzliesmo ar smiekliem un humoru, iekvēlina visus.

Var būt arī netaktisks, skaista vārda dēļ, bet viņam tas tiek viegli piedots – tāpēc ka visi taču saprot: ne no ļaunuma! Mērķtiecīgs, grūti teikt, ka viņam kaut kas un kaut kur neizdodas. Kompānijā – līderis, pēc visiem rādītājiem.

Novēlēsim Ivanam – arī turpmāk būt par piemēru ar visu savu ārieni – izskatīties kā drosminiekam, tiešam, vienkāršam un smieklīgam.

Aleksandrs Serovs (Александр Серов)

18 12 08 04

Ak, kas tas bija par dziedātāju: harizmātisks, ar bedrīti zodā. Tantiņām kājas ļodzījās. Tikai mīlestība, nekādu kompromisu! Tikai tu!

Jūs atceraties savdabīgo Aleksandra plati, kur viņš dziedāja par mīlestību un kratīja pa gaisu dūri? Marsa par daudz nevar būt:) Tas jums nav Stass Mihailovs.

Aleksandr, jūs atceras, un kāds līdz šim laikam mīl!

Heidens Kristensens (Hayden Christensen)

18 12 08 05

Guvis pasaules slavu, pateicoties Enakina Skaivokera lomai. Parunāsim par Enakina lomu, jo šis personāžs taču ir tipisks Auns. Neviens viņam nav konkurents, turklāt pats sev – veiksminieks. Dara visu tā, kā grib, kaut vai mietu viņam uz galvas tēs. Un bieži tādēļ malacis.

Viņa skolotājs Obi-Van Kenobi visu laiku viņam pārmeta egoismu un lepnību. Tieši šīs īpašības, vēloties pierādīt, ka viņš ir pats stiprākais, ieveda viņu tumšajā pusē. Iekrita lamatās naivais zēns. Un aizvilka sev līdzi gandrīz visus, ko mīlēja.

Lai ar tevi ir ne tikai spēks, bet arī Gaisma!

Amanda Bainsa (Amanda Bynes)

18 12 08 06

Ceru, atceraties viņu? Bija tāda aktrise, vairāk jauniešu komēdijās spēlēja. Forša meitene, it kā no standartu skatpunkta ne visai glīta, bet ņipra, mīlīga un draiska. Apburoša – ļoooti. Viņas varones – darbīgas, aktīvas, bieži sacenšas ar puišiem.

Un pēc tam mēs uzzinājām, ka Amanda ir sašļukusi, un ir tāda sajūta, ka tas jau ir neatgriezeniski. Jo viens no tipiskajiem galvenajiem raksturojumiem taču ir pazīstamās Auna depresijas. It kā visa enerģija aiziet un nav iedvesmas dzīvei, redzams, tā notika arī ar Amandu.

Novēlēsim viņai atkal atrast sevi un iedegties!

 

SLAVENI VĒRŠI

Ko es sapratu, gatavojot šo rakstu par slavenībām, dzimušām zem Vērša Zīmes? Lūk, to, ka īstenam šīs zīmes pārstāvim klasisko vērša īpašību paušanai ir jābūt brūnām acīm.

Tieši brūnām – jo tā taču ir zemes krāsa! Un Vēršos – savākts viss pats labākais no zemes stihihijas.

Tagad par viņiem, par šo acu īpašniekiem...

Stass Mihailovs (Стас Михайлов)

18 12 08 07

Teikšu godīgi – es neesmu šī izpildītāja pielūdzēja, man visas viņa dziesmas – tās ir “mur-mur-mur” variācijas. Pat vārds viņam tāds noturīgs “vērsisks” – STASS!!! Taču patiesi cienu viņa neatlaidību un strādīgumu, godīgi.

Stass Mihailovs, kā labs Vērsis, ir atradis sev komfortablu dziesmu izpildīšanas formu, izveidojis un nostabilizējis savu dziesmu tēmu un ritmu. Izmainīt to – diez vai ir spējīgs. Un kādēļ gan? Jo visiem taču patīk – sievietes no viņa dziesmām ir sajūsmā, naudiņa ienāk. Skaistums un komforts dzīvē – paaugstinās.

Novēlēsim Stasam ilgi palikt Balzaka vecuma sieviešu elkam. Lai dāmas nāk un iet, bet viņš – paliek!

Filips Kirkorovs (Филипп Киркоров)

18 12 08 08

Filips Kirkorovs – nu tāds armēņu-bulgāru Mefistofelis, kārdinātājs, bet stabili nepieejams.

Viņu atteicās viņa karjeras pašā sākumā filmēt muzikālajā “Zilajā uguntiņā”. Tāpēc ka viņš it kā ir “pārāk skaists”. Dziedātājs pats paziņo: “man patīk visu darīt skaisti”, kaut arī viņš “nav Rafaels” (uz to neko nepateiksi:))

Pēc viņa paša vārdiem – viņš ir pieradis vienmēr dabūt to, ko gribēs, un šis ieradums – pats stabilākais, kas ir viņa dzīvē. Tas un vēl “pop-karaļa” tituls, kuru kā piesita, tā arī turas, nodrošina, ka neviens skandāls viņam nav traucēklis. Bet varbūt tas tikai tā šķiet...

Penelope Krusa (Penélope Cruz)

18 12 08 09

Atkal sākšu ar vārdu. Kura sieva visilgāk gaidīja vīru no ceļojuma, glabājot viņam uzticību? Un viņai taču teica: “Būtu nu gājusi mājās, Penelope!” Tāds, lūk, spēcīgs noturīgs vārds ir šai aktrisei, dzimušai zem Vērša Zīmes un zem Spānijas saules.

Interesants un zīmīgs ir Penelopes karjeras stāsts: pirmā filma, kurā viņa sekmīgi sevi parādīja 1989. gadā, saucās “Šķiņķis, šķiņķis” (atcerieties – cik svarīgs Vēršiem ir ēdiens). Šajā pašā pirmajā filmā viņa filmējās kopā ar Havjeru Bardemu (Javier Bardem), kurš tikai pēc 20 gadiem kļuva viņas vīrs. Penelope – sagaidīja. Vai arī varbūt viņai pielēca – Vērši mēdz būt neattapīgi, toties, ja ir kaut ko apjēguši, – ar tanku neizsitīsi.

Viņas varoņu, kā pozitīvo, tā arī maitas gabalu, tēli ir tik spēcīgi “vērsiski” izveidoti un pašas Penelopes Venēras personības piesūcināti, ka paliek neaizmirstami skatītāju atmiņā...

Stana Katiča (Stana Katic)

18 12 08 10

Ja esat skatījušies detektīvu seriālu “Kāsls”, tad nevarējāt neiemīlēt Stanas varoni – Keitu Beketu. Un tieši šī loma aktrisei atnesa īstu popularitāti. Skaistā, neatlaidīgā (pat stūrgalvīgā palaikam), seksuālā Keita vija no sava drauga rakstnieka virves. Tiesa, maksāja viņam ar mīlestību un iedvesmu.

Starp Stanu Katiču un Penelopi Krusu ir ne tikai ārēja līdzība. Viņas abas – nodarbojušās ar dejām un horeogrāfiju, abas lieliski jūtas kā modeles. Tas viss balstās uz ārējā skaistuma Venēras enerģijām.

Bet, lūk, tas, ka abas nesteidzās apprecēties, visdrīzāk ir saistīts ar uzticama vīrieša meklējumiem, ar kuru būs pa īstam komfortabli.

Un abas viņas, gan Penelope Krusa, gan Stana Katiča, ir kas daudz vairāk nekā viņu satriecošā āriene. Viņām raksturīgs Dvēseles, sirds skaistums, iekšējais skaistums. Taču tu to jūti tik materiāli izpaustu, ka tikt vaļā, nepamanīt nav iespējams. Vienkārši Vēršiem abi šie skaistumi ir sapludināti vienoti – no Mēness un no Venēras. Lai tā būtu vienmēr!

 

SLAVENI DVĪŅI

Ar šīs Zodiaka Zīmes pārstāvjiem garlaicība nedraud!

Šķiet, ka viņi ir paši kustīgākie, ka viņi visu laiku auļo, ka viņi ir ļoti nervozi. Nepacietīgi, runā, bet neklausās. Spēlmaņi un satīriķi. Dara vienlaikus vairākus darbus. Prot izlīst no tādām situācijām, kur citi iestigs. Nu un utt. un tml. un daudz kas cits.

Hjū Lorijs (Hugh Laurie)

18 12 08 11

Līdz slavenajam Doktoram Hausam, kurš bija tik gudrs un ar tik asu mēli, ka atbaidīja visus, kas nevarēja vai negribēja pārvarēt savu lepnumu un pašsvarīguma sajūtu viņa palīdzības vai mācības dēļ...

Vispār līdz tam bija angļu humors seriālā “Džīvs un Vūsters”, lūk, tur viņa varonis bija vieglprātīgs, paviršs aristokrāts, ar vēju galvā. Tādi mēdz būt Dvīņi, kamēr neatradīs, pie kā pieķerties un iedziļināties.

Pašam aktierim tādu pieķeršanos ir daudz, Vikipēdija apdzied viņa daudzveidību: profesionāls pianists, scenārists, režisors, producents, rakstnieks. Vai nav lieliski? It kā viņam būtu nevis 2, bet 6 rokas, jo Dvīņu Merkurs vada tieši šīs ķermeņa daļas.

Novēlēsim Hjū Lorijam – lai viņa vienīgā galva paspētu līdzi visām šīm rokām:)

Pīters Dinklidžs (Peter Dinklage)

18 12 08 12

Neaizmirstamais Tirions Lanisters no “Troņu spēlēm”. Aprakstīšu tieši Tirionu. Raksturs izmanīgs, dzīvīgs, politiķis – no Dieva, nebrīnīšos, ja pēc atomkara paliks tikai tarakāni, Dankans Makleods (Duncan MacLeod) un Tirions.

Lai kur viņu neaiznestu, vienmēr paspēj iznākt sauss no ūdens, jūt ar zināmo vietu, prot vienoties, pārliecināt. Loģisks un daiļrunīgs, kas darbojas gandrīz par 99%, jo viņš lieliski izskaitļo cilvēkus. Prāts – viņa ierocis.

Iesauka – Jods, ļoti “dvīnisks”. Dvīņu “jodiskie” mīnusi – divdomīgums un netveramība, viņi prot pačukstēt ausī, samēļot un laikus aizvākties.

Novēlēsim Tirionam nodzīvot līdz sāgas “Troņu spēles” finālam un pārdzīvot to!!!

Fransuāza Sagāna (Françoise Sagan)

18 12 08 13

Tā ir sieviete, kura raksta kopš jaunības!!! Nepaklausīga, zinātkāra, ļoti gudra vellata!

Vai jūs mīlat Fransuāzu Sagānu? Nē, vai jūs mīlat viņu tā, kā viņu mīlu es?

Viņas garstāsti un romāni izauga no mīlas intrigām, bohēmiskām mājas ballītēm un dzīves netaupīšanas, bet literatūrā radīja furoru. Lūk, kā tā var? Tikai Gaisa Dvīņi var sēt vēju un pļaut vētru izsmalcinātu atklātu grāmatu, popularitātes un slavas veidā!!!

Visu dzīvi kaislīgi mīlēja ātrumu un azartspēles, bija biseksuāla.

Garlaicība viņu nospieda, dvīņiem, dzīvojošiem no procesa ātruma un iespaidu apmaiņas ar citiem cilvēkiem, tā ir kā nāve. Sagāna ne tikai jutās nospiesta, tas kļuva par viņas fobiju. Interesanti, ka pirmā grāmata, kura viņai jau 18 gadu vecumā atnesa slavu un naudu un kuras varone bija viltīga nimfete-intrigante (sevi, redzams, aprakstīja), saucās “Sveikas, skumjas”.

Nomira no plaušu embolijas (elpošanas orgāni – iet zem Dvīņu Zīmes).

Lai viņai tajā pasaulē nebūtu garlaicīgi!

Maksims Galkins (Максим Галкин)

18 12 08 14

Mazliet dīvains puisis, praktiski Figaro (Dvīņi to prot), ātrs, viegls, paspēj visu pasaulē. Tik labi sevi tur, ka šķiet – problēmu viņam vispār nav. Tāda sajūta, ka Merkura spārnotajās sandalēs pārvietojas pa dzīvi.

Intelektuāls, inteliģents, ātri reaģē. “Dvīniski” komisks, šķiet, ka ne pret ko nopietni neattiecas (kaut gan dzīves fakti liecina par pretējo). Pāriemiesojas lieliski, runā dažādās balsīs – sajūta, ka žonglē ar dažādām personībām, nomainot vienu Merkura masku uz citu.

Vairākus gadus vadīja savu sleju laikrakstā “Komsomoļskaja pravda”, rakstnieka talanti, redzams, neizpaliek. Novēlēsim, lai reiz, kaut vai vecumā, Makss uzrakstītu vēl arī grāmatu. Es palasītu!

 

SLAVENI VĒŽI

Šai zīmei piemīt īpašs dvēseliskums, patiesīgums. Tie ir jūtīgi cilvēki, kas prot novērtēt savus tuviniekus un rūpēties par citiem. No viņiem nav grūti sagaidīt emocionālu atbalstu; ja jūsu ģimenē ir Vēži – jūs to zināt. Taču viņus ir viegli aizvainot, tāpēc ka mīļoto cilvēku viņi ielaiž savā iekšienē un pārstāj aizsargāties no viņa aiz bruņām. Augstu vērtējiet šos cilvēkus, tādas tīras Dvēseles nav citām Zodiaka Zīmēm.

Jolka (Ёлка)

18 12 08 15

Dziedātāja Jolka – patiesa, smalka, dvēseliska. Cik lieliski viņa izturas uz skatuves, kā prot labvēlīgi noskaņot citus cilvēkus, izdarīt, lai viņiem būtu ar viņu komfortabli. Ideāls Vēzis, laimi viņai uz skatuves un dzīvē!!!

Džēreds Padaleckis (Jared Padalecki)

18 12 08 16

Seriāla “Supernatural (Pārdabiskais)” (vai dieviņ, jau 13 sezonas nostrādājuši!!!) faniem – mīļš un patīkams ir aktiera Džēreda Padalecka tēls. Sems Vinčesters viņa izpildījumā – vienkārši Vēža mīļumiņa paraugs, jutīgs, uzmanīgs, labestīgs. Ģimene – viņam ir galvenais. Lai nu viņš uzvar visus nešķīsteņus un rada savu ģimeni, lielu, ar kaudzi bērnu!!!

Grigorijs Ļepss (Григорий Лепс)

18 12 08 17

Lūdzu mīlēt un godāt – Ļepss, Grigorijs Ļepss! Zem tādām spēcīgām Vēža bruņām slēpjas brīnumaina Dvēsele. Kā es to uzzināju? Bet Balss, viņa Balss vibrācijas! Lai no kādām blēņām neciestu un lai cik neadekvāta nešķistu, tā ir dzīva, garšīga, tās skanējums ir nepārspējams. Spēks no tā, ka “pats savā prātā”, Vēži to prot! Lai Gulbja dziesma gaida viņu nākotnē!

Merila Strīpa (“Meryl" Streep)

18 12 08 18

Pelnīts Vēzis, satriecoša sieviete, kura prot radīt tēlu no savām emocijām. Viņas varones – īstenas sievietes, apskaust vien nevari – kā viņa tā var? Sargā savu personisko dzīvi, ir pamanījusies uztaisīt “krutu” aktrises karjeru un radīt (un kas ir vēl svarīgāk – saglabāt) ģimeni, izaudzināt bērnus. Lai joprojām ir jauna un nezaudē mīlestību pret dzīvi!

Benedikts Kamberbačs (Benedict Cumberbatch)

18 12 08 19

Jūs vēl kaut kur esat redzējuši tik emocionālu Holmsu? Un tik saudzīgu? Pat Vatsons, raksturojot savu dīvaino draugu, īpaši uzsvēra nevis viņa intelektu, bet emocijas! Lai nekāda Londona viņu neizkaltē!

Pāvels Derevjanko (Павел Деревянко)

18 12 08 20

Nu taisni zīmei atbilstošs personāžs. Neviens, izņemot viņu, nevarētu tik organiski nospēlēt filmā “Mēness otrā puse (Обратная сторона Луны)”, jo tieši taču Mēness ir Vēžu planēta. Mainīgs, ar bērnišķīgu dzīvīgumu, taču bieži spēlē spēcīgas personības. Vēžiem tas patīk! Lai arī turpmāk viņa dzīve plūst kā ūdeņiem bagāta upe!

Nu, turpināt šo lielisko sarakstu var ilgi, ilgi, atstāsim to līdz nākamajai reizei. Citas zīmes arī grib zināt savus varoņus – sejā!!!

 

SLAVENI LAUVAS

Bieži starp dažāda veida aktieriem un zvaigznēm ir sastopami Slaveni Lauvas.

Viņiem patīk būt centrā, uz skatuves, patīk pievērst sev uzmanību. Un viņi to dara tik dabiski kā zvēru ķēniņš. “Ķēniņš! Ļoti patīkami. Ķēniņš!” Lūk, viņi.

Timati (Тимати)

18 12 08 21

Godīgi, lūk, es personīgi nekad neesmu dzirdējusi – kā dzied Timati, bet nez kāpēc zinu – ka ir tāds Timati un pat, kas viņš ir. Stilīgs, skaists, spilgts, viss viņā – pievērš sev uzmanību. Redzams pat pēc fotogrāfijām – kā viņam tas patīk, cik labprāt viņš atrodas uzmanības centrā. Lauvas var ietilpināt daudz mīlestības, te tu neko nepateiksi – viss sakrīt:) Gribas pie Timati šajā foto piezīmēt lauvas krēpes – tas tik būs skats:)

Zara (Зара)

18 12 08 22

Zara – dziedātāja ar Saules vārdu, kurš lieliski piestāv sievietei-Lauvai. Gaiša un labvēlīga kā rītausma, saulaini skaista. Uz šo īpašību rēķina viņai parastu priekšnesumu izdodas pārvērst spožā šovā.

Madonna

18 12 08 23

Neaizejot tālu no šovbiznesa – Madonna: pati sevi iztaisīja, izlauzās cauri visiem negaisa mākoņiem. Jūs kādreiz esat redzējuši Madonnas šovu? Tādi seksa grādi! Lauvas jau tā izceļas ar labu seksapīla līmeni, bet te… OOO! Padomju cilvēkam pārkārtošanās laikā tas bija brīnumu brīnums, tas bija ŠOVS!!! (Tāpat kā viņas klipi.) Neredzēti un neatkārtojami.

Kļuva necilāka, kad kļuva vecāka un parādījās lauvēni:)

Jāsaka, ka ļoti mīlu Madonnu jeb viņas daiļradi, vienkārši atzīstu, ka tantīte – spēcīgi strādāja, veidoja, radīja, enerģētika ļoti spēcīga, tieši “lauviskā”. Zāles viņai piepildījās viens un divi. Pārdziedāja un pārdejoja visus.

Nikolajs Valujevs (Николай Валуев)

18 12 08 24

Boksa čempions, “krievu gigants”. Piekrītiet, viņš no pūļa izdalās? Viena no viņa iesaukām no boksa laikiem “Zvērs no austrumiem” – tagad mēs pat zinām, kāds zvērs tas konkrēti ir.

Kā uzskata cilvēki, kas viņu pazīst, viņš ir kārtīgs, rāms un labsirdīgs. Tādam arī jābūt labam, paēdušam Lauvam, kurš ir tik pārliecināts par savu spēku un kuram ir tik spēcīga apziņa (arī Saules princips), ka viņu ir grūti “izvest no sevis”. Pat viņa divcīņas boksā parasti sākās ar aizsardzību.

Tagad šis labestīgais lielais bijušais bokseris savu laiku velta sporta un jaunatnes politikai, jo tās visas taču ir 5. (Lauvas) mājas horoskopa sfēras nodarbes.

Denjels Redklifs (Daniel Radcliffe)

18 12 08 25

Jūs tikai padomājiet, kāds sinhronisms: Denjels, tāpat ka Harijs Poters, – ir dzimis zem Lauvas Zīmes. Ja jūs lasījāt analoģisku emuāru par Jaunavām – atcerieties – ar Hermioni ir tas pats gadījums. Nejaušības nemēdz būt:)

Harijs nodzīvoja līdz 11 gadiem (Saules aktivācija), un notika viņa izredzētības ieslēgšanās, viņš nonāca daudzu cilvēku uzmanības centrā, kļuva par Sauli. Pievērsiet uzmanību, ka Grifindorai, fakultātei, kuru viņš izvēlējās, uz saviem karogiem ir Lauva.

Harijs – Lauvas – izvēlētā, varoņa – tipāžs. Īstā Saule, no kuras atkarīga visa dzīves sistēma, tās saglabāšana un attīstība. Tas jau ir augstāk par cilvēka līmeni, tā ir kosmosa augstāko likumu izpausme. Un grāmatās par Hariju Poteru ir tik daudz tā sauktā Saules varoņa (un ne tikai) Ceļa simbolikas, ka nekad nenoticēšu, ka Roulinga (J. K. Rowling) tās rakstīja bez noteiktas palīdzības.

Piebildīšu arī (ja nu pēkšņi kāds nezina), ka pati Džoanna Roulinga ir dzimusi tieši 31. jūlijā – tieši šo dienu viņa padarīja arī par Harija dzimšanas dienu.

 

SLAVENAS JAUNAVAS

Jaunava – zīme intelektuāla, sistēmiska. Praktiski – līdz apdullumam! Skaidri zina – ko grib, un, kas ir pats galvenais, – dara tā dēļ visu. Viņas ir reālistiskas, noskaņotas uz materiālo, izpausto pasauli. Gudrinieces, analizējošas gan teorijā, gan prakses pasaulē. Ja jūs pat sastapsiet Jaunavu-ezotēriķi, esiet pārliecināti, ka viņas sistēma ir detalizēti izstrādāta, piesātināta ar sīkumiem un niansēm.

Man Jaunava – tas ir tipisks anglis, es pat savācu šeit vairākus britus. Jā, starp citu – šodien būs tikai Meitenes!

Zemfīra Ramazanova (Земфира Рамазанова)

18 12 08 26

Padrūma, intelektuāla, tiecas visu darīt rūpīgi, kvalitatīvi. Viņas mūzika – izstrādāta līdz sīkumiem un izpildīta uz 5+++. Viņas teksti – gabaliņi un simboli no kādas kopējas jēgu ainas, kura ir viņas filozofiskajā galvā. Pati sev producente, tāpēc ka, izņemot viņu, neviens tik kvalitatīvi darbu neizdarīs, sabojās tikai. Bet viņa taču tā centās.

Faina Raņevska (Фаина Раневская)

18 12 08 27

Aktrise, kuru kritiķi nodēvēja par “otrā plāna karalieni”. Patiešām, kamēr Jaunavas dara darbu un kļūst smalkākas, pirmajā plānā iznāk kāds cits (Lauvas, piemēram). Pati kaislīga un asprātīga “kritiķiene”, daudziem viņa nepatika. Profesionāla, vēl arī paškritiska, izvēlīga. “Filmēties sliktā filmā – tikpat kā iespļaut mūžībā.” Fainas Raņevskas pašas viedākās līdzības un aforismi – it kā ar skalpeli iegriezti gadsimtos.

Agata Kristi (Agatha Christie)

18 12 08 28

Detektīvu karaliene! Vai jūs zināt, ka Agata pēc profesijas bija farmaceite (ideāla Jaunavas nodarbe), ka viņai turpmāk literārajā darbībā tas visai palīdzēja rūpīgi pierakstīt daudzu saindēšanu paņēmienus un nianses (tas jums nav “huhri-muhri”, bet 83 gadījumi)?

Emma Votsone (Emma Watson)

18 12 08 29

Lieliskā Hermione Grendžera!!! Mani aplausi. Te tā ir sakritis, ka gan “Harija Potera” varone, gan aktrise, kurai paveicās viņu nospēlēt, ir Jaunavas. Bingo!!!

Sākotnēji – čīkstule un nūģe, meitene no maglu (vientiešu) ģimenes, kura bija tik daudz lasījusi un zināja, ka nonāca Cūkkārpā. Tieši viņai profesore Maksūra uztic tādu lietiņu kā laika Vēzeklis, lai viņa paspētu apmeklēt 2 reizes vairāk nodarbību. Un viņai tas izrādījās pa spēkam – lūk, kādas smadzenes!!!

Tieši viņa, kā maģisks dators, laikus atvēra sevī vajadzīgos burvestību failus, atcerējās nepieciešamos faktus. Tieši viņa pamanījās ievērot un izmantot visus sīkumus un nianses. Lūk, šai Jaunavai esmu gatava dziedāt ditirambus bez gala.

Tas, ka Jaunava ar tādu nosaukumu tomēr ir – sievišķa zīme, dod viņām savdabīgu izskatu. It kā būtu sausiņš, bet skaists. Kā minimums – pīrādziņš:)

 

SLAVENI SVARI

Ne tikai slaveni Svari, bet arī paši parastākie – tie ir cilvēki, kuri ienāk pasaulē izdaiļot to.

Svariem šķiet, ka pasaule tikai viņus vien ir gaidījusi un gatavojusies uz tikšanos. Un viņi rāda – kā vajag uzvesties sabiedrībā, viņi – kā tāds sociālais etalons. Gan ārēji, gan iekšēji.

Viņi ir delikāti un patīkami saziņā. Diplomātija un kompromiss – divas galvenās viņu “superspēka” komponentes, tāpēc jebkurā sabiedrībā, jebkurā kompānijā par Svariem priecājas. Šīs labās īpašības pretējā puse – viņiem ir grūti izdarīt izvēli, viņi jūt neizlēmību un grūtības tādos momentos. Viņiem nepatīk būt vieniem, vajadzīga kompānija, partneris, papildinājumam.

Trešās komponentes būtība ir, ka Svari – visai pievilcīgi cilvēki, vienkārši ir skaistuma un estētikas paraugs. Viņiem ir tik nevainojams ārējais izskats, ka, raugoties uz viņiem no attāluma, gribas pieiet tuvāk, papriecāties.

Tad nu pieiesim tuvāk un aplūkosim – kā Svaru komponentes tiek demonstrētas.

Žans Klods van Damme (Jean-Claude Van Damme)

18 12 08 30

Kur jūs vēl esat redzējuši tādu muskuļotu skaistuli? Nevainojama āriene, ideāls ķermenis. Pievilcīgs sievietēm, 5 reizes bijis precējies, tiesa, trešā un piektā sieva – tā ir viena un tā pati sieviete. Redzams, Van Klods bija izvēles priekšā un “svariski” šaubījās: Viņa? vai arī ne Viņa? Tagad saka, ka – jā, VIŅA!!!

Slavens ar savu spēju izstiepties, jo tādu maksimālu špagatu varēja panākt tikai Svaru pārstāvis, līdzsvarojot katras kājas izstiepuma pakāpi pēc kārtas (jokoju:)). Teicamu karjeru sportā nomainīja uz kino un nepārrēķinājās.

Novēlēsim viņam atlikušos gadus pavadīt Harmonijā!

Monika Belluči (Monica Bellucci)

18 12 08 31

Lūk, kad jums jautā – kura ir pati skaistākā aktrise? Kura pirmā nāk prātā? Man – Monika Belluči!

Atceraties, cik delikāti viņa apstrādāja Neo “Matricā”? Un vēl un uz viņa rēķina tik tīri un “svariski” harmonizēja attiecības ar savu viltīgo vīru.

Pašlaik Monika skaisti noveco, ļoti graciozi un cienīgi uzvedas, atšķirībā no mūsu “zvaigznēm”, izoperētām līdz pašai galvai.

Ja Monikas ārējais skaistums samazināsies, – tad lai palielinās iekšējais skaistums!

Nikolajs Baskovs (Николай Басков)

18 12 08 32

Liriskais tenors! Rūpējas par sevi, graciozs un skaists no dabas, bet no saviem 100% dotumiem izspiež 150%. Stils un gaume – tas ir par viņu. Pusi no muzikālajām prēmijām saņēmis par dziesmām, izpildītām partnerībā. Pat es, nebūdama šī dziedātāja pielūdzēja, atzīmēju – uz skatuves viņam ļoti piestāv būt un dziedāt pārī. Lai šī labā lieta sasniedz viņu un visas skatuves!

Hjū Džekmens (Hugh Jackman)

18 12 08 33

Eleganti, pat saplēstā T-kreklā, izskatās stilīgi. Varbūt viņš kādam arī ir Āmrija, bet man tā – aristokrāts no augstākās sabiedrības hercogs Leopolds (no “Keitas un Leopolda (Kate & Leopold)”, ar nevainojamu uzvedību mūsdienās. Un pamanījies apklusināt visus apkārtējos ar savu stila izjūtu un iekšējo atbildību par citiem.

Pats aktieris daudzus gadus ir laulībā (sieva ir 13 gadus vecāka par viņu), audzina 2 adoptētus bērnus, izpaužoties arī kā uzticams partneris. Un tā ir jau attīstītu Svaru pazīme – pienākuma sajūta un atbildība, prasme radīt un atbalstīt harmoniju partnerībā, ņemot vērā partnera intereses un problēmas vairāk par savējām.

Lai adamantijs uz visiem laikiem piemistu ja ne viņa ķermenim, tad raksturam…

 

SLAVENI SKORPIONI

Viņi nemaz nav tik indīgi, šie Skorpioni – slavenie un paši vienkāršākie.

Ko mēs vispār zinām par Skorpioniem?

Ka viņi ir sarežģīti, spēcīgi, un, ko tur slēpt, tieši Skorpions ir atzīts par pašu seksuālāko zīmi. Kā arī par pašu bagātāko, jo viņi taču prot izmantot kolektīvo enerģiju savam izdevīgumam.

Pāvels Prilučnijs (Павел Прилучный)

18 12 08 34

Ārēji padrūms tips, ar sēcošu balsi. Balansē uz pozitīvi-negatīva varoņa robežas; tādu grib sievietes. Personiskajā dzīvē – īsts ģimenes cilvēks, turklāt aizveda no cita cilvēka meiteni, kurā ieskatījās. Uzticams, sīkumains nebūs. Profesijā – veiksmīgs, tāds Marsa-Plutona harizmātiķis.

Lai viņam pietiek spēka visam!

Dinērisa, pareizāk, Emilija Klārka (Emilia Clarke)

18 12 08 35

Lūk, kurš vēl varētu nospēlēt drakonu Māti, ja ne Skorpions – Emilija Klārka. Kāda ir viņa pati – man nav zināms, bet viņas loma – īsteni “skorpioniska”. Interesants sievietes liktenis. Dinērisa piedzīvoja spēcīgu transformāciju no meitenes, brāļa-deģenerāta pārdotas mežonīgam rupjam tēviņam, līdz reālai pretendentei uz varu pār visām septiņām Karalistēm.

Vara, taisnīgums, seksualitāte – tas viss ir ūdens un uguns iekšējo enerģiju pārvaldībā!

Lai “Troņu spēles” pēdējā sezonā viņai viss izdodas.

Ļevs Trockis (Лев Троцкий)

18 12 08 36

Revolucionārs un politiķis. Kara Revolucionārās padomes priekšsēdētājs, kurš varēja sodīt ar nāvi vai apžēlot. Kad noskatījos filmu par viņu (ar K. Habenski (Константин Хабенский) galvenajā lomā), tad ieinteresējos un izlasīju šī tēvocīša memuārus. Un ziniet, ko?

Tā ir spēcīga personība, mērķtiecīga, kura patiesi tic tam, ko dara. Spēcīgs līderis, kurš prot izpildīt netīro darbu un strādāt ar masām, ar pūli. Par to, kā viņu mīlēja sievietes, pat vecumā… paklusēsim!

Novēlēsim mieru viņa dvēselei!

Lolita Miļavska (Лолита Милявская)

18 12 08 37

Ar spēcīgas sievietes, kura šaudās starp seksualitāti un Garu, dziesmu repertuāru. Bet piekrītiet, kaut kas viņā ir, pat aiz visām galējībām un scēnisko protestu. Varbūt no tā, ka nav, kur likt bagātīgo enerģiju? Daudzus gadus bija dominējošā puse duetā ar A. Cekalo (Александр Цекало), vienkārši presēja viņu – morāli un enerģētiski. Vīri nāk un iet.

Lai nepietrūkst krievu zemes veču Lolitai M.

Marija Porošina (Мария Порошина)

18 12 08 38

Kādu laiku šķita, lūk, tu ieslēdz televizoru, bet tur visur ir viņa, katrā filmā – Marija Porošina. Sieva un māte, pazemota un aizvainota, kura zina, ka nekad nedrīkst teikt nekad. Cieš skaisti un līdz “hepi-endam”.

Visi apkārt mainās – bet viņa tāpat ir laba, viņa transformē viņus visus. Garīgais spēks pašos parastākajos dzīves apstākļos. Tāda sieviete noturēs uz sevis gan ģimeni, gan veci, gan notikumu. Neviens nekur nedēsies, kamēr viņa nevēlēsies.

Un Skorpionu burvīgums? – lūk, tas, viņā!

Lai Marija kļūst arvien skaistāka, un režisori no viņas acis nenolaiž arī turpmāk!

 

SLAVENI STRĒLNIEKI

Strēlnieks – visiem ļoti “kruta” zīme, bet zēnu piedzimšanai un attīstībai – nu vienkārši ideāla! Tāpēc dziesma par Strēlnieku tiek veltīta zēniem.

Strēlnieki – spēcīgi Lauvu sāncenši. Jo Jupiters taču ir otrā Saule mūsu Saules sistēmā. Kā saka zinātnieki, ja nodzisīs Saule, viņu aizstās Jupiters. Tā arī Strēlnieki – viegli nomaina Lauvas.

Breds Pits (Brad Pitt)

18 12 08 39

Pats par sevi saka, ka viņš – veiksminieks un nav slikti iekārtojies. Un taču Strēlnieki – paši veiksmīgākie cilvēki, kam palīdz Jupiters. Jupiters viņam ir iedevis pilnā mērā: skaistumu, bagātību un slavu, un pat seksa simbola nosaukumu!!!

“Kruti” spēlē harizmātisku, vīrišķīgu varoņu lomas; viņus ved kaut kur uz tālieni, viņiem ir kāda ideja un centieni. Pastāvīgi ir ar kādu vai ar kādu cīnās.

Kā saka žurnālisti, ar kuriem viņam ir labpaticies runāt: Breds ir ārkārtīgi daudzvārdīgs, kad saruna skar jautājumus par toleranci, par badu Āfrikā un ekoloģiskajām problēmām. Tas Strēlniekam ir raksturīgi – plašs interešu lauks un zināma tālredzīga uzmanība.

Ak, Bred, lai tev veicas arī turpmāk!

Vladimirs Maškovs (Владимир Машков)

18 12 08 40

Vai jūs zinājāt, ka Strēlnieki ļoti mīl dzīvniekus, lūk, jaunībā Vladimirs turēja mājās dzīvās dabas stūrīti un pat mācījās Universitātē par biologu. Izceļas ar vētrainu iedabu (Strēlnieki taču vienmēr ir par taisnīgumu, un tur viņi nav noturami), kuras dēļ ne reizi vien ir izdzīti no mācību iestādēm.

Šobrīd vairāk prēmiju un apbalvojumu nav nevienam aktierim kopš padomju laikiem (izņemot mūsu nākamo personāžu), jo taču Jupiters pārvalda visas goda regālijas.

Nu, 5 laulības, kad aiz pleciem ir 55 gadi, – arī tā ir normāli:) Vīrieši Strēlnieki bez sievietēm jau nu tiešām nepaliks!!!

Raksta sākumā minēju, ka Jupiters ir gatavs nomainīt Sauli… Tad, lūk, Tabakova (Олег Табаков) teātra un Teātra skolas vadītāja postenī Maškovs (Jupiters) nomainīja Oļegu Tabakovu (Sauli, Lauvu). Nepievil, Vladimir Ļvovič!!!

Jevgēņijs Mironovs (Евгений Миронов)

18 12 08 41

Viņiem ne tikai vienās filmās patīk filmēties kopā ar Vladimiru Maškovu, bet viņi dala arī vienu un to pašu Zodiaka Zīmi:) Pavisam citāds cilvēks, bet cik daudz kopīga ir ar Maškovu.

Arī gājis caur Saules Tabakovu. Vienīgā partija, kurai pieder Jevgēņijs Mironovs, – tā ir dzīvnieku aizsardzības parija. Profesionālie apbalvojumi un regālijas – uz trīs lappusēm ar astīti.

Bet par Teātra māksliniecisko vadītāju kļuva vēl pirms Maškova. Redzams, Vladimirs pievērsās sievietēm un bērniem, bet Jevgēņijs – pilnīgi veltīja sevi jaunradei un darbam (nu, galvenokārt:)). Kopumā šie veči manāmi ir no vienas Strēlnieku aptveres, tādas kaimiņu lodes vēstures revolvera veltnī!

Lai arī turpmāk šīs lodes trāpa desmitniekā!!!

 

SLAVENI MEŽĀŽI

Mežāzi – strādā mērķa labad, ārkārtīgi pareizi iedzīvojas apkārtējā realitātē, prot ievērot noteikumus un likumus (paši tos arī raksta). Viņiem lieliski izdodas vadīt, noskaņot citus – uz izvirzītajiem mērķiem.

Ne obligāti spēcīgi fiziski, prot paciest un pārvarēt grūtības, viņiem piemīt garīgais spēks. Kopumā ne cilvēks – bet krams! Slaveni Mežāži-sievietes, tās ir tādas “dzelzs piespraudes”.

Keita Midltone (Kate Middleton)

18 12 08 42

Krievvalodīgajās ļaužu masās viņu mīlīgi sauc par Katju Polovinkinu. Lūk, īsta Mežāža Zīmes pārstāve, kura kā kalnu kaziņa ir atlēkusi kaut kur no lejas, no sociālā kalna pakājes līdz virsotnei.

Kā liecina viņas un prinča Viljamsa stāsts, ceļš līdz oficiālajam hercogienes statusam ne tuvu nebija sprinteres tempā, un konkurenšu bija simtiem. Bet taču tieši Mežāzis ir galvenais gargabalnieks, garas un sarežģītas distances viņiem ir kā radītas.

Un ko viņai nozīmēja iedzīvoties karaļu etiķetē un ko tas maksāja, – atliek tikai minēt, taču rezultātu mēs redzam – mērķis ir sasniegts!!! Cita starpā pat karaliene viņu pa īstam pieņēma.

Novēlēsim Keitai dzemdēt karaļu ģimenei vēl pāris bērnu, kā viņa arī solīja savas ģimenes dzīves pašā sākumā. Mērķis ir nosprausts – uz priekšu!!!

Anastasija Voločkova (Анастасия Волочкова)

18 12 08 43

Ak dievs, ak dievs, ko es te daru zem šīs sievietes foto?

Bet, lūk, Nastjai Voločkovai ir absolūti bez starpības – kā pret viņu kurš attiecas, viņa vēl arī lepojas, ka “kaunēties no viņas nevajag”. Pat, kad baleta pasniedzēji teica, ka viņai nav talanta. Kas pēc Mežāžu domām ir talanta pierādījums? – protams, panākumi, mērķu sasniegšana! Un viņa tos sasniedza, norijiet to!

Novēlēsim Anastasijai, lai šie panākumi būtu stabili un nebūtu atkarīgi no tikšanās un šķiršanās ar ietekmīgiem vīriešiem.

Renāta Ļitvinova (Рената Литвинова)

18 12 08 44

Kā no Renātas izpausmēm mums kļūs skaidrāks – kādi viņi ir, Mežāži?

Renāta Ļitvinova sevi uzskata par askēti un tur sevi dzelžainos cimdos. Pati sevi iztaisīja, radīja savu stilu, izveidoja kā skulptūru. Darbaholiķe, kurai ir svarīgi nopelnīt un palikt neatkarīgai. Meitu audzina stipru, – tā ir viņas pārliecība, ka sievietei ir jābūt stiprai, tajā izpaužas Mežāžu noskaņojumi uz šķēršļu pārvarēšanu un sasniegumiem dzīvē, neatkarīgi no dzimuma.

Šai zīmei ir svarīga ne tik daudz mīlestība, cik cieņa, un savus divus vīrus Renāta ļoti ciena, līdz šim laikam…

Mežāžu planēta-pārvaldītāja – Saturns vada novecošanas laiku un procesu, un Renātu šis jautājums interesē sen, jau kopš jaunības: kā skaisti novecot, neiekrītot depresijā. Viņas daiļradē šī tēma ir labi apgaismota un izpētīta, ja ņemam kaut vai ciklu, tiekoties ar padzīvojušām padomju kino aktrisēm.

Lai Renāta, pēc Mežāžu principa, kā labs vīns, līdz ar gadiem kļūst arvien labāka, un lai vecums viņai piestāvētu!

 

SLAVENI ŪDENSVĪRI

Ūdensvīrs vienmēr ir uzskatīts kā priekšgalā visai planētai ejošs, tieši viņš nākotnes enerģijas pieņem pirmais.

Paskatīsimies – kā Slaveni Ūdensvīri izpauž savas “ūdensvīriskās” īpašības.

Svetlana Hodčenkova (Светлана Ходченкова)

18 12 08 45

Laipni lūdzam, Svetlana Hodčenkova. Padodas patstāvīgu un neatkarīgu sieviešu tēli; viņas augstāk vērtē draudzību nekā mīlestību. Nu un par visiem šiem večiem uzmācīgajiem viņām brīvība un interesants darbs – ir svarīgāki. Un dažreiz viņu vispār tracina visi, nepaspēj viņi līdz, nesaprot, nevar paredzēt. Piepeša viņa ir, neapjēdzama. Tipiska krievu meitene, – gan ārēji, gan ar smadzenēm, gan ar raksturu (Krievija – Ūdensvīra zeme).

Novēlēsim viņai pāris meitiņas – tikpat skaistas un gudras kā viņa! Būs draudzenes.

Jeļena Vaenga (Елена Ваенга)

18 12 08 46

Nezinu, kā jūs, bet es no viņas dziesmām kaifoju. Un no dažiem tekstiem, bet īpaši no melodijām, kur ir negaidītas ritma svārstības, ka viņa šad tad apstājas muzikālā ceļa vidū:) Patīk, ka viņa – pati par sevi, nevienam nelīdzinās, ne ārēji, ne daiļradē. Dara, ko grib, pati sev Debesis!

Lai nākotne dzied arī viņas balsī! Es paklausīšos.

Vladimirs Visockis (Владимир Высоцкий)

18 12 08 47

Ūdensvīrs Ūdensvīrovičs. Te nu neko nepateiksi, nepiebildīsi. Jebkuram astrologam ir viņa horoskops kolekcijā. Nepareģojams, talantīgs, tēmas un dziesmas – savdabīgas, oriģinālas. Neatkarīgs, varasiestāžu nemīlēts, tautas mīlēts. Kompānijas un draugi – šīs Zodiaka Zīmes dabiskā vide.

Lai VV viegli lidojas tur, kur viņš ir pašlaik, un viņa vārdu atcerēsies vienmēr.

Viktors Loginovs (Виктор Логинов)

18 12 08 48

Skatos uz Viktoru Loginovu, redzu (piedod man, Viktor) Genu Bukinu (Гена Букин). Arī Ūdensvīra tipāžs, tāds savdabīgs sociāls atkritējs. Izdomas bagāts, drusku ērmots, muļķīgs. Ūdensvīrs, kurš sevi nav atradis. Neattiecas nopietni pret sadzīves problēmām, viņš vispār no tām ir tāls, “pie kājas” viņam tās.

Domāju, Gena vienmēr sēdēs Viktoram uz pleca, kā eņģelītis vai dēmoniņš. Mīliet viens otru, puiši, jūs esat saistīti.

Elija Vuds (Elijah Wood)

18 12 08 49

Mūsu neaizmirstams Frodo. Tikai Ūdensvīrs varēja līdz galam aiznest visvarenības gredzenu, jo brīvs ir viņš, nevajag viņam varu šo, jūgu. Un Frodo itin biežā negaidītā rīcība? Un altruisms? Un viņa lojalitāte pret Golumu, kuram nākotnē bija jānospēlē sava loma visā vēsturē? Tieši Ūdensvīri lieliski jūt nākotni, strādā ar vēstošām zīmēm.

Viņi it kā nepieder mūsu pasaulei, ja ciešāk ieskatās, un atstāt to ir gatavi jebkurā mirklī. Elfi paņēma Frodo sev līdzi uz pārpasaules zemēm, tieši tur viņam ir vieta.

Novēlēsim Elijam ar tādu zēnisku neparastu ārieni vienmēr palikt iekšēji jaunam.

 

SLAVENAS ZIVIS

Aizgājušas dziļumā… Pagaidām nav pieejamas:)

Pievienots 08.12.2018.

https://gor-evgeniya.ru/znamenitosti-po-znakam-zodiaka/

Tulkoja Jānis Oppe