Световые конусы...

Gaismas konusi…

Gaismas konusi negatīvas enerģētikas un informācijas notecei

19 10 25

Vakar es pēkšņi noskatījos vienu filmu no sērijas “Mentālists” (“Менталист[1]”). Sen sērijas par slepkavībām un izmeklēšanām neskatos. Šorīt pamostoties, ienāca prātā visa šī smagā filma. Paskatījos, kur ir nosēdusies filmas informācija, un nolēmu dalīties ar jums. Pati informācija izskatās kā smagi pelēki-melni putekļi.

Otrajā čakrā bija saglabājusies slepkavības aina kā pati smagākā informācija. Piektajā čakrā – visa izmeklēšana: sarunas, izmeklēšanas un informācijas iegūšanas metodes, pēdējā aina, kur mazais zēns atgriežas pie savas māmiņas.

Plecu un lāpstiņu čakrās – emocionālā informācija, kā varoņu, tā arī manas pašas pārdzīvojumi. Sapratu, ka katra tamlīdzīga filma atstāj smagas pēdas informācijas slānī un čakrās.

Pamēģināju izvilkt no ķermeņa un savilkt pikucī visu informāciju par filmu, lai attīrītos no tīmekļiem. Es tik bieži to esmu darījusi agrāk, strādājot ar emocijām, tiesa, nekad nebiju tīrījusi nosēdumus no filmām informācijās veidā. Neizdevās.

Tad piesaucu Plejādiešu Gaismas Emisārus un palūdzu uzlikt man gaismas konusus negatīvās enerģijas attecei. Un nolēmu uzrakstīt šo emuāru.

Vienkārši piesauciet Plejādiešu Gaismas Emisārus un palūdziet attīrīt no negatīvas enerģijas jūsu organismu. Parasti konusi tiek likti augšā, uz 7. čakras, izvilkumam, un apakšā, zem kājām. Bet es tos uzliku tieši tām vietām, kur bija sakrājusies negatīvā filmas informācija. Konusi strādā lēni, un redzu, kā aiz svaigās informācijas aizstiepjas vecā, līdz pat manai jaunībai un padomju filmām. Neskatoties uz attīrīšanu, tā tur joprojām ir sēdējusi.

Pievērsu uzmanību, ka sirds centra sfēra šajā gadījumā nav skarta no negatīva. Droši vien tāpēc, ka personīgi mani šī filma nekādi neskāra, tā ir informācija par kādu, kurš nonācis šausmīgā situācijā, nevis par mani. Taču, kā redzam, visa negatīvā informācija sēž dziļi ķermenī un tieši kaulos kā kristālos. Un to izvilkt no turienes – nav vienkārša lieta.

Mani konusi ir izvietoti tā: uz pleciem tie stāv vertikāli uz augšu, uz lāpstiņām – horizontāli (lūk, jau nāk bērnības informācija, no skolas sākumklašu vecuma!), kakla konuss – priekšpusē, horizontāli (un redzu, kā atvelkas mana pusaudzes vecuma negatīvā informācija – kā es biju rupja pret māmiņu tajā skaitā).

Uz otrās čakras stāv liels konuss. Tur ir visa negatīvā informācija par cilvēku savstarpējām attiecībām – pārestības, kaislības, nelietība un viltus. Konuss viss ir pārpildīts ar šo negatīvu. Noņemu to un lūdzu uzlikt jaunu.

Uzlieku divus papildu konusus aizmugurē uz nierēm. Tur lēnām sāk krāties negatīva enerģija. Konusus uzliku mazus, un enerģija uz tiem ir pasmaga, ir parādījušies nelieli burbuļi, kuri neplīst, nepamet ķermeni. Tad uzlieku lielus konusus un lūdzu palielināt noteces ātrumu. Burbuļi ir atvērušies, un tek melna virca. Tās nav daudz, bet tomēr tā ir. Tas vairs nav no filmas…

Plecu konusi ir piepildīti, arī tie – uz lāpstiņām. Tiek nomainīti ar citiem, smalkākiem konusiem. Caur tiem redzu, cik daudz uz Zemes ir tumšas informācijas, kurā mēs katru dienu peldamies. Un mēs vēl saucam sevi par gaišiem!

Skaidri saprotu, cik mūsu planēta pagaidām ir tumša, cik daudz uz tās ir notikumu, kas sagādā ciešanas un sāpēs. Pat filmas, ar kurām “barojas” tiešā nozīmē iedzīvotāju vairākums šajā laika periodā, ir ļoti netīras un tumšas. Un arvien vairāk un vairāk filmās ir negatīvā.

Zeme tik tikko iziet gaismā no saviem Viduslaikiem. Droši vien ir arī tumšākas pasaules, bet mēs pagaidām nevaram teikt, ka uz mūsu planētas dominē gaiša informācija. Un mūsu ķermeņi krāj un atspoguļo visu sadzīvi no pašas bērnības, līdz esam pieauguši, visus jaunumus, politiku, dabas kataklizmas, kuras mēs redzam jaunumos, visas filmas kā informācijas avotu… Katra filma, katrs vārds, katra grāmata vai mācība – viss tiek ielikts ķermeņa kristāliskajā atmiņā.

Konusi tiek noņemti… Pateicos par palīdzību! Nejūtu, ka esmu labi attīrījusies, ir jāatkārto citā laikā. Bet tagad es saprotu, kas notiek ķermenī negatīvu informācijas procesu gadījumā – tie visi nosēžas ķermenī un iekrāso to pelēkā krāsā.

 

Pievienots 25.10.2019

http://www.sanatkumara.ru/stati-2019/svetovie-konusi

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82_(%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BB) (Tulk. piezīme)