Татьяна Бегляк13 причин, из-за которых старым душам так трудно найти свою любовь

Tatjana Begļaka - 13 iemesli, kuru dēļ vecām dvēselēm ir grūti atrast mīlestību

18 10 10 01

“Es vienmēr esmu slāpis pēc mīlestības. Tikai vienu reizi es gribētu sajust, kā tas būtu – ja mani piepildītu tik daudz mīlestības, ka es vairs nevarētu to saņemt. Tikai vienu reizi.”

Haruki Muramaki, (Norvēģu koks)

Viena no lielākajām problēmām, ar kādām Vecās Dvēseles kādreiz sastopas dzīvē, ir atrast mīlestību.

Vecās Dvēseles padara atšķirīgas no citām viņu dziļāks brieduma vai vieduma līmenis, un šis viedums prasa dzīvot un mīlēt patiesi.

Bet, kā jūs droši vien esat atklājuši, lielākajā daļā attiecību pastāv problēma, ka tās ir izveidotas, lai izvairītos no vientulības, radītu komfortu un drošību vai iegūtu zināmu pašvērtējuma sajūtu.

Citiem vārdiem sakot, daudzas attiecības balstās uz egocentrisku “spēļu” spēlēšanu, tāpat, kā mēs to redzam televīzijā un filmās. Cilvēki uzplaukst drāmā. Cilvēki tic, ka viņiem “vajag” otru cilvēku, lai piepildītu caurumu sevī. Bet kaut kas jūsos vēlas dziļāku mīlestības līmeni par melodrāmu un kaisli.

Patiesībā jūs no sirds vēlaties to, ko jūs agrāk nekad neesat (vai reti esat) piedzīvojuši: attiecības, kas ir intensīvas, bet veselīgas, otram veltītas, bet brīvas, atbalstošas, bet ne nomācošas.

Jūs alkstat godīgumu, patiesumu, kaislīgumu, empātiju, patiesu mīlestību, sirsnību un dziļumu. Jūs vēlaties būt pamanīti, sadzirdēti, saprasti, novērtēti un mīlēti par to, kas jūs esat. Un jūs vēlaties izpaust to pašu kādam citam.

18 10 10 02

Manas pirmās attiecības notika manos agrīnajos gados ar Lunu. Līdz tam manas dzīves punktam es nejutu, ka kāds cits cilvēks atbilstu manai mīlestības intensitātei, pat pēc ceļojumiem pa neskaitāmām citām valstīm un tikšanās ar simtiem cilvēku.

Gadu gaitā, strādājot ar daudzām Vecajām Dvēselēm, esmu sapratis, ka daudzi citi saskaras ar tādu pašu problēmu: nespēju atrast vai uzbūvēt patiesi piepildītas attiecības.

Šeit ir daži no galvenajiem iemesliem, kāpēc atrast mīlestību Vecajām Dvēselēm ir tik grūti.

 

1. Mēs vēlamies mīlestību, kas ir patiesa

Mēs vēlamies atrasties attiecībās, kas mudina un godā savstarpēju patiesīgumu. Mēs nekādā veidā nevēlamies kaut ko slēpt, izlikties, nomākt vai mainīt to, kas mēs esam. Mēs vēlamies atrast nevis kādu, kurš neiebilst “samierināties” ar mums, bet drīzāk kādu, kurš mudina mūs “izlikt” mūsu patiesos un visautentiskākos “Es”, lai tos pilnīgi pieņemtu.

 

2. Mēs vēlamies mīlestību, kas mūs māca

Tā vietā, lai mūs kritizētu vai noraidītu, mēs vēlamies kādu, kurš norādītu, ko mēs darām nepareizi, vai ceļus, kuros mums ir jāaug. Dziļi iekšienē mēs apzināmies, ka mums vienmēr ir ko mācīties (Sokrāts reiz ir teicis: “Patiesa gudrība ir apziņa, ka tu nezini neko.”). Var apgalvot, ka mūs māca visi mīlestības piedzīvojumi, taču tie parasti māca mūs neapzināti kā ciešanu blakusprodukts. No otras puses, apzināta mācīšanās ir reta, vērtīga un grūti atrodama.

Sk. arī Dvēseles pazīšana un neatbildēta mīlestība

18 10 10 03

 

3. Mēs esam dziednieki, bet mēs nevienu nevēlamies “labot”

Pateicoties mūsu dabai, mēs parasti piesaistām cilvēkus, kas meklē palīdzību. Taču, lai gan mūsu dabiskā reakcija ir palīdzību sniegt, mēs apzināmies, ka dibināt attiecības, lai otru cilvēku “labotu”, nav gudri. Mēs nevēlamies būt mūsu partneru 24/7 ārsti vai konsultanti; mēs vēlamies atrast kādu, kurš ir mums līdzīgā vietā.

 

4. Mēs esam sarežģītas personības

Mēs daudz domājam, dziļi redzam realitātes dabu, un mums ir spēcīgas personības. Ir grūti atrast cilvēku, kurš varētu saprast mūsu sarežģītās identitātes vai atbilstu tām. Būdami dziļi un meklēdami patiesību sabiedrībā, kas vērtē materiālo statusu, mantas un virspusējo izskatu, mēs varam atbaidīt lielāko daļu cilvēku no iepazīšanās ar mums.

 

5. Mēs vēlamies mīlestību, kas ir ārpus “patikas”

Mēs vēlamies kvēlu, bezkompromisa, neviltotu, dziļu mīlestību. Mūsdienu pasaulē lielākā daļa cilvēku pret vārdu “mīlestība” attiecas kā pret sinonīmu “patikai”, piemēram, “Man patīk šīs saldējums/šis kurpju pāris”.

“Patikai” nav saistību. Vienu dienu jums patīk viens aromāts, nākamajā dienā jums patīk cits.

Mīlestība ir savādāka. Patika ir virspusēja, mīlestība piesātina. Izrādīt “patiktu” pret kaut ko nozīmē apbrīnot tā ārējo formu (un ļaut ikvienam zināt, ko tas liecina par jums), mīlestība redz pāri ārējai formai un mīl Dvēseli.

18 10 10 04

 

6. Mēs vēlamies mīlestību, kas atklāj savu ievainojamību

Būt saderīgiem personību līmenī – ar to vienkārši nepietiek. Patiesa mīlestība nenozīmē savstarpēju patiku vai vienādas intereses, bet gan prieku atvērt otra sirdi un Dvēseli – pat ja tā sāp.

Atklāt savu ievainojamību un brūces nozīmē sniegt tām gaisu un dziedēšanu. Tieši caur ievainojamību mēs piedzīvojam drosmi un spēju mīlēt bez nosacījumiem.

 

7. Mēs vēlamies uzticēšanos un cenšanos

Mīlestība pastāvīgi ir jāuztur, gluži kā ogles ugunī. Vārdi ir tukši, ja tiem neseko darbība. Kā Vecās Dvēseles mēz zinām, ka patiesu mīlestību var pierādīt tikai, kopā dalot pieredzes, centienus un veltot sevi viens otram.

Sk. arī: Mans vīrs – man radniecīga dvēsele

18 10 10 05

 

8. Mēs vēlamies mīlestību, kas sakņojas vienotībā

Brīdī, kad jūsu laime kļūst atkarīga no otra cilvēka, jūs zaudējat savu brīvību mīlēt pēc izvēles. Mēs vēlamies partneri, kurš ir laimīgs un viengabalains pats par sevi, lai mēs varētu šo viengabalainumu dalīt ar viņu. Kad cilvēki nonāk attiecībās “vajadzības” sajūtas dēļ, jo viņi jūtas nepilnīgi vai baidās būt vientuļi, šīs attiecības ir nolemtas. Kā Vecās Dvēsele mēs apzināmies, ka veselīgas attiecības sakņojas iekšējā laimē.

 

9. Mēs nepiekritīsim nekam mazākam par Radniecīgās Dvēseles mīlestību

Vecajām Dvēselēm ir grūti samierināties ar komfortu, kaisli, ārēju pievilcību, drošības sajūtu vai “sastādīt viens otram kompāniju”. Mums ir vajadzīgs kāds, kurš dalīs ar mums mūsu vērtības un būs patiess garīgs pavadonis. Mēs alkstam pēc Radniecīgās Dvēseles vai Dvīņu Liesmas.

 

10. Mums nepatīk “Iepazīšanās Spēle”

Drāma, atkarība, uzbudinājums, noteikumi, kam “vajadzētu un nevajadzētu” notikt… tā ir šī egocentriskā pieeja mīlestībai, kura Vecajām Dvēselēm tik ļoti nepatīk. Tas palielina arvien pieaugošās grūtības atrast mīlestību.

18 10 10 06

 

11. Mēs nākam ar brūcēm

Daudzas Vecās Dvēseles nonāk situācijā, ka saskaras ar sarežģītiem un traumējošiem dzīves apstākļiem, kas liek augt iekšējam briedumam. Kad runa ir par mīlestību, ir svarīgi, lai mēs atrastu kādu, kurš ir pietiekami nobriedis, lai dalītu ar mums “bagāžu”, ko mēs bieži nesam. Bet citos to var būt grūti atrast.

Sk. arī Karmiskās attiecības un garīgās pusītes[1]

 

12. Mēs vēlamies kaut ko vairāk nekā tikai seksu

Kaisle, vilinājums un sekss ir pievilcīgas lietas, tomēr galu galā īslaicīgas un seklas, ja tās kļūst par apsēstību. Kaut arī mums patīk sekss, mēs vēlamies ko vairāk par vienas nakts piedzīvojumu. Mēs vēlamies dalīties savos ķermeņos ar tiem, kas vispirms mīl mūsu Dvēseles, nevis tikai fiziskās formas.

 

13. Mēs esam Brīvas Dvēseles

Mīlestība ir tik skaista tādēļ, ka tā mūs paplašina: tā mūs savieno ar mūsu dabisko brīvību. Brīdī, kad mēs kontrolējam šādu pārpasaulīgu pieredzi, mēs mīlestību ieliekam būrī. Un katru reizi, kad mēs lūkojamies uz šo būri, mēs jūtamies vainīgi, atceroties, cik brīvs bija šis putns.

18 10 10 07

Dziļi iekšienē Vecās Dvēseles zina, cik būtiski ir veicināt brīvību attiecībās. Taču grūti ir atrast cilvēku, kurš vēlētos brīvi lidot. Brīvība pieprasa drosmi un spēju mīlēt otru, neskatoties, ko viņš saka, vēlas vai dara.

Pirmā dāvana, ko es pasniedzu Lunai, bija gredzens ar uzrakstu: “Alis volat propriis” (Viņa lido ar saviem spārniem).

 

18 10 10 08Vecās Dvēseles: mistiskas un dziļdomīgas

Vai jūs esat vientuļš, domu pilns un apveltīts ar intuīciju? Vai jūs vienmēr esat juties nepiederošs šai planētai? Tādā gadījumā jūs varētu būt Vecā Dvēsele – un jūs neesat vientuļš. Uzziniet vairāk par savām retajām dāvanām!

Šie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc tik daudzas Vecās Dvēseles cīnās, lai atrastu mīlestību.

Kāda ir jūsu kā Vecas Dvēseles pieredze atrast mīlestību? Es labprāt vēlētos dzirdēt jūsu stāstus zemāk.

 

 

Par Mateo Solu:

Mateo SolMateo Sols (Mateo Sol) ir ievērojams skolotājs, psiho-spirituālis, kura darbs ir ietekmējis tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Piedzimis ģimenē, kuras vēsturē bija nosliece uz narkotikām, šizofrēnija un garīgas slimības, Mateo Sols no agra vecuma domāja par cilvēku bēdīgo stāvokli. Sola misija kā garīgam ceļvedim un skolotājam, ir palīdzēt citiem piedzīvot brīvību, viengabalainumu un mieru jebkurā dzīves posmā. [Lasīt vairāk]

 

Avots: https://lonerwolf.com/old-souls-love/

 

Tatjanas Begļakas tulkojums [krievu valodā] speciāli žurnālam “Reinkarnacionika” (“Реинкарнационика”)

P.S. Kāda ir jūsu kā vecas dvēseles pieredzes, mēģinot atrast mīlestību?

 T Beglak

Tatjana Begļaka

Tulkotāja, angļu valodas skolotāja, reinkarnacionikas konsultante.

http://tatbegliak.ru/

 

Pievienots 10.10.2018

https://journal.reincarnationics.com/trudno-najti-lyubov/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1191-irina-telinska-karmiskas-attiecibas-un-garigas-pusites (Tulk. piezīme)