Print

Izvēne "Tatjana Tihoplava. "Viņš atgriezīsies oktobrī". 2016" ir pārnesta uz atsevišķu izvēlni "V. un T. Tihoplavi", kur ir arī pieejamas visas viņu grāmatas.

http://www.sanatkumara.lv/index.php/v-un-t-tihoplavi

 

Tatjana Breslavska - Aicinājums uz JUPITERA SKOLAS nodarbību 19.07

Dārgie draugi!

 

Aicinu jūs uz otro nodarbību

 

"Jupitera Skolā"

 

19.06. pulksten 18.00 pēc Maskavas laika (arī pēc Rīgas laika)

 

 

NODARBĪBAS PROGRAMMA:

 

 

1. Iepazīšanās ar Jupitera enerģētiskās informācijas slāņiem.

 

 

2. Savienošanās ar “Jupitera kristālu” – sakaru instrumentu.

 

 

3. Litija ietekme uz smadzeņu darbību.

 

 

4. Jupitera dziedinošo enerģiju aktivizācija.

 

 

5. Čenelings ar Jupitera Augstāko Saprātu

---------------------------------------------------------------------------

 

Nodarbība paredzēta 2 stundām.

 

 

Maksa par dalību otrajā nodarbībā 700 rubļu

 

Apmaksas nosacījumi:

 

Pārskaitījums uz Sberbank karti

kartes Nr. 4276 1340 0004 5480

 

PayPal: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

vai caur sistēmām Kontakt, Western Union, Golden Crown uz vārdu Breslavskaya Tatiana Dmitrievna

 

Sūtiet man vēstuli, norādot meditācijas datumu un apmaksas veidu uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pēc tam es izsūtu jums norādi uz ieeju.

http://www.sanatkumara.lv/index.php/tatjana-breslavska/25-tatjana-breslavska/2241-tatjana-breslavska-aicinajums-uz-jupitera-skolas-nodarbibu-19-07

 

Irina D. - Atgriežam savas enerģijas

19 07 16

Autors: Irina D.

 

Sveicu Mīlestībā, dārgā Natālija. Jums raksta Irina no Kišiņevas. 2010., 2011. un 2012. gados man bija iespēja apmeklēt jūsu seminārus Doņeckā, kuri ārkārtīgi ietekmēja manu turpmāko darbību. Pēc pirmā semināra atvērās kanāls, un, atgriezusies mājās, es iniciēju Apziņas Augšupcelšanas Skolu, pēc manu Garīgo Kuratoru norādījuma. Pateicos jums neizmērojami par jūsu darbu, par drosmi, par neordinārajiem čenelingiem, kuri neļauj nomaldīties no Ceļa visā informācijas haosā, kurš piepildījis internetu, par jūsu rekomendētajiem rakstiem un videoklipiem.

Es arī eju pēc programmas – augšupcelšanās ar ķermeni. Saņēmu informāciju, ka, augšupceļoties ar ķermeni, ir iespēja uz kādu laiku nolaisties fiziskajā plānā, lai turpinātu palīdzību, izmantojot viņu kā transportlīdzekli. Un vēl, pārejot ar ķermeni, nezūd atmiņa, nav nepieciešams piedzimt un attīstīties no nulles astrālajā plānā. Paliek nepārtraukta sevis apzināšanās, un netiek zaudēts laiks. Šis ceļš nav visiem, tikai tiem, kam būs nepieciešams palaikam ceļot starp dimensijām, pēc dvēseles plāna.

Turklāt Lucifers palūdza dalīties praksē, kura dzima, kad biju izlasījusi jūsu čenelingus ar Viņu jau pirms pieciem gadiem. Nesen “nejauši” atradu, un mēs to atkārtojām nodarbībās. Efekts bija spēcīgs, svarīgs un būtisks.

Runa ir par Lucifera padomu pieprasīt un atgriezt visas mūsu enerģijas, kuras tika nesankcionēti izņemtas no parazitējošu būtību puses, tāpēc ka, ja to neizdara, viņas tās neatdos. Lūk, kā mēs to izdarījām:

1. Ieejam meditācijas stāvoklī, iezemējamies.

2. Piesaucam palīgā Augstāko Es, Atbalsta grupu, Ercenģeli Luciferu, Karmas Padomi un visus, kas mums tajā var palīdzēt.

3. Trīs reizes izrunājam: “Šeit un Tagad Manas Es Esmu Klātbūtnes Vārdā es (vārds un uzvārds) pieprasu man atgriezt manas man noderīgās enerģijas, nesankcionēti izņemtas no parazitējošu būtību puses visos iemiesojumos, laikos, telpās, dimensijās un šajā. Tam Ir Mana Svētā Griba, un Mana Griba ir Likums. Lūdzu Manam Augstākajam Es attīrīt un izdziedēt visas enerģijas, kuras atgriežas. Lūdzu Dievišķajai Ģimenei palīdzēt man visu manu enerģiju atgriešanā.

4. Svarīgi ir atgriezt visas enerģijas. Tāpēc mēs lūdzam uz iekšējā ekrāna parādīt, cik procentu enerģijas jau ir atgriezts, un gaidām, kamēr rādītājs sasniegs simtu.

5. Pateicamies Visiem, Kas mums palīdzēja, un atgriežamies momentā Šeit un Tagad.

 

Ar Mīlestību no Radītāja Sirds, Irina D.

http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/2239-irina-d-atgriezam-savas-energijas

 

 

Par telpu

19 07 16

Kā savienot priekšstatu, ka visa materiālā pasaule saspiežas vienā punktā (es pati redzēju, būdama saplūdusi savā apziņā ar Logosu), un tajā pašā laikā mēs redzam un pētām Kosmosa plašumus no Zemes?

Sanats Kumara: Redzes stari darbojas īpaši, izliecoties un dodot smadzenēs telpas kā bezgalības interpretāciju. Telpa kolapsējas attālināti no planētas.

Un kā Saules sistēma, citas planētas? Mēs taču sasniedzam tās pēc fizikas likumiem?

Saules sistēma – tā ir sfēra, kurā Kosmosa atspulgs sniedz priekšstatu par citām pasaulēm.

Telpa izliecas un sakārtojas pa slāņiem.

Katrs punkts var tikt izvērsts kā sfēra ar savu Galaktiku.

Kad apziņa nonāk noteiktā punktā, viņa attēlo Galaktikas uzbūves ideju, iekļaujoties sistēmā un piedaloties tajā. Izejot no punkta, sistēma atkal kolapsējas, parādot telpas neesamību, niecību.

***

Mans komentārs nodaļai:

Patiešām, izejot no Saules sistēmas, tā kolapsējas punktā. Tieši tāpat, ieejot Viena Apziņā, Zeme pārvēršas atomā.

Izejot ar Visa, Kas Ir robežām, telpa kolapsējas punktā, visa pasaules-ēka.

Tie ir manis pašas atklājumi.

Patiesi, telpas nav.

Arī visa mūsu cilvēciskā pieredze ietilpst vienā Pastāvīgajā Atomā (septiņi Pastāvīgie Atomi pāraug pēdējā, atmiskajā Atomā).

http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/26-raksti-2019/2238-par-telpu

 

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Beidzas Jupitera, Zemes un Saules opozīcija.  Ir sākusies jauna cikla izvēršanās! 2019. g. jūlijs

Atnāca izpratne, ka mūsu Saules Sistēmas IZIEŠANA ESĪBĀ jāsaprot kā kāda PILNA CIKLA beigšanās! Šķiet, ka cilvēcei ir izdevies šo pilno ciklu nodzīvot līdz LAIKU BEIGĀM. Atlicis ir tagad tikai apzināties notiekošo, apzināties mūsu senču un mūsu padarīto – KOPUMĀ. Daudzdimensionalitātē! Un tie nav tikai vārdi: apzināšanās ir obligāts nosacījums pāriešanai jaunajā ekoloģiskajā nišā! Jo pāreju mēs veicam visi kopā, taču atsevišķi katrs.

Jūlija mēneša piktogrammas burtiski kliedz par notiekošo globālo notikumu cikliskumu.

19 07 16 01

1. att. 03.07.2019. Viltšīra, Anglija

Kretovs (Кретов Юрий Васильевич): “Tā ir jebkuras fāzes darbība apļa režīmā. (Runa ir par laika, enerģētiskās informācijas fāzi...) Tie ir kaut kādi cikliskumi.”

- Var teikt, ka tās ir ekoloģiskās nišas fāzes?

Kretovs: “Tā arī ir.”

 

Bet tamlīdzīgi cikli jau, šķiet, nav jaunums planētai Zeme.

Rādām Jurijam Vasiļjevičam foto ar akmeni no parka Asuka Japānā.

Lasīt vairāk...

 

Sergejs Serebrinskis - Dabas kataklizmas

Dabas kataklizmas un Zemes kvantu pāreja

19 07 06

Autors: Sergejs Serebrinskis

Galaktika Piena Ceļš – tā ir spirālveida Galaktika, kura griežas kā ritenis. Ir Saules sistēma: Saule, gigantiskas ārējās gāzes planētas un mazākas “Zemes grupas planētas”, planetoīdi un asteroīdi. Un tas viss griežas līdz ar pārējām zvaigznēm un planētām galaktikas ārējā spirālveida atzarā.

Samērā ar to, kā debesu ķermeņi griežas kopā ar visu spirālveida atzaru, tie saskaras ar augstas intensitātes skalāra elektromagnētiska starojuma staru no Galaktikas Centrālās Saules. Tas izskatās tā, ka gluži kāds spīdinātu prožektoru no centra uz ārējo telpu, un Saules sistēma iet cauri prožektora staram un dara to diezgan ātri (tikai 150 Zemes laika gados, bet pašā intensīvākajā stara daļā viņa atrodas vēl mazāk – 20 gadus).

Lasīt vairāk...

 

Kā savas šūnas padarīt “laimīgas”

19 07 13 01

“Kas ir patiesa laime?” – jautā Stīvens Kouls (Steven Cole). Šim jautājumam viņš ir veltījis gandrīz visu savu profesionālo karjeru. Nē, Kouls nav filozofs, kā jūs varētu padomāt – viņš ir ģenētiķis, un viņam tas nav retorisks jautājums, bet zinātniskas izpētes priekšmets.

Stīvens Kouls – medicīnas un psihiatrijas profesors Kalifornijas universitātē, kurš vairākus desmitus gadu pēta sakaru starp cilvēka organisma emocionālo un bioloģisko komponenti. Agrāk tika uzskatīts, ka cilvēka ķermenis – tā ir noslēgta sistēma, gandrīz pilnīgi atdalīta no ārējās pasaules, raksts Kouls. Bet molekulārajā līmenī mūsu ķermeņi izrādās daudz plūstošāki un atvērtāki ārējām iedarbībām, nekā mēs domājām.

Profesora Koula pēdējie zinātniskie pētījumi ir veltīti laimei no bioloģijas skatpunkta. Eksistē nesaraujama saikne starp to, kas notiek mūsu dzīvē, un to, kā mūsu ķermenis funkcionē molekulārajā līmenī, viņš paskaidro. Konkrēti Kouls un viņa zinātniskā grupa konstatēja ļoti ciešu sakaru starp laimes līmeni un imūnsistēmas šūnu darbību.

Ja mēģinām visu izskaidrot pavisam vienkārši, tad imūnsistēmai ir divas pamata programmas: viena – cīņai ar vīrusu infekcijām, bet otra – cīņai ar baktērijām (tai ir nepatīkami blakus efekti – tā organismā izraisa iekaisuma procesus). Kouls konstatēja, ka balanss starp imūnsistēmas pirmo un otro funkciju mainās atkarībā no tā, kā jūs reaģējat uz notikumiem dzīvē. Nepatīkamas vēstis, depresija, posttraumatiskais stress, pat zems cilvēka sociāli ekonomiskais statuss – tas viss šūnu līmenī izraisa iekaisuma procesus. 15 gadu pētījumu laikā Kouls un viņa komanda nonāca pie secinājuma: viss, kas cilvēkā izraisa briesmu, draudu vai nedrošības sajūtu, ved pie imūnsistēmas otrā tipa atbildes.

Lasīt vairāk...

 

Tatjana Tihoplava. "Viņš atgriezīsies oktobrī". 2016 (Nobeigums)

***

2016. gada 2. oktobris

Viņš neatnāca. Atvainojiet.

 

2016. gada 3. oktobris

03.10.16. Paldies visiem par atbalstu. Vitāliks iznāca uz kontaktu no rīta un teica, ka es viņu labi esmu pievilkusi. Tikko kā aizbāznis uztaisīja izvērsumu, tā viņš nonāca istabā. Bet “Taņečka, piedod, es nespēju parādīties.” Kas būs tālāk, nezinu, bet kontaktus veiksim pastāvīgi. Vēl es sāku just viņa apkampienus un skūpstu.

 

2016. gada 6. oktobris

Es saņēmu milzīgi daudz vēstuļu un visas, izņemot vienu, ar atbalsta un ticības vārdiem. Paldies Jums. Lai atbildētu uz visām vēstulēm uzreiz, es sniedzu pirmo un pēdējo ļoti personīgu kontaktu ar vīru. Atklāju visiem mūsu ar viņu sirdis.

http://www.sanatkumara.lv/index.php/tatjana-tihoplava-vins-atgriezisies-oktobri-2016

 

Vakara seansu ieraksti, 2. - 9. jūlijs

19 05 11

Noklausīties ierakstus var tieši vietnē


2. jūlijs

Vakara praktiskā nodarbība. Vada Natālija Koteļņikova, bezmaksas

Lejupielādēt ierakstu


9. jūlijs

Vakara praktiskā nodarbība. Vada Natālija Koteļņikova, bezmaksas

Lejupielādēt ierakstu

http://www.sanatkumara.lv/index.php/audiomeditacijas-un-audioversijas/19-audiomeditacijas-un-audioversijas/2233-vakara-seansu-ieraksti-2-9-julijs

 

Iemantot sevi īsto

19 07 10 01

10.07.19.

Dārgā Diženā Dieviete! Man šodien ir divi jautājumi. Pirmais – kāpēc cilvēki nevar sevi pieņemt? Pašlaik visās garīgajās skolās ir tik daudz prakšu sevis pieņemšanai, un tās visas taču darbojas, tātad ir cilvēkiem vajadzīgas?

Cilvēki nevar pieņemt savu ķermeni vai savu dvēseli? Vai arī gan to, gan to? Bieži dvēseli cilvēks nejūt, tātad sākumā nepieņem ķermeni?

Dvēsele nes visu dzīvju brūces, viņa visa ir šo inkarnāciju savainota un nāk uz Zemi tās sadziedēt. Visas šīs brūces tad arī nes sevī sevis kā dvēseles nepieņemšanas elementus. Bet ķermeni bērns sāk just tikai vairāku gadu vecumā. Sākumā dvēsele sevi redz atspulgā un nepieņem tādā stāvoklī. Viņa it kā atveras sevī, ieejot ķermenī.

Bet vai tad dvēseli neārstē pēc nāves?

Ārstē, taču ne dvēseli, bet vienkārši brūces, kuras dvēsele sev nodarījusi iepriekšējā dzīvē. Taču viss uzkrājas, un cilvēkam atkal ir jāiziet inkarnācija, lai pilnīgāk sevi pieņemtu un aizmirstu un izdziedētu tās brūces, kuras dvēsele sev nodarījusi.

Kāpēc Tu tā saki – “brūces, kuras dvēsele sev nodarījusi”. Vai tad ne citi cilvēki rada brūces manai dvēselei?

Lasīt vairāk...

 

Vēl raksti...