Print

Mēs – tas, ko jūs saucat par Dievu

Ievads Galaktiskā Kristus/Evolucionārā Radītāja Skolai

22 01 18

Kā vienmēr, grūti bija ieiet Evolucionāro Radītāju sfērās. Atkal meklēju un atradu…

ER: Mēs dzirdam tevi, malacis!

Tagad mums ir Viena Apziņa, mūsu apziņas ir salikušās kā puzle, viena papildina citu. Mēs esam kļuvuši par daudzdimensionālu Būtni-Radītāju. Tam aizgāja jūsu miljards gadu.

Bet mēs tik nesen redzējām jūs zemākā apziņā…

Lasīt vairāk...

 

Kas tas ir – Reinkarnacionika?

14 IX 01

Sveicināti, es esmu Māris Drešmanis.

Man bieži jautā, kas tas ir – Reinkarnacionika.

Sākumā parunāsim par to, kas tas ir, pēc manām domām, un ar ko atšķiras no citām, analoģiskām vai ļoti līdzīgām metodēm.

Jūs visi izmantojat datoru. Datorā ir operētājsistēma, un kopš 20. gs. 90. gadiem visizplatītākās operētājsistēmas ir Windows saimes sistēmas un UNIX klases sistēmas (īpaši Linux un Mac OS).

Taču pats dators un operētājsistēma bez pieslēguma INTERNETAM jeb Vispasaules tīmeklim būtu vienkārši skaitļošanas mašīna.

Pārlūki – tās ir programmas interneta lapu skatīšanai. Praktiski visi populārie pārlūki tiek izplatīti bez maksas vai “komplektā” ar citām lietojumprogrammām: Internet Explorer (kopā ar Microsoft Windows), Mozilla Firefox (bezmaksas, brīvā programmatūra kopā ar daudziem Linux distributīviem, piemēram, Ubuntu), Safari (kopā ar Mac OS un bezmaksas Microsoft Windows vidē), Google Chrome (bezmaksas), Opera (bezmaksas, sākot no versijas 8.5).

Es nesākšu jūs nogurdināt ar tehniskiem terminiem, tā ir vēl viena reinkarnacionikas atšķirība no citām, līdzīgām metodēm un praksēm. Ja jūs interesē uzzināt, kas ir PĀRLŪKS, palasiet bezmaksas bibliotēkā Vikipēdija. Ja jums jautātu, kurš pārlūks labāks, ko jūs atbildētu? Runāt par to, kurš pārlūks ir labāks vai sliktāks, ir ne gluži korekti.

Jūs varat atbildēt tikai uz jautājumu, kādu pārlūku ērtāk izmantot ir personīgi jums un kāpēc.

Mēs nerunājam par “labāk” vai “sliktāk”, mēs runājam par “ērtāk”.

Mēs nepazeminām citu pārlūku labās īpašības, jo kādam taču tie ir paši ērtākie un ierastākie izmantošanā. Un varbūt viņi vienkārši nav gatavi pamēģināt jaunus pārlūkus, kuri viņiem nav pazīstami.

Lai kādu pārlūku cilvēks neizmantotu, tas ir labs tieši viņam, jo tas taču savieno ar Internetu.

Lasīt vairāk...

 

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Slimības – kā “dabas svarīgas speciālas bioloģiskas programmas”. Raiks Hamers

Bioloģiskie likumi, uz kuriem ir būvēta Raika Hamera (Ryke Hamer) “Vācu Jaunā Medicīna (Germanische Neue Medizin (GNM)” (VJM), stabili balstās dabas zinātnēs, un tajā pašā laikā tie ir pilnīgā harmonijā ar garīgajiem likumiem. Pateicoties šai patiesībai, spāņi VJM sauc par Svēto Medicīnu.

Šo jauno virzienu medicīnā, ko pagājušā gadsimta 80. gados radīja vācu ārsts Raiks Hamers, oficiālā medicīna ilgi neatzina. Taču pēdējā laikā situācija mainās.

Doktora Hamera atklājums rāda, ka Dabā nav nekā “slima”, viss vienmēr ir piepildīts ar dziļu bioloģisku jēgu.

Lasīt vairāk...

 

Tatjana Breslavska - Runā Zemes Sekvojas!

22 01 15

Autors: Tatjana Breslavska

– Mēs, sekvojas, līdzsvarojam Zemes telpas polarizāciju.

“Kādā veidā?” es jautāju.

– Mēs paužam planētas Gara un visas viņu aptverošās telpas intereses. Mēs esam šeit uz Zemes polāro enerģiju līdzsvara noturēšanai. Mēs paužam savu spēku, izelpojot Kosmosa augstāko tonalitāti, kas balstās uz pastāvīgi pastiprinošos caur mūsu laukiem mīlestību. Mūsu lauku fluīdi harmoniskā veidā kārto cilvēces un planētas dabas laukus.

Lasīt vairāk...

 

Jevgēnija Goreva - 10. datumā dzemdētie – mīklaini cilvēki

18 08 13 07

Cilvēki, 10. datumā dzemdētie, – jūs var nosaukt par mīklainiem. Tāpēc ka neviens jūs pa īstam nepazīst un nestādās priekšā Desmitnieku iekšējās pasaules bagātību un dziļumu.

Navigācija pa rakstu

10. datumā dzimušo raksturs

10 ķīmiskā analoģija

Taro 10. arkāns – Laimes Rats

 

10. datumā dzimušo raksturs

Viņi ir fantazētāju un sapņotāji. Bet turklāt pilnīgi pārliecināti par sevi, vismaz sākotnēji.

Viņu raksturā ir daudzšķautņainums un pabeigtība, viņi it kā ir visu savu īpašību summa, taču reizi pa reizei izpaužas kaut kā savādāk.

Lasīt vairāk...

 

Natālija Golubkina - Vispasaules regresijas terapijas kongress

 

18 01 29 01

Vēl pavisam nesen krievvalodīgajā telpā par iepriekšējām dzīvēm runāja tikai retais. Taču pēdējos gados tēma ir ļoti aktīvi attīstījusies.

Daudzējādā ziņā tas ir noticis, pateicoties Mārim Drešmanim. 2011. gadā viņš izdomāja terminu “reinkarnacionika”, atvēra Reinkarnacionikas Institūtu un izvirzīja sev globālu uzdevumu padarīt iepriekšējo dzīvju tēmu populāru un viegli pieejamu.

Un tas lieliski izdodas, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām un iespējai mācīties tiešsaistē caur internetu.

Nākamais solis – iziešana pasaules telpā, darbs un pasniegšana Reinkarnacionikas Institūtā svešvalodās.

Lasīt vairāk...

 

Tatjana Breslavska - “Patiesības stars” no Galaktikas Gaismas Pasauļu Sadraudzības

22 01 14

Autors: Tatjana Breslavska

Pie manis uz sakariem iznāca GALAKTIKAS GAISMAS PASAUĻU SADRAUDZĪBAS pārstāvji. Es uzdodu viņiem jautājumu: “Jūs iznācāt pie manis uz sakariem, kāpēc tieši pie manis?”

– Mēs pazīstam tevi kā visu Gaismas uzdevumu precīzu izpildītāju. Šajā gadījumā, izlasījusi N. rakstu, tu sāki domāt, un mēs uzskatījām par piemērotu vērst caur tevi procesu – Zemes spēku harmonizāciju un planētas informācijas slāņa attīrīšanu no to saēdošajiem meliem. Melīgās informācijas līmenis ir pārsniedzis jebkuras robežas! Tas var novest pie spēku balansa pagrimuma. Jo ap-zināšanai (со-знание) taču ir milzīga nozīme spēku balansam uz planētas. Pat šeit, enerģiju un dzīvības veidu tik raiba sadalījuma vidū, nepieciešama spēku paritāte.

Lasīt vairāk...

 

Jevgēnija Goreva - 9. datumā dzemdētajiem – vienmēr un visā ir taisnība

18 08 10 01

Tiem, kas parādījušies pasaulē 9. datumā, ļoti patīk informācija. Viņi mēdz būt ārkārtīgi erudīti un informēti. Turklāt viņus pievelk ne tikai un ne tik daudz pati informācija, cik visa notiekošā jēga.

Viņi ne tikai daudz zina, bet arī labi saprot pasauli un apkārtējos, saprot parādību cēloņsakarības.

Noteiktā dzīves momentā apaug ar reliģiskām, filozofiskām interesēm, viņiem par labu nāk arī nodarbošanās ar garīgām praksēm. Mēdz būt, ka tieši Devītnieki strādā kā dažādu egregoru tā sauktie “kanāli”.

Devītnieka ģeometrija – Inglijas Deviņstaru Zvaigzne (slāvu simbols). Tie ir 3 trīsstūri, kuri simbolizē trīs pasaules – Navj, Javj un Pravj – sasaistītas vienoti kā mūsu dzīves pamata bāze.

Lasīt vairāk...

 

Natālija Golubkina - Vainas sajūta no pagātnes dzīves

18 01 15 01

Iepriekšējā rakstā es dalījos ar jums Ludmilas – Reinkarnacionikas Institūta 2. kursa studentes – stāstā – kā viņa pagātnes dzīvē nozaga krustiņu savai vecmāmiņai.

Izrādījās, ka gadījums ar to nebeidzas! Jau nākamajā nodarbībā, pētot savas dzimtas tēmu, mums atklājās vēl apbrīnojamāka panorāma – divu dvēseļu – Ludmilas un viņas vecmāmiņas – likteņu savijums.

Lasīt vairāk...

 

Jevgēnija Goreva - 8. datumā dzimušie – visi jūsu Spēka noslēpumi

18 08 08 10

Astotnieks, pat asociatīvi (gan pēc formas, gan pēc valsts svētku datuma) – vairāk ir sievišķs skaitlis. Sievietes – Astotnieki – īstenas dāmas vai piedzimušas ar īstenas sievietes potenciālu, kuru nepieciešams izpaust.

Vīrieši, kas dzemdēti 8. datumā, kopš bērnības izjūt paaugstinātu uzmanību no sieviešu puses. Viņu dzīvē milzīgu lomu spēlē sievietes, viņa ģimenes visas sieviešu paaudzes un sievietes, nekādi ar viņa ģimeni nesaistītas.

Ja jūs esat ienākuši šajā pasaulē 8. datumā, jūsu figūra – tā ir astoņstaru zvaigzne jeb vēju Roze ar vidējiem virzieniem. Austrumu tradīcijā tā ir Bagua shēma, kuru izmanto Fenšui.

Lasīt vairāk...

 

Galaktikas rasu un to mācību daudzveidība

22 01 12 01

“Ja ekstrasenss, kā vienkāršs cilvēks, vēršas pie kaut kā augstāka, viņš uzreiz pieslēdzas k i b e r n ē t i s k a j a i s i s t ē m a i.” Natālija, publicējot kaut ko tādu, jūs liekat apšaubīt Dieva, Debesu Tēva utt. eksistenci.

Nu, Jūs neesat vienkāršs cilvēks… Bet ko domās parasts cilvēks, lasot ko tādu? Es varu viņam tikai teikt, ka nekādas zināšanas cilvēku laimīgu nedara. Ar šo rakstu Jūs pārsvītrojat visu manu pieredzi, kas saņemta no Maikla Ņūtona. Nāksies ņemt vērā arī kibersistēmu.

Man ir pilnīga prostrācija. Ir sagrauts mans pasaules uzskats. Ja es domāju par Dievu, es vēršos pie Nano-sistēmas. Vispār jau viņa nemaz nav tik slikta.” (No vēstules)

Lasīt vairāk...

 

Natālija Golubkina - Es apzagu savu vecmāmiņu pagātnes dzīvē

18 01 08 01

Cik bieži gan iepriekšējo dzīvju atminēšanos pavada šaubas: “Un tas viss ir patiesība? Bet varbūt es safantazēju?”

Tādos brīžos mani visvairāk iepriecina un iedvesmo dzīvi stāsti par apstiprinājumiem.

Kāds atrod savu māju, kāds – kapu. Es reiz atradu sevi Vjetnamas karā bojā gājušo amerikāņu sarakstos. Un visas detaļas sakrita!

Un šodien gribu dalīties ar jums vienā no tādiem gadījumiem, notikušam ar Ludmilu B., Reinkarnacionikas Institūta 2. kursa studenti.

Lasīt vairāk...

 

Jevgēņija Krisolova vakara nodarbība 11.01.22.

Jevgēņija Krisolova vakara nodarbība 11.01.22. Izmaiņas, kādas ar mums notiek pārejas laikā.

http://www.sanatkumara.lv/index.php/audiomeditacijas-un-audioversijas/19-audiomeditacijas-un-audioversijas/3507-jevgenija-krisolova-vakara-nodarbiba-11-01-22

 

Jevgēnija Goreva - 7. datumā dzemdētie – spēlē uz visām dzīves stīgām

18 08 08 06

Cilvēki, dzemdētie 7. datumā, – Septiņnieciņi.

Septiņniekiem – liels zemes plāna dzīves daudzveidības potenciāls.

Un viņiem dots daudz enerģijas, bet šī enerģija ir neizpaustā veidā, tā it kā atrodas kādos krājumu rezervuāros katrā Zemes sfērā.

Jūs taču zināt, ka mūsu pasaulei skaitlis 7 – pilnskanīgs. Tās ir 7 sfēras, jo Zeme taču ir septiņu sfēru planēta. Tās ir varavīksnes 7 krāsas. Tās ir 7 pamata čakras. Tās ir 7 notis. Un no šī septiņnieka tiek radīta Zemes melodija: skaņas, krāsas, jēdzieniskā.

Lasīt vairāk...

 

Vakara nodarbība – Ņina Soifera 10.01.22.

Vakara nodarbība – Ņina Soifera 10.01.22. Čenelings, mūzika un meditācijas.

http://www.sanatkumara.lv/index.php/audiomeditacijas-un-audioversijas/19-audiomeditacijas-un-audioversijas/3505-vakara-nodarbiba-nina-soifera-10-01-22