Print

Marina Vasiļjeva - Garīgā un fiziskā nepilnvērtība: spējas vai sodība?

16 07 19 01

Veselīgi cilvēki, satiekot invalīdus, bieži jūt žēlumu. Garīgi atpalikuši un fiziski nepilnvērtīgi bērni tiek uztverti par vecāku sodību.

Valsts cenšas invalīdus atbalstīt, izdomājot sociālus projektus, ieviešot korektu nosaukumu “cilvēki ar ierobežotām iespējām”.

Taču veselīgais vairākums vienalga starp sevi un garīgi un fiziski nepilnvērtīgajiem novelk robežas.

Labākajā gadījumā kāds steidzīgi iemetīs monētiņas invalīda izstieptajā rokā, bet biežāk garāmgājēji novērš skatienu no “ratiņotāja”, cilvēka ar protēzi vai grupas, kurā dzīvi sazinās ar žestiem.

Sabiedrība ir pārliecināta, ka invaliditāte – tā ir sodība. Vai tas tā ir?

Kāpēc dvēsele izvēlas iemiesoties ķermenī ar garīgu vai fizisku nepilnvērtību? Ko jūt invalīdi no dvēseles skatpunkta?

Kādu pieredzi dvēsele sastrādā fiziski slimā ķermenī?

Lasīt vairāk...

 

Tatjana Breslavska - VISUMA AUGSTĀKĀ SAPRĀTA UZRUNA

Šodien es atkal pildu augstfrekvences enerģiju pārvadītāja lomu. Kā parasti, caur mani sākumā enerģijas pārvada “pilnīgā klusumā” un jau vēlāk pēc maniem daudzajiem nepacietīgajiem jautājumiem: kas notiek? – man sniedz komentārus.

Izskaidrojumi atnāca no mūsu Visuma Augstākā Saprāta.

Notika laika robežu un realitāšu robežu nodzēšana jūsu Saules Sistēmā, kas tiešā veidā skars arī pašu Zemi. Tu, kā Saules Logosa aspekts (apakšējais), izpildīji to enerģiju pārvadītāja lomu, kuras ir savienojošais posms šajā aktā. Saules Sistēma pāriet uz jauniem laika nosacījumiem, aizraujot turklāt sev līdzi visu, kas atrodas viņas iekšienē. Notiek enerģētiskās komponentes sava veida izvērsums. Ja uz to paskatās ar “zemes acīm”, tad var ieraudzīt savdabīgu visa notiekošā krustveida formu.

Šī forma patiešām ir pamats-matrica, kurai “piestiprinātas” visas tās komponentes. Šajā gadījumā – laiks un telpas kontinuums.

Visa enerģija, kas virzīta šīm izmaiņām, iet cauri burtiski visiem fiziskajiem objektiem, tajā skaitā visiem planētas iedzīvotājiem. Kas attiecas uz izmaiņām katram Zemes iedzīvotājam, tad tas ietekmēs savlaicīgu spēju adaptēties pie šīm izmaiņām. Tas, kurš nevarēs to paveikt, paliks aiz jauno laika un telpas ietvaru robežām. Notiks sava veida sadalīšanās, bet turklāt enerģētiskā saikne netiks traucēta: tie, kas pāriet jaunajos ietvaros, vēl uzturēs enerģētisko saikni ar to (tiem), kas paliek aiz ietvariem.

Par to jau daudz ir runāts jūsu avotos, un šodien tu caur savu apziņu vēroji vēl vienu pārejas vijumu. Tas realizējas pirmām kārtām Saules Sistēmas Centrā un pēc tam jau “zemāk visās instancēs”.

Jums, Augšupcelšanās pionieru pirmrindas vienībai, tiek uzdots uzturēt enerģiju balansu iespējama neparedzēta haosa dēļ uz planētas.

Pilnīga harmonija un sabalansētība – lūk, jūsu galveni uzdevumi uz šodienu. Ļoti spēcīgais Gaismas vilnis, kurš veic šo darbu, var ietekmēt psihi tam nesagatavotiem cilvēkiem, kuru vidū ir arī augstāko instanču vadītāji uz visas Zemes, katrā reģionā un valstī. Pārāk daudz nāvējošu ieroču atrodas jūsu rokās! Pasaules saglabāšana miera vārdā ir jūsu uzdevums, mani draugi!

Visiem spēkiem centieties saglabāt mieru uz planētas Augšupcelšanās vārdā, dzīvības vārdā!

Ar jums bija jūsu tuvākie draugi no Visuma Centra un Saules Brālības.

17.10.19.

http://www.sanatkumara.lv/index.php/tatjana-breslavska/25-tatjana-breslavska/2354-atjana-breslavska-visuma-augstaka-saprata-uzruna

 

Tatjana Breslavska - JUPITERA VĒSTĪJUMI

19 10 16

PIRMAIS VĒSTĪJUMS

Problēmas ar veselību cilvēkiem sakņojas savu resursu nepareizā izmantošanā. Galvenais resursu avots ir jūsu dzīvības spēks, kurš ielikts visās šūnās. Šūna ir pilnīga un saprātīga, turklāt viņas rīcībā ir plašs enerģijas apjoms, saistīts ar kosmosa telpu. Kā šūnas barības pamata avots kalpo saprātīgas baktērijas, kuras atrodas kā pašā organismā, tā arī aiz tā ietvariem.

Izmantojot šīs zināšanas, jūs varat pilnīgi atjaunot savu veselību, ieskaitot traumas un šķietami neatgriezeniskus procesus, piemēram, smadzeņu un sirds muskuļa audu šūnu atmiršanu.

Lasīt vairāk...

 

Marina Vasiļjeva - Radniecīgās dvēseles: darbs starp iemiesojumiem

16 07 12 01

Krievu valodā ir nostiprinājies sakāmvārds: “Atpūtīsimies viņpasaulē.” Bieži to izmanto darbaholiķi, cerot, ka pēc nāves viņiem nenāksies strādāt daudz un nesaudzējot sevi, kā dzīves laikā. Vai tas tā ir?

Vai patiešām pēc nāves dvēsele pārstāj strādāt un vienkārši svētlaimē atpūšas, gatavojoties jaunam iemiesojumam?

Atmiņas par Dvēseļu Pasaules telpu, kurp mēs dodamies pēc nāves, liecina, ka arī tur mūs gaida vesels lēvenis pienākumu.

Bet, vai dvēselei šīs nodarbes ir smaga nasta? Kādas tās ir? Kurš palīdz darbā starp iemiesojumiem?

Lasīt vairāk...

 

Hologrāfiska pasaule vai pasaule Radītāja apziņā?

19 10 15 01

Kas ir hologrāfiska – fiziskā pasaule vai apziņa?

Mēs meditācijā redzējām melnā cauruma iekšējo daļu galaktikas centrā, un uz mūsu apziņu tā nekādi neiedarbojās. Tajā pašā laikā tumšo spēku uzbrukumu es jūtu nevis kā attēlu, bet fiziski. Enerģijas, kuras nāk no gaišajiem spēkiem, mēs arī praktiski jūtam enerģētiski: jūtam gaismas raksturu, daudzumu, katras būtnes blīvumu un citus raksturlielumus, un šo būtņu atšķirības.

Kas tad ir hologrāfiska – forma vai apziņa? Vai arī viss kopā? Un kas ir eksistence un Dzīve kopumā? Augstākajos plānos, katrā tajā, mēs jūtam šo Eksistenci, piepildītu ar apziņas enerģijām, bet pašos augstākajos – pagaidām mūsu neatšifrētu un nosauktu par “Esību” jeb Dzīves izpausmi visumā.

Es varu iztēloties, ka katrā Esības plānā ir sava hologramma, un fiziskajā plānā, kā pašā blīvākajā, mēs varam just tās visas, ieliktas cita citā, kā daudzdimensionalitāti. Un visi mūsu iesvētījumu un kvantu lēcieni ir saistīti ar pāriešanu citas matricas ietekmē? Man šķiet, ka esmu uz sliekšņa kādam atklājumam formas un apziņas sfērā. Es vēršos pie Debesu Tēva, mūsu apziņas Radītāja.

Debesu Tēvs: Tavas vēršanās cēlonis – šodienas uzbrukums miegā. (Tīrījos un ārstējos stundas divas.) Viss nav tik vienkārši, arī tā ir tavas apziņas stimulācija. Tā ir iešūpošana uz pārdomām, lai tu sāktu uzdot jautājumus. Jautājumi ir parādījušies, un ir vērts uz tiem atbildēt tā, kā tu vari saprast.

Lasīt vairāk...

 

Trimūrti

19 10 14

14.10.19.

Trimūrti – hinduistu apvienotā dievība, vienota kopīga apziņa, kura atrodas virs trim dieviem – Brahmas, Višnu un Šivas, vienu vibrācijas slāni augstāk par viņiem. Vakar pirms šīs sarunas es meklēju Trimūrti portretus, kur visi trīs dievi ir kopā, un agri no rīta mani pamodināja. Es sāku meklēt, kurš ir nolēmis ar mani parunāties. Sakaros izrādījās šī augstākā apziņa.

Es sveicu Trimūrti un klausos tevi!

Mīkstas enerģijas, siltas un ne pārāk karstas. Ietīstošas un nedaudz dedzinošas, asas, kā pipariņš. Trimūrti gaidīja manus jautājumus.

Jautājumi: kas ir galvenais cilvēka dzīvē un gaismas būtnes dzīvē?

Trimūrti: (atbilde par cilvēku): Galvenais, kādēļ jūs dzimstat – tas ir simbolisms, kuru jūs radāt.

Sniedz konkrētu piemēru, kas par simbolismu?

Trimūrti: Visi jēdzieni, vārdi, zināšanas, paražas, programmas, runas skaņas, smaržu un garšu apzīmējumi, viss, kas pirms jums neeksistēja un ko jūs radījāt savas diasporas iekšienē saziņai, tas viss ir vērtība, kuru dzemdina jūsu dzīve, visiem pārējiem. Tas ir dārgums, par kuru jūs nedomājat, jo atrodaties savas diasporas iekšienē.

Lasīt vairāk...

 

Pēcvārds meditācijām

19 10 13 01

24. septembra meditācija ar Šivu. http://sanatkumara.ru/zapisi-seminarov/zapisi-vechernich-seansov-16-24-sentyabrya

1. oktobra Meditācija ar Brahmu.

8. oktobra Meditācija ar Višnu.

Raksts “Saruna ar Šivu”. http://sanatkumara.ru/stati-2019/beseda-s-shivoy

Mēs trijās pēdējās bezmaksas meditācijās izgājām savienojumus ar Šivu, Brahmu un Višnu. Man personīgi bija ļoti interesanti, jo hinduisms pie mums viesos bija pirmoreiz. Un labi, ka vairums no mums pirmoreiz iepazīstas ar viņiem, tāpēc ka neaizklāts skats, “no lapas”, kā saka mūziķi, vienmēr sniedz viedokli bez aizspriedumiem un svaigu iespaidu.

Man atnāca divas atsauksmes par mūsu meditācijām, un šeit jūs varat tās izlasīt.

“Sveicināti, Natālija. Gribu dalīties ar jums manā izpratnē par Višnu kā dievu. Ja “pa labi” ir Brahma, “pa kreisi” Šiva, bet Višnu starp viņiem, tad, kas var būt starp radīšanu un iznīcināšanu – tikai izpausta materialitāte.

Un, tā kā Višnu kā personības nav, viņš ir izpausts enerģijā, kura atrodas visā esošajā – cilvēkos (Dieva dzirksts), dabā, stihijās, planētās. Tāpēc viņš ir sajūtams kā piezemēts. Viņa nav – un viņš ir visur.

Es viņa pielūdzēju pūlim teiktu – nedomāt par to, kā labāk slavināt Dievu – Višnu, bet apzināties viņu sevī, mīlēt viņu sevī (tātad iemācīties mīlēt sevi), mīlēt visos cilvēkos un visā esošajā. Višnu atdzīvina, aizsargā un apsargā visu, ko radīja Brahma līdz iznīcināšanas momentam no Šivas. Un tas saucas – Dzīve.

Meditācijās laikā ar Brahmu es gandrīz pastāvīgi gāzos iekšā nejūtībā (pirms tam es stipri apsaldējos, man bija grūti elpot). Pēc meditācijas nogāzos uz spilvena, un vairs neko neatceros. No rīta pievērsu uzmanību, ka elpoju brīvi un pat dziļi, nedur viscauri. Esmu ļoti pateicīga Radītājam par palīdzību.

Ar mīlestību, Gaļina Levandovska.”

***

“Sveicināti, draugi! Es uzdevu jautājumu, kas tas tāds ir Višnu, speciālistam seno vēdisko tekstu jomā – Ārijam Radaslavam (Арий Радаслав). Šajās dienās es saņēmu atbildi, un ir jāatzīstas, ka sākumā tā mani visai apmulsināja.

Lasīt vairāk...

 

Vakara seansu ieraksti, 30. septembris-8. oktobris

19 05 11

Noklausīties ierakstu var tieši vietnē


30. septembris

Vakara meditācija. Vada Vladimirs Ahmanajevs, bezmaksas

Lejupielādēt ierakstu


1. oktobris

Vakara meditācija. Vada Natālija Koteļņikova, bezmaksas

Lejupielādēt ierakstu


7. oktobris

Vakara meditācija. Vada Vladimirs Ahmanajevs, bezmaksas

Lejupielādēt ierakstu


8. oktobris

Vakara meditācija. Vada Natālija Koteļņikova, bezmaksas

Lejupielādēt ierakstu

http://www.sanatkumara.lv/index.php/audiomeditacijas-un-audioversijas/19-audiomeditacijas-un-audioversijas/2348-vakara-seansa-ieraksti-30-septembris-8-oktobris

 

Marina Vasiļjeva - 10 aizraujošas grāmatas par reinkarnāciju

16 07 07 01

“Grāmatai jābūt cirvim mūsos sasalušajai jūrai.”

Francs Kafka (Franz Kafka)

Kādreiz Padomju Savienībā eksistēja problēma dabūt labas grāmatas. Atceros, bērnībā mums nācās vākt makulatūru. Par 20 kg nevajadzīgu laikrakstu un žurnālu deva talonu reta izdevuma nopirkšanai.

Šodien nav problēma dabūt interesantas grāmatas. Pateicoties tam, ka parādījās Vispasaules tīkls, mēs varam grāmatas lasīt tiešsaistē vai bez maksas lejupielādēt tās no elektroniskajām bibliotēkām.

Bet ir parādījusies cita problēma. Grāmatas izvēles problēma. Kā neapmaldīties pieejamās informācijas jūrā? Ko paņemt palasīt dvēselei un nevilties?

Šī izlase ir pirmais mēģinājums sistematizēt literatūru par reinkarnāciju. Tajā nav aizspriedumu, vēlmes nosaukt “obligāti izlasāmu grāmatu topu”.

Šie darbi nāca pie manis garīgās attīstības ceļā. Dažādos periodos tie palīdzēja pārdzīvot smagas situācijas, apzināties daudzas lietas, atklāt pasauli.

Un es no visas sirds dalos tajos.

Lasīt vairāk...

 

Kam pieder mana “gribas brīvība”?

19 10 11

11.10.19.

Aiziet no aprites pats jēdziens “karma” kā sods vai atgriezeniskā saite, pārveidojoties jēdzienā “dvēseles uzdevumi uz planētas”. Vai var teikt, ka dzīves programma uz planētas ir tikai dvēseles ieprogrammētie uzdevumi, vai arī cilvēks zemes plānā var koriģēt vai pat vienkārši būt pretrunā uzdotajai dzīves programmai?

Kas ir īstenais cilvēka vedējs – viņa dvēsele, Sargeņģelis, Skolotājs vai Karmas Padome, bet varbūt planētas Vadība? Kam pieder mana “brīvā izvēle”?

Sanats Kumara:

Īstenais cilvēka vedējs ir viņa radītāji. Dvēsele ir kosmisks organisms, tā ir vispasaules dvēseles daļa, un viņa organizē dzīvi uz visām dzīvei iespējamajām planētām, kur pēta dzīves variantus, tajā skaitā arī uz Zemes. Vienlaikus jūsu dvēsele ir klātesoša daudzos punktos, kur kvēlo dzīvība, viņa pēta planētas ne tikai humanoīda ķermenī, bet arī dažādās citās dzīvības formās.

Cilvēka radītāji ir augstākā plāna humanoīdi un apziņas. Viņi pēta dzīves izpausmes tādos ķermeņos kā jūsējie, uztur ar viņiem saikni apziņas un ķermeņu līmenī, veicot korekcijas un inscenējot dažāda veida notikumus, apmēram, kā tiek izspēlēti datorspēļu scenāriji, lai virzītu vienu galveno dzīves līniju – dzīves attīstību kopumā, provocējot cilvēci uz konfliktiem un savaldot cilvēku dabu, vedot pa “naža asmeni” visus savus scenārijus, lai piespiestu cilvēci attīstīties un nedegradēt.

Kāpēc cilvēce var degradēt? Vienkārša iemesla dēļ – nav dzīves jēgas. Attīstītai apziņai vajag dziļu jēgu visam, kas notiek, ko viņa redz ap sevi. Cilts līmenī tā ir cīņa par izdzīvošanu. Feodālo tiesību līmenī – tā ir civilizētības attīstība, saprāta attīstība, ceļojumi un bagātības iegūšana. Kapitālisma līmenī – citu paverdzināšana sev, planetāro dzīves procesu vadība, laimes ilūzijas radīšana no bagātības un greznības, par skaudību citiem, veiksme biznesā, vispasaules tīklu radīšana – transporta, finanšu, gāzes un naftas, militāru utt. Iziešana kosmosā galu galā. Apziņa attīstās kopā ar infrastruktūru un globālismu, kopā ar kosmosa un navigācijas zinātnēm, līdz ar jaunu interešu un aizraušanos radīšanu.

Taču tā ir iziešana uz novērojumu sistēmu, iziešana “sevis ārpusē”.

Lasīt vairāk...

 

Tatjana Breslavska - Krajons par Piesaistīšanas Likumu

Mūsu visu cienītais un mīlētais Krajons no magnētiskā dienesta atnāca pie manis uz sakariem pirms 12 gadiem, kad es internetā atradu informāciju par Elektromagnētisko Lauku Balansēšanu un gribēju izdarīt to pašu. Ar šo domu es aizmigu, bet nākamajā dienā viņš un viņa komanda laipni veica ar mani šo darbu. Bet tomēr es nekad netiecos kļūt par “viņa kanālu”, kaut gan vienmēr viegli un ātri savienojos ar viņu, pat caur “viegli noformētu domu”.

Lūk, arī šodien es tikai ar domu pieskāros priekšā stāvošajam vebināram "Piesaistīšanas likums un tā darbība apzinātā, zemapziņas un neapzinātā līmenī”, kad atnāca Krajons (no viņa šī informācija par šo likumu ir vienā no viņa grāmatām) un savienoja mani ar “laika pulsāru” galaktikas kodola magnētiskajā laukā.

Par “pulsāru” mums jau bija priekšstats, un mēs veicām darbu, noskaņojoties ar viņu.

Mani vienkārši “iebāza” šajā pulsārā, “salīmēja” ar viņu. Krajons teica, ka tas ir nepieciešams, lai sinhronizētu laiku ar to, ko jūs (es) vēlaties izpaust zemes līmenī. Turklāt nepieciešams veikt “laika dziedināšanas” aktu (ne dziedināšanu ar laiku). Un šeit es gribu vērsties pie viņa personīgi pēc izskaidrojumiem.

Krajons: ar laika dziedināšanu es domāju konkrētas laika frekvences ar konkrētu objektu, mūsu gadījumā – ar cilvēku. Jūs jau veicāt noskaņošanos un harmonizāciju ar “laika pulsāru”, bet, lai izpildītos vēlamais, pat lai piesaistītu enerģijas tam, ir “jāizdziedina laiks” – jāpadara tas viengabalains. Proti, eoniem ilgi atrodoties uz Zemes, jūs pazaudējāt stabilu saikni ar “patieso” laiku, jūsu laika frekvences tika fragmentētas, sajauktas.

Esmu lietas kursā, ka jūs esat veikuši un veicat meditācijas, lai piesaistītu jūsu dzīvē pārpilnību, bet turklāt jūs jūtat, ka nevarat atrast, saprast zināmu likumsakarību, kura PATIEŠĀM atklās jums ceļu uz to. Ar vienkāršu nodoma izteikšanu nepietiek.

Enerģijas, kuras varētu iet jūsu plānu realizēšanai, vadoties pēc domas impulsa, nesasniedz nosprausto mērķi. Tāpēc šajā gadījumā vajag papildu noskaņojumus un saskaņošanas.

Turklāt savās atbildēs grāmatās es pieminēju par nepieciešamo nosacījumu, lai harmonizētu cilvēka apzināto, zemapziņas un neapzināto saprātu Piesaistīšanas Likuma aktivizēšanai. Doma ne vienmēr rada. Ja attiecinām saprāta zemapziņas domu pret apzināto, tad parādās liela varbūtība, ka apzinātā doma konstatēs vai radīs to, ko grib. Bet turklāt vēl paliek neapzinātā saprāta “balss”, kura “ar vienu vēzienu” var pārsvītrot visu!

Nedomājiet, ka tas viss ir “arhisarežģīti”, mūsu (un jūsu arī) spēkiem ir visu vienkopus savienojoši instrumenti, un es šajā gadījuma vienmēr esmu ar jums sakaros.

Aicinu rīt pastrādāt ar to.

Ar jums bija Krajons no magnētiskā dienesta.

11.10.19.

http://www.sanatkumara.lv/index.php/tatjana-breslavska/25-tatjana-breslavska/2345-tatjana-breslavska-krajons-par-piesaistisanas-likumu

 

Marina Vasiļjeva - Kā izārstēt attiecības ar šefu un sākt strādāt mierīgi

16 06 30 01

Ja jūs neesat laimes luteklis frīlanceris, kurš attālināti strādā pats sev, vai māmuliņa mājsaimniece, tad droši vien lielāko daļu sava laika jūs pavadāt darbā.

Jūsu ofiss, kabinets, uzņēmums ir telpa, kurā ieliekat dvēseli. Kolēģi ir cilvēki, kuri itin bieži zina par jums vairāk nekā ģimene.

Ir pat tāds laimes kritērijs, kad cilvēks pamostas un ar prieku iet uz darbu.

Un, otrādi, nepatīkams darbinieks, kašķīgs priekšnieks spēj saindēt dzīvi un nokaut vēlēšanos nodarboties ar iemīļoto darbu.

Lasīt vairāk...

 

Marina Vasiļjeva - Un ja nu pēkšņi Reinkarnacionikas institūts ir sekta

16 06 23 01

Šaubas un satraukumi ir dabiskas cilvēciskas emocijas. Nejauši ieskatoties Reinkarnacionikas Institūta tiešsaistes pasākumos, daži nesagatavoti klausītāji sāk uztraukties: “Kur gan es esmu nonācis? Vai tik tā nav sekta?”

Un pat Yandex meklētājs, kam tamlīdzīgi jautājumi acīmredzot ir pierasti, starp pārējām sniedz tādu rindiņu: reinkarnacionikas Institūts sekta.

Lasīt vairāk...

 

Marina Vasiļjeva - Karmiskas laulības. Piebūrums uz vairākiem gadsimtiem

16 06 16 01

Par tādu saikni ļaudis saka: “Gan kopā šauri, gan atsevišķi riebīgi” (“И вместе тесно, и тошно врозь”).

Kāpēc mēs reizēm izvēlamies attiecības, kuras mūs nomoka?

Kāpēc vienā ģimenē sieva gadiem cieš vīru-tirānu, bet citā apspiests laulātais draugs, kurš jau sen dzīvo pa divām mājām, nekādi neizlemj pamest savu sievu-zāģi?

Dažreiz ar tradicionālajām atbildēm – “baidos palikt viena”, “bērnu dēļ” – nepietiek. Tā kā gan sieviete ir stipra, pašpietiekama, gan bērni tādā laulībā cieš ne mazāk par vecākiem.

Iespējams, atbilde neatrodas, tāpēc ka tā neslēpjas pašreizējā dzīvē?

Lasīt vairāk...

 

Vēl raksti...