Татьяна Бреславская - О ШКОЛЕ ЮПИТЕРА

Tatjana Breslavska - PAR JUPITERA SKOLU

19 06 09 01

Dārgie draugi!

Mēs sākam jaunu kursu “Jupitera Skola”. Šīs gigantiskās planētas apziņa ‘klauvē” uz sakariem ar mums ar neticamu spēku, uzskatot mūs, zemiešus, par saviem brāļiem un aizbilstajiem, kas iziet uz pilnīgi jaunu savas attīstības līmeni.

Mums visiem ar jums ir vajadzīgs atbalsts no visiem mūsu Skolotājiem un Ciltstēviem, no mūsu Gaismas Ģimenēm un Audzinātājiem. Mūsu Skolotāji un mūsu Augstākie planētas aspekti pauž gatavību dalīties savās zināšanās un enerģijās, kuras mums palīdzēs galīgi nostāties ierindā un palīdzēt citiem.

Es “Iesvētījumu no Jupitera” saņēmu 02.04.15..

Fragments no 2015. g. raksta[1]. Mana Jupitera Augstākā Es komentāri.

Saule, Zeme un Jupiters pašlaik mūsu sistēmā veido trīspusīgu savienību. Šai savienībai ir milzīga nozīme kā visai Saules sistēmai, tā arī Zemei un zemiešiem. Mēs jau vēstījām, ka uz planētas Jupiters eksistē litijs, kurš izveidojās tā sauktās Šumeikera-Levi komētas iedarbībā. Šis sadursmes process nebija nejaušs, bet apzināts – pārvest Jupiteru darbības režīmā šajā trīspusīgajā savienībā.

Litijs pašlaik kolosāli ietekmē jūsu prātus: tas modina atmiņas mehānismus jūsu smadzenēs, tieši tās zvaigžņu atmiņas, par kurām ir teikts daudzās ezotēriskās grāmatās.

Mērķis šim Iesvētījumam no Jupitera pirmām kārtām ir piesūcināt mūs ar spēcīgām enerģētiskām gaismas plūsmām, lai pastiprinātu savu radošu darbību un izietu aiz VISU ierobežojumu ietvariem.

Mūs gaida tikšanās ar saviem Augstākajiem Aspektiem un Dzimtu. Planēta pašlaik spēlē vienu no galvenajām lomām Augšupcelšanās un Pārejas procesā. Trīspusīgā Zemes, Saules un Jupitera savienība tika pieminēta jau senatnē.

Mēs ar jums esam izgājuši Iesvētījumus no Zemes un Saules, ir pienākusi kārta Jupiteram. Mums sola arī papildus gaismas aizsardzību: “Jupitera Vairogu”, kurš pienācīgi izpildīs ne tikai aizsardzības lomu, bet veicinās arī ieiešanu daudzdimensionalitātē un visu iespēju paplašināšanos.

Un, protams, mums piedāvās jaunas dziedinošas prakses.

Mūsu nodarbības notiks reizi mēnesī.

GAIDĀM VISUS AR PRIEKU!!!

09.06.19.

 

Pievienots 09.06.2019

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/o_shkole_jupitera/28-1-0-2207

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “JUPITERA IENĀKŠANA CILVĒCES APZIŅAS REŽĢĪ” http://www.sanatkumara.lv/index.php/tatjana-breslavska/25-tatjana-breslavska/1880-tatjana-breslavska-jupitera-ienaksana-cilveces-apzinas-rezgi (Tulk. piezīme)