Татьяна Бреславская - БРАТСТВО СВЕТА ЗЕМЛИ - С НАМИ!

Tatjana Breslavska - ZEMES GAISMAS BRĀLĪBA – AR MUMS!

19 06 04

Viņi atkal atnāca pie manis uz sakariem, kad es apgūlos uz milzīga plakana akmens, kurš bija saulē sasilis un iestiepās meža ezera dziļumā. Gribējās saplūst ar debesu zilumu... Bet pēkšņi mani apšļāca karstums kaut kur no apakšas, un garas mirdzošas figūras parādījās mana iekšējā skatiena priekšā.

Tu vērsies pie Zemes spēka, un mēs atnācām. Protams, mēs neesam viss viņas spēks, bet tas, kas šajā momentā vajadzīgs cilvēcei, ir mūsu pārstāvēts iekšējā Zemē.
Mēs – tie esam jūs, kopā ar jums piedaloties visās Gaismas meditācijās, gādājot par mieru un visu zemes plāna programmu atjaunošanu, par pilnīgu atbrīvošanos no cilvēku prātu tumsas kundzības un no tiem, kas to veicina.

Mēs esam gatavi darboties kopā ar jums vienmēr! Tu vien padomāji par to, ka ir laiks pārtraukt karu Sīrijā, sāki pārdomāt, ko jūs varat šajā ziņā izdarīt, kā pasargāt tos artefaktus un gaismas kodus, kas atstāti pēctečiem šajā reģionā, un mēs likām priekšā radīt gaismas aizsargkupolu. Tu viņu redzēji. Jūs esat mūsu rokas un kājas, mēs varam virzīt jūs, darboties caur jums.

Mēs esam visos Zemes stūrīšos, un nav mūs jāmeklē kādā noteiktā vietā, piemēram, Tibetā, kaut arī, ja ir iespēja, jūs varat tur satikties ar mums fiziskajā plānā, bet ne tuvu visi.

Tu mūsu Iesvētījumu saņēmi pirms dažiem gadiem (tu atceries to momentu), un kopš tā laika mēs vienmēr esam tevī un vienmēr ar tevi sakaros. Mūs iepriecina visi tavi jaunie atklājumi un centieni darboties miera un taisnīguma vārdā uz Zemes. Mums ir prieks par jūsu grupas vienotības nostiprināšanos, tās izaugsmi un apzinātības pastiprināšanos. Mēs vienmēr nemanāmi vedam jūs uz jaunām apziņas virsotnēm un priecājamies par katru jaunu grupas locekli, jauniem atklājumiem grupā. Mums ir dārgs katrs no jums. Jūs esat mūsu “zelta sēkla”!

Labi, un ko mēs varam izdarīt konkrēti, izmantojot mūsu potenciālu Sīrijas tautu aizsardzībai?

Jūs varat, kā vienmēr, izteikt nodomu aizsargāt šī reģiona telpu, apvienojušies ar visu progresīvo cilvēci. Kopā ar mums un Gaismas telpas pārstāvjiem jūs būvējat Gaismas staru, kurš šo reģionu piepilda ar enerģētisku aizsargslāni – “bruņām”. Gaismas stars iekļūst arī šīs zemes Dzimtas saknēs (tās ir vienas no senākajām Zemes saknēm) un savienojas ar to potenciālu. Vairogs palielina savu spēku. Protams, tie, kas piekopj vardarbību, var pamanīt šīs darbības un sākt savu enerģētisku uzbrukumu, pretdarbību. Bet mēs esam pārliecināti par jūsu stiprumu un kopīgo aizsardzību, ne reizi vien atvairījušu tamlīdzīgus uzbrukumus.
Vienkārši skaitīt lūgšanas – ar to pašlaik ir par maz, vajag aktīvi darboties, VISĀS frontēs, izmantojot VISU potenciālu. Jo stiprāki jūs kļūstat, jo spilgtāk izpaužas pretošanās. Kurš – kuru!

Jau ir kļuvis acīmredzams, kādas metodes izmanto pretējā nometne, lai visu turētu savā kontrolē un neļautu pilnai apzinātībai piepildīt cilvēku prātus. Tā ir ļoti smalka un viltīga spēle, balstīta uz lielisku cilvēka psiholoģijas pārzināšanu. Kā mums darboties tamlīdzīgā gadījumā?

Jā, šis darbs ir sarežģītāks, nekā vienkārši radīt aizsargkupolu. Nepieciešams Gaismas Staru vērst uz cilvēku apziņu un veicināt Gaismas noturēšanu tur pēc iespējas ilgāk. Gaismas pārvadīšanas procesā nav jādomā par to, ka jums var traucēt, vajag darboties “kā dieviem”: bez bailēm, bažām, ar pilnīgu pārliecību par sekmēm. Mazākās šaubas, un viss sabruks. Tikai pārliecība par gaismas enerģiju plūšanas tīrību vedīs pie gaidāmajiem rezultātiem.

Vai mēs varam turklāt savienoties ar Zemes potenciālu, ar viņas apziņu, kodolu? Vai mums ir uz to tiesības?

Protams! Draugi, jūs dzīvojat uz viņas un ritmā ar viņu! Kā jūs varat darboties, dzīvot, just un domāt atsevišķi!? Jūs ne līdz galam esat apzinājušies visu pilnību vienotībai ar Zemi, ar visu viņas būtību. Neraugoties uz to, ka šeit ir klātesošas dažādas nometnes un spēki, mūsu kopīgā māte tiecas uz vispārēju harmoniju un vienmēr ir gatava atklāt savu potenciālu, lai ieviestu kārtību visā esošajā.
Mēs vienmēr darbojamies kopīgi, mēs esam nogājuši atdalīšanās ceļu un nonākuši pie vienotības. Nu tad sekojiet mums, vienotība – tā nav ēteriska un attāla nākotne, tā jau ir tagadne, kura klauvē pie katra durvīm, un lai katrs “redzīgais” atver tai savas durvis.
Mēs vienmēr esam ar jums!

Zemes Gaismas Brālība

03.06.19.

 

Pievienots 04.06.2019

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/bratstvo_sveta_zemli_s_nami/28-1-0-2203

Tulkoja Jānis Oppe