Татьяна Бреславская - АКТИВАЦИЯ КОРОНЫ РОССИЙСКОЙ ИМПЕРИИ

Tatjana Breslavska - KRIEVIJAS IMPĒRIJAS KROŅA AKTIVIZĀCIJA

14 TBKRIEVIJAS IMPĒRIJAS KROŅA AKTIVIZĀCIJA

Mana raksta nosaukums skan patētiski un nedaudz neparasti šodienai, bet tieši tā tas izskanēja 2013.10.04.

Kas noteica Krievijai tik svarīgu notikumu? Gribu vēlreiz izteikt savu redzes viedokli un izpratni. Es pašlaik skaidri apzinos, ka uz Zemes darbojas dažādas pēc stila atšķirīgas Gaismas Ģimenes. Ar dažām no tām man nepavisam negribas kontaktēties, it nemaz ne tāpēc, ka viņās ir kaut kas “tumšs”, nē, tā nav mana Ģimene, nav manas vibrācijas, man viņā ir “nekomfortabli”.

Kad es tikko sāku lasīt Natālijas Koteļņikovas grāmatas un apmeklēju viņas seminārus, tas bija Ņižņijnovgorodā, es skaidri apzinājos, ka TĀ dēļ es esmu dzīvojusi visu savu dzīvi un gaidījusi tieši ŠO momentu, ka tā ir MANA GAISMAS ĢIMENE un es – viņas pilntiesīgs loceklis.

Analizējot manas Gaismas Ģimenes darbu, es izdaru secinājumus, ka mēs visi pastāvīgi esam “darbā un tēmā”. Tas nozīmē – ja Natālija Koteļņikova vada seminārus “aiz trejdeviņām zemēm”, aktivizācijas, ja caur Jeļenu Maistrenko nāk ļoti svarīgi čenelingi, es arī tajā piedalos.
Šo darbu priekšvakarā, mazliet vēlāk vai vienlaikus (es par to uzzinu pēc datumiem un laika) es arī veicu šo darbu caur sevi. Mēdz būt, ka ilgi gatavoju augsni, ne gluži ticot sev tajā (negribu būt “izlēcēja”).
Šoreiz, salīdzinot Anapas meditācijas datumus un savu “impulsu”, man pēkšņi radās vēlēšanās vēlreiz noskatīties 1986. g. filmu “Mihails Lomonosovs
[1]”, un es atzīmēju, ka mans “impulss” manī ir radies mazliet agrāk par meditāciju ar “Galaktikas kodola būtībām”.

Es ar lielu uzmanību skatījos filmu, kā vienmēr bija “sāpīgi par lielvalsti”, taču emociju nebija, bija īpaša noskaņa uztvert filmā parādīto, īpaši, kad runa bija par to laiku Krievijas vadītājiem.
Skatīšanās laikā caur mani gāja spēcīgas enerģijas, zināju, ka attīrošas. Veselu nedēļu es caur sevi pārvadīju šīs staipīgās tumšās enerģijas, kuras pastāvīgi manījās iestrēgt, nācās saukt pēc palīdzības.
Vēlreiz pabrīnījos, cik daudzveidīgs ir mūsu gaismas darbs uz Zemes. Piemēram, kad pirms dažiem gadiem es skatījos filmu “Žanna d'Arka
[2]”, caur mani nāca “Žannas svētība atbrīvošanas cīņai: manā rokā viņu, uz ekrāna, apēnoja krusts!”
Es toreiz nesapratu, ko daru es vai kurš dara caur mani. No rīta izlija dzeja Žannas vārdā, turklāt to pirmā rinda vēl pusgadu pirms tam bija skanējusi manā galvā: “Mani dedzināja sārtā…”

13.10.01. es vietnē izlasīju rakstu par Galaktikas kodola būtībām un Krievijas Augstāko Es[3]. Pēc dažām stundām manā apziņā svinīgi atskanēja: “Krievijas Impērijas Kronis”!
Kāds te sakars ar kroni, vēl jo vairāk – ar Krievijas Impēriju, – es nodomāju.
Šī frāze manī skanēja un skanēja, kamēr es nepadevos un nesapratu, ka tas ir nopietni un priekšā stāv darbs.

Apžilbinoši spoža gaisma un kaut kas rotējošs parādījās mana iekšējā skata priekšā. Augsts gaismas stabs paziņoja, ka viņš ir Krievijas Augstākais Es no Galaktikas centra. Rotēja kronis, jā, tas bija līdzīgs “Monomaha (Мономах) cepurei”.

Un sāka līt Krievijas Augstākā Es vārdi:

Проснись, Россия вековая,
Оковы с ног своих сними!
И вспомни: ты же – Русь святая!
Корону царскую прими!
Прими Небес благословенье,
Настал черед, и пробил час.
Нет места страхам и сомненью,
Сей миг – решающий для нас!
Мы – дети все твои, Россия,
Любовь как выразить свою?
Уходят дни бесчестья злые,
Я песню новую спою.
И в песне этой, лучшей в мире,
Услышат все свои сердца.
Круг новой жизни станет шире
С благословения Отца!

Mosties, Krievija mūžsenā,
Važas no savām kājām noņem!
Un atceries: tu taču esi svētā Krievzeme!
Pieņem carisko kroni!
Pieņem Debesu svētību,
Pienākusi kārta, un tā stunda ir situsi.
Nav vietas bailēm un šaubām,
Šis mirklis mums ir izšķirošais!
Mēs esam tavi bērni, Krievija,
Kā izteikt savu mīlestību?
Aiziet ļaunās negoda dienas,
Es savu dziesmu nodziedāšu.
Un šajā pasaulē labākajā dziesmā
Visi izdzirdēs savas sirdis.
Jaunās dzīves aplis kļūs plašāks
Ar Tēva svētību!

 

Tā caur mani “fiziski” tika veikta KRIEVIJAS IMPĒRIJAS KROŅA un “KRIEVIJAS ATDZIMŠANAS” enerģijas aktivizācija.
“Tas skan tieši tā, svinīgi, – paziņoja Krievijas A.ES. “Jūs esat aizmirsuši par savas valsts varenību. Kronis ir Krievijas varenības simbols Smalkajā plānā. Tagad tas, pateicoties jūsu kopīgajam darbam, ir sekmīgi aktivizēts, un tas nozīmē, ka Krievijā gaidāmas pārmaiņas.”

Tālāk A. Es: Krievija izvēlējās mani (?) par Kroņa Glabātāju.

Ko tas nozīmēs? – es pajautāju.

Kroņa simbols pastāvīgi atradīsies tavā laukā, caur tevi nāks enerģijas un noskaņojumi.

Lūk, tā es atkal izdarīju secinājumu, ka “mēs visi esam vienā laivā” un nekur tu “neizgrozīsies”(tiesa, es arī nemēģinu).

 

Pievienots 17.12.2013

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/aktivacija_korony_rossijskoj_imperii/28-1-0-468

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Михайло Ломоносов (фильм, 1986)” https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE_%D0%9B%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B2_(%D1%84%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BC,_1986) (Tulk. piezīme)

[2] Skat. “Жанна д’Арк (фильм, 1999)” https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%96%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%E2%80%99%D0%90%D1%80%D0%BA_(%D1%84%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BC,_1999) (Tulk. piezīme)

[3] Skat. « Galaktiskā Kodola Būtības” http://www.sanatkumara.lv/index.php/10-raksti-2013/177-galaktiska-kodola-butibas (Tulk. piezīme)