Татьяна Бреславская - УЧИТЕЛЬ ШАМБАЛЫ СВЕТА О ВОССОЗДАНИИ АТЛАНТИДЫ НА ЗЕМЛЕ

Tatjana Breslavska - GAISMAS ŠAMBALAS SKOLOTĀJS PAR ATLANTĪDAS ATJAUNOŠANU UZ ZEMES

14 TBAtlantīdas bojāeja nebija nejauša, iejaucās Spēki no ārienes. Melno drakonu armija metās virsū Zemei. Viņi iejaucās visās valsts struktūrās, ieņēma visus svarīgos posteņus, tajā skaitā ar kodolreaktora vadību.

Kāpēc neviens viņus neatpazina un netraucēja viņiem ieviesties? – Viņi prata mainīt savu izskatu, maskējoties par īsteniem atlantiem. Tādējādi ar uzpirkšanu, viltu un melnās maģijas metodēm viņi sāka pilnīgi valdīt pār atlantiem.

Tikai īsteni Gaismas priesteri saprata notiekošā būtību, taču spēki vairs nebija vienādi.
Šo atnācēju ļaunprātīgo darbību rezultātā Atlantīdas valsts tika pazudināta.
Pašlaik viņu darbībām piemīt agonijas raksturs, izvēršoties militāros konfliktos, kam par piemēru šajā brīdī kalpo situācija vienā no slāvu valstīm – Ukrainā. Konflikta saknes meklējiet Atlantīdā!
Vēl vairāk, tajā pašā Atlantīdā, kuru bija sagrābuši Melnie drakoni, viņu vara sadalījās, un viņi sāka naidoties savā starpā. Jūsu pasaules kari ir šī ienaida izpausme. Līdz šim laikam viņi mēģina dalīt pasauli, valdīt.
Viņu līderi SKAIDRI redz jūsu atkalapvienošanās un viņu atmaskošanas un kraha draudus, tāpēc viņi vienmēr ir mēģinājuši sazīmēt un iznīcināt jūs.
Bija laiki, kad jums nācās strādāt “pagrīdē”, pašlaik, kad vienotās ģimenes Spēki ir praktiski atjaunoti, jums nav no kā bīties, vairs ne no viena nav jāslēpjas. Ģimene nekad neļaus darīt pāri, aiz katra no jums stāv milzīga karadraudze.
Ir vēl viens uz šodienu ļoti svarīgs moments – “pelēko” kundzība. Kas viņi ir – tie ir tie, kas tika “pavedināti” caur cilvēciskām “vājībām”, tajā skaitā lepnību, pārmērīgu ambiciozitāti.
Šie “pelēkie” ir viņu galvenais ierocis, kurš neļauj Ģimenei apvienoties. Protiet viņus atpazīt un neuzķerties uz viņu “smalki izdomātajām makšķerēm”, kuras uz ilgu laiku novērsīs jūs no īstenā uzdevuma.

Pašlaik jūsu uzdevums ir Atlantīdas atjaunošana. Savācot visu vērtīgo, kas tika iemantots Atlantīdas uzplaukuma laikā, atjaunojot visu viņas struktūru, savācot visus enerģētiskos kodus – bet tie tika pamatīgi sagrauti, un pieejas atslēgas pazaudētas – tādā veidā var atjaunot Zelta laikmeta vienotās kultūras templi.
Jūs pašlaik atrodaties Zelta Atlantīdas atjaunošanas noslēdzošajā stadijā. Jūs esat viņas uzticīgie dēli un meitas, jūs ne pie kā neesat vainīgi, jūs esat no tiem priesteriem, kuri zināja patiesību, kuri ir atnākuši viņu atjaunot.
Pazaudēto kodu vietā jūs spējāt iezīmēt jaunus. Jo kas tad ir Atlantīda? Tas nav tikai kontinents vai valsts, tā ir augsti attīstīta civilizācija, cilvēka ģēnija attīstības epogeja.

Kopumā tas ir plaša mēroga projekts ar kosmisku raksturu. Ne tikai uz planētas Zeme eksistēja un eksistē “Atlantīdas”, tas ir dievišķs civilizāciju attīstības projekts, kurš ved pie atkalapvienošanās ar Radītāja Dvēseli.
Pēdējais projekts uz Zemes nenoturējās, bet tas liecina par to, ka viss dievišķais ir gan uzplaukums, gan krišana un ka viss ir jūsu rokās.
Vairums no jums, iemiesotajiem atlantiem, zina – KAS VIŅI IR, ir vēl tādi, kas jāpamodina.
Jūs veidojat pašu “atlantiskāko tīklu, ģimeni”, un katrs no jums pa ķēdīti spēj pamodināt nākamo, ko jūs arī darāt.
No iemiesojuma uz iemiesojumu jūs atkal un atkal atgriezāties uz Zemi, lai sapulcētu “ģimeni”. Daudzi no jums pašlaik dzīvo ne personīgo, bet vienoto dzīvi, risinot tieši šos uzdevumus. Jūsu Augstākie aspekti “ved” jūs, palīdz jums visā, lai atjaunošanas process netiktu pārtraukts, jums, vadošajiem, visādā veidā nāk pretim. Īpaši tagad, kad atjaunošanas projekta pabeigšana ir noslēdzošajā fāzē.
Kad VISA ģimene atkal apvienosies, atjaunosies pilns Atlantīdas enerģētiskais kods, un tad viņa ar spēcīgu rāvienu sāks savu atjaunošanos.
Tā dēļ vēl vajag pastrādāt, nevis slinkot, nevis atgaiņāties, ka kādam no jums nav daļas par kaimiņu-atlantu, tāpēc ka viņš “guļ nepamodināmā miegā” un ir iestrēdzis mietpilsonībā.

Kā, jūs jautāsiet, par tādu ir jācīnās, lai atvestu uz ģimeni?

Vērsieties pie viņiem, “guļošajiem”, caur viņu Augstākajiem Aspektiem, jūs taču jau to varat, strādājiet no smalkajiem Plāniem, un jums visi nāks pretim, jo visi Gaismas Spēki ir ieinteresēti Zelta Laikmetā uz Zemes.

Daudzi atlanti ir pazaudējušu savu dzimtu, savu kosmisko ģimeņu saknes. Palīdziet viņiem tās atjaunot, jo bez savām saknēm viņi vairs nevarēs savu iemiesojumu beigās atgriezties savās ģimenēs un, iespējams, ka šis viņu iemiesojums būs pēdējais kā uz Zemes, tā arī visā pasaules ēkā.
Meklējiet arī jūs savas saknes, savas ģimenes, un viņas nostiprinās jūs, palīdzēs jums visu atcerēties, atkal kļūt par pilntiesīgiem atlantiem un dzīvot Zelta laikmetā.
Jūs taču zināt, cik vientuļš un bezpalīdzīgs ir cilvēks uz Zemes bez ģimenes, viņš pats bieži nevar radīt savu ģimeni, pēcnācējus, dzimta aizveras un izmirst.
Nu tad visi kopā, un arī mēs ar jums, atradīsim cits citu un uzbūvēsim mūsu kopīgo Jauno pasauli uz Zemes.

Ar jums bija lielais Gaismas Šambalas Skolotājs.

 

Pievienots 17.06.2014

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/uchitel_shambaly_sveta_o_vossozdanii_atlantidy_na_zemle/28-1-0-1088

Tulkoja Jānis Oppe