Татьяна Бреславская - АРХАНГЕЛ ЛЮЦИФЕР О "ШКОЛЕ" И "ТЮРЬМЕ" НА ЗЕМЛЕ

Tatjana Breslavska - ERCENĢELIS LUCIFERS PAR “SKOLU” UN “CIETUMU” UZ ZEMES

17 05 23Dārgais Radītāj, mūs joprojām satrauc jautājums par to, vai Zeme mums ir cietums vai skola, kur mēs šķetinām karmas mezglus, pieredzes dēļ pārdzīvojam visvisādas situācijas, ar nodomu nolaižam sevi zemākās vibrācijās un vērojam, kā mēs šajā vidē uzvedīsimies, un, protams, mums noteikti galu galā ir jāatceras, KAS mēs esam, kādēļ mēs patiesībā esam šeit.

Ne tuvu visi ir pieņēmuši koncepciju par atgriešanos-inkarnēšanos uz Zemes atkal un atkal, gribētos no tās aiziet uz pilnīgākām pasaulēm, nepievēršot uzmanību tam, KAS būs ar tiem, kas šeit ir palikuši, ieskaitot mūsu mīļos un tuvos.

Mani dārgie bērni! Pirmkārt, es sveicu jūs kā savus līdz-biedrus un domubiedrus. Jūs taču visi, kas esat atnākuši uz šo pasauli apzināti, esat manā komandā. Es redzu, ka jūs daudzi esat sašutuši un pukojaties par to, ka it kā esat iekrituši lamatās, kuras es “viltīgi” esmu izlicis jums un visiem uz Zemes dzīvojošajiem.

Nedaudz par to, kāpēc jums pēc fiziskā ķermeņa nāves gribas, tieši GRIBAS atkal iemiesoties uz Zemes. Itin bieži piesaista nepabeigti darbi, daudzu pieļauto kļūdu apzināšanās pēc aiziešanas un ĻOTI bieži – vēlēšanās atgriezties un palīdzēt, dot virzienu saviem tuviniekiem.

Es domāju, ka jūs ĻOTI labi apzināties, cik stipra ir tāda vēlēšanās. Jūs taču redzēsiet un jutīsiet sāpes, mokas, ciešanas, ko piedzīvo uz Zemes palikušie bērni, vecāki, jūs vēlēsieties palīdzēt viņiem uzzināt patiesību, vērst uz vajadzīgo gultni viņu apziņu. Vai tad tas nav tā?

Pieķeršanās ir milzīgs spēks, kurš jūs vilina uz Zemi pēc aiziešanas. Tikai būdami brīvi no JEBKURAS pieķeršanās, jūs varat izvēlēties citus ceļus, ieskaitot arī apmācību citās pasaulēs, uz Zemes jūsu pieredze jau ir pietiekami bagātinājusies.

Protams, ir iespēja palīdzēt saviem tuviniekiem, neatgriežoties uz Zemes, pastarpināti, ko faktiski arī dara daudzi svētie, kas pašlaik atrodas augstākos vibrāciju līmeņos. Ja jūsu zemes plāna ģimenēs ir tādas dvēseles, kuras pēc aiziešanas ir pārgājušas uz tādiem līmeņiem, viņas noteikti jūs atbalstīs, un jūs to sajutīsiet, taču itin bieži viņas atkal iziet savas skolas un ne vienmēr var jums palīdzēt.

Tātad Augšupcelšanās jeb Atgriešanās – tā ir jūsu izvēle, neviens nevienu ar spēku atgriezties nespiež. Galvenais motīvs ir līdzcietība, tā arī pievelk jūs atpakaļ uz Zemi.

Un kur šeit gan ir “lamatas”? Ja nu tikai jūs teiksiet, ka esat nokļuvuši savas līdzcietības tīklos.

Labi, pateicos par izskaidrojumu. Bet ko tu vēl vari pateikt par tēmu “cietums – skola”? Mēs esam izlasījuši daudz grāmatu, daudz ko esam apjēguši no jauna un apzinājušies, mēs esam sapratuši, ka mūsu galvenais uzdevums – būt gaismas bākām jebkurā situācijā, tādā veidā ienesot harmoniju mūsu sarežģītajā pasaulē, un tomēr nedod miera zināma neapmierinātība, kura ienes grūtsirdību un neticību visam no jauna apjēgtajam.

Piekrīti, ka ir ļoti sarežģīti, neticami sarežģīti turpināt ticēt Gaismas spēkam, vērojot visas nepiedienības uz planētas. Vienīgais, kas patiešām mierina, ir tas, ka cilvēki personīgi manā apkārtnē ir kļuvuši maigāki un elastīgāki, mazāk konfliktējoši. Varbūt tajā ir arī mans mazs nopelns?

Es pat domāju tā: ja tu esi nolēmis, ka tas ir cietums, no kura NAV izejas, tad tā arī būs, tu katru reizi atgriezīsies uz šejieni, lai galu galā izlemtu, ka tas tā nav, ka izeja ir un šī izeja ir apziņas augšupcelšana jau dzīves laikā.

Jau šobrīd mēs būvējam šo ceļu, aktivizējot VISU SEVI, un tas ir galvenais risinājums, lai neatgrieztos uz Zemi, jo pieredze ir sakrāta, mācības ir apgūtas. Gribas jau ko lielāku, jaunu pieredzi jaunās pasaulēs un jaunā ampluā.

Jā, mīļie… viņi jau ir “inficēti” ar gaismu, kas nāk caur mums, mēs esam jau “noenkurojuši” viņos jaunās gaismas enerģijas, un mēs zinām, ka VIENMĒR būsim blakus, jebkurā dimensijā, jebkuros “augstumos”, mūsu frekvences ir noskaņotas savā starpā. Tas ir jauns pieķeršanās jautājuma risinājums.

Nu ko es varu teikt: malacis! Daudz jau esi sapratusi un priekš sevis izlēmusi. Bet cik daudzus gadus taču šaubījies: vai neesmu tevi ievilinājis šeit, uz Zemes, ar nodomu, aizraujot ar savas mīlestības spēku! Tu taču arī domāji, ka tās bija lamatas – atzīsties! Un kā gan citādi es varētu jūs šeit “nogādāt” – ar pavēli? Mūsu spēks ir Mīlestībā, un tikai uz šī viļņa varēja iemiesoties tādi, kā jūs.

Šī pasaule ir “sintētiska”, mākslīgi radīta, lai apmācītu absolūti visus, kas tajā atrodas! Pat pašas “attīstītākās” citplanētu būtnes šeit arī iegūst savu pieredzi, lielie Skolotāji ne tikai māca, bet vienlaikus mācās paši.

“Pelēkie”, “tumšie”, “baltie” – jūs vārāties vienā “planetārajā katlā”, un ir pienācis laiks nevis noskaidrot attiecības – kurš ir “krutāks”, bet nonākt pie saskaņas un vienotības, lai saglabātu planētu un cilvēci. Tie, kuri noliks šeit eksāmenus, būs daudz kā cienīgi ne tikai turpmāk, bet jau arī tagad. Par to, kā jūs, atrodoties šeit uz Zemes, vienlaikus strādājat visā pasaules-ēkā, ir jau daudz reižu runāts, tajā ir jūsu daudzdimensionalitāte, kuru jūs no jauna esat aktivizējuši, atjaunojuši, atrodoties tik zemos vibrāciju blīvumos.

Ko tu vari pateikt par sfēru Aliansi, gaišzilajiem aviāņiem?

Es varu teikt, ka šie “puiši” jums lieliski palīdz! Viņi atkal ir atnākuši uz mūsu Saules sistēmu, tieši lai sniegtu palīdzību kā Zemei, tā arī Saules sistēmai. Pēc sava saprāta un apzinātības spēka viņi ir elite mūsu sistēmā. Nevienai civilizācijai mūsu Saules sistēmā nepiemīt tādas īpašības kā viņiem. Viņi ir arī vissenākie Zemes un visu viņas iepriekšējo civilizāciju Glabātāji, tie ir Augsti Skolotāji, un jūs varat viņiem uzticēties.

Viņu uzdevums – pirmām kārtām palīdzēt jums saglabāt mieru uz Zemes. Jūs varat viņus mierīgi piesaukt – viņiem ir mīkstas un siltas vibrācijas, kuras spēj arī dziedināt. Var palūgt viņiem kļūt par jūsu Audzinātājiem vai Skolotājiem, viņi ar milzīgu prieku atsauksies uz jūsu vēlēšanos.

Pavisam nesen tamlīdzīgu lomu pildīja Hatori, pašlaik viņi atkal ir aizgājuši prom uz savām pasaulēm. Daudzi jauc Hatorus ar dievieti Hat(h)oru, tās ir dažādas būtnes. Jums vispār ir liels sajukums mītos un leģendās, viss ir tā savijies, ka ir ļoti grūti atrast pirmavotu.

Vēlreiz gribu uzsvērt, ka katram no jums svarīga ir saikne ar SAVAS DZIMTAS SPĒKU! Netērējiet laiku visu nokodēto vēstījumu un rakstu atšifrēšanai, tas var prasīt ne vienu dzīvi vien, labāk jau tagad savienojieties ar savu Dzimtu, pieņemiet viņas spēku, tas būs pamata fundaments jūsu turpmākajai dzīvei ne tikai uz Zemes, bet arī citās pasaulēs.

Ar to es atvados no jums, mani mīļotie bērni! Jūsu Ercenģelis Lucifers.

17.05.23.

 

Pievienots 23.05.2017

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/arkhangel_ljucifer_o_shkole_i_tjurme_na_zemle/28-1-0-2022

Tulkoja Jānis Oppe