Татьяна Бреславская – Школа венеры. Перезагрузка матрицы памяти

Tatjana Breslavska - Venēras Skola. Atmiņas matricas restartēšana

16 07 10 02

Maini uzaicināja uz Venēras 7. Kontūru. Kas tas ir – man pilnīgi nebija nojausmas. Mani aptvēra spēcīgas, gaišas enerģijas. Miera un drošības sajūta. Nekādas spriedzes, tikai pārliecības sajūta, ka viss notiekošais man vajadzīgs, lai atrastos uz Zemes tālāk un kalpotu Kosmosam.

Domās nosūtīju jautājumus: kas ir 7. Kontūrs un kāpēc tieši 7., kāpēc tieši Venēra?

Saņēmu atbildi: Venēras 7. Kontūrs – tā ir tā vieta, kur notiek pieslēgšanās pie jaunām radošām programmām uz Zemes, radošā potenciāla aktivizācija jaunajam pasaules iekārtojumam uz planētas Zeme. Daudzi no jums vadās pēc vecajām metodēm un metodikām, lai plānotu jauno sabiedrību un dzīvības procesu noriti, tas vairs nav efektīvi jaunajās enerģijās, jums vajadzīgas jaunas programmas un pieejas kodi jaunajām dzīves jaunrades matricām, ar ko mēs tūlīt arī nodarbosimies.

Mēs esam 7. Kontūra Skolotāji, kuri nodarbojas ar tādu programmu izstrādi tieši Zemei, tieši 7. Kontūrā tiek veikts tāds darbs, citi Kontūri ir aizņemti ar citu darbu un nav obligāti saistīti ar Zemi. Nosaukums “Kontūrs” apzīmē programmas līmeni, kontūr-līmeni.

 

Kāpēc mēs, Skolotāji no Venēras, pašlaik nodarbojamies ar to: ar jūsu apmācību nodarbojas Galaktiskās Vienotības Sadraudzība, kurā ietilpst visas planētas un zvaigžņu sistēmas, kas atbild par Zemes pāreju. Nesen tu pabiji šajā Sadraudzībā (tur atrodas viens no maniem augstākajiem aspektiem). Venēra tādējādi ir iekļauta apmācošo planētu skaitā. Pie mums atrodas ļoti bagāta zināšanu bibliotēka, mēs tajās noteikti gribam dalīties ar jums!

Daudzi no jums jau ir piedzīvojuši to pieredzi, kura ierakstīta Lielajā Zināšanu Bibliotēkā, un to vajag tikai aktivizēt jūsos. Tā ir pozitīva pieredze, kā būvēt jaunu sabiedrību, kur liela nozīme būs visiem jaunrades veidiem, visu talantu un spēju izpausmei, Skolotāju un Mācekļu audzināšanai jau uz pašas Zemes. Jo pašlaik taču praktiski tikai pastarpināti no Smalkā Plāna tiek veikts tāds darbs, bet būs nepieciešams Skolotāju un Mācekļu Skolas radīt jau reāli zemes plānā. Tādas Skolas jau ir eksistējušas, taču tās visas galvenokārt bija slēgta tipa, tām bija slepens raksturs, un tās bieži tika likuma un sabiedrības vajātas.

Tādas Skolas uz Zemes pēc jūsu standartiem nebūs drīz, taču jūsu uzdevums pašlaik – ienest savu ieguldījumu tādu, jau atklātu Skolu, sagatavošanā. Un mēs zinām, ka jūs jau tam piekrītat un tikai “gaidāt signālu”. Jūs tam gatavoja gadsimtiem, un ne mēs vieni. Tie, kuros mūsu vēstījumus atsaucas, ir gatavi saņemt pieeju mūsu Kontūram un darboties šajā virzienā.

Es sajutu, ka manā galvā notiek aktīva pārkārtošanās: kārtējā restartēšana – pazibēja prātā. Cauri smadzenēm, kuras burbuļoja, nāca Stari, kaut ko tīrot un “slaukot” ārā.

“Atmiņas matricas pārstartēšana”, datu atjaunošana – skanēja atbilde uz manām sajūtām.

Izgaismojās visas smadzeņu nodaļas (uguntiņas mirgoja te šeit, te tur). Neteikšu, ka viss process bija patīkams – dažas sāpīgas sajūtas galvaskausa pamatnē. Es parasti “netraucēju” šiem procesiem, tas ir, neuzdodu turklāt bezgalīgi daudz jautājumu. Es zinu, ka viss būs izdarīts pareizi, vajag paciesties, un pēc tam, kas vajadzīgs, tiks paziņots un nokomentēts. Ar saviem jautājumiem un emocijām, kuras ir enerģijas plūsma, es tikai traucētu. Reiz man jau tika “pavēlēts” “aizvērt savu muti” un netraucēt.

Jautājums par pieeju atmiņas matricas jaunajai datubāzei no dienas kārtības tiek noņemts, jo šī matrica jau kļūst par “mūsu īpašumu”, no kura mums dabiskā veidā vienmēr būs atslēga.

Tagad es uzdodu jautājumu 7. Kontūra Skolotājiem: kurš var iziet šo atjaunošanās un pieslēgšanās procesu?

Skolotāji: visi, kas ir gatavi patiešām, nevis vārdos, iesaistīt visu savu radošo potenciālu, atrodoties zemes realitātē. Pa “vecai modei” jūs galvenokārt aktivizējat savas pārpilnības un uzplauksmes enerģijas, aizmirstot turklāt, ka jūs itin bieži neesat noharmonizēti ar jaunajām enerģijām, kuras aptver planētu ar viņas iemītniekiem sakarā ar viņas kvantu lēcienu. Jaunā kosmiskā telpa “aizslauka” vecās enerģijas un vecos uzstādījumus, neaizmirstiet to.

Mums nekas nav pretī jūsu pārpilnībai un uzplauksmei, taču nomainiet “jūsu ietērpus”, tie ir novecojuši, un tad būs sekmes. Protams, mēs atzīstam turklāt vēl ĻOTI stipro ietekmi no jūsu Ego puses, kurš ir pieradis salīdzināt, vērtēt, apskaust un alkt. Nu ko – strādājiet šajā virzienā, vai arī jūs jau esat sākuši garlaikoties, uzskatot sevi par “tīriem” un “svētiem” gaišajiem? Darba ar sevi pašu vēl ir ĻOTI daudz, darbs ir grūts, taču nepieciešams, citādi – “atripošana atpakaļ”.

Kad būsiet gatavi, mēs jūs pasauksim. Uz drīzu redzēšanos, zemieši!

16.07.07.

 

Pievienots 10.07.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/shkola-veneri-perezagruzka-matritsi-pamyati

Tulkoja Jānis Oppe