Татьяна Бреславская – Сознание Юпитера выходит на связь

Tatjana Breslavska - Jupitera apziņa iznāk uz sakariem

Šonakt pie manis atnāca neparasta enerģētiska būtība, nosaucot sevi par Juttu un paskaidrojot, ka viņa ir mana pavadone.

Tālāk “bez liekām sarunām” viņa aizrāva mani sev līdzi bezgalīgajā kosmosā…

Bet dienā mani caururba spēcīga spoži violetas gaismas staru plūsma ar žilbinoši baltu ierāmējumu un zeltainu refrakciju.

“Jupiters ir sakaros…”

14 12 03 01

Mēs esam Jupitera apziņa, nododam svarīgu informāciju Zemes iedzīvotājiem.

Šodien caur mūsu pārvadītājiem uz Zemes tika novadīts ļoti spēcīgs enerģētisks radio stars Zemes un viņas iedzīvotāju tālākai evolūcijai.

Mūsu planētai ir liela atbildība par visu cilvēces enerģētisko, intelektuālo un bioloģisko pārkārtošanos.

Pašlaik iestājas viens no pašiem sasprindzinātākajiem šīs pārkārtošanās periodiem. Mēs esam sagatavojuši visus nepieciešamos pasākumus, lai Zeme pieņemtu spēcīgas enerģijas un starojumus.

Šodien mēs pārraidījām Staru, kurš ļauj visam dzīvajam uz planētas, ieskaitot viņu pašu, pāriet uz jaunām radiostarojuma frekvencēm. Tas veicinās intelektuālu uzliesmojumu, tādā veidā paplašinot apziņu uz planētas dzīvojošajiem.

Radiostarojuma līmenis nebūs bīstams, tas saudzēs veselību un fizisko stāvokli.

Gluži otrādi, šis starojums pozitīvi ietekmēs cilvēku un dzīvnieku psihisko stāvokli un nervu sistēmu.

Periodā, kad notiek kolosāli pārkārtojumi Zemes atmosfērā un visā Kosmosā, cilvēku dzīves nodrošināšanas sistēmas ne vienmēr tiek galā pienācīgā veidā un vājais posms pirmām kārtām ir nervu sistēma.

Mēs darām visu iespējamo, lai harmonizētu visus procesus, kas norit Kosmosā.

Mēs ĻOTI augstu vērtējam cilvēci kā jaunu iespēju radīšanas varenu spēku un noteikti sniedzam palīdzību tā tapšanā un attīstībā.

Mūsu uzdevumi ir viens no svarīgākajiem punktiem cilvēka Dievišķā saprāta tapšanas plānā.

Ar plānveidīgu starojumu palīdzību mums ir nodoms nest tam lielu labumu.

Planēta (Jupiters) ir sākusi telpā izmest plazmu pēc Saules izmetumu parauga: caur “koronārajiem caurumiem”.

Turklāt uz Jupitera ir fiksēta milzīga daudzuma litija parādīšanās, kura agrāk vispār netika reģistrēta.

Litijs ir īpašs metāls. Agni-Joga, piemēram, norāda uz tā tiešu sakaru ar intelektuālajiem procesiem cilvēka organismā (“Astruss. Jaunā fizika”, Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V. (“Аструс. Новая физика”, Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С., Кретов Ю.В.[1])).

Mūsu apziņa ir ļoti sena, daudz vecāka par zemes plāna apziņu. Jau no seniem laikiem cilvēces izcilie prāti juta viņas un mūsu darbības attiecībā pret Zemi, nozīmi.

Mēs vienmēr strādājam kā “trio” – Jupiters – Saule – Zeme.

Šajā savienībā viss ir saskaņots: visas magnētiskās vētras un plūsmas, izstarojumi sākas pie mums, uz Jupitera. Mums ne vienmēr nākas tiešā veidā strādāt ar Zemi: viņa to neizturētu, tāpēc Saule itin bieži kalpo kā “adapteris” šajos procesos.

Jaunākie NASA dati liecina, ka impulsveida elektronu plūsmas, kas nāk uz Zemi no Jupitera, reizēm pārsniedz Saules elektronu plūsmu.

14 12 03 02

Starp jums uz Zemes ir ļoti daudz darbinieku, kuri, tāpat kā Saule, kalpo kā mūsu enerģiju “adapteri”, un tas ir normāli. Jūs jau esat izgājuši uz to līmeni, kad varat strādāt no dažādu planētu līmeņiem un pirmām kārtām no Saules.

Jūsu evolucionārā attīstība “no apakšas” ļāva jums piedalīties tādos procesos.

Jūs, daudzi no tiem, kas atnāca no Centrālās Saules un izgāja neticami smagu visu zemes pārbaudījumu ceļu, atkal atgriežaties savā mītnē kā pilntiesīgi darbinieki-radītāji.

Jūsu ķermeņi var laist sev cauri milzīgi daudz gaismas, dažāda veida radiostarojumus, magnētiskās svārstības, pārveidot laika frekvences, bremzēt nevēlamas fiziskas un bioķīmiskas reakcijas uz Zemes un viņas atmosfērā.

Ar savu, pēc mūsdienu mēriem neparasto harmoniskumu, jūs varat apturēt viesuļvētras, pārtraukt kataklizmas un karus.

Jūs to iemācīsieties, TIEŠI pateicoties tam, ka atrodaties FIZISKAJOS ķermeņos!

Savos Smalkajos ķermeņos jūs to protat darīt jau sen.

Kādu lielisku eksāmenu jūs esat izturējuši!

Ja jūs atcerēsieties “vareno Dievu-uguns spļāvēju Jupiteru”, tad atļaujiet viņa vārdā apsveikt jūs ar šo milzīgo panākumu!

2014.11.26.

 

Pievienots 03.12.2014, atjaunots 04.12.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-2014/soznanie-upitera-vichodit-na-svyaz

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://naturalworld.guru/kniga_astrus-novaya-fizika.htm (Tulk. piezīme)