Светлана Туманова – ПРЕКРАСНЫЕ ГЕОРГИНЫ

Svetlana Tumanova - BRĪNIŠĶĪGĀS DĀLIJAS

Autors: Svetlanas Tumanova

Manas vecmāmiņas, tantes un māmuliņas piemiņai...

Skaista sarkana dālija izauga gādīgā dārznieka Georgija brīnišķīgajā mazajā dārzā.

Dālijas Georgijs bija iestādījis savu dārgo radinieku – māmuliņas un 2 māsu piemiņai.

Māmuliņai, Anastasijai Vasiļjevnai, tika iestādīta burvīgā Sarkanā dālija.

18 05 24 09

Anastasija Vasiļjevna Černišova tik daudz bija iznesusi uz saviem pleciem: gan briesmīgo Otro pasaules karu, gan divu savu mazo dēlu nāvi. Trīs bērnus viņa izaudzināja, neraugoties uz karu, vīru pārdzīvoja un beigās dzīvoja jau ar vecāko meitu Zinu, kamēr nepienāca viņas kārta doties pa pēdām viņiem uz Debesīm.

Vecākajai māsai Zinaīdai Georgijs iestādīja skaistu dzelteni sarkanu dāliju. Viņai dzīvē bija klājies visgrūtāk, un palīdzība visiem jaunākajiem ģimenes locekļiem arī gulēja uz viņas pleciem.

18 05 24 10

Bet savai jaunākajai māsai Georgijs iestādīja ceriņkrāsas dāliju, kura atgādināja viņas jutīgo Dvēseli. Pieaugušo dzīvē Tamāras mīļākā arī bija ceriņkrāsa. Tādu brīnišķīgu ziedu Tamāras mīļākajā krāsā Georgijs arī iestādīja.

18 05 24 11

Un ziedi izdevās tik skaisti, ka ne aci novērst, un tik burvīgi Smaržoja, izdāļājot savu burvīgo aromātu visapkārt!

Pievilkšanas strāva un burvīgais aromāts izplatījās pa visu apvidu un priecēja atnākušo sirdis.

Arī pašam Georgijam bija ļoti patīkami apzināties, ka viņa mīļie radinieki it kā ir šeit, blakus un kaut pa retam atlido izbaudīt šo ziedu burvīgo aromātu.

Un arī visiem citiem cilvēkiem šis skaistais brīdis, vērojot lielisko ziedu un jūtot viņa burvīgo aromātu, nepagāja velti.

Kaut arī šie ziedi neauga uz Zemes, bet uz tālās viņai radniecīgās planētas Ogaja, viņi vienalga bija pieejami visiem, kas gribēja viņus ieraudzīt un sajust viņu burvīgo aromātu.

Jo vajag tikai pa īstam vēlēties, un tu visu vari ieraudzīt un sajust! Un tavi Eņģeļi-pavadoņi ar Prieku tev tajā palīdzēs!

Šeit nostrādāja tāds iekšējs nosacījums: VĒLĒJIES un IERAUDZĪJI. VĒLĒJIES un SAJUTI!

Lūk, arī Georgijs VĒLĒJĀS un IESTĀDĪJA!

2018.05.21.-24.

 

Atsūtīts 24.05.2018

Tulkoja Jānis Oppe