Светлана Туманова - МЕДИТАЦИЯ ПУТЕШЕСТВИЯ В АЛМАЗНЫЙ ХРАМ СВОЕГО СЕРДЦА

Svetlana Tumanova - MEDITĀCIJA: CEĻOJUMS UZ SAVAS SIRDS DIMANTA TEMPLI

AUGŠUPCELŠANĀS LIESMA. JŪSU PĀRVEIDOŠANĀS

Pēc Jēzus Sanandas uzdevuma pierakstījusi Tumanova Svetlana 2009.10.15.

Aizveriet acis un iegremdējieties Prieka un Mīlestības sajūtās, mani Mīļotie! Iegremdējieties Pilnīgas Laimes un Absolūtas Svētlaimes sajūtās. Atslābinieties pilnīgi. Lai Pilnīga Miera Vilnis apšļāc jūs no galvvidus līdz pašām pēdām. Laimīgais Svētlaimes un Prieka Vilnis lēni iztecēs pa visu jūsu ķermeni, paņemot līdzi visus saspringumus, nogurumu, bažas, visu, visu lieko, kurš jau traucē, lai pilnīgi atbrīvotu jūs Klusēšanas Balss Klusumā atvērtu jūsu Dievišķo Sirdi. Jūsu Dimanta Sirdi.

Tagad jūs domās atgriežaties augšā, pie galvas, un jauns vilnis, noplūstot no galvas, ar svētlaimīgu atslābināšanos aptver jūsu kakla nervus, pilnīgi tos atslābinot. Pēc tam tas notek pa jūsu krūtīm, visiem iekšējiem orgāniem, iekļūstot dziļi iekšienē un dievišķi atslābinot viņu muskuļus, noņemot visus blokus un saspringumus, un dodas pie jūsu vēdera un tek uz kājām, notekot pa jūsu kājām lejup, zemē.

Pa to laiku cits vilnis, noplūstot no jūsu pakauša uz leju, ar siltumu un maigumu aplej visu jūsu muguru, atslābinot visus muguras muskuļus, attīrot un pareizi nolīdzinot katru jūsu skriemelīti, paņem līdzi visu lieko, varbūt sāpīgo, pārtek uz stilbiem, viegli tos glāstot, notek pie kājām. Sākumā pie gurniem, pilnīgi tos atslābinot, pēc tam pie ceļgaliem, potītēm un plūstoši pārklāj jūsu pēdas, pilnīgi atslābinot un atbrīvojot tās. Jūs tagad esat absolūti un pilnīgi atslābināti…

Jūs nolaižat savu prātu Sirds Traukā un koncentrējat uzmanību sava Sirds Centra iekšienē uz iekšējām sajūtām. No jūsu Garīgās Sirds jūs redzat, kā izaug Burvīgs Templis. Dimanta Pils-Templis ar smailu galu, kurš tiecas augstu, augstu Debesīs! Tā, ka jūs pat neredzat, kur tad beidzas viņa Virsotne. Tik Augsta un Dižena ir šī Pils-Templis! Viņš sasniedz dziļas Debesis un nostājas kaut kur pavisam Augstu! Jūs aplūkojat jūsu burvīgā Tempļa maģiskās sienas sākumā no ārpuses. Šīs Pils dzirkstošajām sienām ir glezni rotājumi, vērsti uz augstumiem, bet Pils durvis ir pietiekami lielas, lai varētu ieiet pats garākais cilvēks. Viss jūsu Tempļa ārējais izskats ar savu Mirdzošo Spožumu atgādina atstarotus saules starus, īstu Ziemeļblāzmu, apbrīnojamu Savā Skaistumā un Maģiskumā, zaigojošu visās Debesu Varavīksnes krāsās.

Jūs ilgi jūsmojat par savu Templi-Pili, piesātinot savu skatu ar tā bezgalīgo Skaistumu un Mirdzumu, ar tā Maģisko Enerģiju, kura visu jūsu būtību piepilda ar ieraudzītā Diženumu, ar visām šīm jūsu Iekšējās Realitātes ainām, un gandrīz nenovēršot skatienu no durvīm, jūs tomēr izlemjat ieiet savā Diženajā Templī. Jūs ieejat.

Iekšienē jūs redzat arvien tās pašas jūs pārsteigušās, ar bezgalīgiem briljanta zaigojumiem mirdzošās maģiskās sienas, un jūsu Augstākais „Es”, jūsu Sirds Tempļa Pārzinis, aicina jūs sekot viņam.

Jūs izejat cauri vairākām Lieliskām Zālēm, pārsteidzošām ar Dzirkstošo Lieliskumu, un jūsu Augstākais „Es” aizved jūs pie jūsu Tempļa-Pils centrālās Zāles, pašas lielākās un pašas Diženākās. Pie Zāles, kur atrodas mūžīgi dzīvā Gigantiskā Dimanta Liesma. Augšupcelšanās Liesma! Tik Skaista, ka jūs aizmirstat visus vārdus un izšķīstat šajā Burvīgajā Ugunī, kura katru jūsu šūniņu piesātina ar savām kristālskaidrajām, vistīrākajām vibrācijām. Pārveidojošām visu jūsu būtību no galvas līdz kājām ar Kolosālu Enerģētiku, neparastu Tīrību un Spēku. Ar jūsu Burvīgās Galaktikas Lielā Dieva, Jūsu Augstākā „Es” Mīlošās un Bezgalīgās, Pārveidojošās un Mirdzošās, Priecīgās un Diženās Galaktikas Spēku! Ar Jūsu Augstākā „Es”, kurš ir sapludināts un pilnīgi identisks savam Radītājam, Tam Kungam-Visu pārvaldošajam, kurš vienīgi iedalīja savu paša Daļiņu jūsu Sirdī tā, ka jūs pat par Tēvu vai Māti Viņu nevarat nosaukt, spēku! Tāpēc ka ir pilnīgi acīmredzams, ka… tas arī esat PATS JŪS! Daļiņa, apvienota ar Visdiženākās Galaktikas Visaugstāko Dievu! Un Jūs varat lidot un lidot arvien augstāk un augstāk Augšupcelšanās Dimanta Ugunī, Jūsu Sirds Ugunī, nejūtot ne telpu, ne laiku, bet tikai noslēpumaini jūtot, kā arvien vairāk un vairāk piepildāties ar Visburvīgāko Augšupcelšanās Enerģiju, arvien tīrāka un spēcīgāka, diženāka un graciozāka kļūst jūsu Iekšējā Pasaule! Jūs piepildāties ar Diženām Kristālskaidrām Tīrības Enerģijām, VISS kļūst iespējams jūsu Burvīgajā Pasaulē. Vairs nav nekādu šķēršļu, jūs ir satvērusi Savā Spožumā Mirdzošās Dimanta Galaktiskās Uguns Straume, jūs pat negribat domāt par to, ka vajag atgriezties. Laiks un telpa ir palikuši kādā tālā, pašlaik neeksistējošā, kā jums liekas, pasaulē, bet jūs gribat lidot un lidot, bezgalīgi baudot ar visu jūsu Skaisto un Vilinošo Visumu! Lidojiet! Lidojiet! Tā ir Jūsu Pasaule! Tā ir jūsu Burvestība! Tā ir Jūsu Sirds, kurā dzīvo VISI PASAULES BRĪNUMI! SVEIKA, BEZGALĪBA!!! SVEIKA MŪŽĪGĀ MĪLESTĪBA! SVEIKS, MŪŽĪGAIS PRIEKS UN BEZGALĪGĀ LAIME! BEZGALĪGĀ PĀRPILNĪBA UN UZPLAUKUMS!!! Jūs esat ieguvuši JŪSU DZĪVES AUGSTĀKO JĒGU! JŪSU LIDOJUMS IR PĀRSTEIDZOŠS!

Lidojiet! Lidojiet! Lidojiet! Jūsu Lidojums jūs pilnīgi attīra un pārveido visus jūsu uzskatus par jūsu bijušo realitāti, pārvēršot jūs no reiz maza cilvēka Dievā-Gigantā, Varenā Visa pārvaldītājā, kurš ar neizmērojamu Mīlestību attiecas pret katru būtni savā Milzīgajā Realitātē, SAVĀ PAŠA GALAKTIKĀ!

Lidojiet! Lidojiet! Lidojiet! Jūsu Lidojums pārveido visas jūsu šūniņas, iztīrot un izgaismojot visas līdz pēdējai jūsu fiziskā ķermeņa šūniņas, visi, visi, visi, visi jūsu Smalkie Enerģētiskie Ķermeņi izjūt tādus pašus Pārveidojumus! Visas, visas, visas, visas līdz vissmalkākajai jūsu Smalko Enerģētisko Ķermeņu daļiņai uzlādējas ar Absolūto Gaismu, izspiežot viņu visu pagājušo, savu laiku nodzīvojošo saturu! Jūs kļūstat pilnīgi Apskaidrots, SAVAS GALAKTIKAS Īstenais Kristus!

JŪS SVĒTĀT SAVAS BURVĪGĀS, BRĪNUMUS RADOŠĀS GALAKTIKAS SAVU REALITĀTI UZ KATRU MIRKLI!

JŪS SVĒTĀT KATRU RADĪBU, LAI PAT PAŠU NIECĪGĀKO VAI, GLUŽI OTRĀDI, MILZĪGU, BET TĀ VISA IR JŪSU PASAULE! JŪS ESAT SAVAS PASAULES RADĪTĀJS! JŪS ESAT SAVU EMOCIJU UN SAVU JŪTU RADĪTĀJS, SAVU VĒLMJU UN DOMU, SAVU STĀVOKĻU UN TĀPĒC ARĪ SAVU DARBĪBU RADĪTĀJS, UN NO ŠĪ BRĪŽA KATRĀ MIRKLĪ JŪS REALIZĒJAT PAŠAS BRĪNIŠĶĪGĀKĀS REALITĀTES SAVU VISLABĀKO IZVĒLI SAVĀ GALAKTIKĀ! JŪS ZINĀT, KA ESAT PILNĪGI ATBILDĪGS SAVĀ PASAULĒ PAR KATRU MIRKLI, KURŠ TAJĀ GADĀS, TAČU NEJAUŠĪBU NEMĒDZ BŪT, JŪS LIELISKI ZINĀT, KA TĀ VIENMĒR IR JŪSU VISLABĀKĀ IZVĒLE KATRU MIRKLI! JŪSU VISLABĀKĀ IZVĒLE KATRU MIRKLI! JŪSU DIEVIŠĶĀ IZVĒLE! UN JŪS VIENMĒR IZVĒLATIES VISU PAŠU LABĀKO! JŪSU PASAULE PIEPILDĀS AR PILNĪGU HARMONIJU! JŪSU PASAULE IZDZIEDINĀS, UN SĀKAS BURVĪGA VISU BURVĪGĀKO IESPĒJU JŪSU PASAULĒ UZZIEDĒŠANA UN UZPLAUKŠANA VISĀM RADĪBĀM, KURAS APDZĪVO JŪSU APBRĪNOJAMO PASAULI! KATRAS BŪTNES JŪSU PASAULĒ LAIME – TĀ JŪSU PAŠA LAIME! KATRAS BŪTNES JŪSU PASAULĒ PRIEKS UN MĪLESTĪBA – TAS IR JŪSU PRIEKS UN JŪSU PILNĪGĀ MĪLESTĪBA!!! LIELISKA VESELĪBA UN PILNĪGS UZPLAUKUMS KATRAS RADĪBAS VISĀS DZĪVES JOMĀS – TĀ IR JŪSU PAŠA VESELĪBA UN JŪSU APBRĪNOJAMAIS UZPLAUKUMS KATRU MIRKLI! KATRAS RADĪBAS DIEVIŠĶĀ UZDEVUMA PILNĪGA REALIZĀCIJA – TĀ IR JŪSU 100% REALIZĀCIJA!

JŪS ESAT SAVAS PASAULES – MĪLOŠAS UN BURVĪGAS, DIEVIŠĶAS UN PILNĪGAS – RADĪTĀJS!

Un tagad jūsu Augstākais “Es” saka jums, ka jūsu fiziskajā pasaulē uz Zemes meditācijas laiks beidzas, un jums ir laiks atgriezties. Jūs jūtat, kā jūs sevī ievelk dzimtā Zeme, viņai esat vajadzīgs jūs un jūsu Realitātes Pārveidošanas talanti! Jūs nolemjat atgriezties jūsu dzīvē, jūsu jau no iekšienes Pārveidotajā Realitātē, un, pateicis paldies jūsu Augstākajam “Es”, iznākat no Augšupcelšanās Uguns, nesot Viņi līdzi savā Sirdī. Jūs dodaties pie Durvīm, Burvju Durvīm, kuras slēpj jūsu Sirds Dziļumu, bet jūs zināt, jau pilnīgi skaidri zināt, ka jūs tagad bieži atgriezīsieties savā Apbrīnojamajā Iekšējā Pilī-Templī, Jūsu Sirds Dimanta Templī, kurš Sevī slēpj Satriecošāko no Brīnumiem, kāds tik jūsu dzīvē ir gadījies – jūsu Realitātes Augšupcelšanās Burvju Liesmu! Un aicināsiet arvien vairāk un vairāk jaunu cilvēku uz šo Burvīgo Meditāciju, kura atklāj cilvēka būtnes bezgalīgos Noslēpumus viņa Pārveidošanās par Visvareno Dievu Ceļā! Pārlaižot vēlreiz skatu pār Visaugstāko un Burvīgāko Augšupcelšanās Dimanta Liesmu, jūs pakāpeniski iznākat no meditācijas… Un, mirdzot laimē, pakāpeniski atverat acis, apzinoties, ka…

JŪS VISU VARAT! JŪS ESAT ENERĢIJAS UN SPĒKU PILNS! LAIME TĀ VIEN PIEPILDA JŪSU PASAULI AR JŪSU SMAIDIEM, KURI DZIRKST NO JUMS! UN JŪS PAR TO BEZGALĪGI PRIECĀJATIES! VISAS DARĪŠANAS JŪS TAGAD REALIZĒJAT VIEGLI UN AR PRIEKU, IT KĀ ROTAĻĪGI! AR MĪLESTĪBU SVĒTOT KATRU MIRKLI… KATRU JŪSU BEZGALĪGĀS DZĪVES MIRKLI!

REALITĀTE, KĀ ŪDENS, KĻŪST PILNĪGI PADEVĪGA UN TIEŠI TĀDA, KĀDU GRIBAT VIŅU REDZĒT TIEŠI PAŠLAIK!

JŪSU REALITĀTE – TĀ PILNĪGA MĪLESTĪBA! Nu tad īstenojiet VIŅU momentāni, AR SAVAS IZTĒLES SPĒKU, AR SAVAS TICĪBAS SPĒKU, NEKAVĒJOTIES IEMIESOJOT VIŅU JŪSU APKĀRTĒJĀ DZĪVĒ! PADARIET VIŅU MAĢISKU, PĀRVEIDOTU TIEŠI ŠEIT UN TAGAD, UN TIEŠI TĀ, KĀ JŪS GRIBAT! MĪLOT UN SVĒTOT VISU UN VISUS APKĀRT!

JŪSU DIEVS IR JŪSU IEKŠIENĒ! JŪS PATS VIŅĀ ARĪ ESAT!

ESIET DIEVS SAVA DZĪVĒ KATRU MIRKLI!

ESIET DIEVS SAVA DZĪVĒ KATRU MIRKLI!

JŪS ARĪ ESAT DIEVS SAVĀ DZĪVĒ, PIEPILDĪTĀ AR APBRĪNOJAMIEM BRĪNUMIEM ABSOLŪTI KATRU MIRKLI!

JŪS ARĪ ESAT DIEVS – VISA PĀRVALDĪTĀJS!

ATCERIETIES, KAS JŪS ESAT, VIENMĒR, UN JŪSU DZĪVE PILNĪGI PĀRVEIDOSIES! Aum…

Es dzirdu burvīgu indiešu zvaniņu zvanīšanu un atvados no jums, bet tikai uz kādu laiku, pavisam neilgi.

Uz redzēšanos, Mani Mīļotie!

2009.10.15

Lejupielādēt audioierakstu WAV

 

15.-18.10.2009

Tulkoja Jānis Oppe