Алексей Тимофеев - Зачем вспоминать прошлые жизни

Aleksejs Timofejevs - Kādēļ atcerēties iepriekšējās dzīves

15 02 03

Atcerēties iepriekšējās dzīves ir viegli. Katram cilvēkam ir svarīgi atcerēties, kas viņš bija iepriekšējās dzīvēs[1]. Kāpēc tas ir tik nepieciešami?

Es jums pastāstīšu, kā mūsu pagātne ir saistīta ar tagadni un nākotni. Jūs uzzināsiet, kā mainās dzīve, ja zini savu pagātni un – kādēļ atcerēties iepriekšējās dzīves.

Es gadu nodarbojos ar iegremdējumiem iepriekšējās dzīvēs. Nodarbojoties ar citiem, meklēju atbildes uz viņu problēmu jautājumiem un virspusēji pētu tās dzīves, par kurām viņi stāsta. Kad iegremdējos patstāvīgi, mani interesē valsts vai planētas laikmets, vēsture.

 

Kāpēc pagātne ir svarīga

Daudzi filmu sižeti ir saistīti ar atmiņas zudumu[2]. Kino varonis ir zaudējis atmiņu un nonācis slimnīcā. Viņš uzdod sev pirmo jautājumu: “Kas es esmu?” Viņš grib zināt, kas viņš ir, kas ir bijis, ar ko nodarbojies, kas ir viņa draugi un tuvinieki. Viņš grib zināt savu pagātni! Ko darīt, ja aizmirsīsi visu no piedzimšanas līdz vakardienai. Nekas labs neiznāks. Es meklētu sevi dažādās nodarbēs – kas patīk, kas ne.

Šāds meklējumu process ievilktos uz visu mūžu. Daudzi cilvēki tagad tā arī dzīvo. Kāds aktīvi meklē, bet kāds dod priekšroku neveikt liekas darbības: “It kā arī tā ir labi. Taču apmierinājuma nav.”

Iedomāsimies, ka zinām savu pagātni: kas mēs esam patiesībā un kur mēs atrodamies. Pagātnes un tagadnes zināšanas un iemaņas palīdz noteikt, kurp virzīties nākotnē! Tas ir kā novilkt taisnu līniju caur pagātnes un tagadnes diviem punktiem pagarināt to tālāk nākotnē.

 

Pagātne nosaka tagadni

Nepieciešams izplest ietvarus un runāt par pagātni kā par iepriekšējiem mūsu iemiesojumiem. Dvēsele attīstās caur sevis izzināšanu dzīvē. Šodienai – tās ir nodzīvotās dzīves. Iepriekšējās dzīves – tas ir Dvēseles attīstības ceļš, kurā viņa:

  • ceļu izvēlas pati,
  • attīsta noteiktas īpašības,
  • iziet dažādas dzīves pieredzes.

 

Dzīves mērķis no pagātnes

Daudzi cilvēki jūt, ka nodarbojas ne ar savu lietu, strādā ne tajā darbā, dzīvo ne tur, kur gribētu. Cilvēka darbība tādā gadījumā aiziet no Dvēseles dzīves uzdevuma ceļa.

Iepriekšējie iemiesojumi palīdz viegli noteikt attīstības ceļu un atrast savu dzīves uzdevumu[3], Tā ir lieta, ar kuru ir interesanti un aizraujoši nodarboties. Tā ir noderīga cilvēkam un sabiedrībai un spēs nodrošināt ar visiem nepieciešamajiem labumiem.

Pasaule palīdz, kad mēs darbojamies saskaņā ar savas Dvēseles dzīves uzdevumu. Tad parādās:

  • jaunas iespējas,
  • jauni draugi,
  • jaunas intereses.

Viss veidojas vislabākajā veidā! Cilvēki pamana šīs spilgtās izmaiņas un triumfējoši saka: “Dzīve nokārtojas! Dzīve ir brīnišķīga!” Mums patīk kontaktēties ar jauniem draugiem, mūs aizrauj mūsu darbība, un mēs iegūstam labpatiku no palīdzības citiem. Un tas ir tikai sākums!

 

Es zinu, ka iepriekšējo dzīvju pieredze – tā ir tagadnes dzīves veiksme!

 

P.S. Un kā jūs domājat, kādēļ atcerēties pagātnes dzīves?

 

 Aleksjejs Trofimovs

Aleksejs Timofejevs

krugprocvetania.com

 

Reinkarnacionikas konsultants, Reinkarnacionikas Institūta “Prakšu” 1. kursa kapteinis

 

Pievienots 03.02.2015.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/zachem-vspominat-proshlye-zhizni/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4090-ka-uzzinat-vai-man-bija-pagatnes-dzive (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/tatjana-druka/11-dazadi/2664-tatjana-druka-dzive-bez-jutam (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4132-mani-misijas-meklejumi (Tulk. piezīme)