Огненные тела - 2

Natālija Koteļņikova - Ugunīgie ķermeņi - 2

21 03 24 01

Sākums http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/ognennie-tela[1]

22.03.21.

Šīs piezīmes ir sava veida dienasgrāmata par atrašanos ugunīgajā plānā. Pašlaik saruna norit ar Diženo Dievieti.

***

Es sen sapņoju dzīvot pie Diženās Dievietes. Vai tiešām mana vēlēšanās tik ātri realizējās?

DD: Tu taču esi mans kanāls uz Zemes. Mīlestība tevi atveda pie manis.

Es esmu ļoti laimīga. Tātad tas mans budhi aspekts pārnāca uz šejieni?

DD: Jā, tu nonāci tur, kur sapņoji.

Un kā tad Sanata Kumaras Ģimene? Viņi arī mani pievelk.

DD: Tu vari būt pie viņiem, cik vien vēlies. Tu esi brīvs putns un lido tur, kur gribi.

Tātad tas ceļš, kuru mums lika priekšā Sanats Kumara, ne obligāti aizved uz viņa Agnišvatu?

Tikko es nosaucu viņa vārdu, Sanats Kumara atsaucās.

Ak, Dievs, šeit visi ir blakus, un visi visus dzird!

SK: Jā. Es taču esmu tevī, bet tu manī, kā gan man tevi nedzirdēt! Un šeit ir tās būtnes, kuras ir savienojušās, zina visas cita citas domas, visas vēlēšanās, un ir aicinātas īstenot šīs vēlēšanās. Tu vienmēr gribēji šeit būt, un, lūk, tava vēlēšanās piepildījās. Tas nenozīmē, ka mēs ar tevi šķiramies un es būšu tikai Agnišvatā. Man ir interesanti būt tevī pie Diženās Dievietes. Tā ka esi manī, bet es tevī arī turpmāk.

Un kā man to paskaidrot zemes plāna valodā – tu esi manī ugunīgajā plānā un mēs ar tevi gan Agnišvatā, gan Diženajā Dievietē?

SK: Es jau tev teicu, ka mēs esam kā sajaukti kvanti. Mēs zinām cits par citu no attāluma. Vienkārši tu nevari visu zināt par mani, tāpēc ka tev ir ierobežota pieeja visiem maniem noslēpumiem. Tu taču maz par mani zini, tikai no grāmatām?

Varbūt tu pastāstīsi beidzot par sevi?

SK: Patiesībā es ietilpinu visas manas Ģimenes vēsturi.

Kumara, Agnišvata, Lielais Iesvētītājs, Pasaules Kungs, kā tik tevi nedēvē uz planētas, pievienosim Dhian-Kohanu, Planetāro Logosu… Kas šeit ir patiesība?

SK: Ir pienācis laiks nedaudz pavērt aizsegu. Tagad, kad tu esi iemantojusi likumīgu ķermeni ugunīgajā plānā, atkal un atkal, tu vari nedaudz saprast mani kā ugunīgo Valdnieku. Es esmu starpplanētu būtne, kura nav tiešā veidā saistīta ar Saules sistēmu, bet velta sistēmai daudz uzmanības. Šeit norisinās viens no maniem pašiem kaislīgākajiem eksperimentiem, mēģinot izaudzēt to rasi, kura nākotnē būs ugunīgos ķermeņos. Lūk, kāpēc ražas novākšana ir tik vērtīga man, lūk, kāpēc es nodarbojos ar augstāko apziņu audzēšanu, lūk, kāpēc es pieaudzēju saprātu būtnēs, lai mani ļaudis ugunīgajā plānā kļūtu lieli un vareni. Bez saprāta un augstākās apziņas viņi ir tikai elementāļi.

Savienojot saprātu ar augstākajiem ugunīgajiem ķermeņiem, es izveidošu jaunu tautu, kura kļūs par Saules sistēmas lielo pārstāvi. Viņa spēs savās dvēselēs atnest tos ideālus, kurus vēl arvien kaislīgi vēlas cilvēki, – drošību, pārpilnību, skaistumu, laimi un mīlestību. Bez šo vajadzību realizēšanas dvēsele vīst, viņai kļūst smagi un garlaicīgi dzīvot uz Zemes un citās vietās. Viņai gribētos attīstīties tādos lieliskos apstākļos, vai ne?

Jā, protams!

SK: Tad, lūk, mana tauta – Augšupceltie Valdnieki, kā jūs viņus saucat, tā ir mana lielā draudzīgā Ģimene. Es nemaz neturu viņus sev blakus, viņi ir brīvi būt tur, kur patīk, nodarboties ar to, ar ko gribas, mīlēt to, kas mīlas. Viņu sirdis ir kļuvušas lielas un strādīgas. Viņi iemiesojas pa visu galaktiku un pat aiz tās robežām. Viņi nes citām rasēm manu norādījumu padarīt būtnes saprātīgas, mīlošas un apmierinātas ar sevi.

Mēs vienmēr uzturam nepārtrauktu saikni savā starpā un tādā veidā vienmēr esam lietas kursā, kā klājas visiem rada gabaliem. Lūk, gan tu, gan tavi audzēkņi, ja vēlēsies, varēs ieplūst ar saviem ugunīgajiem aspektiem mūsu Ģimenē un kļūt par Agnišvatām miniatūrā. Būdami ar cilvēka attīstītu saprātu, intelektu un jūtām, viņi sāks jaunu lappusi savā Dzīves Grāmatā uz planētas un galaktikā.

Vai patiešām mēs izejam no Sansaras Riteņa? Vai arī mūs var piespiest vēl un vēl nākt uz blīvo plānu?

SK: Cilvēks ir daudzdimensionāla būtne. Ja jūsu saprāts ir pietiekami attīstīts, jums var būt pamats mentālajos ķermeņos, un jūs vienlaikus varat dzīvot ugunīgajā ķermenī, piemēram. Jūsu dvēsele ies iekšā tikai tajos ķermeņos un sāks jaunu dzīvi tādu, kā tu, barā.

Kā sadalās ķermeņi un dzīves cilvēka dvēselei? Kurš to vada? Kā dvēsele ieiet ķermenī, un kāpēc tieši fiziskajā plānā?

SK: Eksistē dvēseles izglītības plāns uz planētas. Viņa iet iekšā tajos ķermeņos un tajos tēlos, kuri viņai pienākas pēc plāna. Tā ir dvēseles apmācība. Vada Ercenģeļi. Viņi arī uzmana dvēseles un palabo ceļu.

Kā dvēselei iziet no Sansaras?

SK: Kļūt izglītotai un pieredzējušai tādā mērā, lai izpildītu plānu un attīstītu sevi tālāk.

Man ir izveidojies priekšstats, ka dvēsele turpinās dzīves fiziskajā vai astrālajā plānā pēc manas aiziešanas, bet es aiziešu uz ugunīgo ķermeni. Cik lielā mērā tas tā ir?

SK: Tas tā ir. Astrālajā plānā būs inkarnācijas un pēc tam mentālajā. Dzīve turpinās, un dvēseles dzīve dažādos plānos – tā ir viņas eksistences jēga. Viņa nolaiž dvēseles fragmentus ugunīgajā plānā, un tie pakāpeniski kļūst par atsevišķām dvēselēm, atpumpurojas, kad notiek viņu nobriešana. Tu esi dalījusies jau vairākas reizes. Un tavi aspekti atrodas dažādās vietās.

Un es varu ar viņiem satikties?

SK: Nezinu, droši vien vari. Bet pagaidām ir pāragri, tu vēl neesi nostājusies uz spārna. Vēlāk pamēģini.

Man patīk mans putna ķermenis. Kāpēc es kļuvu tieši par putnu? Vai ugunīgajā plānā ir cilvēku tēli? Kā Tu kā Dhian-Kohans šeit izskaties?

SK: Tik daudz jautājumu! Atbildu pēc kārtas. Putns – tas ir tavas būtnes tēls, kurš brīvi lido turp, kurp grib. Tu vari izvēlēties jebkuru citu tēlu.

Rāda man savu tēlu: tā vienkārši ir liela uguns siena, kā saule, tikai ne tik kvēlojoša. Es ieniru viņā, un iekšienē atrodas kvēlojošāks kodols, blīvāks, ugunīgāks. Pēc sajūtām tie tēli, kurus zīmē mākslinieki, atgādina Sanata Kumaras būtnes raksturu – vīrišķīgs, spēcīgs, stalts, ugunīgs, mīlošs, augsti-godīgs (atvainojiet par terminu). Domas – vieglas, ātras, tīras un mīlošas. Viņš ir visaptverošs, precīzs, pat augsti-precīzs, tas ir, viņā ir gan analīze, gan sintēze, gan precīzs trāpījums mērķī. Augsts saprāts un ugunīga sirds. Iedvesmojošs, spēcīgs, varens tēls. Bet ne cilvēks. Un kādēļ gan viņam rokas, kājas?

21 03 24 02   21 03 24 03

 

23.03.21.

Dārgais Sanat Kumara! Daži lasītāji gribēs dzirdēt tavu vēsturi uz planētas. Ir vairāki varianti literatūrā, kā tu te parādījies. Pastāsti, lūdzu.

SK: Tā bija īpaša dvēseļu plūsma, kuru bija radījis Lielais Radītājs, nolēmis dalīties savā milzīgajā – tūkstošgadēs sakrātajā – pieredzē. Viņa vārds nav saistīts ar zemes plānu, un tas nav Brahma, kā mēs viņu te pazīstam. Tās dvēseles izšķīrās pa dažādām skolām, bet es nonācu pie Diženās Dievietes viņas atmiskajos Kambaros. Pēc apmācības DD nosūtīja mani uz dažādām pusēm, lai es vienlaikus varētu mācīties gan tur, gan tur. Esmu pabijis vairākos visumos, pieņemot dažādus tēlus un ieejot ķermeņos. Tie bija tajā brīdī augstākie veidojumi, un tie attīstīja mani pietiekami labi, lai Es definētu savus uzdevumus un intereses. Es nolaidos uz vienas no Saules sistēmas planētām, lai attaisnotu savu apmācību un sāktu būvēt savu pasauli.

Venēra tobrīd mentālajā plānā bija pietiekami sagatavota augsta tēla dvēselēm, un uz viņas sāka iemitināties brīnišķīgas dvēseles, kuras nāca jau attīstītas no dažādām planētām un svariem. Mēs radījām mājīgu un klusu pasauli, kur katrs cienīja un godāja katru.

Vienlaikus es apsekoju citas planētas un Saules sistēmas planētas un atradu 5. dimensijas Lemūrijas pasauli uz Zemes. Tā nebija tāda kā uz Venēras, un man gribējās arī šeit izmēģināt sevi kā radītāju. Dvēseles bija slābanas un neattīstītas, kaut arī gaišas un skaistas. Viņas bija neizglītotas, attīstītības ziņā atgādināja pašreizējos bērnus 5-15 gadu vecumā. Viņās nebija pētnieka uguntiņas, intereses attīstīties, un viņas lēni dzisa kā rase, nevēloties attīstīties. Viņas ar visu bija mierā, un garam kļuva neinteresanti viņu ķermeņos. Tāpēc tika nolemts pieļaut šeit citu rasi tieši ar meklētāja ķērienu, ar interesēm un zināšanu alkām. Viņi izveidoja šeit Atlantīdas pasauli. Atlanti sāka iznīcināt pamatiedzīvotājus un daļu no viņiem paņēma par vergiem vai kalpiem.

Es apzinājos savu kļūdu. Man it nemaz negribējās karu vai nesaskaņu. Atnāca trešā rase, orionieši, kuri bija par soli vājāki, bet par diviem soļiem viltīgāki. Pasaule sāka strauji attīstīties tehniski un sāka nolaisties vibrāciju ziņā. Mani sāka interesēt, kā notiks trīs rasu attīstība vienlaikus. Protams, sāka rasties konflikti un nesaskaņas, bet tieši tas arī veda pie attīstības, kamēr nenonāca strupceļā. Atlanti spēja augšupcelties un no jauna organizēja planētas mentālo pasauli, atstājot savas domstarpības, un pavēstīja par jaunu laikmetu uz planētas, kļuvuši par augsta mentālā plāna dibinātājiem.

Un lemūrieši?

Viņi pārgāja uz citām planētām, kur viņiem tika ierādīta vieta augstākajām inkarnācijām, konkrēti uz Venēras, Marsa un Jupitera. Uz Zemes arī ir augstākais mentālais plāns, bet tas nav tik gaišs kā uz citām planētām, jo arī orionieši spēja sasniegt augstāko mentālo pasauli un savāca savās rokās varu pār planētu. Lūk, kāpēc tagad jūsu pasaulē ir tik daudz nesaskaņu un karu.

Mūsu pasauli apmeklēja arī citas būtnes no citām civilizācijām. Katra rase atstāja mazas vai lielas pēdas Zemes vēsturē. Pēdējā laikā esmu mācījies dažādu citu civilizāciju vēsturi un izgājis praksi uz vienas no Vegas planētām, apmācot un pētot rases kolektīvo saprātu un apziņu.

Ko esmu secinājis no savas prakses? Pagaidām nav mīlestības uz planētas saziņā citam ar citu, rasei ar rasi, visu laiku būs neapmierinātie. Mīlestība ved pie vienlīdzības, savstarpējas palīdzības, pieņemšanas un saskaņotības. Kāda attīstītāka rase palīdz citai kļūt līdzīgai sev, nepārkāpjot cieņas principus attieksmē pret likumiem un mīlestību. Katra rase izvēlas savu attīstības ceļu saskaņā ar saviem iekš DNS ieliktajiem principiem un gaumēm par piemiņu tai planētai, no kuras viņa atnāca. Rasu konkurenci var uzvarēt tikai labestība un mīlestība.

Nesen redzēju neizdevušos tamlīdzīgu eksperimentu Ķīnā, kad cilvēkiem piešķīra mājas un deva iespēju labi pelnīt, lai nodrošinātu savas ģimenes. Eksperiments izgāzās skaudības un slinkuma dēļ, sākās nesaskaņas un prasības pēc arvien jaunām un jaunām mājām no saimnieka. Tas beidzās ar to, ka visi iedzīvotāji mājas pameta un ciems tika nojaukts. Kas trūkst cilvēkiem, ja viņiem viss ir?

SK: Cilvēkiem trūkst izglītības, apzināšanās un mīlestības. Cilvēkiem trūkst citu iespēju. Jo, ja viņi aizbrauc no ciema, tad taču viss nodrošinājums ir zudis. Ja visa pasaule būtu tāda, tad visiem visa pietiktu un nebūtu skaudības un slinkuma. Bet tā viņi bija spiesti palikt uz vietas un strādāt fermā. Lūk, ja viņi paši būtu radījuši visus apstākļus un būtu uzticīgi darbam kā savam radījumam, iespējams, rezultāts būtu cits.

Saproti, mēs nepietiekami pētām sevi un savas iespējas. Iemaņas ir iemaņas, principi ir principi, bet, kā būtne uzvedīsies nepazīstamā situācijā, var tikai nojaust. Varu teikt vienu, uzspiests komforts vienmēr ir sliktāks nekā tas, ko esi radījis pats. Lai pat savs būs nabadzīgāks un piesardzīgāks nekā paredzamais. Pēdējais bieži var pārvērsties lamatās.

Kādu vietu Saules sistēmā tu pašlaik ieņem?

SK: Esmu novērotājs, savienoju Sauli un Zemi.

Tevi sauc par planētas Logosu.

SK: Tas ir pagātnē. Esmu paplašinājies līdz Saules sistēmai un aptvēris sevī visas planētas un daudz vairāk. Man joprojām ir prieks nodarboties ar Zemi un rasēm, bet es radu arī savu pasauli ugunīgajā plānā, to, ko jūs saucat par Augšupcelšanos. Arī tevi aicinu uz savu pasauli.

Es labprāt to apmeklēšu, bet vai netraucē, ka esmu kļuvusi par putnu?

SK: (smejas): Mums te visi ir putni, manu kazlēn.

Kāpēc tu izvēlējies mani?

SK: Mums ir līgums. Viss ir leģitīmi. Nāc ciemos!

Labprāt. Rīt.

SK: Labi!

Turpinājums sekos

 

Pievienots 24.03.2021.

http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/ognennie-tela-2

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/29-raksti-2021/3035-ugunigie-kermeni (Tulk. piezīme)