Подробности о галактической вспышке

Sīkāka informācija par galaktisko uzliesmojumu

19 09 19

19.09.19.

Vēršos pie SB. Jūs varat dot kādus izskaidrojumus par tiem Saules uzliesmojumiem, kuri mēdz būt galaktiskā cikla beigās? Kāda loma tiem ir, un kāpēc viss tiek iznīcināts ar tādu uzliesmojumu palīdzību?

Uzliesmojumi mēdz būt dažādi. Vieni uzliesmojumi rada, citi iznīcina. Uzliesmojumi ir Radītāja instruments: ar uguns un kristālisko režģu (formas) palīdzību Radītājs formē eksistences telpas un laika nosacījumus, atrodot tajos iespēju radīt dzīvi. Ar vienu kustību viņš var režģus saņurcīt, kā mēs saņurcām papīra lapu, un sākt radīt ko citu. Tiek domātas, protams, nevis planētas, bet apziņas un apziņas eksistēšanas formas.

Taču apziņa spēj sevi aizsargāt. Un, kad viņa nobriest līdz tādam stāvoklim, Radītājs iznīcina tikai to, kas nespēj sevi saglabāt.

Bet varbūt tas vienkārši ir kas jauns, kuram vēl nav iznīcināšanas pieredzes, bet piemīt tādas iezīmes, kuras ir svarīgas un vērtīgas radītājam? Viņš nezina, ka kas tāds mēdz būt?

Mēs nevaram spriest, kas un kā mēdz būt, tāpēc ka tas ir pirmais grandiozais uzliesmojums, kuru mēs pārdzīvojam, un mēs tam gatavojāmies, jo iepriekšējās rases mums atstāja tādas zināšanas.

Jūsu spriedumi ir līdzīgi tam, ka laiks vada Radītāju, nevis otrādi, ka, pat ja viņš cikla beigās radīs to, uz ko tiecās, laiks iznīcinās viņa radījumu?

Kā redzi, neiznīcināja šoreiz.

Bet jūs nevarat pateikt, ka tas ir tas vienīgais un pats spēcīgākais uzliesmojums, kurš visu sadedzina? Vai tad nav iespējams vēl viens, spēcīgāks un briesmīgāks?

Mēs neprognozējam vairs tamlīdzīgu uzliesmojumu. Būs vēl – pa dilstošu līkni.

Vispār uzliesmojumi neļaujas precīzām prognozēm, tāpat kā jūs nevarat noprognozēt vulkānu vai zemestrīci. Jūs varat gaidīt, bet precīzi pateikt nav iespējams.

Kāpēc tad jūs negaidāt vairs spēcīgu uzliesmojumu?

Mums ir paredzējuma elements, mums piemīt galaktiskais saprāts.

Kas ir uzliesmojumi, un kāpēc tie atnāk? No kurienes tie atnāk?

Tā ir dotācija galaktikas ugunīgajam resursam – zvaigznēm un citām galaktikas ugunīgajām formām. Taču, tā kā viss ir saistīts, no paša lielākā blīvuma līdz pašam zemākajam, tad uzliesmojums kā jaunā formēšana caurauž visus matērijas reģistrus. Tā ir jaunā radīšana un vienlaikus vecā sagraušana.

Ja saformējusies pasaule ir spējusi sevi aizsargāt, tātad tā var turpināt savu dzīvi, tā ir dzīvotspējīga. Tagad ir cits uzdevums – lai pasaule spētu sevi saglabāt no sevis pašas, no pašiznīcināšanās. Un arī tas ir sarežģīts uzdevums, jo apziņa pagaidām neliek mieru sev pašai. Proti, apzinošies cilvēki tiecas atstāt fiziskās pasaules un turpināt savu dzīvi augstākos plānos. Un tas ir likumsakarīgi un pilnīgi pamatoti. Taču fiziskajā plānā paliekošie pagaidām nav sasnieguši apskaidrības stāvokli, un katrs tiecas pagrābt savā kaudzē pēc iespējas vairāk labumu – vajag viņam vai nevajag, vienalga dod šurp. Tev jābūt krutākam par visiem.

Tā ir sātana apziņa?

Pareizi. Tā ir sākotnējā apziņa, kura pagaidām nav paaugusies līdz stāvoklim, kurš ietver žēlsirdības diženumu un atteikšanos no materiālās nastas. Tādiem cilvēkiem nepilnvērtības sajūta ir aizvietota ar varu pār citiem, un varai pastāvīgi ir jāpierāda sava pamatotība cilvēku priekšā. Viņiem apziņa ir vērsta nevis uz atklājumiem un izgudrojumiem cilvēku labā, bet kā var kaut ko jaunu izmantot, lai nostiprinātu varu pār citiem. Tā ir varas piramīdas virsotne, un tā bāzējas uz visu piramīdu. Ja sagrautu bāzi – visas iestādes un uzņēmumi, kuri veicina varas nostiprināšanos, un arī vara izbeigtos. Nebūtu ko pārvaldīt.

Bet tad anarhijas vilnis var iznīcināt pats sevi. Un atkal sāks valdīt pirmatnējās kopienas iekārta.

Ko jūs prognozējat mūsu planētai?

Pašlaik divu pušu – perspektīvās un “kontrperspektīvās” – samērs ir vienāds. Viens piliens var dot impulsu, lai sāktos pārsvars. Un šis piliens esat jūs. Un mēs ar jums.

Ko mums darīt?

Kļūt par gaismu un mīlestību. Nest to masās. Barot visumu ar sevi, kā visums baro jūs ar sevi. Tumsas burbulim tūlīt, tūlīt ir jāsprāgst, un visi ieraudzīs, ka tas ir tikai burbulis un iekšienē nav nekā konstruktīva, noderīga, ka visi spēki un līdzekļi ir iztērēti pa tukšo vai cilvēku sugas iznīcināšanai.

Man patika izteikums “Barot visumu ar sevi”, kā tas ir?

Piepildīt visu savu apkārtni ar gaismu un labestību. Gan cilvēkus, gan dzīvniekus, gan augus, gan planētu.

Kā es saprotu, ja norit karš par planētu starp citplanētiešiem, tad tieši viņus apmierina cilvēku skaita samazināšanās uz Zemes?

Jā, tā tas ir. Bet viņi ir atraduši sev sabiedrotos starp cilvēkiem, kuri lolo ilūziju, ka viņi ir īpaši, ne tādi, kā visi. Ja šie cilvēki ļaus citplanētiešu rasēm saimniekot uz Zemes, tad viņi aizies turpat, kur arī pārējie cilvēki. Neviens neiedziļināsies viņu DNS vai bagātībās.

Kā pārvarēt krīzi?

Pats galvenais, ka dzīve uz planētas ir glābta, un cerēsim, ka atkārtojuma nebūs. Un tālāk mēs palīdzēsim progresīvajiem spēkiem tikt galā ar apziņas krīzes situāciju. Humānas un saprātīgas programmas pakāpeniski aizstās pagrimuma un grimšanas nabadzībā programmas. Sāksim ar izglītību. Domājam, ka finanšu krīzes palīdzēs pārskatīt visu finanšu manipulācijas vēsturi un atmaskot parazitējošo šķiru. Pašas sevi iznīcinās pagrimuma žurkas. Viņas nav dzīvotspējīgas un var dzīvot, tikai piebarojoties no tiem, kas pārvalda masu krīzes situāciju.

Arī mēs varam palīdzēt caur ultimātiem un īpašiem savas palīdzības nosacījumiem. Vienkārši raugies nākotnē ar pārliecību, nevis ar cerību. Viss nokārtosies vislabākajā veidā.

***

“Gaidāmais Saules Uzliesmojums un Galaktikas Federācija”. Jautājumi un atbildes ar Koriju Gudu (Corey Goode)

“Galaktiskā sāga”. 7. daļa. Uzliesmojums – 60 gaismas gadus no Saules. “Tuvojas vētra”

 

Pievienots 19.09.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/podrobnosti-o-galakticheskoy-vspishke

Tulkoja Jānis Oppe