Мир погрузился в массовые медитации

Pasaule iegrimusi masveida meditācijās

Vēršanās pie visiem Krievijas garīgajiem cilvēkiem.

Aicinājums organizēt un atnākt

uz pilsētu vasaras masveida meditācijām

ar domām par mīlestību un mieru!

19 04 16 01

Sanktpēterburgā uzstādīts Ginesa rekords pašā masveidīgākajā meditācijā

19 04 16 02

2000 cilvēku sapulcējušies Ņujorkas Centrālparkā uz kolektīvu meditāciju

19 04 16 03

Blagoveščenska: Blagoveščenskas Pirmā maija parkā norit jogas festivāls

19 04 16 04

Sidnejā divi desmiti ekstremāļu praktizēja asanas uz Hārbora tilta (Harbour Bridge), uz viena no lielākajiem tiltiem pasaulē. Tikpat iespaidīga performance tika sarīkota Ķīnā – tur meditēja uz stikla platformas 400 metru augstumā

19 04 16 05

Masveida pasākumi – Indijā, kura ir jogas dzimtene. Valsts premjerministrs kolektīvās meditācijas laikā aicināja meditāciju padarīt par tādu pašu daļu no dzīves, kā mobilie telefoni

19 04 16 06

Masveida meditācija, kuru vada Indijas guru Šri Šri Ravi Šankars (Sri Sri Ravi Shankar) Buenosairesā

19 04 16 07

Taizeme. Vairāk nekā 100 tūkstoš budistu mūku un tempļa brāļu sapulcējušies templī Wat Phra Dhammakaya uz kolektīvo meditāciju

19 04 16 08

Masveida meditācija Pasaules Tirdzniecības Centrā “Okulus”, ASV http://enjoytm.ru/the-big-quiet-at-oculus-world-trade-center/

19 04 16 09

Tieši pulksten septiņos vakarā Vladivostokas dažāda vecuma, dzimuma, ticības iedzīvotāji satikās, lai piedalītos apbrīnojamā zibakcijā – masveida meditācijā par mieru visā pasaulē https://primpogoda.ru/news/chelovecheskij_faktor/massovaya_meditaciya

19 04 16 10

Kolumbieši sapulcējušies uz masveida meditācijas seansu

19 04 16 11

Kijevā notika masveida meditācija saules aptumsuma dienā

19 04 16 12

Ar masveida meditāciju Londonā tika atzīmēts 21. septembris – Starptautiskā miera diena. Neskatoties uz lietusgāzi, tūkstošiem cilvēku vakarā sapulcējās Trafalgaras laukumā (Trafalgar Square)

 

Dārgie draugi un domubiedri!

Mēs redzam, ka pasaule ir iegrimusi masveida meditācijās, un tas ir kļuvis par ne tik sarežģītu un neparastu lietu. Kas notiek masveida miera meditāciju laikā? Rezultāti ir sen zināmi – miera iestāšanās cilvēku dvēselē un noziegumu skaita samazināšanās pilsētās un ciematos.

Lūk, rindas no Deivida Vilkoka (David Wilcock) grāmatas “Avota lauka pētījums”

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=istochnik_glava5

 

“Divu gadu laikā gandrīz 7 000 cilvēku grupa sapulcējās trīs reizes. Tikšanās laikā viņiem izdevās samazināt teroraktu skaitu visā pasaulē par fenomenāliem 72%. Acīmredzot tādas uzvarošas stratēģijas vērtība būtu kolosāli svarīga nacionālajai drošībai. Ko tieši viņi darīja?

Atbilde var izmainīt visu, ko mēs domājam, ka zinām, kā patiesībā darbojas Visums. Cilvēki pulcējās un meditēja ar domām par mīlestību un mieru. Ņemiet vērā – tas bija zinātnisks pētījums, pieņemts un publicēts žurnālā Journal of Offender Rehabilitation. Cilvēki mainīja ciklus, tendences, laikapstākļus, izejamās dienas, svētkus un visus citus mainīgos.

Ar meditācijas un nekā cita palīdzību viņi samazināja terorismu par 72%. Citā piemērā 1993. gada vasarā, kad dalībnieku skaits izauga no 800 līdz 4 000 cilvēku, divu mēnešu periodā nežēlīgu noziegumu skaits Vašingtonā samazinājās par 23,6%. Un tas neskatoties uz to, ka pirms tikšanās noziegumu skaits nelokāmi auga. Drīz pēc tikšanos pabeigšanas noziedzības līmenis atkal sāka augt. Varbūtība, ka tādu efektu varēja izraisīt “noziedzības līmeņu nejauša izmaiņa”, ir 2 no miljarda. Un mainījās visi citi faktori, ieskaitot temperatūru, nokrišņus, izejamās dienas, policiju un noziedzības apkarošanas pasākumus.

Uz 1993. gadu piecdesmit dažādu zinātnisku pētījumu bija pārliecinoši apstiprinājuši, ka tamlīdzīgs efekts patiešām darbojas un ir darbojies visus iepriekšējos trīsdesmit gadus. Pētījumu rezultāti ir publicēti tradicionālos recenzējamos žurnālos. Tie rāda, ka meditējošie izraisīja veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanos un nelaimes gadījumu, noziegumu, karu un citu tamlīdzīgu faktoru skaita samazināšanos. Es uzskatu, ka starp personīgajām domām un informāciju, kuru mēs iegūstam no Avota Lauka, eksistē līdzsvars.

Neaizmirsīsim par Sirds matemātikas institūta eksperimentiem, kuru gaitā cilvēki ar pašiem harmoniskākajiem smadzeņu viļņu paterniem ietekmēja viņiem tuvu cilvēku smadzeņu viļņu paternus un bioritmus. Ja 7 000 cilvēku spēj pasaules terorismu samazināt par 72%, var iedomāties, ka Avota Lauks vairāk sliecas par labu pozitīvām emocijām nekā negatīvām.

Tāpēc, kad kāds kārtējo reizi mēģina jūs pārliecināt, ka viss ir bezcerīgi, ka “visiem mums nāksies nomirt”, ka kāds sapnis vai pareģojums ir pavēstījis, ka mēs nespējam kontrolēt savu nākotni šeit uz Zemes, es stingri iesaku neiekrist lamatās un neizdabāt bailēm, kurām nav sejas. Mēs varam zinātniski pierādīt, ka, vienkārši fokusējoties uz pozitīvu savā paša dzīvē, jūs palīdzat samazināt karu skaitu, terorismu, ciešanas un nāvi.

Ir vēl arī izsmeļoša liecība no Krievijas: laikapstākļu galējības, zemestrīces, vulkānisku aktivitāti un tamlīdzīgi var samazināt ar apziņas ietekmēm, ko mēs arī ieraudzīsim.”

(Mūsu Sanata Kumaras Skola organizēja tādas akcijas Urālu kalnos 2009.-2011. gados, kad mēs meditējām 2-3 stundas ilgi grupā līdz 150 cilvēkiem Urālu kalnu čakru punktos.)

“Jo tas, ko tu dari citu labā, tu dari Radītāja labā. Un kad darbi tie... apkauno tuvāko, tu apkauno Dievu – un tas atnes visas tās nemiera formas, kuras eksistē pasaulē šodien... Un, kā tas vienmēr ir bijis uz zemes, kad grupas vēlēsies un iekāros mieru, sāksies miers. Mieram ir jābūt sevis iekšienē.” Edgars Keisijs (Edgar Cayce). Lasījumi 3976-28, 1943. g. 20. jūnijs[1].

Saskaņā ar Keisija Lasījumiem, lai strādātu efektīvi, jums nevajag vākt grupu no 7 000 cilvēku. “Realitāte ir tik varena, ka pat desmit dvēseļu var ļoti daudz laba izdarīt planētai.”

Es aicinu visus uz iniciatīvu visās vietās – organizēt kopā ar draugiem vai atnākt uz pilsētās organizētām meditācijām par mieru, mīlestību un visu cilvēku labklājību. Padarīsim mūsu valsti nedaudz tīrāku un drošāku ar masveida meditāciju palīdzību, kuras varēsim novadīt kādā no mājīgiem pilsētas parkiem, domāju, reizi mēnesī vai pat divas reizes mēnesī. Bez maksas – visās Krievijas pilsētās un pilsētiņās.

Domāju, ka vara jau zina statistiku par noziegumu samazināšanos pēc masveida meditācijām. Tas nekādā gadījumā nav saistīts ne ar kādu reliģiju. To var nosaukt par masveida zibakciju, tad arī jaunie dalībnieki pienāks. Un mums valstī pietiek cilvēku, kuri gribētu nest Krievijai labumu ar savām radošajām darbībām, un meditācija ir viens no veidiem, kā cilvēki kopīgi var paust gribu pēc miera un rāmuma.

Lūdzu izplatīt šo aicinājumu.

Autors – Natālija Koteļņikova, Sanata Kumaras ezotērikas Skolas vadītāja un autore, čenelere, rakstniece, 17 grāmatu autore.

Vietne sanatkumara.ru

 

Pievienots 15.04.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/razlichenie-tonkich-planov

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://file1.hpage.com/002608/96/html/reading_3976-28.htm (Tulk. piezīme)