Богиня Гуань-Инь

Dieviete Guaņ-Iņ

Ievads seansam

19 12 29 01

28.12.19.

Vairākus gadus pēc kārtas Guaņ-Iņ bija mana galvenā Skolotāja. Pēc tam viņa, tāpat kā visi Bodisatvas, aizgāja uz transformāciju.

***

Es sveicu Tevi, mana dārgā Skolotāja! Es priecājos par tavu atgriešanos!

(Viņai ir palicis astrālais ķermenis, un es sāku just atklātību mentālajā un ugunīgajā ķermenī.)

Pastāsti par savu transformāciju, lūdzu.

Es palieku Bodisatva astrālajā plānā, lai labāk un konsekventāk palīdzētu cilvēkiem. Tiem, kas pacēluši sevi daudzdimensionalitātē, palieku skolotājs-Buda un skolotājs-Ercenģelis. Man izdevās savienot visus trīs aspektus uz Zemes, lai neizlaistu no acīm nevienu no manām iespējām. Lūk, arī šodien es tev palīdzēju uzreiz no visiem ķermeņiem, vienlaikus no trijiem vai pat četriem.

(Nāk iedarbība uz čiekurveida dziedzeri, pēc tam plūsma nolaidās nierē un Saules pinuma centrā.)

Palasi par mani literatūru, pēc tam pastāsti, kā mēs ar tevi strādājām.

Ķersimies pie lietas.

Šodien es vadīšu transformācijas procesu ar grupas apziņu. Mēs ieiesim grupas apziņā un sāksim viņā izvērst savus mentālos ķermeņus pretim cits citam. Tas ir svarīgi nākamajam grupas darbam Debesu dzīlēs (mentālajā plānā). Un katrs no manis saņems to velti, kura viņam vajadzīga, nevis kuru grib.

Tev vajadzīga apgaismošanās, un saņemsi to seansā. Kādam vajadzīga dziedināšana, kādam savu problēmu izpratne, kādam apdomīgums. Jūs varat arī paziņot par savām vajadzībām, lūdzot palīdzību. Iespējams, palīdzība nebūs momentāna, bet mēs ņemsim vērā.

Es atrodos personīgā kolektīvā apziņā, esmu pievienojusi savus personību aspektus, kuri bija izkliedēti astrālajā un fiziskajā plānā. Viņi atkal ir apvienojušies manī.

Mana dvēsele, ieejot astrālajā un fiziskajā plānā, sadalījās vairākos indivīdos, lai vāktu informāciju, tāpat kā tava.

Kas notiek, kad jūs aizejat no planētas, kad taisāt Pāreju, kas tur ir, aiz aizsega?

Mēs it kā mainām ādu, noplūkam. Blīvais apvalks izšķīst, izdeg, un mēs nostājamies vienu plānu augstāk.

Bet vai kāds var pāriet par diviem plāniem? Piemēram, Morija aizgāja no planētas?

Parunā ar viņu pati.

Esmu runājusi…

Saikne ar mums paliek, tā nav atkarīga no attāluma, un jūs varat kontaktēt ar tiem, kas ir transformējušies.

Un tu paliki planētas tuvumā?

Jā, es paliku, lai palīdzētu cilvēkiem. Joprojām ļoti daudz cilvēku cieš un slimo. Es palīdzu dziedināt ķermeni, dvēseli, garu.

Tevi bieži salīdzina ar Dievmāti.

Dievmāte ir ebreju dieviete. Bet es esmu ķīniešu Bodisatva. Taču mēs esam radniecīgas dvēseles jau kaut vai tāpēc, ka darām kopīgu darbu.

Tas ir, jūs esat no dažādām ģimenēm?

Jā. Kosmiskās Ģimenes mums ir dažādas. Uz planētas gandrīz katram cilvēkam ir savs Skolotājs, bet mums ar Dievmāti ir daudz mācekļu no dažādām ģimenēm. Mēs nedalām cilvēkus nācijās un konfesijās. Cilvēka piederība netraucē mums radīt labumu visiem. Ir vēl daži Bodisatvas, kuri arī strādā ar cilvēkiem. Lakšmī, vairāki rīcības Budas, piemēram, Maitreija.

Pastāsti par Maitreiju.

Uzbūve viņam ir tāda pati. Viņš kļūst par masu Skolotāju, nododot ziņas caur čeneleriem. Es vairāk strādāju ar dvēseli, viņš ar cilvēka apziņu, virzot viņu uz varoņdarbiem vispārējam labumam. Viņš vairāk būvē sociālu kārtību, palīdzot apzināties kalpošanu, mīlestību un bezkaislību, bet es vairāk nodarbojos ar sevis kā kosmiskas būtnes izpausmes jūtām, kārtību, tīrību.

Pastāsti par sevi

Es esmu visur un visā uz planētas – katrā lapiņā, katrā puteklītī. Es pilnībā apskauju visu pasaules-ēku, mans gars ir klāt visās pasaulēs, pieņemot katrā tajā savu formu. Esmu attīstījusies līdz ercenģelim un pāraugusi viņa funkcijas, kļuvusi vispārējs gars. Turklāt es neesmu zaudējusi savu spēku būt klāt astrālajā plānā, kas ir būtiski cilvēka dvēselei. Cilvēka dvēsele jūt dažādi. Vienai ir dota iespēja justies eleganti, smalki un uztverīgi, bet citām ir tikai rupjas jūtas, vairāk pagaidām esot dzīvniekiem un pat ne pārāk attīstītiem dzīvniekiem.

Tas viss tiek ņemts vērā Augšupceļoties, un jūs katrs nonākat savā diasporā, kur jūs aptvers jums līdzīgas būtnes. Lai padarītu savas jūtas asākas, attīstiet tās, kļūstiet jutīgāki un izsmalcinātāki. Tajā jums palīdzēs gan mūzika, gan dejas, gan glezniecība, gan garīgas prakses. Tikko kā dvēsele spēs dziļāk just sevi un citus, jūs varēsiet pāriet uz astrālo plānu, dzīvojot fiziskajā.

Jūsu intereses aiz jūtām pārvietosies uz garīgo pasauli, kā tas notika tev. Tu jau gandrīz es pārgājusi savā garīgajā pavadonī, un tāpēc tavas intereses ir tā izmainījušās. Bet tas nenozīmē, ka tu pilnīgi esi aizgājusi no fiziskās pasaules interesēm, gluži otrādi, tu es sākusi dziļāk just saikni ar dabas pasauli un cilvēku pasauli.

Kādu laiku es ļoti spilgti jutu tavas vīrišķās enerģijas, bet tagad tu esi pats maigums un sievišķība.

Pateicos. Arī vīriešiem var būt tāda sirds. Bet tev taisnība, man vairāk ir sievišķo īpašību nekā vīrišķo. Es kultivēju maigumu, apzinātību, žēlību un izpratni, svētlaimi un viedumu savā iekšienē. Un piepildu katru, kurš pie manis atnāk, ar tādām pašām enerģijām.

Piesaucam Guaņ-Iņ…

19 12 29 02

“Pie šīs dievietes-aizsargātājas vēršas budisti, viņai veltītos Altārus var redzēt visur: veikalos, restorānos, pat uz taksometra vadības paneļa. Ticīgo mājās viņu pielūdz tradicionālajā “pai-pai” – lūgšanu rituālā, kurā tiek izmantoti aromāti, lūgšanu kartes (shēmas) – papīra lapas, izrotātas ar Guaņ-Iņ attēliem, lotosa ziediem vai pagodām un apvilktas ar simtiem mazu apļu.

Guaņ-Iņ uzticīgie piekritēji bieži apmeklē vietējos tempļus un veic svētceļojumus uz lielākiem, kad viņu dzīvē notiek svarīgi notikumi vai kad viņi ir īpaši apgrūtināti ar kādām problēmām. Ik pēc trim gadiem viņai par godu tiek svinēti svētki deviņpadsmitajā dienā (tiek atzīmēta viņas dzimšanas diena), otrajā mēnesī, sestajā mēnesī un devītajā mēnesī atbilstoši ķīniešu mēness kalendāram.

Kad kādam vajadzīga palīdzība, viņai uzrodas tūkstoš roku un uz katras delnas pa acij, lai redzētu visus, kam vajadzīgs viņas atbalsts. Bieži viņa tiek attēlota ar svēto grāmatu, krūzi, zizli vai virvi – jo taču katrs no šiem priekšmetiem var izglābt kādu no nelaimes. Aizstāv bērnus un aizsargā viņus no slimībām.

Vārds “Guaņ Ši Iņ”, kā viņu bieži dēvē, nozīmē “tā, kas uzmanīgi skatās un vēro, un klausās pasaules skaņas”. Kādā skaistā ķīniešu leģendā tiek stāstīts, ka reiz, kad Guaņiņ bija sataisījusies augšupcelties debesīs, no zemes viņai atnāca sauciens pēc palīdzības. Līdzcietības virzīta, dieviete aizkavējās, kad ar kājām skāra dievišķo slieksni. Kopš tā laika viņu sauc Guaņiņ (“tā, kura dzird mirstīgo kliedzienus”).

Kādu laiku Guaņiņ tika attēlota vīrieša tēlā, bet Tan dinastijas un Piecu dinastiju laikā parādījās viņas attēls sievišķā izskatā. Kopš tā laika viņu tā arī attēlo.

“Vīrieši viņu mīl, bērni dievina, bet sievietes dzied viņai himnas.” Ja tika būvēts templis, tad blakus tika uzstādīta kapela, veltīta Guaņiņ. Viņas attēlu var ieraudzīt gandrīz katrā ķīniešu mājā, daudzās sirdīs viņa ieņem nozīmīgu vietu. Viņa aizsargā mātes.

Reiz viņa izglāba matrozi, kurš bija piedzīvojis kuģa avāriju. Tāpat kā Jūras dievs, viņa aizsargā jūrniekus.

Sausuma laikā mandarīni pielūdza drakonu un Pērļu imperatoru, taču, ja izrādījās bezspēcīgi, tad krita pie Žēlsirdības dievietes kājām un lūdza atnest no kalniem lietu.

Pret citiem dieviem bija bijība, un tie tika attēloti ar drūmām vai nikni augstprātīgām sejām, bet Guaņiņ bija mīlēta, un viņu vienmēr attēloja starojošu un mirdzošu. Viņa neattālinājās no cilvēkiem, un viņi tiecās būt viņai tuvāk.

Kā lielā Žēlsirdības Dieviete, kuras skaistums, žēlīgums un līdzcietība bija sievišķības iemiesojums Austrumos, viņa bieži ir attēlota kā slaida sieviete lejupkrītošā baltā apģērbā, turot rokā baltu lotosu – tīrības simbolu. Viņai var būt rotas, kas simbolizē viņas, kā bodisatvas, sasniegumus, vai arī viņa var būt attēlota bez tām kā viņas lielā tikumīguma apliecinājums.

Viņu arī attēlo ar tūkstoš rokām un dažādu acu, delnu un galvu skaitu, dažreiz ar aci katras rokas delnā, un parasti viņu sauc par “tūkstošroku, tūkstošacu bodisatvu”. Šādā gadījumā Guaņ-Iņ iemieso visuresošu māti, kura raugās visos virzienos vienlaikus, jūt cilvēces ciešanas un sniedz savu roku, lai atvieglotu viņus ar bezgalīgām viņas žēlsirdības izpausmēm.

Guaņiņ tronis atrodas Puto salā, turp viņa dodas, lai papeldētu uz ūdensrozes. Guaņiņ tiek uzskatīta par ķīniešu skaistuma etalonu, un sievietei vai mazai meitenei pateikt, ka viņa ir līdzīga Guaņiņ, – nozīmē izteikt viņai komplimentu, apjūsmojot viņas grāciju un skaistumu.

Viņa tiek mīlēta kā mātišķs tēls un dievišķa starpniece, kuras sirdij ir tuvas ikdienas darīšanas un viņas cienītāji. Guaņ Iņ – kā budistu madonnas – loma var būt salīdzināma ar Marijas – Jēzus mātes – lomu.”

 

Avots: http://smirnovfund.ru/dlyadushi.php?page_6=6

Guaņ-Iņ mantra: https://www.youtube.com/watch?v=hFldjUaR4fM

 

Pievienots 29.12.2019

http://www.sanatkumara.ru/stati-2019/boginya-guan-in

Tulkoja Jānis Oppe