В организме все можно исправить

Organismā visu var izlabot

19 12 24

Dārgā Diženā Dieviete, man ir jautājums: vai mēs varam savas daudzdimensionālās enerģijas izmantot ārstēšanā? Kādas enerģijas ir katram no AEs, un kā tās var mums palīdzēt risināt mūsu problēmas?

DD: Jums piemīt Visa, Kas Ir viss enerģiju spektrs. Katra enerģija darbojas savā diapazonā. Jūs varat sevi ārstēt kā ar enerģiju fizisko spektru, tā arī ar daudzdimensionālo. Aplūkosim pēc kārtas.

Jūs sevi apstarojat ar astrālajām enerģijām. Tās ir nieru, aknu, sirds u.c. slimības. Tā ir akmeņu izvadīšana, asinsvadu paplašināšana un sašaurināšana, smadzeņu aktivizācija u.c.

Mentālās enerģijas koriģē programmas, kuras ir tēmētas ar mērķi ierobežot jūs, neļaut jums veikt vienu vai otru darbību.

Tās ir karmiskas programmas?

Ne tikai, tās ir maģiskās iedarbības un pašprogrammēšana – bailes no slimībām, bailes no nākotnes, visdažādākie ierobežojumi.

Tas ir enerģiju rentgena spektrs?

Vairāk ultravioletais, nekā rentgena. Augstāki spektri ļauj jums strādāt ar vēzi, dažādiem audzējiem, tas tieši ir enerģiju rentgena spektrs.

Un gamma starojums?

Tas ir ercenģeļu spektrs, un arī tas jums ir dots. Jūs varat strādāt ar saviem AEs, taču labāk piesaukt mūs, ercenģeļus, un lūgt dziedināšanu konkrētā orgānā.

Un kā strādāt ar infekcijām?

Vislabāk apstarot tās ar AEs astrālajiem un mentālajiem spektriem. Saukt palīgā dziedniekus, kas tajā orientējas, piemēram, planētas Dziednieku Panteonu, ercenģeļus un eņģeļus.

Iedzimtās slimības arī ir karmiskas? Tās nāk no dzimtas?

Ienākot dzimtā, jūs pieņemat visu šīs dzimtas slimību spektru, taču jūs varat saslimt vai nesaslimt ar šīm slimībām. Tas var notikt arī pēc divām paaudzēm, caur gēniem. Tas viss tiek ņemts vērā, kad jūs ienākat atbilstošās dzimtas egregorā. Un tās galvenokārt ir karmiskas slimības. Piemēram, no diviem bērniem ģimenē viens saslimst ar ģenētisku slimību, bet otrs ne. Kas to nosaka? Nosaka karmiskas sekas.

Jūsu dzimtā ienāk dažādas dvēseles ar dažādiem uzdevumiem, ar dažādu pagātni un dažādu attīstītību. Viens bērns ir labi attīstīts intelektuāli un garīgi, bet otrs ne īpaši iet šo ceļu. Netiecas attīstīties garīgi. Par ko tas liecina? Tas pirmām kārtām ir dvēseles uzdevums.

(Norit individuāls darbs.)

Jūsu pārdzīvojumi, ārstējot savu bērnu, nav vajadzīgi. Visi mēs attīstāmies mēģinājumu un kļūdu ceļā, un nav tik stipri jāpārdzīvo, vajag nomierināties un dot iespēju nomierināties bērnam.

Palūgsim, lai mūs notīra. Ja ir bloki, tad palūgsim tos iztīrīt un novākt, atverot apakšējās čakras.

Iezemēsimies līdz Zemes centram. Nosūtīsim planētai pateicību un mīlestību, savas atzinības jūtas.

Nosūtām savu kanālu augšup caur saviem AEs līdz Centrālajai Saulei. Dariet to katru rītu.

Pašlaik nāk spēcīga augšējā plūsma, tāpēc piepildām un harmonizējam mūsu čakras… Paskatieties, cik lielā mērā jūsu čakras ir piepildījušās.

Es redzu virs galvas milzīgu mirdzošu ovālu. Tas pārklāj visas augšējās čakras. Tā ir enerģijas rezerve visai grupai. No apakšas arī ir mirdzoša plūsma. Dodiet sev iespēju enerģiju uzsūkt gan no augšas, gan no apakšas. Šis darbs pagaidām ir ar fizisko un ēterisko plānu…

Kāds ir enerģiju spektrs, ar kuru mēs pašlaik piepildāmies? Astrālais, mentālais vai ugunīgais?

DD: Tas ir daudzdimensionālu enerģiju maisījums, kurā ietilpst visas nosauktās enerģijas kopā. Tas ir DD un viņas palīgu darbs.

Pašlaik notiek enerģijas paplašināšana. Vienmēr, kad mēs strādājam ar sevi, mēs strādājam arī planētai. Mēs arī esam visa planēta mentālajā līmenī. Pašlaik ievērojama planētas daļa jau ir pārklāta ar DD gaismu un mīlestību. Krievija, Ukraina un Eiropa arī ir pārklātas. DD saka, ka mēs pie tā apstāsimies, visu pasauli mēs šodien neārstēsim, jo mums ir cita tēma – tēma: daudzdimensionāle un daudzdimensionalitātes izmantošana savā ārstēšanā.

- Interesanti vērot. No augšas ugunīgas enerģijas, bet no apakšas baltas enerģijas. Robeža ir sirds čakrā.

- Ceļos augšup. Enerģijas stiepjas cauri astrālajam laukam, un, kad iziet uz mentālu, tad notiek sprādziens tora veidā. Ļoti spilgtas enerģijas.

Tā ir slāņaina enerģija: astrālā enerģija ārstē astrālo aspektu, mentālā – mentālo aspektu, bet ugunīgā – ugunīgo aspektu ārstē. Visas trīs čakras ir iesaistītas šajā laukā.

Mēs paceļamies uz astrālo aspektu. Tās ir nieru, aknu, sirds u.c. slimības. Tā ir akmeņu izvadīšana, asinsvadu paplašināšana un sašaurināšana, smadzeņu aktivizācija u.c. Pamēģināsim izārstēties paši un palūgt, lai mums palīdz. Sāksim ar smadzeņu aktivizāciju, jo tā ir vadības sistēma, un, ja tur ir nekārtība, tad apakšā arī viss slimos.

Darbs norit ēteriskajā plānā, un pēc tam tas nolaidīsies uz fizisko. Visi dziednieki strādā ēteriskajā plānā.

Pašlaik notiek smadzeņu apvalku aktivizācija. Smadzeņu virsma mirdz. Mums lūdz smadzenes vairāk atslābināt, vienkārši vērot, iztēloties to. Stars sāk nākt iekšā no paurīša. Sākumā bija uz virsmas, bet tagad izgāja pa centru iekšā hipofīzē, hipotalāmā, dalāmā. Notiek kontaktēšanās ar šiem centriem. Redzams, tiek noskaidrotas organisma problēmas, un visi šie trīs vadītāji ziņo par organisma sistēmām, kuras ir bojātas: kaut kur ir bloķējumi, slimības vai slimības priekšvakars, ko var ātri novākt.

Plūsma pakāpeniski ienāk visu smadzeņu iekšienē un sasniedz kaklu, pēc tam čakras. Šī plūsma sāk pētīt visu galvu: aizdeguni, acis, degunu mazākā mērā, bet lielākoties iet pa muguru. Izplūda pa piekto čakru. Stars aizgāja līdz viduklim.

Tas ir jūsu darbs, bet kā mēs strādāsim?

Mēs sākumā rādām, kā enerģijas strādā, pēc tam jūs tās varat piesaukt patstāvīgi. Šodien mums būs prakse, lai tās enerģijas, kuras jūs pašlaik jūtat, varētu piesaukt. Tā pagaidām ir informatīva diagnostika, kas notiek. Tā nav ārstēšana.

Sāk sildīt sirdi, karsts balts gaiši saulains vilnis saimnieko. Jūs varat diagnostikai paziņot to, ko jūs par sevi zināt: es gribu paārstēt sirdi, nieres, aknas utt.

Enerģija sāk iet pa roku locītavām.

Virzāmies zemāk, uz 3. čakru. Šeit notiek to iekšējo orgānu izmeklēšana, kuri atbilst 3. čakrai. Stars izplūst. Nolaižas uz 2. čakru. Aiziet līdz 1. čakrai. Varam pateikt priekšā, kas konkrēti mums ir jāpaārstē. Un iet uz kājām.

Uz galvas un uz pleciem uzlika ķiveri vai maisu. Tādā veidā tiek vāktas nevajadzīgas enerģijas, izstrādātas vai negatīvas. Maiss aiziet ar atkritumiem. Atdodiet visas savas negatīvās domas, pārdzīvojumus uz visiem laikiem.

Nāk laba plūsma, kura ārstē, nevis diagnosticē. Mūs ietina ugunīga enerģija. Tā aizsedz visu ķermeni, un sāk strādāt Ķermenis Ka.

Planēta mēģina dabūt laukā cilvēkus, jo viņi uzvedas pretīgi. Taču tumšā ēra beidzas, un iestājas apskaidrotāka saprāta ēra, un jūs, kā šī saprāta daļiņas, iedarbojaties uz viņu. Ja jūsu nebūs, tad nebūs arī planētas apskaidrošanās.

Jūs un jums analoģiskas grupas tur gaismu un palīdz planētai veikt mīkstu revolūciju cilvēku prātos. Jūs palīdzat planētai vairāk apzināties un formējat cilvēces apziņu.

Nebrīnieties, ka jūs ietekmējat cilvēci, jo jūs strādājat no augstiem plāniem. Uzņemieties šo atbildību. Jūs esat lielas daudzdimensionālas būtnes, un jūs mazus cilvēkus ar viendimensijas apziņu ļoti ietekmējat.

Ir svarīgi, kā jūs kontaktējat ar saviem tuviniekiem, darbā, ar savu apkārtni: vecajā vai jaunā veidā; vienmēr paturiet prātā, kas jūs esat. Tā ir jūsu atbildība – no vecās saziņas pāriet pie jaunas, humānistiskas, augstas cilvēku izpratnes un viņu trūkumu piedošanas. Vajag nevis vienkārši cilvēkiem piedot viņu nodarījumus, bet arī paskaidrot, ko viņi ir izdarījuši, kā viņi ir izdarījuši un kādas būs sekas. No tā, ka jūs viņiem piedosiet, neviens viņus karmiski neizmainīs, viņi mainās tikai jūsu vārdu, rīcības, domu, jūtu ietekmē. Uzvedieties dzīvē kā Skolotāji citiem cilvēkiem, mierīgi un saprotami, bez kliedzieniem un bailēm sāciet iedarboties uz cilvēkiem un viņu apzināšanos.

- Vai var izārstēt slimības manā vecumā?

Visu var izārstēt. Samērā ar apskaidrošanos jūs aiziesiet no tā enerģētiskā slāņa, kur atrodas jūsu karmiskās slimības. Tāpēc jūs nākat ārā no slimību programmām. Jūsu uzdevums ir apzināties slimības karmiskās izpausmes un uzvesties citādi. Tas ir, apzināties, ko es daru ne tā un kā vajag.

Mēs sākam citādi uzvesties, un izlabojas mūsu psihomātika, un cēloņa slimībai vairs nav.

Pašlaik nāk plūsma caur rokām, un tiek rekomendēts pielikt roku vietai, kuru jūs gribat izārstēt.

Var slimības pavisam aizvākt un izārstēt, nevis tikai apturēt. Nekas nedrīkst būt pa pusei. Visu organismā var izlabot.

Pašlaik nāk vēl augstāka enerģija. Jau pati DD stāv augšā, ir atnācis atmiskais plāns. Tā ir augstāka dziedniecība.

Noteikti ir jāpiesauc, jāpalūdz ārstēšana un jāparāda šīs vietas, un pašiem jāpastrādā. Viņi jums tikai palīdz, dod enerģiju spektru, bet jūs paši sevi ārstējiet ar tiem paņēmieniem, kurus mēs ar jums esat izgājuši.

Visi paceļamies uz augšu pie DD pa savu sutratmu. Kā raķetes uzšaujas gaisā.

Tas ir atmiskais ķermenis. Labi atslābinieties… lai atlaistu savu apziņu… paceļamies maksimāli augstu.

Šeit mēs varam vadīt cēloņu ķermeni. No šejienes notiks iedarbība uz ēterisko, astrālo un mentālo ķermeni.

Tikai no šī plāna var iedarboties uz baktērijām, vīrusiem un sēnītēm.

Mēs lūdzam DD mums palīdzēt un dot mums tās enerģijas, noskaņojumus, instrumentus, ar kuriem mēs savus iekaisuma procesus varam palēnināt un aizvākt.

Man iedod rokās lāpu – instrumentu, kuru mēs bāžam iekšā tajā orgānā, kuru mēs gribam attīrīt. Lāpas avots ir atmiskā uguns, vadības uguns. Iedarbojas uz dzīviem orgāniem.

Uz kādiem organismiem lāpa iedarbojas? Visas baktērijas var aizvākt vai tikai izlases veidā?

Jūs nosaucat savu slimību, savu diagnozi vai orgānu, kuru vajag iztīrīt. Un mēs redzam, ka tiek aizvākts apakšējais negatīvais spektrs, negatīvās baktērijas un visi vīrusi. Tā arī ir jāstrādā, paceļoties līdz Dievietei, paņemot no viņas rokām šo instrumentu, nevis no kādu astrālu būtņu rokām. Un sākat ar to strādāt ar infekcijām un iekaisuma slimībām. It kā no šīs lāpas nāktu kāda uguns. Tā iedarbojas uz šo būtņu DNS. Nenogalina, bet iedarbojas uz DNS.

- Bet vai mēs nevaram sev nodarīt kaitējumu? Vai šī liesma neiedarbosies arī uz cilvēka DNS šajās šūniņās un orgānos?

Ja ir tādas bailes, tad varat sev kaitēt. Te ir jābūt absolūtai uzticībai, un jāstrādā ir bez baiļu “aizmugurējā plāna”. Domu tīrība un kristāliskums ir ļoti vajadzīgs, lai nebūtu nekādu bažu. Un protams, vajadzīgs ne viens vien seanss, vajag atkārtojumu, skatoties, kādas slimības, audzēji, iekaisuma procesi ir un cik ilgi tie organismā norit. No tā visa ir atkarīgs seansu ilgums un skaits.

Lāpa iet uz augšu. Viņi beidz.

Tagad mēs strādāsim ar karmiskajām slimībām. Tas ir mentālais plāns. Šeit guļ ierobežojumu programmas. Jūs vienmēr runājat par brīvību, bet jums iekšienē ir daudz ierobežojumu. Es neesmu cienīga, es neredzu, es nedzirdu, slima, veca, neglīta utt. Mēs visi to zinām. Visas šīs programmas ir atkritumi. Man rāda atkritumu konteineru. Nolieciet sev tādu konteineru. Es saukšu programmas, un jūs tajā metīsiet iekšā, ja tās atbilst jūsu domām.

Esmu nepietiekami laba savam vīram, saviem bērniem, darbam.

Lai mums būtu kristāliska apziņa. Šīs “samazgu” domas mums izraisa slimības.

Es baidos, ka es vecumā slimošu. Visu var izārstēt.

Ja jums ir pretošanās, neuzticēšanās, arī samazgu bedrē metiet ārā. Pēc mūsu ticības tiek dots, bet mūsu neticība dod iespēju mums slimot. Mēs uzkraujam sev tādas programmas.

Uzreiz kļuva vieglāk no tā, ka mēs izmetām samazgu bedrē savu neuzticēšanos. Vēzi arī var izārstēt, jebkuru onkoloģiju var izārstēt.

Autisms faktiski nav slimība, bet īpaša apziņa. Tas ir tas pats, kā pajautāt, vai žirafi var pārvērst stirnā.

- Karsti kļuva pēc šiem apgalvojumiem.

- Vecumu arī var izārstēt?

Vecums nav ārstējams, taču līdz pēdējam brīdim būt apzinošam cilvēkam un diezgan labā fiziskajā formā var. Dzīvot jautri, spilgti, gaiši un pilnvērtīgi var.

Tagad mēs ārstēsim no 9. čakras. Skatāmies uz sevi no šejienes. Skatāmies, kādas tad vēl mums ir ierobežojuma programmas.

Mani vecāki slimoja, tātad arī man būs tādas pašas slimības. Viss sāka nākt no 2. čakras, dzimtas čakras. Metam ārā. Mani vecāki slimoja, bet es neslimošu. Esmu vesela līdz pēdējam elpas vilcienam.

Grupā notiek transformācija. Enerģiju pārbīde, kaut kas mūsos mainās. Es fiziski jūtu, ka it kā ar karoti iekšienē maisa.

Mūsu valsts nesaprotamā nākotne. Negatīvā informācija. Mums visa pietiks. Mēs esam tāli no politikas.

Piesaiste nabadzībai. Labāk just līdzi kaimiņiem, nekā domāt par visu valsti.

Vienalga es dumpošos un cīnīšos. Sitieties – tā ir jūsu gribas brīvība. Taču šajā kaujā tiek izmantotas negatīvas enerģijas. Mēs nevaram sisties ar apskaidrotu sirdi. Mēs varam vai nu sisties, vai apskaidroties.

Visa šī nabadzība – tie ir āķīši, lai neaizietu no planētas. Tās ir tumšo aizķeres, lai gaišajiem būtu žēl nabadzīgos, slimos un mirstošos un mēs nevarētu aiziet no planētas. Visām piesaistēm ir jātiek novāktām, ja mēs nodarbojamies ar aušupcelšanos. Jūtiet līdzi un palīdziet cilvēkiem, bet neiesaistieties dziļi šajos cīņas, negatīva, pretošanās stāvokļos. Mums ir cits uzdevums – turēt gaismu uz Zemes. Mēs nevarēsim turēt gaismu, ja mēs kopā ar pūli kliegsim un dumposimies. Mēs neizpildīsim tad savus uzdevumus.

Velkam ārā no 3. centra mentālās programmas. Kāds vēl paliek pie sava viedokļa, un ir jūtama pretošanās. Es saprotu, ka tas it nemaz nav viegli, bet kurš ir teicis, ka būs viegli?

Ja tas būtu viegli, tad būtu miljardiem apskaidrotu cilvēku.

Bailes par saviem bērniem. Tas var būt gan paveciem cilvēkiem, gan jauniem.

Pārejam uz 8. astrālo čakru. Šeit mēs strādājam ar Ķermeni Ka.

Mūsu ēteriskais ķermenis apaug ar Ķermeņa Ka apvalkiem. Trešā enerģētiskā sistēma dod savu apvalku. Tie sāk mirdzēt vienlaikus un darboties saskaņoti. Tas tad arī ir mūsu darbs, kuru mēs darām kopā ar DD un SB.

Pašlaik man atgādina, lai mūsu doma būtu viennozīmīga, lai nebūtu slēpta fona un otrā un trešā plāna. Te vajadzīga ne ticība, bet uzticēšanās. Uzticēšanās ir tas, kā nav cilvēkiem. Nevienam nav uzticēšanās, tāpēc ka visu laiku nāk meli uz katra soļa. Mēs varam neuzticēties cilvēkiem, taču saviem AEs ir jāuzticas. Kāda tad jēga tērēt naudu un laiku, ja pilnībā neuzticēsimies. Katram ir jāuzticas gan DD, gan saviem AEs. Uzticēšanās – tā tieši ir sajūta no augstākā plāna. Mums ir jāuzticas savai augstākājai daļai un, dabiski, jāuzvedas patiesi, un mēs nedrīkstam mānīties.

“Šodien samelošu, bet rīt atkal sākšu apskaidroties.” Un aiziesiet pa pusei melīgs uz augšu un, dabiski, nonāksiet ne tajās vibrācijās. Ir jāsaprot, ka mūs visu laiku vēro un nenosoda, bet skatās, kas mēs esam, kādas mums ir vibrācijas, domas, kādas mums ir pārliecības, kāda mums ir uzticēšanās, kā mēs sevi mīlam, cik daudz mēs veltām sev uzmanību…

Visu laiku virza mūs nesalīdzināt sevi ar citiem, pareizāk, nedomāt par citiem; jums ir jābūt savam augstam kritērijam attiecībā pret sevi. Nevis vienkārši jūs esat labāks par to, kurš visu laiku melo, bet es meloju maz; ne vienkārši es šodien atļaušos, bet rīt ne.

Es augšā ieraudzīju kristālu, oktaedru, tas ir apziņas, domu un vibrāciju viengabalainuma un tīrības paraugs. Kā bāciņa, pie kuras jātraucas un jāiet turp. Tā ir jūsu tīrā apziņa, tas jums ir, un tas jūs apskaidros. No turienes nāk plūsma. Tas ir tīrā saprāta kristāls. Šis kristāls atgaiņā kādas tumšas domiņas, kuras bija gatavas galvā ielīst, bet nepaspēja. Viņš mirdz un ar savu gaismu atmet tumšās domas, lai šīs domas pat nerastos.

Tā ir mūsu balva par jūsu uzticību un jūsu tiekšanos uz apskaidrību. Ceram, ka šis kristāls pie jums iedzīvosies un būs jums prātā. Tas viss ir apskaidrības etapi.

Paskatīsiemies, kādi jūs bijāt pirms gada un kādi esat kļuvuši pašlaik.

Pleci uzreiz iztaisnojās, sāka nākt gaisma.

Ļoti piesātināts gads.

 

Pievienots 24.12.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/v-organizme-vse-mozhno-ispravit

Tulkoja Jānis Oppe