Животные и люди

Dzīvnieki un cilvēki

19 12 23 01

No veca materiāla

Mēs aicinām Ozīrisu mūsu meditācijai.

Ozīriss: Es zinu, ka tevi pašlaik satrauc dzīvnieku tēma. Tu sāc saprast kaut ko, ko nav sapratuši cilvēki attiecībā pret dzīvniekiem.

Es gribu teikt, ka Ozīriss – tas ir Kristus, Jēzus Augstākais Es, un tas ir delfīnu konfederācijas vadītājs.

Es gribu tev pastāstīt, protams, par delfīniem, par vaļiem. Eksistē planētas, kur viņi ir pašas galvenās, apzinošās būtības uz planētas. Arī pie jums uz Zemes delfīni ir pašas augstākās… gandrīz pašas augstākās apziņas uz Zemes, bet viņi nav galvenie. Galvenā, dominējošā joprojām ir jūsu rase, cilvēces rase. Un visi pārējie kalpo kā ietvars šim dārgumam – gan vaļi, gan delfīni, gan sauszemes dzīvnieki. Gan kukaiņi, gan augi. Viņi visi kalpo, no visām pusēm balstot cilvēces enerģijas, neļaujot tām aiziet kādos nevajadzīgos virzienos, ierobežojot no vienas puses, no otras puses, palīdzot attīstīties, un grūž jūs uz augšu apziņas attīstīšanai.

Ko gan mēs, vaļi un delfīni, varam jūsu labā izdarīt, kad jūs nesaprotat, nedzirdat, nejūtat delfīnus? Mēs radām īpašu enerģiju. Tā ir līdzīga radioviļņiem, kuri pārklāj okeānu.

Es redzu, ka tā ir blīva cepurīte virs okeāna. Kā mēs zinām, eksistē daudz citu civilizāciju, kuras dzīvo okeānos, izlido no turienes savos kuģos. Tur eksistē daudz astrālu pilsētu, centrālo sakaru punktu, tieši okeānā to ir daudz. Ja skatās astrālajā plānā, tad, tāpat kā mums ir centrālās pilsētas, arī tur, okeānā, ir tādas pilsētas, un to enerģijas, vibrācijas pārklāj ar “cepurīti” delfīnus un vaļus, lai cilvēce pirms laika netiktu pakļauta viņu iedarbībai.

Iespējams, ka pienāks tāds brīdis, kad aizsardzība aizies, un tad visa cilvēce pieņems sevī delfīnu un vaļu enerģijas un apziņu, viņu pārliecības, zināšanas, mīlestību, un uz tā rēķina atmosfēra kļūs spēcīgi cildenāka, pacelsies un attīrīsies. Bet pašlaik es vienkārši aizsedzu jūs ar gaismas kapsulām.

Mēs esam kļuvuši kā eglītes bumbiņas. Augšā mums iet stars, it kā mēs būtu piekārti, un katrs sēž savā paša aurā kā bumbiņā. Un šīs bumbiņas ir sākušas ļoti stipri silt un apgaismoties.

Atverieties, atveriet sirdi, lai šie stariņi varētu ieiet jūsu iekšienē un saformēt jaunu attieksmi pret dzīvniekiem, viņu izpratni, mīlestību pret viņiem un apzināšanos, ka jūs esat kopā, jūs esat viens, jūs esat dzīvnieku daļa, bet dzīvnieki jūsu daļa. Arī jums ir dzīvnieciskā daļa. Jūs esat savienojošais posms starp dzīvnieku pasauli un smalko pasauli. Jums ir gan viena, gan otra daļa, tāpēc dzīvnieki jūs dievina, bet jūs dievināt savus Augstākos Es. Patiesībā viss ir dievišķs. Viss ir skaists. Pat pats mazākais akmentiņš no tiem vienkāršajiem akmentiņiem, ar kuriem ir izbruģēts ceļš, arī ir dievišķs, tāpēc ka viņš ir Augstāko Būtņu radīts.

Viss, kas uz Zemes eksistē, ir radīts, lai triumfētu dzīvība. Lai dzīvība attīstītos un augtu. Un, ja jūsu rase attīsta saprātu, tad dzīvnieku daļa attīsta dzīvības enerģiju, pašu enerģētiku, vitalitāti. Jūs bez šīs enerģijas neesat nekas šajā pasaulē, un dzīvnieki arī pakļaujas cilvēkam, un tas viss ir kopā saistīts.

Un katram no cilvēkiem – viņu dvēseles kādreiz bija dzīvnieki, turklāt viņas gāja cauri ne vienam vien realitātes koridoram, bet daudziem – jūsos ir praktiski visas dzīvnieku klases, kuras eksistē uz Zemes, jums ir šo klašu DNS, atmiņa par dzīvi šajos ķermeņos.

Ir atlicis pamodināt jūsu sirdī šīs atmiņas, izpratni, ka dzīvnieki nav zemas būtnes. Viņas vienkārši ir bezspēcīgas saprāta priekšā.

Tieši cilvēka saprāts pašlaik pārvalda planētu, un dzīvnieki veicina, lai viņš mīkstinātos, kļūtu humānāks, žēlsirdīgāks, saprastu, ka dzīve pati par sevi ir skaista bez spēka, bez varas, bez naudas.

Un es tagad vienkārši lieku jums priekšā nodot savus likteņus saviem Augstākajiem Es, tāpēc ka daudzi no jums vēl arvien ļoti spēcīgi vada “no galvas” savu likteni, nedzirdot to, kas nāk no augšas, vai liekot aizsardzību pret vēstījumiem no augšas.

Atklājieties savai vadībai, klausieties to un centieties būt laimīgi. Dabiski, ka katra būtne grib būt laimīga. Un jūsu Sargeņģeļi, Vedošie, Skolotāji ved jūs pie laimes sajūtas, kura nav atkarīga ne no naudas, ne no varas, tā ir atkarīga no jūsu veselības, pirmām kārtām, no jūsu garīguma un samierināšanās ar sevi.

Jebkurš cilvēks, kuram ir liela vara, nauda, bet, kurš sevi nemīl, ir nelaimīgs. Piekrītat? Ne mājā viņam nav laimes, ne dvēselē.

Bet cilvēks, pat nesaistīts ne ar kādu īpašumu, bet dvēselē viņam ir miers, apskaidrība – jā, viņš ir laimīgs, viņš pat nedomā, vai viņš ir laimīgs. Viņš vienkārši dzīvo mierīgu dzīvi, kāda nu tā ir. Tāda, kāda tā radīta.

Viņš piekrīt šai dzīvei, vienkārši bauda to, kas ir viņa iekšienē. Es novēlu jums visiem baudīt to, kas ir jūsu iekšienē. Necīnīties ar sevi, palīdziet sev sasniegt apskaidrību, savienoties ar jūsu pašiem augstākajiem aspektiem, ar Debesu Tēvu un just laimi dvēselē, tāpēc ka dvēsele nav laimīga no materiālā. Dvēsele ir laimīga no tā, ka iekšienē viss ir harmoniski. Es novēlu jums apskaidrību. Uz jaunu tikšanos.

19 12 23 02

Pie Kalifornijas krastiem jau otro reizi atrasts jūras briesmonis.

Sākumā atpūtnieki varēja redzēt retu zivi-jostu, kura sasniedza 100 pēdu (apmēram 30 m) garumu. Bet tagad krastā izsvieda gigantisku kalmāru, 160 pēdu (apmēram 50 m) izmērā.

Pēc eksperta vārdiem, viņiem ir viena kopīga īpatnība – viņu mītne bija Japānas Fukušimas prefektūras tuvumā, kur atrodas atomstacija, no kuras, pēc postošā cunami 2011. gadā, notiek radioaktīvu vielu noplūdes.

Zinātnieki uzskata, ka AES avārija nodarīja kaitējumu jūras iemītniekiem, kuriem izsekojamas ģenētiskas mutācijas ar nosaukumu “radioaktīvais gigantisms”. Pēc Martina L. Grimma (Martin L. Grimm) vārdiem, kodolkatastrofai ir arī daži neparedzēti plusi. “Šīs būtnes sniedz mums iespēju izpētīt radioaktīvo gigantismu,” paziņoja profesors.

Viņš pastāstīja, ka tas dos iespēju atomenerģiju izmantot jaunā veidā. “Iedomājieties tunci, ar kuru varētu pabarot tādu pilsētu kā Ostina Teksasas štatā,” viņš paskaidroja. Kalmārs cilvēkus sacēla kājās. Taču zinātnieks nomierināja iedzīvotājus, paziņojot, ka visdrīzāk kalmārs jau bija beigts, kad to izmeta krastā, un viņa aktivitāte ir pamanāma tikai zem ūdens.

19 12 23 03

Uz šo brīdi pašu lielāko pamanīto kalmāru sastapa militārs traleris pie Maldivu salām. Šī monstra garums sasniedza 53 metrus. Par laimi, kuģis it nemaz neieinteresēja Krakenu, kurš turpināja doties savās darīšanās.

19 12 23 04

1922. gadā Volgas grīvā tika noķerta beluga, kuras svars bija 1224 kilogrami, bet melno ikru tajā bija gandrīz 150 kilogramu.

 

Pievienots 23.12.2019

http://www.sanatkumara.ru/stati-2019/zhivotnie-i-liudi

Tulkoja Jānis Oppe