Медитация с богиней милосердия Гуань-Инь

Meditācija ar žēlsirdības dievieti Guaņ-Iņ

“Meditācija un čenelings”

28. decembrī, pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika)

Meditācija

ar žēlsirdības dievieti Guaņ-Iņ

19 12 22 01

Kārtējā nodarbība no sērijas “Meditācija un čenelings” –

tikšanās ar manu dārgo Skolotāju

žēlsirdības dievieti Guaņ-Iņ

Guaņ-Iņ pie manis atnāca pēc neitrālā implanta

pieņemšanas gadsimtu mijas uz (2000) sākumā.

Es ar viņu daudz sazinājos, strādāju. Viņa man ļoti palīdzēja gaismas ķermeņu atvēršanā, elektromagnētisko lauku balansēšanā.

 

Pie šīs dievietes-aizsargātājas vēršas budisti, viņai veltītos Altārus var redzēt visur: veikalos, restorānos, pat uz taksometra vadības paneļa. Ticīgo mājās viņu pielūdz tradicionālajā “pai-pai” – lūgšanu rituālā, kurā tiek izmantoti aromāti, lūgšanu kartes (shēmas) – papīra lapas, izrotātas ar Guaņ-Iņ attēliem, lotosa ziediem vai pagodām un apvilktas ar simtiem mazu apļu.

Guaņ-Iņ uzticīgie piekritēji bieži apmeklē vietējos tempļus un veic svētceļojumus uz lielākiem, kad viņu dzīvē notiek svarīgi notikumi vai kad viņi ir īpaši apgrūtināti ar kādām problēmām. Ik pēc trim gadiem viņai par godu tiek svinēti svētki deviņpadsmitajā dienā (tiek atzīmēta viņas dzimšanas diena), otrajā mēnesī, sestajā mēnesī un devītajā mēnesī atbilstoši ķīniešu mēness kalendāram.

Kad kādam vajadzīga palīdzība, viņai uzrodas tūkstoš roku un uz katras delnas pa acij, lai redzētu visus, kam vajadzīgs viņas atbalsts. Bieži viņa tiek attēlota ar svēto grāmatu, krūzi, zizli vai virvi – jo taču katrs no šiem priekšmetiem var izglābt kādu no nelaimes. Aizstāv bērnus un aizsargā viņus no slimībām.

Vārds “Guaņ Ši Iņ”, kā viņu bieži dēvē, nozīmē “tā, kas uzmanīgi skatās un vēro, un klausās pasaules skaņas”. Kādā skaistā ķīniešu leģendā tiek stāstīts, ka reiz, kad Guaņiņ bija sataisījusies augšupcelties debesīs, no zemes viņai atnāca sauciens pēc palīdzības. Līdzcietības virzīta, dieviete aizkavējās, kad ar kājām skāra dievišķo slieksni. Kopš tā laika viņu sauc Guaņiņ (“tā, kura dzird mirstīgo kliedzienus”).

Kādu laiku Guaņiņ tika attēlota vīrieša tēlā, bet Tan dinastijas un Piecu dinastiju laikā parādījās viņas attēls sievišķā izskatā. Kopš tā laika viņu tā arī attēlo.

“Vīrieši viņu mīl, bērni dievina, bet sievietes dzied viņai himnas.” Ja tika būvēts templis, tad blakus tika uzstādīta kapela, veltīta Guaņiņ. Viņas attēlu var ieraudzīt gandrīz katrā ķīniešu mājā, daudzās sirdīs viņa ieņem nozīmīgu vietu. Viņa aizsargā mātes.

Reiz viņa izglāba matrozi, kurš bija piedzīvojis kuģa avāriju. Tāpat kā Jūras dievs, viņa aizsargā jūrniekus.

Sausuma laikā mandarīni pielūdza drakonu un Pērļu imperatoru, taču, ja izrādījās bezspēcīgi, tad krita pie Žēlsirdības dievietes kājām un lūdza atnest no kalniem lietu.

Pret citiem dieviem bija bijība, un tie tika attēloti ar drūmām vai nikni augstprātīgām sejām, bet Guaņiņ bija mīlēta, un viņu vienmēr attēloja starojošu un mirdzošu. Viņa neattālinājās no cilvēkiem, un viņi tiecās būt viņai tuvāk.

Kā lielā Žēlsirdības Dieviete, kuras skaistums, žēlīgums un līdzcietība bija sievišķības iemiesojums Austrumos, viņa bieži ir attēlota kā slaida sieviete lejupkrītošā baltā apģērbā, turot rokā baltu lotosu – tīrības simbolu. Viņai var būt rotas, kas simbolizē viņas, kā bodisatvas, sasniegumus, vai arī viņa var būt attēlota bez tām kā viņas lielā tikumīguma apliecinājums.

Viņu arī attēlo ar tūkstoš rokām un dažādu acu, delnu un galvu skaitu, dažreiz ar aci katras rokas delnā, un parasti viņu sauc par “tūkstošroku, tūkstošacu bodisatvu”. Šādā gadījumā Guaņ-Iņ iemieso visuresošu māti, kura raugās visos virzienos vienlaikus, jūt cilvēces ciešanas un sniedz savu roku, lai atvieglotu viņus ar bezgalīgām viņas žēlsirdības izpausmēm.

Guaņiņ tronis atrodas Puto salā, turp viņa dodas, lai papeldētu uz ūdensrozes. Guaņiņ tiek uzskatīta par ķīniešu skaistuma etalonu, un sievietei vai mazai meitenei pateikt, ka viņa ir līdzīga Guaņiņ, – nozīmē izteikt viņai komplimentu, apjūsmojot viņas grāciju un skaistumu.

Viņa tiek mīlēta kā mātišķs tēls un dievišķa starpniece, kuras sirdij ir tuvas ikdienas darīšanas un viņas cienītāji. Guaņ Iņ kā budistu madonnas loma var būt salīdzināma ar Marijas – Jēzus mātes – lomu.

Avots: http://smirnovfund.ru/dlyadushi.php?page_6=6

 

Sagatavojiet jūsu jautājumus!

 

Maksa par nodarbību – 300 rbļ.

Jūs varat apmaksāt uzreiz vairākus tamlīdzīgus seansus

vai maksāt katru reizi, kā ir ērti.

Tiem, kas man ir apmaksājuši iepriekš, es lūdzu man atgādināt ar vēstuli.

 

1. Pats vienkāršākais pārskatījuma veids Krievijā – uz kartes rēķinu jebkurā Krievijas Sberbank nodaļā

4276 1600 1263 4789

 

2. Jandeks-nauda, konts 41 00 11 43 27 08 994

 

3. Bankas pārvedumi no ārzemēm: Vestern Union, UNIstream, Kontakt

uz vārdu КОТЕЛЬНИКОВА НАТАЛЬЯ НИКОЛАЕВНА

KOTELNIKOVA NATALIA NIKOLAEVNA.

Noteikti norādiet tēva vārdu. Pie mums tas ir nepieciešams.

Nesūtiet ar Golden Crown.

 

4. PayPal uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Jebkurā gadījumā sūtiet man vēstuli uz e-pastu

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., norādot vebināru un apmaksas veidu.

Atbildes vēstulē es jums atsūtu norādi un paroli uz vebināru.

 

Pievienots 22.12.2019

http://www.sanatkumara.ru/seminari-2019-goda/meditatsiya-s-boginey-miloserdiya-guan-in

Tulkoja Jānis Oppe