День пересечения временных линий

Laika līniju krustošanās diena

(Seanss ar SB 23.11.19.)

19 12 17

Jautājumi:

1.      Kāda šodien ir diena kosmiskā nozīmē (23.11.19.)? Kādas izmaiņas mums šī diena sola? Stīvs Roters (Steve Rother) runā par laika līniju krustošanos...

2.      Pēdējā laikā kļuvuši biežāki uzbrukumi gaišiem cilvēkiem, tajā skaitā arī man. Kas notiek, un kā mums no tā aizsargāties?

3.      Visi šad tad ieminas par finanšu sistēmas mainīšanos. Kad tā tiks izmainīta? Norit sarunas par norēķiniem nacionālajā valūtā. Tās ir visas izmaiņas? Kāpēc tumšā sistēma tā pretojas, ja lēmumi jau ir pieņemti?

SB: Visi ceļi pašlaik ir nonākuši pie savienošanās vienā punktā, pie krustcelēm. No šīs punkta jūs varat no jauna startēt savā dzīvē, pieņemt svarīgus lēmumus un turpināt tos mierīgi realizēt. Nav kaut kādu noteikumu vai šķēršļu. Sāciet šodien dzīvot no jauna, piedodiet visiem, kas vēl jūsu ceļā liek šķēršļus, un apbruņojoties ar pacietību. Jaunā dzīve sākas nesteidzīgi, izvēršoties jūsu ceļā ar jaunām tikšanām un veiksmēm.

1. Attīriet domformas, kuras kā uzstādījumi sēž aurā, izdarot “auras atvēršanu”.

2. Padomājiet par tiem lēmumiem, kuri tika pieņemti pēdējā laikā, vai jūs pareizi izlēmāt? Pie kā tie rezultātā vedīs?

3. Ieskicējiet jaunus uzdevumus likteņa sfērā, globālus uzdevumus, kas izved jūs uz jaunu attīstības loku. Nekautrējieties sapņot un droši ķerieties klāt savu uzdevumu realizācijai.

Ko darīt attiecībā uz mūsu gaismas sagrābšanu, šķēršļu likšanu un uzbrukumiem? Daži mūsu jāņtārpiņi ir nonākuši kaut kādu mākslīgu tehnoloģisku būtņu vai ierīču gūstā. Ko mums darīt, kā mums visiem strādāt? Kādas aizsardzības mums likt?

Mēs sadūrāmies ar to, ka, kad jūs meditējat uz Augstākajiem Es, jūsu aizsardzība atslābst un pēc meditācijas to vajag likt no jauna.

Kāda aizsardzība ir jāliek atbilstoši pašreizējam laikam?

Aizsardzību ar rozēm, pilnīgi aizsedzot ar to auru no visām pusēm. No augšas var likt jūsu parasto aizsardzību.

Zelta liesmu un briljanta?

Zelta liesmu labāk sadalīt pa visu auru, bet pāri rozēm uzlikt briljanta liesmu ar violetu nokrāsu.

Bet ja auru piepilda ar briljanta liesmu?

Var, lai attīrītos, taču noturēt tādu augstu liesmu diez vai izdosies. Piepildieties ar zelta enerģiju, rožu aromātiem, aptveriet sevi ar pašām brīnišķīgākajām sārtajām rozēm un pa virsu aizsargājiet tās ar briljanta liesmu. Ar to pietiks. Tas netraucēs jums strādāt augstākajās matērijās, taču aizsargās jūs no uzbrukumiem.

Turklāt ik dienu pārlūkojiet sevi, vai vardarbīgi nav ieviesušās kādas būtnes vai ierīces.

Vai mēs varam jums palūgt aizsardzību un kontroli? Palīdzību kanālu atvēršanā, ja tie būs nobloķēti?

Tam labāk seko jūsu Skolotāji. Un viņi paši var mums palūgt palīdzēt jums. Vairāk strādājiet ar personīgo Skolotāju.

Lieta tāda kad ir nobloķēti kanāli, tad arī Skolotājs mūs nedzird.

Palīdziet cits citam, apvienojieties un tīriet cits citu. Tādēļ jau jūs esat grupa.

Sakarā ar finanšu sistēmu nepateica neko, apmēram ir gads, līdz iestāsies izmaiņas. Nekāda kolapsa nebūs, tā kā tas skar pasaules finanšu sistēmu. Taču izmaiņas cenās ir paredzamas.

Atslābināsimies un sagatavosimies meditācijai.

Šodien mums ir tēma: attīrīšanās un aizsardzība. Mēs piesaucam SB un lūdzam veikt ar mums seansu. (Gribu atgādināt, ka aicinājumu mēs taisām nevis pa horizontāli, bet vēršam staru uz augšu pa sutratmu pie sava AEs.)

Izdarīsim vairākas reizes auras atvēršanu.

Vai var kāda būtība atnākt seansa ar DD, SB laikā?

SB: Vienmēr piesauciet savus Skolotājus un lūdziet aizsargāt jūs meditācijas laikā.

Man rāda lielu plašu staru, un mūsu šaurais stars pilnīgi ieiet tajā. Darba laikā ar mums nekas nevar notikt. Taču pēc meditācijas jums ir jāaizsedzas no jauna. Tādā spēcīgā kanālā, kādu mēs nolaižam uz katru no jums, būtība nevar iespiesties, jo mūsu kanālam arī ir aizsardzība. Viņai vajag mazāk gaismas vai vispār tumsu.

Pašlaik nāk tehnoloģiska, rotējoša, spirālveidīga, cieta plūsma.

Kas tā ir par plūsmu?

Tā ir aizgājusi jau līdz 1. čakrai.

Tā ir būtību un negatīvu emociju vākšana. Tas ir elektromagnētisks (EM) stars, kurš var savākt noteikta tipa enerģiju organismā un aiziet. Šī spirāle atveras un paplašinās pa ķermeni, pēc tam sašaurinās un ar platām lāpstiņām virzās pa auru, it kā visu savācot. Uz lāpstiņām savācas kaut kādi sīkumi. Tās ir mūsu bailes, neticība, lieka atvērtība.

Atvērtība – vai tad tā nav uzticēšanās, par kuru mēs visu laiku runājam?

Muļķība tā ir. Kad nekas nav pārdomāts, mēs “dabūjam”. Kad jums ir saprāts, ir jāpārdomā sava rīcība, vārdi un vienmēr jāpielieto jau iestrādātais intelekts, saprāts, vēss prāts. Visam ir jābūt neitrālam, apdomātam. Jūtas nedrīkst traucēt lēmumu pieņemšanā.

Lāpstiņas ir aizgājušas. Tagad viscaur ir gaisma.

- Vieglums un gaisma pēc attīrīšanās.

- Savērpumi bija jūtami.

- No nierēm aizvāca visu, tajā skaitā arī bailes.

- Iztīrīja kuņģa un zarnu traktu.

- Sākumā paplašinājos, bet pēc tam izpūtos.

Pateiksimies par attīrīšanu!

SB: Vai jums patika?

Jā, mums patika. Šīs lāpstiņas bija kā režģis, uz kura nosēdās jūsu mazās bailes, pārliecīga piesardzība, satraukums un aizkaitinājums... Jā kādam kaut kas ir palicis, tad palūdziet, lai jums to aizvāktu konkrēti.

Es redzu mūsu grupu: kanāli katram no jums ved uz augšu, uz augstāko mentālu, kur mēs tad arī apvienojamies grupā.

Ko mums izdarīt, lai aizsargātos naktīs?

SB: Lūdziet saviem Skolotājiem. Sargeņģeļi pašlaik ir bezspēcīgi.

 

Pašlaik nāk kristāliska aizsardzība kupola veidā. Tas ir līdzīgi Patiesības Ķermenim, daudzdimensionāla aizsardzība visiem plāniem. Patiesības Ķermenis ar šķautnēm balstās garā, un ir jāiztēlojas sevi par Lielo (Debesu) Cilvēku. Tas dod aizsargātību un aizsargātības sajūtu. Bet iekšienē ir jāaizsedzas ar zelta uguni, pēc tam ar sārtām rozēm, un pa virsu ir briljanta liesma maigi violetā nokrāsā. Var ar rubīna vai fuksijas krāsas liesmu.

 


 

Laika līniju krustošanās

Mēs apkopojam savas dzīves rezultātus, un katrs pašlaik apdomā tos. Kā mēs atvērām sirdi, kādas jūtas mums tagad ir, kādus lēmumus mēs pieņemam, finanšu, materiālos utt. Visos plānos.

Mēs pašlaik nebūvējam nākotni, bet apkopojam rezultātus. Mūsu galvenais rezultāts – tā savienošanās ar Debesu Tēvu, kad mēs varam no viņa iegūt informāciju.

“Man ir dievišķās enerģijas, un es esmu daudzdimensionāls kā Debesu Tēvs, un visu sevī ietveru (ne tādā pakāpē kā Debesu Tēvs, bet kā fraktālis, kā maza daļa.”

Un pārbaudiet savā iekšienē, cik šis apgalvojums jums ir patiess, ka tā nav vienkārši teorija, par kuru raksta, bet tieši tas, ko es zinu, un Es Tas Esmu.

Visi kanāli ir paplašinājušies kā ziedlapiņas, un tie aug acu priekšā, ceļoties uz augšu. Bet ne visiem. Kāds līdz galam netic, kāds tikai gatavojas ticēt. Skatieties, cik interesanti strādā domformas. Lieliski.

Mēs apkopojām rezultātus un jau apzināmies, pie kā esam nonākuši gan caur meditāciju, gan caur teoriju, caur grāmatām un zināšanām, caur praksēm, kuras mēs taisām skolā. Un SB mentālajā plānā mums atbildēja: nāk stari atpakaļ, apstājoties uz Kristus-apziņas (KA) Režģa. Stari piepilda to, un mūsu mentālie aspekti paplašinās no šīs enerģijas.

Mūsu KA aspektu grupa ir piepildīta ar maigu gaismu un mīlestību, tā šajā plānā pieaug, un mēs šeit vēl vairāk atveramies. Kļūstam lielāki un augstāki pēc vibrācijām.

SB: Tā ir barošana – jūs tikāt piepildīti ar barojošu enerģiju jūsu izaugsmei un enerģētiskās barošanas uzlabošanai, tāpēc ka jebkurš mentāls darbs prasa daudz enerģijas. Jūs saņēmāt dāvanu.

Visi ceļi pašlaik ir nonākuši pie savienošanās vienā punktā, pie krustcelēm. No šīs punkta jūs varat no jauna startēt savā dzīvē, pieņemt svarīgus lēmumus un turpināt tos mierīgi realizēt. Nav kaut kādu noteikumu vai šķēršļu. Sāciet šodien dzīvot no jauna, piedodiet visiem, kas vēl jūsu ceļā liek šķēršļus, un apbruņojoties ar pacietību. Jaunā dzīve sākas nesteidzīgi, izvēršoties jūsu ceļā ar jaunām tikšanām un veiksmēm. Un mēs pašlaik varam ieplānot gan fizisko, gan garīgo, gan dvēselisko visos līmeņos. Veselības jomā arī ieplānojiet.

Esmu ieplānojusi tajā skaitā jūsu uzstāšanās mūsu kanālā, šeit skolā, jūsu nodarbības, kuras var būt noderīgas visiem. Padomājiet, par kādu tēmu jūs varētu dalīties ar mums. Ieskicējiet jaunus uzdevumus, padomājiet par tiem lēmumiem, kuri tika pieņemti pēdējā laikā, vai jūs pareizi izlēmāt, pie kā tie rezultātā vedīs.

SB māca mums meklēt sekas, pārdomāt nākotni. Paskatīties un iztēloties savu ceļu, kurp tas iet? To, ko jūs pašlaik darāt procesā, paskatieties – kā tas būs uz priekšu.

Un ieskicējiet jaunus uzdevumus likteņa sfērā, globālus uzdevumus, kas izvestu jūs uz jaunu attīstības loku. Nekautrējieties sapņot un droši ķerieties klāt savu uzdevumu realizācijai.

Pārlūkojam perspektīvu, jaunus uzdevumus, kurus mēs varbūt pat vēl neesam pārdomājuši. Konsultējamies ar saviem AEs, ar Skolotāju, lūdzam kopā ar mums pastaigāt pa nākotni un paskatīties, kādi galvenie uzdevumi mani gaida, lai es tagad varētu tos saprast un pieņemt par tiem lēmumu.

Tie ir globāli uzdevi, kas mūs izved uz jaunu attīstības loku. Ja tādas domas nenāk, tad, iespējams, ir kādi šķēršļi.

Kas tas ir – “globāls uzdevums”? Mēs visu laiku augam. Kādam globālais uzdevums ir iemācīties rakstīt dzeju, kādam – audzināt savus mazbērnus, atverot viņiem apziņu, kādam – organizēt savu meditatīvu grupu, kādam ar veselību kaut ko izlemt. Mēs atklājam savus uzdevumus jūsu vērtējumam.

Pašlaik nāk vilnis atpakaļ, un SB skatās uz mūsu uzdevumiem.

Finanšu sistēma

Ko jūs varat pateikt par finanšu sistēmas mainīšanos? Daudzi runā, ka dolāra laikmets beidzas. Norit pāreja uz citu valūtu?

Franks Ripels (Frank G. Ripel), Ģenerālais Hierofants, iejaucās mūsu sarunā: Ilumināti žņaugs jūs uz jaunās finanšu sistēmas rēķina. 5 gadus ilgi uz Krieviju spiedīs.

Kādu mērķi viņi grib sasniegt, spiežot uz Krieviju?

SB: Lai Krievija izirtu, un lai īrētu milzīgas platības, lai Krievijā varētu ienākt lielais kapitāls. Viņi ļoti grib Baikālu, Sibīriju, Tālos Austrumus. Viņi grib paņemt to teritoriju, kurā ir maz iedzīvotāju un daudz bagātību un resursu. Tur var uzbūvēt nelielas apmetnes elitei, un tur nebūs ne tornado, ne applūšanas ar ūdeni, ne zemestrīču. Klusa mierīga vieta. Ja tur ienes naudu, tad var uzbūvēt pilsētas un ciematus elitei.

Cik tas viss ir reāli? Vai mēs pielaidīsim tur Ameriku vai ne?

Dievmāte: Redzams, ka uz dienvidu daļām atnāks Ķīna dažās vietās. Un jau dažas vietas ir atdotas. Taču Krievija noturēsies, gaismas ir daudz, kamēr Hierofants rādīja jums tumsu Krievijā.

Ber, lūk, Dievmāte rāda gaismu, tā ka mēs noturēsimies. Netiks pieļauta Krievijas iekarošana. Tas ir Gaismas un garīguma, dvēseliskuma balsts. Bīda no visām pusēm uz iekšu, bet principā viss saglabāsies.

Kādi spēki stāv aiz Krievijas un palīdz mums noturēties? Ir tādi, kuru vārdus mēs varam nosaukt?

Spēki ir slēpti no jums, tāpēc ka viņi ir ārpus likuma, jo mēs nedrīkstam palīdzēt, taču atbalsts vienalga nāk. Tās ir Gaismas Ģimenes, tajā skaitā SK Ģimene. (Rāda.): Daži no tiem ir gaiši, bet ne mīloši, kaut arī viņi ir par kārtību un likumu, par savstarpēju izdevīgumu. SK ir tīri garīgi nodomi, bet ir grupas, kuru plānos ir sadarbība, kārtība un miera atjaunošana. Viņām tas ir ļoti svarīgi, jo mēs ceļamies pa vibrācijām.

Principā mums palīdz vairākas gaišas grupas, tajā skaitā nordiķi un Aštars, un SK...

- Amerikai palīdz augsti pelēkie.

Parādiet Krievijas nākotni. Kā iznāks rezultātā, un kas būs ar iluminātiem?

Visas pakāpes sabruks, bet to ir vairāk nekā 33 iesvētījumi. Viņi nevērps intrigas pret Krieviju.

- Kazahstāna?

Tādā pašā krāsā kā Krievija, un būs nepastarpināta sadarbība tiešā veidā, tāpat kā tagad. Neko sliktu nerāda.

No kā ir atkarīgas mūsu finanses?

SK: Pirmkārt, tas ir cilvēka vibrāciju līmenis pagājušajā dzīvē. Tam piemērs ir Āfrika: tur dzīvo jaunas un vājas dvēseles, tāpēc viņu labklājība ir ļoti vāja. Eiropā dzīvo vecas dvēseles, kam ir daudz iestrāžu. Tas ir saistīts ar smadzeņu un intelekta attīstītību. Tie, kas iziet gaismā, velk savu dzimtu sev līdz.

Ja cilvēks ir atnācis ar garīgu misiju un viņš to pilda, tā vai citādi viņš ir nodrošināts. Necieš badu un nedomā, ar ko pabarot rīt. Ja jūs pildāt savu garīgo varoņdarbu, tad tā vai citādi jūs varat sevi nodrošināt ar naudu. Pašiem ir jāstrādā, jānodarbojas, jāplašinās, jāaug un jādomā par garīgo. Cilvēks reizēm nogurst, bet atpūties, atkal ķeras pie darba.

SB: Mēs esam pateicīgi jums visiem par jūsu darbu. Mēs nevienu nenosodām un sakām, ka jūs varat iet tālāk, pieņemot lēmumu, vienkārši virzoties pa savu ceļu. Droši vien katram no jums ir gatavs lēmums. Paplašiniet savu darbību un attīstieties tālāk, ieceriet kaut ko interesantu jūsu draugiem, jūsu ģimenei un apkārtējiem.

Dzīvei ir jābūt pilnvērtīgai. Kādēļ jums dzīve pa pusei? Centieties dzīvot pilnā spēkā. Ja jūs nomainīsiet domas, jūs būsiet fiziski un garīgi veseli.

Bet tagad mēs jūs nedaudz paārstēsim, piebarosim. Atslābinieties... Mēs ieliesim jūsos nedaudz enerģijas ne tikai mentālajos aspektos, bet arī fiziskajos un astrālajos, lai patīrītu un piebarotu.

(...)

Kā jūs saprotat harmonizāciju?

Kā visu sistēmu mijiedarbību, centrēšanos, gan ķermeņa, gan smadzeņu labā un kreisā puse harmonizējas, gan Ida un Pingala enerģijas. Harmonizējas trīs līmeņi: fiziskais, astrālais, mentālais, lai tie darbotos kā viens. Rezultātā dabūjat visu sistēmu, AEs, veselumu, un piekrītiet, ka šajā brīdī jūs esat citā apziņā – momenta apziņā. Tā ir mentālās apziņas pazīme, kad mēs nedomājam ne par nākotni, ne par pagātni, mēs pieņemam šīs enerģijas, sajūtam tās un izjūtam, pārvadām caur sevi, var tās nolaist līdz kājām, izlaist cauri ķermenim.

Nāk kādas neparastas citplanētu enerģijas. Neko tādu es vēl neesmu jutusi, mazliet ar metālisku mirdzumu – tā ir nostiprināšana. Parādīja metālus: rubīdiju, cēziju, vēl kaut kādus, es neuztveru, kas ietilpst tajā, ko mums pašlaik dod. Varbūt mums pašlaik šo elementu trūkst.

Ķermenis ir atpūties.

Nāk svētība. Tā ietin mūs plīvuros.

Tagad viņi pastrādās ar grupas viengabalainumu.

SB: Kad jūs esat harmonizēti pēc fiziskajām, astrālajām un mentālajām vibrācijām, tad grupa kļūst viengabalaina, pati grupa kļūst spēcīga, tīra, tāda atsperīga. Tā iegūst papildu sinerģiju.

- Vai mēs varam izmantot attīrīšanās praksi? Es par lāpstiņām.

Jūs varat mums lūgt. Tā tiek likta no mentālā plāna.

- Kad gan viņi visi pārstās mums uzbrukt? Turklāt šīs nepatikšanas nāca kā jaunums.

Par atbildi man atkal rāda personīgo Skolotāju, un mūsu rīcībā ir Plejādiešu prakses.

- Stīvs Roters un Grupa pašlaik izskaidro, kas tas ir – laiks, kad Melnais Caurums sāka spļaut no sevis ārā enerģijas, tas ir, atdot.

Mums rāda Melno Caurumu.

Tas ir balts un ļoti mierīgs. Tas stāv, un piltuve nav redzama. Pirms dažiem gadiem mēs gājām iekšā šajā Caurumā, un mūs nesavērpa; tur vienkārši ir tumsa, klusums un nekā nav. Nulles telpa. Neko ārā nespļauj, viss ir piebremzējies.

- Es neredzu nekādus izvirdumus.

- Ja paraugāmies mazliet uzmanīgāk, tad var ieraudzīt dažas protuberances, kas izlec no melnā cauruma.

- Vairāk līdzinās balansa uzstādīšanai.

(...)

Mēs skatāmies 2030. gadu, un tas būs divas reizes augstāks un gaišāks.

***

Mēs beidzam, izejam un aizsedzamies ar zelta uguni no 8. čakras, uzreiz apklājam ar rozēm, no augšas apsedzam ar violeta briljanta slāni. Iezemējamies planētas centrā.

Pateicos visiem!

 

Pievienots 17.12.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/den-peresecheniya-vremennich-liniy

Tulkoja Jānis Oppe