Новые сознания, древние идеалы?

Jaunas apziņas, seni ideāli?

Ievads Galaktiskā Kristus Skolai

19 12 16 01

14.12.19.

Filma “Himēra” (“Splice”), kuru es vakar noskatījos, atstāja uz mani ļoti spēcīgu iespaidu.

“Divi jauni zinātnieki, kuri nodarbojas ar olbaltumvielu sintēzi, nolemj slēpti no priekšniecības radīt cilvēka un dzīvnieka hibrīdu. Rezultātā radušos būtni viņi nolemj audzināt kā savu bērnu...”

Un šorīt meditācijā es vēroju, kā mana dvēsele pēc kārtas kļūst te par vienu, te par otru būtni, taču mana apziņa pagaidām nemainījās, visur biju es, kaut arī formas bija citas. Mans stāvoklis bija nedaudz biedējošs, tāpēc ka nav viegli piekrist, ka tevī iekšā dzīvo kāda himēra, kura izgājusi jau tik daudz formu un apziņu un var ar tevi sazināties neverbālā līmenī!

19 12 16 02  19 12 16 03

***

Tikšanos ar Galaktisko Kristu es sāku tieši ar to:

Mūsos ir sajaukts tik daudz dzīvju! Šodien man parādīja, ka mana Būtība manā iekšienē ir iepazinusi dzīves kalmāros (krākenos), dinozauros, drakonos, vēl no citām meditācijām es zinu par dzīvi vaļos, delfīnos, ziloņiem līdzīgos snuķaiņos... Ko tas viss nozīmē? Visas DNS sāk manā iekšienē darboties, vai arī notiek apziņu pārreģistrēšana? Viņas visas bija ne pārāk attīstītas, drīzāk vienkārši bija dzīvnieki... Pat ieraudzīju savu ķermeni Iekšējā Zemē, ļoti līdzīgu Kar-i.

19 12 16 04

Viņas visas bija ārpus dualitātes, taču es nevarēju saprast tādu formu eksistences sociālos principus un nesapratu, kā pret to attiekties. Šodien es atradu, lūk, šo vēstījumu no Tevis.

GK: “Patiesība vienmēr guļ kaut kur pa vidu. Jūsu patiesība, saskaroties ar mūsējo, bagātinās ar tīrības un godīguma elementiem. Mēs varam ietekmēt jūsu raksturu un radošos centienus, parādīt jums citādu, godīgāku un tīrāku pasauli, brīvāku no pretošanās un cīņas, no noliegšanas un nepieņemšanas. Tas lielākoties ir darbs ar zemapziņu: jūs neapzināti sākat izvēlēties citu savas dvēseles ceļu, iekrāsotu ar neduālismu, nedivdabību.

Ko tas nozīmē? Jūs sākat saprast cilvēkus no iekšienes, ieklausoties viņu dvēseles balsī un saprotot apslēptās vēlmes un iekšējos postījumus, piedodot viņiem viņu trūkumus un rīcību, kas liecina par to, ka viņi netiek galā ar to dzīvi, kuru redz kā ideālu sev, ilgotu un nesasniedzamu.

Tas ir labi, ka cilvēkiem ir ideāli priekšstati, sapņi un centieni. Tas arī atšķir cilvēku no primitīva dzīvnieka. Viņa sapņi, ja viņš sāks tos realizēt, kļūs par viņa jaunradi. Mēs gribētu, lai cilvēks sapņotu nevis par citu planētu iekarošanu vai kolonizāciju, bet lai ieviestu kārtību uz savas planētas par patiku visiem iedzīvotājiem, nevis izredzētiem.

Pieskārušies citai kultūrai, augstākai vibrāciju ziņā, jūs sāksiet sapņot par tādu pašu un salīdzināt savu dzīvi ar ideālo, tiecoties arī pie sevis noregulēt tādu pašu dzīvi. Mums nav vēlēšanās uzspiest jums savus priekšstatus par dzīvi, bet gribam parādīt jums vadības principus, tīrības un higiēnas kultūru, attieksmi savā starpā kā attieksmi pret sevi, attieksmi pret sevi kā pret izredzēto, cieņu un mīlestību starp visiem iedzīvotājiem, vienlīdzīgumu un skaistumu.[1]

GK: Mēs tev parādījām, ka tu biji ne tikai cilvēks. Tava Būtība atceras visus gadījumus, un, mijiedarbojoties ar tādām pašām būtnēm, tu momentāni spēsi piemēroties viņu apziņai, lai uztvertu viņu vēstījumu vai viņu apziņu.

Mūs gatavo saziņai ar citām būtnēm?

GK: Tu vienkārši sajuti savu būtību, kuru jūs saucat par dvēseli. Tu saprati, ka viņa nav tikai cilvēks. Kā jums iekšienē ir subpersonības, tieši tāpat jums iekšienē ir dinozauri, kaķi, suņi, ziloņi un pērtiķi. Viss spektrs no tiem, kas veido dvēseles vēsturi.

Gluži vai kolekcija. Un ūdens būtnes?

GK: Tie ir bijušie dinozauri, tieši tāpat kā lidojošie drakoni, kuri vēlāk kļuva par putniem. Cilvēks izgāja visas dzīvnieka attīstības stadijas uz planētas, lai sāktu visu no sākuma pērtiķa-cilvēka tēlā.

Pērtiķis – ne pārāk spēcīga un gudra būtne. Kāpēc tika izvēlēts tāds sencis? Jo reptiļi jau sen taču dzīvoja uz planētas un bija tieši tādi paši humanoīdi, ar rokām un kājām?

GK: Viņiem ir citāds vairošanās paņēmiens. Mums iepatikās cilvēka dzīvdzemdētāja tēls, un mēs pie viņa pievedām jūsu evolūciju.

Mūsu sabiedrība pārdzīvo milzīgu krīzi. Kā šajos laikos palikt stipriem un ar ideāliem priekšstatiem par gaišu nākotni? Kā saglabāt savus ideālus? Kā pretoties naudas un ārējā izskata varai?

GK: Ārienei nebūs nozīmes, kad tehnoloģijas uz planētas būs tik attīstītas, ka varēs nomodelēt jebkuru ārieni. Gluži otrādi, cilvēki sāks novērtēt savu nelīdzināšanos standartam. Sāksies pretējs process – atgriešanās pie savas dabas un nelīdzības.

Kad jūs spēsiet jebkuru cilvēku nodrošināt ar visu nepieciešamo un ieaudzināsiet viņā saudzīgu attieksmi pret lietām, lai neražotu liekus netīrumus, jūs sāksiet mierīgi attiekties pret vērtībām, un vairums vērtību būs zinātnē un kultūrā.

Jūs sāksiet modelēt jaunas apziņas, un tas būs jūsu progress.

Radīt jaunas himēras?

GK: Jā, tas būs jūsu progress. Tehnoloģijas var izmantot dažādos veidos, tajā skaitā arī radīt mākslīgas apziņas, apveltot viņas ar dažādiem ķermeņiem. Tajā jums palīdzēs attīstītas civilizācijas. Jūs varēsiet arī radīt jaunu rasi, nelīdzīgu jums, un kļūsiet viņiem radītāji-tēvi.

Pats galvenais – audzināt viņus atbilstoši saviem ideāliem. Kā mums mūsu krīzes apstākļos palikt tiem, kas sevī nes kopienas ideālus? Kā audzināt bērnus un mazbērnus, lai viņi nekļūtu okupanti vai agresori, sliņķi vai jukuši uz datoriem? Kas ir jāuzsāk? Man nepietiek prāta vai fantāzijas, lai saprastu, kā mums uzvesties. Viss maitājas. Protams, ir balsis, kuras nes Kristus-apziņu mūsu sabiedrībā. Bet kā mums padarīt tās skaļākas? Ir iespaids, ka visa sabiedrība audzina darba lopus.

GK: Nē, tu kļūdies. Daudz bērnu ir atnākuši gaiši un gudri. Drīz sabiedrība saslāņosies “darba lopos”, kā tu saki, un nākotnes paaudzē. Viņi atradīs saikni ar saviem Augstākajiem Es, ar citām rasēm, ar Iekšējo Zemi. Apgrozoties attīstīto rasu augstākajā apziņā, viņu apziņa pārslēgsies un tiks audzināta citādi. Viņi sāks ņemt piemēru no augstāku apziņu sociālā pasaules iekārtojuma. Šodien mēs nodarbību veltīsim tiem ideāliem, kuru jūsos ielika jūsu nevienkāršā vēsture. Jūs bijāt gan atlanti, gan lemūrieši, gan hiperborejieši. Apmeklēsim visas sabiedrības un sapratīsim, ko darīt tālāk.

Bet vai mēs varēsim pabūt uz Sīriusa vai Aldebarāna? Vai tur ir kaut kas, ko mēs spēsim saprast un nomodulēt?

GK: Baidos, ka ne šodien. Es ņemšu vērā tavu vēlējumu uz nākotni. Šodien mēs varēsim pabūt tur, kur jums nepieciešams pabūt, lai nokļūtu jums svarīgās sapulcēs vai vienkārši pastaigāt pa ideālām kopienām.

***

Šodien mēs nonācām mūsdienu Hiperborejā un Atlantīdā, kuras atrodas paralēlās telpās, un paraudzījāmies uz viņu pasaules iekārtojumu. Seansa beigās mēs nonācām Galaktiskās Brālības (Galaktiskā Kristus) sistēmā. Mūsu seansa mērķis bija piepildīt mūsu saprātus ar jaunu sociālu iekārtu un ļoti augstu gaismu, kura atbilst šiem līmeņiem. Galaktiskā Kristus staros mēs notīrījām savas dvēseles no zemes plāna negatīvu atliekām un līdz malām piepildījāmies ar brīnišķīgu Kristus Mīlestības Gaismu. To visu mēs ienesām planētas informācijas slānī.

Mums stāv priekšā ar savu gaismu un mīlestību piepildīt cilvēkus ap mums, ienesot viņu laukos to, ko sirds dziļumā atnesām no galaktikas.

Kā vienmēr, palīdzēt un apstiprināt man atnāca uzvednes:

“Ra-Tir-Eir sāka “runāt”, ka mūsu kop-radošā masu apziņa spēlēs svarīgu lomu tajā, kas drīz izvērsīsies.

Es nebiju šokēts, kad izdzirdēju, ka visam, kas notiek mūsu Saules sistēmā, ir enerģētiskas un kosmoloģiskas komponentes, kā arī masu apziņas komponentes. Taču es izbrīnījos, kad izdzirdēju, cik ļoti mūsu masu apziņa ietekmē realitāti. Pēc tam Ra-Tir-Eir pavēstīja, ka katrs pēdējais cilvēks uz planētas ir svarīgs procesa dalībnieks; neviens nav svarīgāks un vērtīgāks kā citi. Tāds ir Viena vēstījums – Viena Likuma materiāla centrālais priekšnosacījums.

Tālāk viņš pavēstīja, ka citu būtņu, kuras pašlaik ir iestrēgušas mūsu Saules sistēmā, apziņas arī piedalās šajā procesā. Pastiprinošies enerģētiskie viļņi izraisa izmaiņas Zemes cilvēku uzvedībā, kā arī dažādās bāzēs un uz kuģiem, kas atrodas mūsu Saules sistēmas iekšienē. Un vēl iejaucas “iedarbības tipa modifikācija” režģim, kurš iedarbojās uz cilvēku domām un uzvedību uz šīs planētas daudzus tūkstošus gadu. Rezultātā režģim nākas sasniegt enerģiju maksimālo līmeni, lai radītu vēlamo ietekmi uz iedzīvotājiem, kas, kā man teica, pastiprina tās blakus efektus.”

“…mums piemīt spēja virzīt savu nākotni uz “optimālo laika realitāti”. Šeit ietilpst cīņa par Pilnīgu Atklāšanu un savas darba daļas izpildīšanu, lai pastiprinātu pozitīvo polaritāti un sasniegtu Augšupcelšanos.”

“…Viena Likuma mācības uzsver, cik svarīgas ir mīlestība, līdzcietība, piedošana un kalpošana citiem kā pašas galvenās atslēgas no personīgās un planetārās Augšupcelšanās. Ja jūs satrauc, vai jūs to “veiksiet” vai ne, atbilde būs vienkārša: “Esiet atsaucīgi!” Droši vien jums šķitīs ērmoti, ka tāds sarežģīts materiāls saspiežas tādā vienkāršā vēstījumā, taču tāda ir daba tam, ar ko mums ir darīšana.”

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=284

 

Pievienots 16.12.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/novie-soznaniya-drevnie-ideali

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/26-raksti-2019/2180-apzinas-bagatinasana (Tulk. piezīme)