Галактическое сознание

Galaktiskā apziņa

Fragmenti no grāmatas “Zināšanas no ugunīgā slāņa” (“Знания из огненного слоя[1]”)

Gatavojamies Jaungada semināriem

19 12 14

12.07.07.

Mēs apsveicam tevi. Tu esi izgājusi uz citu līmeni. Krajons un Sanats Kumara ar apvienotām Gaismas pūlēm atrada paņēmienu, kā tevi pacelt un nostādīt uz pjedestāla. Tu esi pārgājusi Galaktiskās Padomes resora pārraudzībā.

Kas man ir jādara?

Mācies, strādā un dzīvo, kā dzīvo augstākie spēki. Mācies būt Skolotāja. Pieņem jauno. Zini, ka jūs zināt ļoti maz un tas, kas nāk pašlaik, ne vienmēr salāgosies ar vecajiem uzstādījumiem. Uzlauz tos.

13.07.07.

Galaktiskā apziņa – tas nozīmē apzināties sevi kā Galaktikas Būtību. Taču ir par maz izaugt apziņā līdz noteiktai pakāpei. Ir jāiemācās dzīvot šajā apziņā, kontaktēties un attīstīties viņā. Galaktika sastāv no daudzām zvaigznēm, kurām ir dažāda nozīme kopienai. Uz vienām zvaigznēm saprāts ir attīstījies sen, uz citām – relatīvi nesen, kā, piemēram, uz Saules. Saule – tā ir jauna zvaigzne. Saprāts, kurš dzimis uz Zemes, – tas ir kārtējais eksperiments daudzu vidū šajā sistēmā. Planetārais Saprāts, dzimstot smalkajā matērijā, parasti uzplaukst piektajā dimensijā. Tā bija uz Urāna, uz Venēras, uz Plutona, uz Mēness, uz Marsa. Pakāpeniski Saprāts attīstās un iet prom no planētas, taču šur tur viņš ir palicis pabeigt dzīvi uz planētas un citās dimensijās, kā, piemēram, uz Venēras, uz Urāna.

Vai mēs varēsim kontaktēties ar viņiem?

Pagaidām tikai telepātiskā kontaktā, jo cilvēks baidās no tā, ko neredz un nevar izkontrolēt. Jūs viņiem tomēr pagaidām paliekat dzīvnieku līmenī. (Rāda piemēru, kā cilvēki pārvieto dzīvniekus dzīvei citos rezervātos un kā dzīvnieki bīstas un var sev turklāt ļoti kaitēt.) Lai attīstītu galaktisko apziņu, ir ar viņiem jākontaktējas, mācoties Krajona, Sanata Kumaras, Guaņ-Iņ skolās un citās skolās, piemēram, Augšupcelto Skolotāju skolās. Ercenģeļa Mihaēla skolā ar tevi, bez piedalīšanās mācību procesā nodarbībās, notiek darbs dienu un nakti individuālā kārtībā Budhi plānā. Tu redzēji rezultātu Arkaimā, un pašlaik tev darbs ir redzams tavā apkārtnē, tavā ikdienas dzīvē, izpaužoties kā notikumu sinhronisms un jaunu zināšanu un Skolotāju atnākšana.

Ar ko galaktiskā apziņa atšķiras no zemes plāna apziņas?

A) Ar to, ka pastiprinās atbildība par domāšanu un tās rezultātu, tiecoties paaugstināt šīs atbildības kvalitāti, attīrīt to no tumšās izjūtas pastiprinātā spiediena, apturēt tumšu domu radīšanu.

B) Ar tieksmi iestāties dienestā pie Gaismas spēkiem, tavā gadījumā – tās ir grāmatas un gaidāmā skola, citos gadījumos – tas ir konkrēts darbs uz Zemes, būvējot jaunu dimensiju, attīrot noteiktas vietas, pārāk tumšas pagaidām, darbs, audzinot jauno paaudzi, dziedinot Garu un ķermeni.

C) Galaktiskais Saprāts pilnībā pāriet uz dzīvi Harmonijas Likumā.

Dieva, Visuma Radītāja, princips – Harmonijas Likums.

Izzini pasauli kā Pats Sevi. Mīli un pieņem pasauli kā Pats Sevi. Zini, ka pasaule – tas esi tu.

D) Cilvēkam Saprātīgajam individuālie mērķi roku rokā iet ar Gaismas Skolotāju mērķiem. Viss, kas ar cilvēku notiek, ir vērsts, lai pastiprinātu cilvēka vienu vai otru aspektu, lai realizētu viņa kā Skolotāja mērķus, lai viņu palabotu, pabīdītu viņa nesapratnes gadījumā jebkādā veidā.

E) Skolotāja fiziskais stāvoklis skaidri liecina par savu pienākumu pildīšanu vai nepildīšanu un kalpo kā marķieris viņam pašam. Jebkuras slimīgas izpausmes liecina par novirzi savā uzvedībā vai izvirzītā uzdevuma nepildīšanu. Cilvēkam, kuram ir galaktiskā apziņa, principā nav jādomā par sava ķermeņa dziedināšanu, ja viņš stingri ievēro līgumu dzīvot saskaņā ar Harmonijas Likumu.

F) Pakāpeniski tiek noteikts laiks un sakaru paņēmiens ar galaktiskā saprāta pārstāvjiem un darbs ar viņiem kā viņu acis un rokas trešajā dimensijā.

G) Kādā lieliskā momentā jūs sāksiet viens otru redzēt, un tad notiks saziņas sprādziens un momentāna apziņas uz Zemes attīstības paātrināšanās.

 

2020. g. 2. janvārī pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika)

Skolotājs un māceklis

19 12 03 07

2020. g. 3. janvārī pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika)

Garīgā kalpošana

19 12 03 07

2020. g. 4. janvārī pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika)

Dvēseles ceļš

19 12 03 07

2020. g. 5. janvārī pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika)

Čenelings un daudzdimensionalitāte

 

Čenelings un daudzdimensionalitāte

Detalizētāk paskatīties

http://sanatkumara.ru/obyavleniya/seminari-2-5-yanvarya-2020-goda[2]

 

Pievienots 14.12.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/galakticheskoe-soznanie

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/images/Sanat_Kumara/Books/Znaniya_iz_ognennogo_sloya.pdf (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/24-raksti-2018/2412-seminari-no-2020-gada-2-5-janvarim (Tulk. piezīme)