Духовная трансформация

Garīgā transformācija

Fragmenti no grāmatas “Zināšanas no ugunīgā slāņa” (“Знания из огненного слоя[1]”)

Gatavojamies Jaungada semināriem

19 12 11 01

2007. gada vasara.

 

...ir momenti, kas paātrina evolūciju, dod grūdienu uz jaunu dzīvi un tās likumu izpratni no iekšienes. Tava Lemūrijas aspekta pievienošana paplašina tavu pasaules uztveri, piedod tev spēkus un garīgo veselību, nedaudz paceļ tevi pāri “asaru pasaulei”, kā mēs saucam pasauli, kur cilvēks cieš, mētājas, apvainojas vai apvaino. Šajā jaunajā slānī tu gluži kā peldi pa viļņiem, neiegrimstot dziļi kaislību pasaulē, vērojot to no augšas.

Kādā tad veidā evolūcija paātrinās, pievienojot aspektus? Cilvēks ir daudzdimensionāla būtne, un katrā dimensijā jeb slānī viņš dzīvo lielāku dzīvi, kura mūsu apakšējā slānī dalās nelielos fragmentos, etapos, katrā tādā etapā jeb inkarnācijā ir savi uzdevumi. Lemūrijas etapā tu dzīvoji citā ķermenī, ar citiem uzdevumiem un ar citām iespējām, vēl līdz Zemes iekrišanai trešajā dimensijā. Viņš tev iemācīs domāt tā, kā tev būtu jādomā, lai pārietu Gaismā. Izmainīs tavu attieksmi pret dzīvi un no izpratnes augstuma iemācīs tev pieņemt visu, ko tev sniedz dzīve, nenosodot un nevērtējot.

Tas ir sarežģīts Ceļš – katram savs. Atklājoties vešanai, cilvēks savu Ceļu nodod Mūsu Rokās. Pakāpeniski, līdz ar mūsu vešanu, viņš kļūst darbīgs tajās vibrācijās, kuras viņam nebija pieejamas agrāk. Viss, ko cilvēks dara un domā, atstāj enerģētiskas pēdas uz Zemes. Pēc šīm pēdām Mēs (vedošie) redzam, kādas domas cilvēks nes, ko vairo – Gaismu vai Tumsu.

Sava Ceļa sākumā ir jāatveras tikai uz augšu, tiecoties pie Dieva, ES ESMU KLĀTBŪTNES, tas ir, jāatveras savam Dievišķajam Sākumam, Monādei. Tas ir Tas, Kurš Ved. Modinot un stiprinot savu saikni ar Avotu, mēs katru reizi to attīstām. Šī saikne ir gaismas lauki, kas piepilda, “apkampj” visu Gara sfēru, visu to, kas ir Monādes unikālā individualitāte.

Kā taisīt enerģijas sūtījumu, tiecoties pie sava Augstākā Es?

Koncentrējot savu enerģiju “trešās acs” rajonā, jūs lēni grūžat to ārā augšējā kanālā, kurš cilvēku saista ar Dvēseli un Garu caur kroņa čakras rajonu. Darot to katru dienu, jūs atverat un attīstāt šo sakaru kanālu. Tas ir jādara nevis mehāniski, bet ar mīlestību pret Dievu, apzinoties svētumu, kāds piemīt šim saziņas aktam ar savu Es Esmu Klātbūtni.

Pēc kāda laika nāk atbilde, sākumā enerģijas sūtījuma veidā, bet vēlāk, attīstītā cilvēkā, šis sūtījums nesasniedz ķermeni, viss izšķīstot gaismas ķermeņos. Tas tiek izmantots viņa stāvokļa pārkārtošanai un nostiprināšanai.

Neaizmirstiet par Zemi, nosūtiet viņai pa iezemētu kanālu sevis daļiņu mīlestībā un pateicībā, tīrībā un gādībā. Šo aktu veiciet ik dienu, kā dēls (meita) rūpējas par vecākiem.

Gars piesaista izpildītājus, un tie realizē cilvēka garīgos centienus un sniedz tādam cilvēkam jaunu veidu, kā dzīvot. Ārēji cilvēks paliek agrākais, taču viņa domas ir vērstas uz citiem priekšmetiem. Tādam cilvēkam kļūst vienaldzīgs tas, ko Mēs saucam par “pievienoto papildu enerģiju”. Tas ir materiālās enerģijas pārmērs, kurš apgrūtina, sagādā nevajadzīgas rūpes, ved pie savas paverdzināšanas ar matēriju: vairāk naudas, vairāk mantu, primitīvu ķermeņa baudu (kā alkohols, cigaretes) utt., bet arī vairāk slimību, ciešanu, mazāk laika dzīvei...

Tu esi spēcīgs Gars, kurš dzīvo ķermenī. Pastāsti par savas transformācijas etapiem. Apmēram tāpat Mēs vedam arī citus. Dabiski, katrs cilvēks attīstās savā veidā un savos tempos. Taču viņi visi kāpj pa savām spirālēm uz augšu, pie Gara, attīstot jutīgumu, redzīgumu, tieksmi attīrīties, atvērties, atteikties no cilvēkam nevajadzīgu enerģiju pievienošanas.

 

Kas ir apskaidrošanās? Kā tā ir saistīta ar Iesvētījumiem?

Apskaidrošanās iestājas visiem, kas nonākuši pie ceturtā Iesvētījuma. Cilvēkam saplūst Centrālie Atomi – sirds un čiekurveida dziedzera. Tie visi pāriet čiekurveida dziedzerī un kļūst par vienu. Tādā veidā aktivizējas jauni trīs Atomi, nākamie, kas atrodas aiz cilvēka blīvā ķermeņa robežām. Sirds centrs turklāt neaizveras un funkcionē kā centrālās smadzenes.

Enerģētiskā piebarošana šajā periodā sāk nākt caur čiekurveida dziedzeri, tā trīskāršo Centrālo Atomu. Kā sekas tam, virs cilvēka galvas transpersonālajā punktā iemirdzas Saule. Tā pakāpeniski iedegas un dod pavisam jaunu gaismu, citā spektrā, tāpēc ka barojas ar Gribas un Varenības Apziņas Stara enerģiju. Turklāt Sirds turpina darboties uz Mīlestības - Vieduma Stara.

Kāda transformācija turklāt notiek?

Dažreiz šī Apskaidrošanās notiek momentāni, un cilvēks iemanto pilnīgi jaunus, augstākos redzes, dzirdes utt. orgānus. Mūsu gadījumā mēs ejam lēni, pakāpeniski pārejot “pa instancēm”, lai parādītu ceļu citiem. Samērā ar tavu gatavību tu iemanto ķermeni pēc ķermeņa, slāni pa slānim un raksti par to. Tā neviens vēl nav darījis, tāpēc ka tas tika uzskatīts par pārāk subjektīvu. Dod šo informāciju tiem, kam tas interesē.

Kas tad notiek “augšā”?

Apvienotais Centrālais Atoms sāk no telpas pievilkt spēcīgu Gribas - Varenības enerģiju. Gribas enerģija dod iespēju radīt visās nozīmēs. Saule virs galvas – tas ir transpersonālais punkts rezonansē ar Dvēseles sirds centru. Cilvēks rezonē un pastiprina Eņģeļa sirds centru, un šis centrs iedegas kā Gaismas avots. Pēc ceturtā Iesvētījuma pārdeg tiltiņš starp Eņģeli un cilvēku, un cilvēks viss iekšienē apgaismojas ar Eņģeļa enerģiju.

Paraugies uz apskaidrotiem cilvēkiem. Viņi ne vienkārši ir viedi un gaiši. Viņi ir vareni. Varenība tiek dota tiem, kas jau vairs nespēs to lietot par kaitējumu cilvēkam. Jo tā tiek atņemta, ja cilvēks nepareizi to izmanto.

Apskaidrība ir jānotur, jāaug tajā, virzoties no dienas dienā, strādājot pie savas pilnveidošanās, nevis guļot uz lauriem. Viss būs tā, kā spēs noturēt cilvēks. Pēc vīra arī cepure. Viedajam sakāmvārdam ir dubulta jēga. Tu tagad saprati?

Apskaidrots cilvēks vairs nemeklēs kaut ko ārpusē. Viņš ir iegrimis iekšējos meklējumos un ārējā pasaulē pilda savus pienākumus – kā skolotājs, dziednieks utt., bet visa viņa dzīve notiek iekšienē, saziņā ar Dievu caur savu garīgo pavadoni. Tas nenozīmē, ka tādam cilvēkam nevar būt ģimene, darbs, nesaistīts ar kalpošanu, piemēram, tu paliksi mūzikā (daļēji), kamēr pilnībā nepārnāksi uz “mūsu cehu”. Taču katru mirkli tu jutīsi šo saikni ar sevi augstāko vairs ne kā domu par šo saikni, bet tiešā veidā. Tas ir ļoti skaisti, tici. Tas ir labākais stāvoklis uz Zemes. Tas uz ceļa ir punkts, kurš ir ieeja nākamajā pasaulē. Tas ir etaps, aiz kura  turpmākais ceļš ir pie Es Esmu Klātbūtnes.

Apskaidrotu cilvēku uz Zemes ir ļoti daudz. Pateicoties viņiem, Zeme pārgāja uz nākamo līmeni – Augšupcelšanos. Viņu skaits strauji aug, ģeometriskā progresijā – tā ir šodienas laika raksturīga iezīme.

***

19 12 11 02

Kas ir vide, un kā tā var mainīties, iedarbojoties tev attīstītākai? Vide – tā patiešām ir hologramma. Trešajā dimensijā tā ir viena uz visiem. Un tas ir tās trūkums. Taču šīs hologrammas uztvere visiem ir dažāda. Ko tas nozīmē? Ka tu šo vidi uztver caur savu filtru, bet cits cilvēks – caur savu. Un katrs cilvēks ziedā, kurš izlauzies cauri asfaltam, redz savu: kāds – skaistumu, kāds to nemaz nepamanīs, kāds to noplūks, bet kāds – sabradās ar kāju. Bet tu viņā ieraudzīsi sevis simbolu – skaistumu un dzīvi, kas no blīvās pasaules izlauzies uz Gaismas Pasauli un manifestē citiem, pagaidām vēl sēklām: “Audziet! Šeit ir gaisma un gaiss!” Tas arī ir filtrs. Tam, kas citiem ir vienkārši zieds, tev būs simbola nozīme. Un tādu simbolu apkārtnē būs arvien vairāk un vairāk ar katru dienu, un drīz arī "ziedu uz asfalta” būs arvien vairāk un vairāk. Tu pasauli sapratīsi caur šajā inkarnācijā sastrādāto ķermeņu prizmu. Atceries, cik viņu bija? Viņi veido tava Gaismas Ķermeņa karkasu.

19 12 11 03

Šeit man ir jāpaskaidro. Strādājot ar savu Iemīļoto Skolotāju Guaņ-Iņ, es palūdzu viņai veikt ar mani elektromagnētisko lauku balansēšanu. Krajons raksta, ka amerikāņu dziedniece P. Dubro (Peggy Phoenix Dubro) atklājusi paņēmienu, kā balansēt cilvēka elektromagnētiskos laukus. Saprotot atklājuma svarīgumu, es sāku meklēt jebkādu informāciju par to krievu valodā, bet tās vienkārši nebija. Tad es palūdzu Skolotājai man palīdzēt. Mēs strādājām vairākus mēnešus pa minūtēm 15-20 dienā. Mēs sākām, raugoties ilustrācijā Krajona grāmatā, un tālāk izdarījām lielu darbu. Kad man pateica, ka mēs esam beiguši, es uztaisīju pārtraukumu un palūdzu sākt būvēt Gaismas Ķermeņus.

Pirms tam es pusotrus gadus nodarbojos ar trešās dimensijas Merkabas aktivizēšanu pēc Drunvalo Melhisedeka grāmatas. Tagad es lūdzu Skolotājai sākt vai turpināt kārtējā Gaismas Ķermeņa būvniecību. Sākumā man izdevās sekot procesam un rezultātam. Mēs ar to nodarbojāmies katru dienu. Seansa beigās es uzzīmēju šodienas rezultātu. Pēc tam būvniecība aizgāja tik smalkās matērijās, ka es pārstāju uztvert procesu, un man pateica: “Nepūlies. Nemokies. Uzticies mums. Seansa beigās mēs tev visu parādīsim.”

Tā arī bija. Es zīmēju savas transformācijas fāzes katru dienu. Tajā laikā atbrauca ciemos uz mūsu pilsētu mana draudzene no Maskavas un pirms aizbraukšanas uzdāvināja man J. N. Vseļenska (Е. Н. Вселенский) grāmatu “Merkaba – 8., 9., 10. līmeņa Universums” (“Меркаба-Универсум 8, 9, 10-го уровней[2]”). Un es pārsteigta tajā atradu visus savus Gaismas ķermeņus, kurus mēs būvējām ar Guaņ-Iņ.

Pēc tam, kad būvniecība bija pabeigta, man tika likts priekšā aktivizēt enerģijas Ba kanālu. Pirms tam, apmēram pirms diviem gadiem, es aktivizēju Ka enerģijas kanālu pēc Amoras Guaņ-Iņ grāmatas “Plejāžu mantojums” (“Наследие Плеяд[3]”). No tās es uzzināju, ka eksistē enerģija Ba, un par to autore apsolīja pastāstīt savā nākamajā grāmatā. Diemžēl šī jaunā grāmata mūsu veikalos tā arī neparādījās[4]. Tāpēc, izņemot nosaukumu, es par šo enerģiju neko nezināju. Kad es uzzīmēju šo divu enerģiju simbolus, uzreiz kļuva skaidrs, ka enerģija Ka – tā ir sākuma, individuālā enerģija, bet Ba – visuma mēroga. (Šie simboli ir publicēti pirmajā grāmatā.)

Pēc tam mēs beidzām savas nodarbības ar Guaņ-Iņ. Sekoja jaunas transformācijas, katra papildināja ar jaunām iezīmēm manus smalkos ķermeņus. Beidzot atdzimšanas (rebefinga) transformācijas laikā man pateica: “Ej un māci.” Visu aizpagājušo gadu es skraidīju no vienas skolas uz otru. Godīgi sakot, es ne pārāk izmantoju šīs zināšanas. Bet es skaidri sapratu, ka mani ved un katra skola dod man to, par ko skolotājs pat nenojauš. Vienkārši es vācu klāt to, kas man tajā momentā bija jāiziet.

Bez materiāla, kurš nāk tieši no Skolotāja, notiek arī pārkārtošanās smalkajos ķermeņos, informācijas līmenī, un to ir ērti izdarīt kādā skolā caur šī skolotāja kanālu vai grupu. “Mēs vedam tevi, vienkārši saproti un izej to.” Nesen manī ienāca mana aspekta – Augšupceltā Skolotāja – enerģijas, un es skaidri apzinājos savu pienākumu atvērt pilsētā skolu, kur es stāstīšu par Augšupcelšanos.

Pašas par sevi šīs transformācijas bija vienkārši kā spēle. Es pat nedomāju, ka tas var dot tādu burvīgu rezultātu. Pirms daudziem gadiem, kad es pirmoreiz izlasīju par Augšupcelšanos grāmatā, kur nekas nebija teikts par šī procesa jēgu, vienkārši bija dots šis nosaukums, es meditācijā izgāju uz pašu augstāko līmeni, uz kādu toreiz biju spējīga, un palūdzu dot man izpratni par to un vest uz Augšupcelšanos. Es joprojām atceros šo lūgumu. Mans ceļš tagad ieguvis ļoti dziļu jēgu, kuru es droši vien līdz galam neesmu izjutusi. Tagad esmu apzinājusies, kādēļ bija vajadzīgi dažādi vingrinājumi, meditācijas un transformācijas. Ir parādījies reāls rezultāts šīm spēlēm ar Garu – mīlestība pret cilvēkiem un dzīvesprieks, noturība un dvēselisks līdzsvars.

2020. g. 2. janvārī pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika)

Skolotājs un māceklis

19 12 03 07

2020. g. 3. janvārī pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika)

Garīgā kalpošana

19 12 03 07

2020. g. 4. janvārī pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika)

Dvēseles ceļš

19 12 03 07

2020. g. 5. janvārī pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika)

Čenelings un daudzdimensionalitāte

 

Čenelings un daudzdimensionalitāte

Detalizētāk paskatīties

http://sanatkumara.ru/obyavleniya/seminari-2-5-yanvarya-2020-goda[5]

 

Pievienots 11.12.2019

http://www.sanatkumara.ru/stati-2019/duchovnaya-transformatsiya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/images/Sanat_Kumara/Books/Znaniya_iz_ognennogo_sloya.pdf (Tulk. piezīme)

[2] Skat. https://www.chitai-gorod.ru/catalog/book/1033594/ (Tulk. piezīme)

[3] Skat. https://www.koob.ru/guan_ing/pleadian_heritage (Tulk. piezīme)

[4] Skat. "Плеядеанская Тантра. Пробуждение энергии Ба”, https://www.koob.ru/guan_ing/pleiadian_tantric (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/24-raksti-2018/2412-seminari-no-2020-gada-2-5-janvarim (Tulk. piezīme)