Соединение с Высшими Я...

Savienojums ar Augstākajiem Es…

Savienojums ar Augstākajiem Es ļaus jums aiziet no planētas un pacelties turpmākai dzīvei

(ievads seansam ar GK)

19 11 17

Šodien es meklēju Jēzu Galaktiskajā Kristū un uzdūros šķēršļiem un nožogojuma tīkliem. Nekādi nevarēju viņu atrast, tad es palūdzu viņam pašam mani atrast. Viņš atbildēja: “Pa centrālo kanālu!” Un tad es izrāvos no visiem nožogojuma tīkliem, tāpēc ka gāju pa sutratmu. Nolēmu jums atgādināt, ka mēs jau esam saistīti ar viņu zemes dzīvju laikā un tagad tikai pa sutratmu ejam uz kosmosu dažādiem mērķiem. Protams, vajag būt uzmanīgiem, jo daudz būtņu ir apkārt planētai.

Jēzus: Katram no jums ir iestrādātu mentālu saikņu tīkls. Tas izskatās kā saulains ugunīgs tīkls. Kad jūs to izmantojat, ar jums nekas nevar notikt. Apziņa pa to slīd kā pa sliedēm.

Neviens nevar nostāties uz sliedēm un patraucēt mums?

Jēzus: Jūs varat mierīgi atgrūst un iet savu ceļu.

Tātad mūsu sutratmai jau ir sazarojumi tīkla veidā?

Jēzus: Protams, jo jūs taču jau sen esat iestrādājuši daudz saikņu un iestrādājat jaunas. Tās paliek bez atkārtošanas un sāk kļūt arvien stiprākas.

Kas notiek uz Zemes? No vienas puses, mēs redzam, kā atklāšana pamazītēm pieņemas spēkā, no otras, kā tumšie spēki arvien vairāk un vairāk koncentrējas uz Zemes pretsparam.

Jēzus: Kā nu pasniegt informāciju. Paskatīsimies šodien uz planētu bez aizsprieduma. Tēma tā arī šodien sauksies – kas notiek uz planētas un planētas tuvumā?

Mēs paskatīsimies, kā ierodas arvien vairāk un vairāk citplanētu spēku, kā apkārt planētai koncentrējas fiziski un astrāli kuģi un kā aiziet tās smalkā plāna būtnes, kuras arī bija okupējušas planētu.

Kas tās ir – smalkā plāna būtnes, kuras bija blakus planētai?

Jēzus: Viņas atradās Saules sistēmā. Tās ir daudzas būtnes no SB, no Plejādiešu, Sīriāņu un Andromediāņu Ģimenēm, kuras šeit atradās kā novērotāji un veica eksperimentus ar cilvēkiem – kāda palīdzēja cilvēkiem, kāda pētīja, kāda traucēja…

Pašlaik dažas no viņām maina savus orientierus un augšupceļas Saules dotācijas rezultātā. Viņas izmanto uzliesmojumu sēriju, lai dematerializētos, un viņas nomainīt nāk citas būtnes, kurām ir augstāka apziņa un… “jauna slota tīri slauka”.

Kas ir izmainījies Ss kopš tā laika, kad atnāca jaunā vadība? Kurp tā mūs ved – uz tumsu vai uz gaismu?

Jēzus: Tā neietekmē cilvēku izvēli atšķirībā no zemes plāna vadītājiem, kuru rīcību nosaka izdevīgums un kuri negrib zaudēt varu pār cilvēkiem. Zemes plāna vadītājiem pašiem sev ir tikai materiāli mērķi, netaisoties iet prom no planētas, un cilvēkus piesaista atkarībai no sīkrīkiem, no naudas, sniedz melīgu informāciju un manipulē ar neatkarības un atdalīšanās idejām.

Jūs jau vairs nevarētu satraukt tīri materiāli mērķi – iedzīvošanās, vara, korupcija. Tas viss ir, bet, nolaižoties līdz pārdzīvojumiem par netaisnībām, jūs atkal ejat tumšo pavadā, kuri speciāli uzkarsē šīs tēmas, lai ietekmētu arī gaišas būtnes. Ja briljantu iegremdēsim peļķē – vai tas mirdzēs? Tam ir jāatrodas citā stāvoklī, piekrītat?

Faktiski mums ir jādzīvo sterilos apstākļos?

Jēzus: Jūs esat mušas, kuras nedrīkst nonākt tīklos pie zirnekļiem. Nestiepieties pie tīmekļiem, pielipsiet.

Es no šejienes redzu, kā tumsa pievelk un iesūc. Un cik nepierasti brīvi ir šeit, gaismā. Brīvība nebiedē, taču vienkārši nezini, ko šeit darīt… Kaut kā apmulsti. Bet tur, lejā, tumsā, ir kā kapā. Atcerējos, ka dvēseli pēc nāves neizskaidrojami velk pie līķa.

Jēzus: Un vajag gribasspēku un saprātu, lai pārvarētu šo tumsas pievilkšanu.

It kā tur ar līmi būtu nosmērēts – velk un velk. Kas tas ir par magnētismu?

Jēzus: Tas ir pievilkšanas spēks, kurš dvēseles notur planētas tuvumā. Un tikai savienojums ar Augstākajiem Es ļaus jums aiziet no planētas un pacelties turpmākai dzīvei.

Un mēs nepazaudēsimies?

Jēzus: Jums ir Skolotāji. Viņu ir daudz. Esmu Es.

Kurp mēs tiecamies? Mēs ne pārāk gan saprotam, kādēļ mēs augšupceļamies. Protams, mēs uzskatām, ka mentālajai dzīvei ir daudz priekšrocību, piemēram, augstāka apziņa, iekšējs miers, kalpošana, tālāka attīstība… Cik lielā mērā tas atbilst tam, kas patiesībā notiks?

Jēzus: Svarīgi ir neaiznest uz augstajiem plāniem savu nemieru un aizkaitinājumu, savas nepareizās, pasauli graujošās idejas, dualitāti un antipātiju. Attīstība norit caur dualitāti, taču nāksies atkāpties no dualitātes principiem – sadalījuma, atteikšanās sadarboties, saviem īpašiem viedokļiem u.c. Jums nāksies iemācīties ciešāku sadarbību, piekāpšanos, kolektīva lēmuma pieņemšanu. Tas viss neatnāks uzreiz un neuzkritīs vienā momentā jums uz galvas. Būs pārejas pasaules, kur jūs mācīsieties visas jaunā laika gudrības. Protams, daudz no slēptās atmiņas atgriezīsies pie jums, un jūs vairāk uzzināsiet, kā jūs esat dzīvojuši līdz šim, savu vēsturi un svarīgas lietas no savās dzīvēm šeit un aiz planētas robežām.

Iemantojot jaunā cilvēka statusu, jūs atbrīvosieties no planētas pievilkšanas spēka, un jaunā dzīve ienāks jūsu apziņā. Jūs atkal kļūsiet kosmiska dvēsele. Turpmākā dzīve ir atkarīga no tā, ko jūs izvēlēsieties – kādu nodarbi, kādu Ģimeni, kādu planētu u.c.

Daži čeneleri biedē, ka mums būs ne tik neatkarīga dzīve, ka mēs varam iekrist jaunos tīklos.

Jēzus: Tam arī ir vajadzīga apskaidrošanās, lai jūs pēc savām vibrācijām, pēc savas tīrības ieietu jaunajos realitātes plānos, nevis iekristu tumsas, biezākas par jūsējo, tīklos.

Un kas tas par eksperimentu ar iziešanu pelēkajā telpā? Kur es izgāju un sāku radīt savu pasauli šajā tukšumā? Tas ir astrāls?

Jēzus: Tā ir staigna planetāra telpa, un nav vērts šeit palikt un pielietot savas enerģijas, lai radītu kokonu. Labāk pēc dvēseles augšupcelšanās pēc nāves ieiet Kristus ovoīdā.

Kas tas ir?

Atnāca liela gaisma un brīvība… Jā, šeit ir labi… Kā uz šejieni atnākt?

Jēzus: Ar nodomu. Tas ir tavs Kristus AEs. Šeit ir vieta tev un citiem tādiem pašiem kā tu.

Vai mēs varam šodien visi pabūt savos Kristus ovoīdos?

Jēzus: Protams, sāksim ar to. Uz tikšanos seansā!

 

Pievienots 17.11.2019

http://www.sanatkumara.ru/stati-2019/soedinenie-s-visshimi-ya

Tulkoja Jānis Oppe