Как мы доказываем вселенной...

Kā mēs visumam pierādām…

Kā mēs visumam pierādām savas tiesības eksistēt

19 09 14 01

Jēzus, vakar seansā ar Galaktisko Kristu es izdzirdēju priekš sevis kaut ko jaunu – ka mums visumam nākas pierādīt vai attaisnot savu eksistenci. Tas bija negaidīti…

Es atcerējos, ka visums dalās “Visā, Kas Ir” (kuru mēs saucam par Universu jeb Universālo Apziņu) un “Visā” (kurš ir Absolūtā Apziņa jeb Radītājs). Un Radītājs ir lielāks par Universu savas apziņas ziņā.

Skolotāji man ir teikuši, ka Radītāja Apziņa paliek bez izmaiņām tajā daļā, kuru mēs varam saukt par sākotnējo, bet tā daļa, kura mainās, aug un transformējas, kā es tagad saprotu, sacenšas ar sākotnējo, īsteno, vai arī palīdz apjēgt to, ko var radīt Radītāja Apziņa no matērijas un apziņas.

Spriežot tālāk, visu mūsu Radītāja Radījumu var saukt par viņa Dēlu (Bērnu), jo viņu sākotnēji no sevis radīja/dzemdināja Radītājs, bet pēc tam radīja vēl bērnus-radītājus, lai iemiesotu savus Plānus Dzīvē. Un matēriju, ar kuras palīdzību dzimst Dzīve, var saukt par Svēto Garu. Dievišķā Aizgādne – Svētais Gars – sauca sevi par Visumu.

Drunvalo Melhisedeks pirmo neizmainošos Radītāja daļu nosauca par Melhisedeka Apziņu, bet otras daļas radošās izmaiņas – par Kristus Apziņu.

Un tagad esmu sapratusi, ka otrajai daļai ir jāpierāda, ka Dzīve – tas ir “izdevīgi”, ka radījums pats sevi attaisno, ka “Tas ir Labi”. Jo pirmajā daļā Dzīves, kā mēs to saprotam, nav.

Iznāk, ka Dzīvei ir jāpierāda (kam?), ka radībām viņā viss ir sekmīgi, ka viss radītais palielina labumu un veicina attīstību un uzplaukumu, pārpilnību un prieku. No šejienes secinājums, kurš atnāca tieši seansā ar Tevi – visi, kuri priecājas un pateicas, lej vīraku uz Radītāja Radījumu, ir viņa palīgi, ar savu pašu dzīvi parādot, ka radījums ir dzīvotspējīgs un ka viņam ir tiesības eksistēt, ka viņš palielina eksistences laimi, ka viņš atkārto jaunā dzimšanas ciklus sīkākos mērogos, fraktāli, un arī viņiem ir tiesības eksistēt.

Un tie, kas ir neapmierināti un nolādē dzīvi, iznāk, iet pret Radītāju? Viņi rāda – viss, kas ir radīts, nav nekā vērts, un labāk, ka tā vispār “nebūtu”?

Vai ne pēc šīs pazīmes notiek dvēseļu atlase uz augstākajām pasaulēm?

Jēzus: Kā strādā selekcionārs? Pēc kādām pazīmēm viņš atlasa augus turpmākam darbam? Tos, kas ir slikti vai nīkulīgi, vai tos, kas ir spēcīgi un veselīgi? Protams, tie, kas nolādē pašu Dzīvi, negrib tālāk dzīvot, nespēj to padarīt cildenu vai uzlabot. Vai viņi ir interesanti Radījumam? Viņiem ir tiesības eksistēt, bet ne pacelties apziņā vai iziet no Sansaras Riteņa. Mežrozes aug mežā, bet rozes dārzā.

Bet, kā es saprotu, Radījuma beigās abas daļas savienosies, un radošā daļa bagātinās senseno?

Jēzus: Mēs nezinām Radītāja ieceri, bet loģiski ir pieņemt, ka tā arī būs. Radītājs “izaug” caur šo pieredzi. Varu teikt vairāk, ka visi radījumi paredz iespēju aizvākt dažas savas daļas, nevēlamas Radītājam vai neveiksmīgas, un sākt visu no sākuma. Pēc šī principa ir būvēts arī jūsu ķermenis kā radījuma fraktālis – nevēlamās šūnas sabrūk. Bet, ja viņas kļūst dominējošas, tad viss “radījums”, tas ir, jūsu ķermenis, iet bojā.

Kam vajag pierādīt, ka radījums ir LABS?

19 09 14 02

 

OTRĀ DIENA

 

  • Tad Dievs sacīja: "Lai top velve ūdeņu vidū, kas lai šķir ūdeņus no ūdeņiem." [Un tā tapa.]

 

  • Un Dievs radīja velvi un šķīra ūdeņus, kas zem velves, no ūdeņiem virs velves. Un tā tapa.

 

  • Un Dievs nosauca velvi: debesis. [Un Dievs redzēja to labu esam.] Un tapa vakars un tapa rīts - otra diena.

 

Pirmām kārtām, pašam Radītājam. Tu aizmirsti, ka radījumam ir jāapmierina pats Radītājs. Un pēc tam kaimiņu visumi arī var kaut ko paņemt no Radītāja pieredzes, ja tā ir veiksmīga. Jātur prātā, ka Radītājam ir dota milzīga enerģija radīšanai un viņam var paprasīt, kā viņš to ir izmantojis. Un viņa “sensenā” daļa var būt tāds tiesnesis, tāpēc ka tā ir vienota ar viņa Radītāju, ar augstāku Tēvu.

Iznāk, ka visi mēs esam atbildīgi tā priekšā, kurš mūs radīja, par saviem radījumiem.

Jēzus: Protams! Tā tas ir. Un tā nav karma jūsu izpratnē, bet Kristus-apziņa.

Man gribētos, lai tu dotu Kristus-apziņas definīciju.

Kristus – apzinoša un Radītāja priekšā atbildīga būtne.

No šīs pozīcijas, vai cilvēkus var saukt par Kristus-apzinošiem? Man šķiet, ka vēl ir pāragri?

Jēzus: Nē, nepavisam. Jūs nostāsieties, katrs no jums, komisijas priekšā, kura palīdzēs jums tikt skaidrībā ar visiem jūsu lēmumiem, vai tie bija atbildīgi vai bezatbildīgi pagājušajā dzīvē. Cik atbildība dzīves beigās kļuva apzināta, un kur jūs nosūtīt mācīties turpmāk.

Jūs nevedīs sist krustā, jūs nesodīs, viss būs žēlsirdīgi un ar jūsu apziņas līmeņa izpratni. Katram tiks noteikta viņa vieta. Visi saprot, ka apziņa aug un var citā dzīvē kardināli izmainīties. Uz to arī ir vērsta mācīšanās.

Interesanti, Tas, kurš ar mums sarunājas kā Debesu Tēvs, kādā radījuma daļā atrodas, kādā līmenī? Kā tas ir radīts?

Jēzus: Šī apziņa ir izlieta visumā, viņa ir neizmaināma un priecīga, viņa iemieso dzīvē visus savus lēmumus un plānus, nepārliecinot, neuzstājot, bet raugoties, vērojot un izdarot secinājumus. Viņš iedziļinās katrā atomā, katrā apziņā, saprotot un nenosodot. Jā sāktu nosodīt, tad var nonākt arī līdz Sevis nosodījumam, ka, tā sacīt, pats radīji un pats esi neapmierināts.

Viņš nav ne neapmierināts, ne neapmierināts. Viņš skatās un fiksē, bez nosacījumiem un neitrāli. Viņš saprot daudz dziļāk par mums to, ko ir radījis un kāpēc tas ir tā. Mēs vēl ar savu izpratni neesam nonākuši līdz tādiem augstumiem, taču pilnīgi uzticamies visumam. Un saprotam, ka tikai uzticēšanās palīdzēs mums saprast Visu, Kas Ir un saplūst ar Radītāja izpratni.

Radītājs nerada ar savām rokām, viņš vajadzību radīt ieliek tajos, kas uz to ir spējīgi.

Tieši tāpēc uz Zemes notiek ģenētiski eksperimenti?

Jēzus: Protams, un jūs sākat tādus eksperimentus, lai uzlabotu (vai palētinātu?) savu rasi. Cilvēku rase patērē daudz enerģijas, viņa ir enerģiju patērējoša, tāpēc es arī transformāciju nosaucu par “palētināšanu”. Turklāt jūs pārejat uz citu dzīves un apziņas līmeni. Šajā līmenī jūs drīz sevi nepazīsiet, tik ātras būs ģenētiskās un citas izmaiņas. Bet pats galvenais, ko mēs no jums gaidām – tā ir apziņas izmainīšanās. Tas atrisinās visas problēmas – gan ar finansēm, gan ar ekoloģiju, gan ar pārtiku.

Ar to atļauj pabeigt mūsu sarunu. Vēlu visiem cilvēkiem uzzināt Dzīves Patiesību un sākt iemiesot Radītāja Plānus savā mazajā dzīvē-fraktālī!

 

Pievienots 14.09.2019

http://www.sanatkumara.ru/stati-2019/kak-mi-dokazivaem-vselennoy

Tulkoja Jānis Oppe