Души на Небесах

Dvēseles Debesīs

Diženās Dievietes seanss 2019. gada 2. martā

19 03 21

Gatavojoties seansam ar Diženo Dievieti, aizsākās runa par būtībām, kuras parazitē uz mums.

Jautājums: Kāpēc, neskatoties uz attīrīšanos, mēs tomēr dažreiz esam pakļauti tumšu būtību uzbrukumiem un pieslēgumiem? Kā no tā izvairīties?

Devu piemēru, kad uz cilvēka čakrās ieraudzīju kaut ko dīvainu. Izrādījās, ka uz mani tika izdarīta iedarbība no būtības, kura parazitēja uz cilvēka un rezultātā tika manis aizvākta. Manipulācija bija, izkropļojot manu matricveida redzējumu. Matricveida redzējums – kā mēs visi norunājām redzēt smalkajā plānā.

Nav vērts bīties no būtībām, un mēs varam tās vākt prom neatkarīgi no izmēriem, kā arī sarunāties ar visām šīm būtnēm bez nerviem, mierīgi, bez bailēm un trīsām, tāpēc ka mēs esam Ercenģeļi. (Es ar to te nedomāju dēmoniskas būtnes, kuras iedarbojas uz saprātu un gribu, tā saukto “apsēstību”, ar kuru es galā netikšu diemžēl.)

Matricveida redzējuma kropļojumi – tā ir būtnes spēka translācija.

 

Rezultātā viss izvērtās normāli, bet ko darīt ar to, ka periodiski tomēr nākas attīrīt no sevis vai citiem jaunas būtības?

DD: Jums ir dabiski attīrīt savu fizisko ķermeni, mazgāties, tīrīt zobus, mazgāt savus apavus utt. Un kāpēc nav dabiski attīrīties smalkajā līmenī? Mēs arī tīrāmies.

Mēs varam šodien labi notīrīties un radīt kaut kādu neredzamības vairogu būtībām un, galvenais, tiem, kas pieslēdzas? Mēs esam kā aitas un varam tikai pamanīt sekas... Un kāpēc apkārt ir tik daudz parazītu?

DD: Jūs dzīvojat duālā pasaulē, kur ir viss.

Kurš radīja parazītus?

Mēs barojamies ar visuma enerģiju un arī kaut kādā ziņā esam parazīti uz augstākām būtnēm, kuras izstrādā mums piemērotu enerģiju.

Ir arī būtnes, kuras barojas ar jūsu garšīgo enerģiju, un visi pasaulē barojas cits no cita.

Jā, mēs visi barojamies ar svešu enerģiju: gaļu, dārzeņiem, zāli, bet neuzskatām sevi par parazītiem.

Diženā Dieviete, arī tavā līmenī ir parazīti?

Jā, ja jūs varat tā nosaukt savas dvēseles, jo viņas pilnīgi ir atkarīgas no mūsu enerģijas. Viņas izaug un jau pēc tam sāk baroties patstāvīgi.

Šodien mēs veseļosim jūs, kā nākas, un parunāsim par tīrību.

 

Seanss

Atslābināšanās.

Piesaucam DD, paceļamies uz augstāko plānu, kur mēs varam ar DD savienoties, piemēram, uz 9. vai 10. čakru. Pirms lūdzam attīrīšanu, taisām to paši ar mums pieejamajiem līdzekļiem.

Lūk, viena no metodikām. Pacēlušies uz 10. čakru, vērsiet no turienes uz saviem mentālajiem, astrālajiem un fiziskajiem ķermeņiem ugunīgu attīrīšanas strūklu. Un nav svarīgi, kurā līmenī jūs atrodaties, vienmēr laidiet karstu attīrīšanas vilni uz leju. Tā ir ļoti vienkārša, taču visai iedarbīga procedūra.

Tagad mums liek priekšā nolaisties uz apakšējo astrālo plānu, kurš mums ir tumsa, bet mēs šī plāna iemītniekiem esam gaisma. Nolaižamies un jūtam sevi jaunā realitātē. Uzmanīgi tīrām šo telpu.

Mēs pacēlāmies no otrās dimensijas, iegājām atpakaļ ķermenī un tagad attīrām savus auras apvalkus – fizisko ķermeni, ēterisko, astrālo, mentālo.

Nāk balta, balta plūsma. Nāk mūsu ķermeņu attīrīšana no augšas. Plūsma ienāk galvā, diezgan spēcīga, it kā mēs stāvētu zem ūdenskrituma, spēcīga un balta. Mūs attīra ar augstākajām enerģijām.

Mūsu šodienas tēma – attīrīšanās. Mums lūdz uzdot jebkurus jautājumus, kas attiecas uz attīrīšanos.

Jautājums: Ko darīt tiem, kas neredz, ka uz viņiem kāds parazitē, un tajā pašā laikā cilvēks iet uz augšupcelšanos, negrib būt kaut kādas būtības donors?

DD atbild – ja jūs neredzat, tad piesauciet mūs, un mēs jūs notīrīsim. Bet, ja jūs redzat, tad labāk attīrīties pašiem, tāpēc ka tas palīdz jums virzīties, slīpējot savas prasmes. Ja visu laiku sev sekosiet, tad rezultātā jūs vienalga sāksiet redzēt.

Jautājums: Kā iemācīties just enerģijas?

Jums ir Skolotāji, kuri var jums palīdzēt. Savienojieties ar viņiem, un Skolotāji apmācīs, dodot enerģijas plūsmas. Jūs šīs plūsmas sāksiet just, kā jūtat aukstumu, siltumu vai nepieņemšanu. Tas viss neatnāk uzreiz. Kam tiek pielikta enerģija/uzmanība, tas arī attīstās, tas ir kosmosa likums.

Jautājums: Kas tas ir – “aizsardzība no tumšajiem spēkiem”?

Pati aizsardzība – tās ir jūsu augstākās enerģijas.

Un, kad mēs nodarbojamies ar vibrāciju paaugstināšanu, tad atbilstoši paaugstinām arī savu aizsardzību.

Aizsedzot sevi gan ar briljanta liesmu, gan ar zelta, mēs ar enerģētisku vairogu aizsargājamies no cilvēkiem un viņu programmām: slimībām, pārdzīvojumiem, traģēdijām, tas ir, no tā, ko viņi sevī nes. Pat ja no viņu puses notiek uzbrukums, mēs no tā esam aizsargāti. Sūces gadījumā mēs protam ātri auru atkal aizvērt, atjaunot apvalkus un atkal jūtamies komfortabli, kļūstam veseli, gaiši.

Jautājums: Vai pastāvīga aizsardzība aptur attīstību? Un kas tas ir – pastāvīga aizsardzība?

Jums attīstība ir savienošanās ar Augstāko Es, Augšupcelšanās un šīs pieredzes formēšana. Tas nozīmē zināt jauno par visuma uzbūvi, par smalkajiem plāniem, krāt cilvēka enerģētisko spēku.

DD: Katram cilvēkam ir Sargeņģeļi, ir visspēcīgi un ir nevisspēcīgi, un viņi nav ne jūsu vairogs, ne dzīves, kā jūs to saprotat, aizsardzība, viņi ir dvēseles pavadoņi jūsu ķermenī. Viņi apsargā dvēseli, nevis jūsu ķermeni. Nav pagaidām kādas universālas aizsardzības, lai neviena no parazītiskām būtībām nepiesūktos.

Jautājums: Bet vai var būt tā, ka būtni speciāli pieslēdz, vērš?

Man ir nācies strādāt ar cilvēkiem, kuriem es vācu prom no aizmugures rozetes, pieslēgumus utt. Protams, tās ir augstākas tehnoloģijas enerģiju noņemšanai.

Mums caur pelēkajiem kanāliem cenšas uzspiest dažādu muļķīgu informāciju. Ir jāsaprot, ka notiek iedzīvotāju apstrādāšana, intelekta un vibrāciju līmeņa nolaišana, apmānīšana. Viltotā informācija tiek radīta speciāli un bieži tiek noteiktu struktūru apmaksāta, tiek izlikta saraksta pirmajā pozīcijā interneta meklētājā, lai būtu pēc iespējas vairāk apskašu.

Atkal pieslēdzamies pie DD. Plūsma nāk ļoti gaiša, mīksta, barojoša.

Jums ir vajadzīga šī piebarošana, jo vairāk jūsos ir enerģijas un jo viengabalaināks ir jūsu ēteriskais, astrālais, mentālais apvalks, jo izturīgāki jūs kļūstat un jo sarežģītāk jūs caursist.

Dieviete paskaidro, ka mēs paši dažreiz turamies pie kādas negatīvas domas. Mēs ievelkam to aurā, un tā kļūst par portālu tiem, kas var mums pieslēgties. Reizēm mūs ievaino ģimenē. Mēs nesākam uzreiz atriebties, sašust, taču pārestības kā adatiņas iekļūst iekšienē. Mēs pa TV redzam, ka tauta vai politiķi ir sašutuši, un, dabiski, arī tas mūs ievaino, arī dod mums kaut kādus caurumiņus būtībām, un mēs zaudējam aizsardzību. Tādā pašā veidā arī mēs paši caursitam aizsardzību citiem.

Dieviete liek jums tagad priekšā atcerēties, kā jūs pēdējo reizi caursitāt cita cilvēka aizsardzību. Kādā veidā jūs caursitāt viņa aizsardzību, ko jūs viņam pateicāt? Lai mēs saprastu, ka mēs neesam svētie un arī bojājam citus cilvēkus, varbūt ne tādā mērā kā agrāk. Jums pašlaik var tikt translēta doma par tādiem gadījumiem.

DD pašlaik mums uzstāda aizsardzību, lai nostiprinātu mūsu auru.

DD: Pārbaudiet sevi katru nedēļu un vāciet prom tās būtības, kuras jums pielips. Piesauciet mani biežāk. Cilvēki, ar kuriem jūs sazināties, viņi visi ir aplipināti ar to, un būtības var viegli pārlēkt uz jums. Ir vietas – kapsētas, piemēram, vai metro, pazemes konstrukcijas, kur šo būtību ir diezgan daudz. Apmeklējot tādas vietas, jūs varat kaut ko uz sevis aiznest. Centieties izvairīties no tādām vietām. Alas, kapličas un viss, kas ir zem zemes, mudž no tādām būtnēm.

Kad mēs pamostoties redzam, ka uz mums kāds sēž, vai ir atslābusi mūsu aizsardzība, vai arī mēs esam netīri vai nepietiekami attīrīti?

 

Man rāda, ka aizsardzība, kuru Dieviete uzstāda, iestiepjas otrajā dimensijā un ar saknēm minerālajā plānā. Tā ir slēgta astrālajā plānā un beidzas mentālajā plānā. Mēs esam saudzīgi ietīti kā mazos maisiņos.

Tas nozīmē, ka uz mums būtības vairs nesēdīsies?

DD: Kaut kādā mērā, bet ne par 100%.

Pašlaik norit mūsu emocionālā ķermeņa piesātināšana ar krāšņu, priecīgu enerģiju. Tā ir eņģeļu enerģija.

DD aicina mūs pacelties pie viņas, lai mēs varētu saņemt vēl vairāk mīlestības un maiguma. Paceļamies un savienojamies kopā grupā mentālajā plānā.

DD: Kāda burvīga enerģija nāk no jums, jūs esat tādi mīksti, pūkaini, tādi silti, nu vienkārši kā cālēni. Tagad es ārstēšu jūsu dvēseles.

 

Iedomāsimies, ka mēs esam mazi Eņģeļi un nodarbojamies ar to, kas mums patīk. Un, lūk, mēs esam sapulcējušies apkārt DD, piespiedušies viņai. Un viņa, kā liela māmiņa, ir apkampusi mūs un piepildījusi ar pašām tīrākajām un dvēseliskākajām enerģijām...

Un pat dvēselītes, kuras ir daudz izcietušas, kuras smagas dzīves vada, slimo, pašlaik piepildās ar dzīvības enerģiju...

Dieviete apdāvā mūs ar mīlestības plūsmām...

DD: Bet tagad parotaļājieties šeit, palīksmojiet, paskraidiet, palidojiet, kas kam patīk...

Un mēs sākam just savu spēku. Es jūtu, ka kaut kas ir izmainījies.

Es pagriežos un jautāju Dievietei: “Kas ir izmainījies?”

DD: Jūs esat kļuvuši pieaugušāki. Jūs taču daudz laika pavadāt šajās enerģijās. Bet tu esi sākusi just jaunu enerģiju, kura pašlaik nāk pie jums uz planētu, un tajā skaitā man arī mainās visas enerģijas.

Jūsu dvēseles ir kļuvušas pieaugušākas. Tā ir saprāta attīstības enerģija, saprātīgi cilvēki kļūst augstāki pēc vibrācijām un apdomīgāki.

 

Cik daudz mīlestības iedeva DD! Un tagad pievērsiet uzmanību saviem tuviniekiem un dodiet viņiem šo enerģiju. Nosūtiet to tieši viņu sirdī. Mīliet viņus, jo viņi taču nevar šurp atnākt, bet arī viņiem ir nepieciešams piepildīties ar veselību, un jūs kā šīs enerģijas pārvadītāji celsiet viņus ar savām plūsmām no sirds...

Iedosim enerģiju visiem planētas bērniņiem...

Kā gan mums uzbūvēt jaunu sabiedrību mūsu bērniem?

Pats galvenais, kas jums jāaudzina savos bērnos, – kā kļūt saprātīgiem. Vēl mēs bērniem varam dot mīlestību, pacelt viņus nedaudz vibrācijās.

Translējam DD enerģijas uz pašām tumšākajām vietām, militāristiem, apkampjam visus vīriešus un sievietes. Apkampjam un mīlam!

Mēs pateicamies Diženajai Dievietei par šodienas mācību, par piepildījumu, par enerģijām, par mīlestību un beidzam seansu.

 

Pievienots 21.03.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/dushi-na-nebesach

Tulkoja Jānis Oppe