Счастливого Рождества

Priecīgus Ziemassvētkus

18 12 22 01

Autors: Svetlana Tumanova.

Natālija Koteļņikova: Daži no mums drīz jau svin Ziemassvētkus, un gribas mūsu Eiropas draugus apsveikt ar tuvojošamies lielajiem svētkiem!

Svetlana Tumanova ir uzrakstījusi vārdus pazīstamajai Jaungada dziesmiņai “Jingle Bells”.

Un Jaungada pasaku par nākamo cūkas gadu/

 

PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS!

 

IZPILDĀM PIE MŪZIKAS JINGLE BELLS

Рождество, Рождество,

Светлый Праздник Дня!

Рождество, Рождество

Священного Огня...

Мы летим, мы летим,

Радуясь Любви,

И Запалом горим

Огненной Зари.

 

Чудеса, Чудеса

падают с Небес,

И манят Волшебством

Рождения Чудес...

Много дел впереди

В пылающих сердцах

Радуют вещий взор

Небесного Отца!

 

Рождество, Рождество,

Светлый Праздник Дня!

Рождество, Рождество

Священного Огня...

Jingle bells, jingle bells

Jingle all the way,

Oh what fun it is to ride

In a one-horse open sleigh,

Jingle bells, jingle bells

Jingle all the way,

Oh what fun it is to ride

In a one-horse open sleigh.

 

Dashing through the snow

In a one-horse open sleigh

Through the fields we go

Laughing all the way.

Bells on bob-tail ring

Making spirits bright

What fun it is to ride and sing

A sleighing song tonight.

 

Jingle bells, jingle bells

Jingle all the way,

Oh what fun it is to ride

In a one-horse open sleigh…

Zvani skan, zvani skan,

Ziemassvētki brauc:

Dāvanas būs tev un man,

Visi bērni sauc.

Zvani skan, zvani skan,

Ziemassvētki brauc:

Dāvanas būs tev un man,

Visi bērni sauc.

 

Mežus pārklāj sniegs,

Lāčiem ziemas miegs,

Gaiss tik skanīgs, salts,

Viss tik tīrs un balts.

Tālu ziemeļos

Pārslu puteņos,

Tur, kur slejas kupenas,

Tur zvani iešķindas.

 

Zvani skan, zvani skan,

Ziemassvētki brauc:

Dāvanas būs tev un man,

Visi bērni sauc.

 

Zelta Cūciņa atskrēja uz šo pasauli dalīties savā Draudzīgumā, kura cilvēkiem tā trūkst.

Atbalsta un Savstarpējās izpratnes, Valdzinājuma un Prieka burvestībās!

Zelta Cūciņa bija pārliecināta, ka tieši TAGAD Viņai viss izdosies! Neizdosies tikai tiem, kas vairs neko negrib. Bet mēs viņus nemaz vērā neņemam, atstājot svētlaimīgā mierā.

Zelta Cūciņa ir gatavības pilna pakalpot cilvēkiem veselu Savu Gadu, uzdāvāt viņiem visu trūkstošo pilnvērtīgai Laimei!

Saulaini izkrāsot viņu ikdienu un piepildīt cilvēkus, lai ar mazu, taču ikdienas Prieku!

Zelta Cūciņa tā vien izstaroja labsirdību un labvēlību, augstsirdību un dāsnumu, katram pretimnācējam dāvājot neaizmirstamu Prieku!

Katram – pēc patiesā pieprasījuma lieluma Garīgajā Sirdī, pēc Dvēseles ilgām! Katru dienu Cūciņa ir gatava jauniem Zelta piedzīvojumiem, kādus piedzīvo Dvēseles, ieslēgtas Ķermeņu laika apvalkos. Ieslēgtas pagaidām tikai pieredzes krāšanai, bet tomēr ne mazāk Mūžīgas un Brīvas. Tikko viņas to pa īstam apzināsies un pamodīsies no pastāvīgo, taču Laimi viņiem nenesošo darbu un darbiņu nerimstošās un bezjēdzīgās virknes.

Zelta Cūciņa atskrēja tieši to siržu dēļ, kuras piepildījās ar Laimi un Radīja!

Bet īstie piedzīvojumi vēl tikai sākās…!

Zelta Cūciņa daudz smaidīja, dāvājot savus smaidus visiem visapkārt! Apmierināti vicināja astīti, un katrs saņēma dāvanas atbilstoši tam, ko bija radījis pēdējos gados un kādas drosmīgas ierosmes nesis savā Garīgajā Sirdī. Uz ko liesmoja cilvēku Sirdis, tas tad arī uzliesmoja viņos Zelta Liesmā, tas tad arī sāka Mirdzēt neparastā Skaistumā! Jo šajā Gadā ieradās nevis vienkārša, bet tieši Zelta Cūciņa un strādīgajiem solīja īpašu Veiksmi!

18 12 22 02

LAIMĪGU JAUNO 2019. GADU!

 

Солнечная Свинка в гости к нам пришла -

Толстенькая спинка, округлые бока.

Лучше Свинки зверя нужно поискать -

В Душе сияет Солнце. Покой и Благодать!

 

Золотая Свинка в Мире Королевна -

Этот Год - Её Год, и будет всё напевным,

Радостным, Счастливым в Мире озорном,

Благодатном, верном, а проще - Золотом!

 

Бабочки в сознании и цветы цветут,

Радость Осознания БЫТЬ ЗДЕСЬ И ТУТ.

Просветляться мысленно и шагать вперёд,

И Счастье не замедлит выбрать свой черёд!

 

Солнечная Свинка в гости к нам пришла -

Толстенькая спинка, округлые бока.

Лучше Свинки зверя нужно поискать -

В Душе сияет Солнце. Покой и Благодать!

Saulainā Cūciņa ciemos pie mums atnāca –

Paresna muguriņa, apaļīgi sāni.

Labāks zvērs par Cūciņu vēl jāpameklē –

Dvēselē mirdz Saule. Miers un Svētlaime!

 

Zelta Cūciņa Pasaulē ir Karaliene –

Šis Gads – Viņas Gads, un būs viss dziedošs,

Priecīgs, Laimīgs Pasaulē draiskajā,

Svētīgs, uzticams, bet vienkāršāk – Zeltains!

 

Taurenīši apziņā un ziedi plaukst,

Apzināšanās BŪT ŠEIT UN TE Prieks.

Domās apskaidroties un soļot uz priekšu,

Un Laime nekavēsies izvēlieties savu kārtu!

 

Saulainā Cūciņa ciemos pie mums atnāca –

Paresna muguriņa, apaļīgi sāni.

Labāks zvērs par Cūciņu vēl jāpameklē –

Dvēselē mirdz Saule. Miers un Svētlaime!

 

2018.11.27.

***

18 12 22 03

Katrs gads ķīniešu kalendārā ir apzīmēts ar kādu dzīvnieku. Mēs esam pieraduši jauno gadu svinēt, orientējoties pēc austrumu tradīcijām, kaut arī ķīniešiem gads sākas nevis 1. janvārī, bet katru gadu dažādos datumos, taču tie tiek noteikti ļoti viegli – jauns mēness Ūdensvīra zīmē simbolizē jaunā gada iestāšanos. 2019. gadā tāds jauns mēness būs piektajā februārī, un iestājošos gadu valdīs Kuilis jeb Cūka (cits gada nosaukums). Cūkas gads sāksies 2019. gada 5. februārī, un gada beigas pēc austrumu kalendāra ir sagaidāmas 2020. gada 25. janvārī. Kaut gan mūsu valstī jaungada naktī visi sveiks Dzelteno Cūku, ģērbsies dzeltenā un zeltainā krāsā un bagātīgi cienāsies pie svētku galda, lai godātu gada simbolu. Vadoties pēc tā, vajag izvēlēties gan jaungada tērpu uz 2019. gadu, gan dzīvokļa noformējumu. Tā kā gada stihija ir Zeme, tad labāk izvēlēties mierīgus, ne pārāk spilgtus toņus. Ja tas ir dzeltens, tad ne karnevālam un ne citrona krāsā, bet drīzāk maigā sinepju vai okera nokrāsā. Vai arī klusinātā dzelteni brūnā. Tērps izskatīsies skaisti, ja tajā brūnā krāsa būs kombinēta ar zelta vai apzeltītiem rotājumiem, vai arī ar rotājumiem no koka.

Arī gada stihiju noteikt ir viegli, zinot fen-šui. Pēdējais cipars, ar kuru beidzas gads, rāda krāsu un stihiju. Devītnieks liecina, ka Cūkas gads izrādīsies dzeltens, kā arī ar zemi saistīts, kas ir ļoti tuvi cūkai, jo viņai taču ļoti patīk pavāļāties dubļos.

Dzeltenā zemes plāna Cūka jeb dzeltenais zemes plāna Kuilis ir 2019. gada simbols. Austrumu horoskopos tieši dzeltenā krāsa simbolizē Zemes stihiju.

Dzeltenā zemes plāna Cūka jeb Kuilis, tāpat kā citi šīs stihijas dzīvnieki, ir piesaistīta materiālajai pasaulei. Cūka izceļas ar dāsnumu, viesmīlību, tikumu un pašaizliedzību. Tas būs pēdējais gads kalendāra divpadsmit mēnešu ciklā. Pēc Sarkanā Ugunīgā Gaiļa gada tas būs salīdzinoši mierīgs gads. Cūka ir prātīga un izvairās no avantūrām.

Cilvēki, kas dzimuši dzeltenās Cūkas Gadā, ir visai prātīgi un uzmanīgi. Viņi cenšas vienmēr būt miermīlīgi attiecībās ar citiem cilvēkiem, laipni.

Šajā gadā vajag strādāt ar zemi, apstrādāt to, audzēt dārzeņu ražu, stādīt puķes un kokus. Tādu zemnieka darbu Dzeltenā Zemes plāna Cūka pabalstīs. Vēl vajag dzīvot ģimenes dēļ, netērēt izšķērdīgi naudu – Cūkai tas nepatīk. Ir jāstrādā un jāpelna.

http://www.bolshoyvopros.ru/questions/677939-2019-god-svini--kakogo-cveta-budet-svinja-simvol-2019-goda.html

***

Mīļo kuilīti bieži sauc par labu barotu un dzīvespriecīgu – savā ziņā kā par ķīniešu zodiaka zīmju smejošos Budu. Kuilis ir neviltoti apmierināts ar to, ko dara, viņam patīk dabisks komforts, viņš ir jutīgs visos savos pasākumos. Tolerants, līdzcietīgs un dāsns – viņš jūt grūtības, mēģinot savaldīt savas kaislības, taču neslēpj ne kļūdas, ne misēkļus savā ceļā. Egocentrisks, haotisks un laiku pa laikam pat graujošs. Viena no kuiļa svarīgām motivācijām ir viņa brīvības un skaistuma mīlestība. Viņš ir mūžīgs optimists, un viņa attieksmi pret dzīvi precīzi parāda vārdi no dziesmas “Neuztraucies, esi laimīgs” (Don’t worry, be happy). Austrumu horoskops apgalvo, ka 2019. Cūkas gads paies zem finanšu veiksmes un labklājības zvaigznes ne tikai tiem, kas dzimuši Kuiļa gadā, bet arī visās pārējās zīmēs. Īpaši veiksies cilvēkiem, kuri ir fermeri un zemes apstrādātāji. Finansisti, grāmatveži nākamajā gadā būs mazāk pakļauti riskam, viņiem Dzeltenās cūkas gads būs mierīgs. 2019. gad solās būt ļoti auglīgs jaunām ģimenēm un bērniem, sarūpējiet ligzdiņu.

Labākais periods Cūkai – rudens, īpaši novembris. Kuiļa krāsas – dzeltena, zeltaina, pelēka, brūna. Laimīgie cipari: 2, 5, 8. Diennakts laiks cūkas vadībā sākas 21.00 un beidzas 23.00.

Kuiļa gadi: 1911., 1923., 1935., 1947., 1959., 1971., 1983., 1995., 2007., 2019..

Slavenības, kuras dzimušas kuiļa gadā: Eltons Džons, Elviss Preslijs, Vudijs Allens, Alfrēds Hičkoks, Stīvens Spīlbergs, Alēns Delons, Vladimirs Nabokovs, Marks Berness (Mark Bernes), Modests Musorgskis, Arkādijs Raikins, Džons Rokfellers, Kārlis Jungs, Dalailama, Sadams Huseins, Tomass Manns, Blēzs Paskāls, Rasuls Gamzatovs (Rasul Gamzatov), Kaljostro, Žoržs Pompidū, Lavrentijs Berija, Ronalds Reigans, Emersons, Hilarija Klintone, Ernsts Hemingvejs, Volfgangs Amadejs Mocarts, Henrijs Fords, Emma Tompsone, Boriss Jeļcins, Tonijs Blērs, Otto fon Bismarks, Fransuāza Sagāna (Françoise Sagan).

Cūkas (kuiļa) gadā dzimušo cilvēku raksturs

Cilvēki, kas dzimuši Cūkas gadā, izceļas ar kārtīgumu, patiesīgumu, labestīgumu. Viņiem nav raksturīga skaudība, glaimi, viņi netur ilgi ļaunu prātu. Cilvēkos viņi redz tikai labo, ar ko uzreiz izraisa simpātijas, jo taču nav iespējams nemīlēt cilvēku, kurš tevī saredz labākās īpašības. Cūka vienmēr ir gatava nākt palīgā grūtā brīdī. Diemžēl itin bieži cilvēki izmanto viņas naivumu un uzticību, taču Cūkai ir diezgan stingrs, tēraudciets raksturs, tāpēc viņa spēj sevi aizstāvēt. Un dažreiz spēj pārvērsties dusmīgā Kuilī, tāpēc labāk ir nesaniknot labestīgo cūciņu.

Cūkas ir lieliski biznesa partneri. Viņi ir punktuāli, atbildīgi, strādīgi, talantīgi, apzinīgi, nekad neielaidīsies konkurencē, nevērps intrigas un nemānīsies. Dod priekšroku par partneri izvēlēties uzticamu un drošu cilvēku, ar kuru varēs strādāt visu dzīvi. Tā ka, ja starp jūsu partneriem un kolēģiem ir cilvēks šajā zīmē, varat būt mierīgi, jums ir paveicies. Šīs zīmes cilvēkiem nepatīk riskēt, dodot priekšroku palikt mierīgiem klusā vietā. Cūka vienmēr iet uz savu mērķi līdz pašam galam, taču, pirms viņa izlems, ka viņai to vajag, būs daudz šaubu.

Mīlestībā Cūkas ir greizsirdīgas, gādīgas, romantikas, ievainojamas un jutīgas. Viņas pilnīgi uzticas savas partnerim, ko var izmantot negodprātīgi cilvēki. Taču, ja iestājas stress, tad šīs zīmes cilvēki var radīt sev savu elli (уйти во все тяжкие): pārēšanos (stresa apēšana), alkoholismu un pat nekārtīgus seksuālus sakarus. Cūkām nepatīk vientulība, un viņas smagi pārdzīvo nodevību. Cūkas zīmes cilvēkiem īpaši patīk tērēt naudu, viņas pat var saukt par izšķiedējām, jo bieži tiecas pēc zīmola, nevis pēc kvalitātes.

Un vēl cūkas tic brīnumiem! Un tas ir brīnišķīgi.

https://www.davno.ru/2019-%D0%B3%D0%BE%D0%B4

 

Pievienots 22.12.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/schastlivogo-rozhdestva

Tulkoja Jānis Oppe