От чего зависит сила и могущество?

No kā atkarīgs spēks un varenība

18 11 27 01

18.11.27.

Pēdējā laikā visi mani Skolotāji ir vienlaikus sākuši runāt par varenību un spēku. Es saprotu tā, ka es un mani līdzgaitnieki pārejam uz nākamo attīstības līmeni un uz vadošo Gribas un Varenības Staru. Par to es nolēmu pajautāt maniem dārgajiem Skolotājiem.

 

Diženā Dieviete

Iekšējais potenciāls ir katram cilvēkam. Tikai, lūk, šī potenciāla izpausme ir paslēpta zem aizsega, ko veido patmīlība, žēlums pret sevi, izpeļņas ierobežojumi, sava spēka neizpratne un, protams, neļaušana sev iziet uz jauniem attīstības un apziņas līmeņiem, atsaucoties uz to, ka, tā teikt, “nedzīvojām bagāti, nav pat ko sākt”. Tas nav naudas nozīmē, bet prakšu un ļaušanas sev kļūt brīvākam garīgajā jomā – nozīmē. Nevis tiecoties atrast sevi šajā pasaulē, bet tiecoties atdarināt kādu, salīdzināt sevi, iet pa iemītu taciņu, lai nenomaldītos no ceļa.

Mums ir Skola, un mūsu audzēkņi vismaz pagaidām iet pa iemīto taciņu. Neredzu tajā neko sliktu.

Arī tu līdz galam nesaproti, par ko es runāju. Atrodoties Skolā, katrs audzēknis meklē sevi un atrod veidus, kā apieties, strādāt ar sevi daudzdimensionalitātē. Reizēm tas nelīdzinās tam, kā tu vērsies pie manis vai citiem kanāliem. Lai viņi, no kaut kā atgrūžoties, sāk pašizglītošanās skolu, lai atnāktu pie sevis. Pie manis.

Lai izietu uz ceļa, šo ceļu vajag meklēt. Kompānijā to izdarīt ir vieglāk, bet vienalga katram no jums ir unikāls talants, kuru vajag atklāt pašam un riskēt to noskaidrot un attīstīt.

Tādā veidā cilvēks iziet uz savu varenības ceļu?

Protams. Savs ceļš nav salīdzināms ne ar ko.

Aplūkojot apskaidrošanās ceļus, jūs varat konstatēt vairākus desmitus vai pat simtus ceļu. Jūsu ceļš būs vēl viens. Nevis kādas reliģijas vai garīgas Skolas atdarinājums, bet savs paša. Šajā unikalitātē tad arī ir ielikts jūsu spēks. To attīstījuši, jūs iznākat uz varenības ceļa.

Daži domā – ja viņi mācās, tad viņiem viss būs kā skolotājam.

Tās ir labas domas, bet lai viņi labāk domā, ka skolotājs – tā ir tikai viņu turpmākās attīstības pirmā pakāpe. Kad viņi apspalvosies un izlidos no ligzdas, tad lai arī kļūst skolotāji citiem. Un viņi mācībā ienesīs savu ceļu, savas izietās kļūdas un grūtības un palīdzēs tās ātrāk pārvarēt saviem audzēkņiem.

Sevis atrašanas ceļš ir līdzīgs mākslinieka talantam. Viņš ne uzreiz glezno šedevrus, bet pakāpeniski aug, gadu pēc gada kļūstot arvien viedāks un profesionālāks. Nesteidzieties, bet arī neizstiepiet savu ceļu, lai paspētu aiziet līdz gaismai savā iekšienē šajā dzīvē.

Kas ir varenība? Ar ko atšķiras no spēka un gribas?

Tas ir garīgā ceļa augstākais mērķis un rezultāts. Jūs stāvat šīs lielās virsotnes pakājē un sākat savu ceļu augšup. Kopā iet ir jautrāk. Lai kāds uzņem savu tempu, lai kāds iet aplinku ceļu, bet vienalga jebkurš ceļš augšup ir gan grūts, gan skaists. Virsotnes nav, tā ir mākoņos, bet jūs zināt, cik lielisks ir šis ceļš, kurš dzīvē rada kaut ko vērtīgāku nekā visas pasaules bagātības.

Apmierinājums, laime, prieks, brīvība – tas ir tas, ko iemanto cilvēks savā ceļā uz garu. Viņš ir iekarojis sevi, savas bailes, neizpratni, neticību un ciešanas. Viņš ir uzticējis sevi visumam, un visums ir kļuvis viņa Mājas. Visuma varenība ir pie viņa kājām.

Kļūstot par Radītāju, jūs izjūtat neiedomājamu baudu no saviem radījumiem, radot tos sākumā prātā, pēc tam iemiesojot dzīvē savus lēmumus un veidojumus. Ceļš pie tā ir ilgs un piepildīts ar paša augšupcelšanām, no pakāpes uz pakāpi. Jūs iemantojat savu paša ceļu, kurš ir visu pasaules balvu vērts. Jūsu dvēsele iemanto pasaules varenību, augšupceļas uz gaišākām pasaulēm un sāk ilgu ceļu, ceļu uz garu.

Starp šo notikumu un jūsu augšupcelšanos gaismā stiepjas lieli laika intervāli. Jūs vienmēr varat apstāties un atvilkt elpu, un pēc tam atkal baudīt arvien jaunus un jaunus savus sasniegumus. Ja ceļš ir noteikts, tad jums ir vieglāk pieskaņot sevi mērķim. Ja jūs vēl nezināt, kas jūs priekšā gaida, tad kļūstiet par celtnieku vai ceļotāju, kamēr netiksiet ar sevi skaidrībā.

Cik es saprotu, mēs augstākajās pakāpēs ieejam dvēseļu klasterī. Kā tas ietekmē personību?

Nebaidies pazaudēt individualitāti. Tava personība vienkārši paplašinās, iedvesmojoties no citām savām daļām. Tu taču nekļūsti nabagāka, kad dzemdē bērnus un viņi paņem sev tavas daļiņas, enerģiju, rūpes? Tu kļūsti lielāka, plašāka un varenāka, kad vari sevi paildzināt bērnos. Analoģiski šeit – tavi turpinājumi un paplašinājumi daudzās tava gara daļās, un tava dvēsele piedalās tajā ar prieku, veicot radīšanas pēc radīšanām. Tu sevi paplašini, un tas veido tavu varenību. Tu kļūsti par daudzdimensionalitātes radītāju, tev pakļaujas pasaules un laikmeti. Tu sevi tajos izsaki, un tie ir tavs atspulgs.

Kurš ir mūsu pasaules Radītājs, kura izpausmes mēs esam?

Saules Logoss, bērniņ. Jūs visi esat viņa daļas. Planētas un svari ir viņa daļas, jūs – viņa bērni, kuri dzīvo uz šīm planētām. Viņš ļoti grib, lai bērni savā starpā neķildotos. Pagaidām ne viss ir labi šajā pasaulē, un mēs gribam, lai kari tiktu pārtraukti.

No vienas puses, dualitāte ved pie konfrontācijas un cīņas, no otras, jūsu prāts ātri attīstās. Saules Logosā jūs visi ienāksiet gaismā un mīlestībā, tas ir viennozīmīgi. Tādēļ vienkārši ir jāpaaugas un jāiemācās pārvaldīt sevi un pasauli.

Pateicos tev, Diženā Dieviete!

***

Tagad es gribētu tādus pašus jautājumus uzdot Saules Brālībai. Es lūdzu SB vārdā atbildēt Šrī Juktešvāram.

Šrī Juktešvārs: Man pirmām kārtām gribētos parunāt par gribu kā par svarīgu vieduma aspektu. Viedums visu dzīvi pārklāj ar lielu plīvuru, svētības pārklāju. Svētībā norimst neapmierinātības un pretošanās viļņi. Svētībā jūs negribat apvainot vai apdalīt kādu. Iekšējās svētības lielā nozīme dod jums tiesības atrasties Vieduma, Gribas un Varenības Avotu tuvumā, tā ir kā biļete jeb caurlaide uz augstiem mentāliem eksistences slāņiem. Jūs nevienam nesagādājat nekādas nepatikšanas un uzticaties citiem, tāpēc ka viņi ir svētībā. Viņiem prātā nenāks izdarīt kaut ko pret jūsu gribu.

Uz ko ir vērsta jūsu griba? Uz vispārējas labklājības, uzplauksmes, labuma visiem un katram nostiprināšanu. Katrs kļūst par jūsu paša daļu, un jūs viņu augstu vērtējat un rūpējaties par viņu kā par sevi. Jums pagaidām ir grūti to iedomāties praksē, un tāds pasaules iekārtojums šķiet mīts, pasaka, bet jums taču gribētos tur dzīvot?

Protams, dārgais Šrī Juktešvār! Tas ir mūsu sapnis kopš bērnības...

Vērsiet jūsu gribu pretim tādam sapnim, audziniet nākamo paaudzi tādā sapnī, sāciet ar sevi un kļūstiet par piemēru citiem. Sapnis – tā ir attīstības programma cilvēcei.

Tas ir ļoti izkropļojies... Notiek sapņa samainīšana – ērtība, sāta sajūta un bagātība kļūst par mīlestības-vieduma aizstājēju.

Kad sabiedrība “pieēdīsies” tādus sapņus un tie kļūs par normu, atnāks citi sapņi, un, lūk, te ir sevi jāatrod tieši pasaules iekārtojuma Dievišķajā Plānā.

No kā ir atkarīgs spēks un varenība?

No saprāta, gribas un enerģijas iemiesot savu gribu un saprātīgus plānus. Jūs pagaidām savu saprātu attīstāt, un viņš ir diezgan labi attīstījies tehnoloģiju un iedzīvotāju apkalpošanas ziņā. Taču miera un mīlestības ziņā viņš savu attīstību vēl nav sasniedzis.

Kā nepietiek, lai pārstātu karot?

Solidaritātes un savstarpēja atbalsta. Katrs ir pats par sevi, skaldi un valdi.

Iznāk, ka tumšajiem spēkiem ir vairāk enerģijas, lai iemiesotu savus plānus? Un visa mūsu cīņa ir par enerģijām, kuras ļauj būt virspusē? Tas ir trūkums dažādos līmeņos? Cilvēku stāvokļa nestabilitāte?

Tā arī ir, taču tumšās enerģijas un gaismas enerģija nav salīdzināmas pēc sava spēka. Vienkārši gaišie cilvēki pagaidām ir inerti, bez gribas, un tieši tajā arī ir tumšo pārvaldītāju pārsvars pār gaišajiem. Tumšie ir radījuši apvienības – militāras, finansiālas, mafiozas un slepenas. Bet gaišie spēki vienkārši plāta rokas un gaida, kad viņus izglābs.

Varbūt mēs arī esam dieva jēri, kā attēlā zemāk?

18 11 27 02

Iznāk, ka tumšajiem spēkiem pagaidām ir pārsvars spēkā un varenībā, ja visu laiku notiek konflikti starp valdībām? Kāpēc valdības nevar kļūt saprātīgākas? Kas viņām traucē vienkārši atlaist savas tautas uz pašnoteikšanos? Kāpēc mēs visu laiku ievēlam tādu varu, kurai nepiekrītam? Un kur šeit ir problēma?

Tumšie spēku saprot kā teroru, uzurpāciju un vardarbību. Kurš kuru samīcīs zem sevis, kurš parādīs pasaulei, kurš ir saimnieks? Kurš ir “krutāks”? Tas vienmēr ir viens un tas pats – kurš nostāsies piramīdas virsotnē un pārvaldīs pasauli un visus vergus.

Bet mēs spēku saprotam kā iespēju radīt labklājību un mieru. Tā ir visu cilvēku griba, ieskaitot pašus uzurpatorus. Taču viņi grib vieni to baudīt, bet mēs gribam, lai katrs uz planētas dzīvojošais būtu laimīgs un tā, ko dod planēta, cienīgs. Mēs tagad nospraužam tādu uzdevumu cilvēces priekšā. Lai cik šī ideja neliktos neizpildāma, tā noteikti iemiesosies uz Zemes. Vajag vienkārši atlaist cilvēkiem grožus, un viņi paši aizvedīs planētu līdz tādam stāvoklim. Ir pasaulē tādas planētas, un cilvēki tur dzīvo tieši tā. Arī zemapziņā katram no jums ir tāda ideja – kolektīva laime.

18 11 27 03

Iznāk, ka valdošo galotņu griba ir stiprāka par mūsu spēku? Un mēs, gluži kā aitu bars, nevaram pat iepīkstēties?

Pagaidām nākas visu redzēt reālā gaismā. Bet jūsu uzdevums – nepieļaut jaunu planetāru katastrofu, kura notiks, ja jūs iestigsiet diktatūrā. Tam jums arī ir dots saprāts, lai apstātos mežonīgā un bīstamā spēlē. Nepieļaut kara izraisīšanos un kļūt par spēka un miera garantu uz planētas – to jūsu valsts var izdarīt, un viņai tas ir jāizdara.

Viņas pūliņi tiek atbalstīti no augšas, un jūsu uzdevums – pastiprināt saikni ar jūsu spēka un varenības garantiem – planētas leģioniem, novērojumu kuģiem, visiem gaišajiem spēkiem, kas atrodas saiknē ar Zemi. Tādā veidā jūs pastiprināsiet valsts varenību smalkajā plānā un sniegsiet spēcīgu atbalstu Gaismas spēkiem Zemes iekšienē.

Man gribas paspiest roku tiem, kas veicina gaismas spēku saglabāšanos un attīstību ar savu klātbūtni, savām praksēm, savu attīrīšanos un pārveidošanos. Jums tikai liekas, ka to neviens nepamana. Mēs jūs visus pieskatām un vedam jūs pie tām programmām, par kurām mēs parunājām.

Jūs neesat vieni. Jūsu un mūsu ir daudz. Un mums visiem ir jābūt sakaros.

Pateicos tev, Šrī Juktešvār!

 

Pievienots 27.11.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/ot-chego-zavisit-sila-i-moguschestvo

Tulkoja Jānis Oppe