Посев лемурийских энергий...

Lemūrijas enerģiju sēja…

Lemūrijas enerģiju sēja

Zemes informācijas plānā

(18.11.24. seansa ievads un čenelings)

18 11 25

18.11.25.

Saules brālība:

Mēs gribam pārliet mūsu varenību uz jūsu plānu. Tas ir grūti, bet tāpēc arī ir mūsu skola, lai dienu no dienas augtu jūsu varenība.

Uz ko balstās mūsu spēks un varenība? Uz to, ka mēs esam apguvuši saprātu un sākuši virzīties uz pasaules paritātes[1] pusi, uz sadarbības ar citiem Spēkiem un Valdniekiem pusi. Mēs gribam, lai jūsu Spēks zinātu – mēs stāvam aiz jums, mēs esam ar jums, un mēs vienmēr stiprināsim mūsu saikni. Mēs ceram uz labas sadarbības nodibināšanu gan sakarā ar jūsu saules aspektiem, gan ar jums, fiziski-astrālajā plānā.

Fiziski-astrālais plāns uz planētas jau ir nodibināts.

Kā tas ir izpaudies?

Jūs vairs neesat tie, kas agrāk. Daudzi no jums pastāvīgi, katru dienu izmanto savus augstākos ķermeņus un veic daudzdimensionalitātes prakses. Lūk, arī dziedināšana no Saules Logosa var jums palīdzēt kļūt vēl attīstītākiem savā garīgajā izaugsmē un savās praksēs. Viss jums tiek dots pa spēkam, un no jūsu puses vienkārši vajag praktizēt tādas lietas. Šodien mēs ar jums arī papraktizēsim šo Saules Logosa līmeni un arī pamācīsim jums sekot viņa principiem un pūliņiem, lai nodibinātu mieru uz Zemes un jūsu prātos vienlaikus.

 

Kā vēl izpaužas Fiziski-astrālais plāns?

Jūs esat izgājuši pirmo pakāpi jūsu virzībā uz astrālo plānu. Tā ir pabeigta. Tas vienkārši bija apziņas pacelšanas etaps. Visas izmaiņas mēs redzam, pateicoties čeneleru un gaismas darbinieku pūlēm.

Saprātīgums ir nedaudz pacēlies pēc testēšanas.

Un apziņa kopumā ir kļuvusi augstāka pēc gaismas un vibrācijām.

Vēl ir daudz veco jēdzienu čeneleru vidū. Šodien mūsu skolas čatā atkal tika publicēta karmas dispensācija.

Lai labāk piedalās piepildīšanā ar gaismu tie, kas nevar augstāk pacelties, nekā vispār neko nedara. Jebkura informācija atrod savu lasītāju. Katram ir savs zināšanu līmenis. Ja vecenītes paskaitīs lūgšanas, no tā viņu galvās kaut kas izmainīsies un viņas mazāk niknosies.

Bet jums stāv priekšā turēt pirmrindas zināšanas un pa naktīm jau piedalīties pārrunās Karmiskajā līmenī.

Kas tas par Karmisko līmeni?

Tas ir Planētas Valdnieku līmenis, zināma planetāra Sapulce, kur jūs varat izteikt savus uzskatus par pasaules iekārtojumu, tajā skaitā par zemo dzīves līmeni uz Zemes, par nepareizo vadību, par mākslīgo deficītu, valdošās kastas radītu, lai “pārvaldītu darba lopus”, kā viņi izsakās. Jūs uzstājaties visu vienkāršo cilvēku vārdā un izsakāt savu viedokli, lai tiktu izdzirdēti. Vēl jūs uzstājaties par medicīnas pārveidošanu, par psiholoģijas zināšanu ieviešanu masās, lai visiem cilvēkiem iemācītu izmantot šīs zināšanas kopš bērnības. Mācītu saziņu, mācītu patiesību, mācītu domu tīrību un pretoties krāpšanai un noslēpumiem – lūk, tuvākie uzdevumi, kurus jūs uzdodat visai planētai.

Tālāk bija seanss ar SB, kur notika spēcīgs darbs Lemūrijas apziņas līmeņa sēšanā caur Saules Logosu uz panētu. Šodien es nolēmu noskaidrot dažus jautājumus, kuri vakar netika apspriesti. Kas tika apspriests? Mūsu tiesības veikt sēju no Saules Brālības apziņas. Mēs strādājām ar sevi, bet darbs ar sevi – cilvēci  nevienam nav aizliegts, tajā skaitā arī tumšajiem spēkiem, kuri to ir izmantojuši.

Mēs arī paši piepildījāmies ar savu Lemūrijas enerģiju no sava aspekta.

***

Vakar mēs uz planētas stādījām Lemūrijas enerģijas. Ja lemūriešu rase ir tik lieliska, kā es/mēs to domājam, tad kāpēc viņi neizdzīvoja? Vai nebūs vēstures atkārtojums tā sabiedrība un tās dvēseles īpašības, kuras mēs sējam uz planētās? Varbūt tās nav dzīvotspējīgas uz Zemes?

SB: Labs jautājums. Protams, uz planētas ir jābūt īpašai kārtībai, kas veicina tās rases izdzīvošanu un plaukšanu, kura konkrētajos kosmiskajos apstākļos bija pati labākā visai pasaules kopienai. Šai rasei ir jābūt pilnīgai, saprātīgai, tīrai pēc emocijām un dziļai pēc domām. Vai tā?

Jā, protams.

Nu, lūk, tīra pēc domām un skaista dvēselē bija tieši lemūriešu rase. Kas viņai pietrūka, lai izdzīvotu? Planētas izmainījies klimats nedeva šai rasei iespēju attīstīties, jo izmainījās eksistēšanas apstākļi. Un rase bija nepiemērota izdzīvošanai bargāka klimata apstākļos. Viņa bija izlutināta siltajā klimatā un nepiemērota aukstumam un barības audzēšanai. Viņas augstās vibrācijas bija nesavienojamas ar verdzības radīšanu un smagiem klimatiskiem apstākļiem, un paši lemūrieši nebija piemēroti smagam darbam. Daļa no viņiem nokāpa apakšzemē, pārējie aizgāja bojā. Bet arī tie, kas izdzīvoja, nespēja piemēroties darbam smagajos apakšzemes apstākļos. Praktiski visi viņi vai nu tika evakuēti, vai nomira.

Kāpēc mēs atkal mēģinām atgriezt dzīvē šīs lieliskās dvēseles šeit, radīt viņām daudzmaz pieņemamus apstākļus?

Pirmkārt, tāpēc ka viņas atkal ir sākušas nākt uz Zemi.

Otrkārt, tāpēc ka jūs esat iemācījušies visu to, ko neprata tā cilvēku rase.

Treškārt, jūs esat kļuvuši daudz saprātīgāki par tām būtnēm, kuras jūs saucat par lemūriešiem. Taču pagaidām neesat sasnieguši viņu atklāto un mīlošo sirdi.

Vibrāciju pacelšanās atkal rada apstākļus, lai atdzimtu tā rase, kura bija paredzēta uzplaukšanai. Tikai jauna virzība saprātīgumā un augstākā apziņā palīdz šai rasei atdzimt jaunā savas attīstības lokā, augstākā un veiksmīgākā, no mūsu skatpunkta.

Man palaikam radās sajūta, ka pie mums atnāks Hiperboreja, nevis Lemūrija. Man likās, ka Gulbja zvaigznāja enerģijas jau ir atnākušas uz planētu...

Jūs jau esat pagājuši garām Hiperborejas vibrācijām un pārgājuši uz augstāku planētas vibrāciju līmeni. Hiperboreja arī kā rase var atdzimt uz Zemes apstākļos, kad pati planēta alkst pēc jaunas cilvēces un augstākiem morāles un tikumības kritērijiem. Taču dzimtu ciltis vairs neatdzīvināt, jo visa cilvēce aktīvi maisa savus gēnus.

Kāpēc tieši mēs uz planētas ieviešam jaunās rases enerģijas un īpašības?

Jūs piekritāt Planētas Padomē, tas bija uzdevums, planetārās Padomes uzdots jūsu grupai.

Jūs esat pieraduši visu darīt ar svešām rokām. Kāds lai strādā, bet mēs papriecāsimies par pārmaiņām uz Zemes.

Ir daudz grupu, kas nodarbojas ar saviem tiešajiem darbiem vienā vai otrā dimensijā. Jums, kā cilvēkiem ar augstu apziņu, ir uzdots ieviest tikumību un augstu kultūru. Turklāt arī jums pašiem katru savas dzīves mirkli ir jāatbilst tiem parametriem, kuras ieviešat uz Zemes. Tā ir domu tīrība, skaistums, saziņas kultūra, godīgums, maigums un mīlestība sirds iekšienē, atklātība saziņā, tiekšanās palīdzēt cilvēkiem apgūt jaunās klātbūtnes uz Zemes – tādu citu kopienu kā Iekšējā Zeme, apkārt planētai esošo astrālo kopienu klātbūtnes.

Bet mums pat nojausmas par viņām nav! Lai viņas pazītu, vajag tur pabūt...

Viss vēl ir priekšā, atklājumi gaida jūs, un jūsu zināšanas noderēs. Bet pagaidām nodarbojieties ar sevi, slīpējiet savas tikumiskās iezīmes, celiet savstarpējo attiecību kultūru, mācieties godīgumu un atklātumu. Augstas vibrācijas nav savienojamas ar rupjību, slinkumu, nospiestību, depresiju, bailēm un tamlīdzīgām emocijām.

Kā lemūriešu atklātums var apvienoties ar pasaules cietsirdību, ar cīņu un kariem? Mums tiek likts priekšā radīt oāzes savā iekšienē?

Kurš, ja ne jūs? Vai tik ne valdība neradīs tādas vibrācijas? Vai sportisti? Vai varbūt bohēma? Garīguma pasaule, apskaidrības ceļš – tas ir mūsu balsts, un mēs uzstāsim, lai jūs kā garīgie skolotāji varētu ar savu piemēru parādīt Kristus-apziņas tikumiskuma līmeni. Ne graša vērti nav tie, kuri sludina, bet paši neatbilst tiem parametriem, par kuriem visiem stāsta. Piemēru tam uz planētas pietiek. Celiet apziņu kopā ar vibrācijām. Balstieties uz mums savos jautājumos, un mēs aktīvi sadarbosimies.

Pateicos par atklāto un bargo sarunu!

 

Pievienots 25.11.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/posev-lemuriyskich-energiy

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Paritāte (no latīņu paritas – vienlīdzība) – divu vai vairāku pušu savstarpējo attiecību vienlīdzība pēc zināmiem parametriem. Var nozīmēt spēku relatīva līdzsvara, cenu vienlīdzības, maksāšanas līdzekļu ekvivalentuma, tiesību un pienākumu vienlīdzības utt. vienlīdzību.