Вопросы Владимира

Vladimira jautājumi

18 11 02 01

2018. gada 30.-31. oktobris.

Es ļoti priecājos, ka man uzdod jautājumus mūsu lasītāji. Lūdzu tiem, kas vēl nav saņēmuši atbildi no SK, nejusties apbēdinātiem, es jūsu jautājumus vācu un noteikti atbildēšu vēlāk. Vladimira jautājumi mani pašu ļoti interesē, tāpēc nevaru nociesties tos pajautāt pirmām kārtām.

Es piesaucu Sanatu Kumaru un lūdzu izskatīt visus jautājumus pēc kārtas. Protams, es varētu pati atbildēt uz tiem, taču mani interesē zināšanas no augšas, tās vienmēr dod svaigu skatienu uz to, kas šķiet pazīstams.

 

1. Kā viena pret otru attiecas intuīcija un zemapziņa?

SK: Intuīcija – tās ir iedzimtās zināšanas. Tā aizveras līdz ar vecumu, un paliek tikai tievs sakaru pavediens.

Kāpēc?

Jūsu uzdevums – neatkārtot to, kas jau ir dots dvēselei, bet piešķirt katrai lietai vai notikumam savu paša nozīmi, tas ir, radīt savu paša pasauli no vietējām zināšanām, lokālajām, no zemes plāna.

Negaidīts izskaidrojums notrulinājuma fenomenam līdz ar vecumu…

(NASA: 98% bērnu piedzimst ģēniji, taču skola viņus padara par vidējiem idiotiem)

http://gazeta.rodnaya.info/statya/6980-nasa-98-detei-rozhdayutsya-geniyami-no-shkola-delaet-iz-nih-srednestatisticheskih-idiotov

 

Intuīcija – tās ir ķermeniskās vai dvēseliskās zināšanas, mentālās vai astrālās? No kāda līmeņa nāk tās zināšanu daļas, kuras jau ir iekšienē?

Zināšanas nevar sadalīt, tās ir viengabalainas, tās visos līmeņos sastrādā dvēsele. Protams, nomoda stāvoklī jūs izmantojat tikai to, kas ir atklāts fiziskajai dzīvei; sapnī jūs izmantojat tās zināšanas, kuras jums ir atklātas mentālajā un astrālajā plānā, kosmiskos ceļojumos tā ir kaut kāda starpzvaigžņu pieredze, ja dvēsele paceļas augstu, teiksim, uz ugunīgo plānu.

Čenelingu sauc par intuitīvo kanālu. Cik pareizs ir šis nosaukums, jo zināšanas taču nāk no augšas, nevis no iekšienes? Vai arī tas ir viens un tas pats?

Protams, ar čenelinga palīdzību jūs iegūstat zināšanas caur noskaņojumiem uz dažādiem informācijas kanāliem ar augstākajām būtnēm. Intuitīvi jūs zināt, ar ko sarunājaties vai iepazīstaties ar viņiem.

Cik bieži mēs kļūdāmies, varam sajaukt vienu vai otru kanālu ar negatīvu?

Tas attīstās ar laiku – pieredze ir vajadzīga visur. Bet arī jebkurš cilvēks tomēr paliek cilvēks un var pieņemt būtību, kura maskējas par Skolotāju, par viņu. Taču ilgi tāda būtība nevar slēpties, viņa atmaskos sevi ar to, ko diktēs.

Klau, tiksim skaidrībā ar manu neizdevušos pieredzi ar Ra. Kas notika? It kā visi cilvēki palika sveiki un veseli un apmierināti ar pašu seansu, bet ar mani notika daudz kas dažāds. Kas tas bija?

Mēs vienmēr esam ar tevi sakaros un apsargājam tevi, bet viņi atvēra tevi, tas ir viņu vešanas paņēmiens.

Bet kāpēc jūs neaizklājāt mani seansa laikā un īpaši pēc tam?

Pieredze tiek krāta dažādos veidos. Tu saprati, ka tas nav tavs kanāls. Citādi, kā tu saprastu?

18 11 02 02

Tas ir, mana intuīcija nenostrādāja?

Cilvēkam ir raksturīgi paplašināties un nebūt apmierinātam ar lietu eksistējošo stāvokli. Tā ir iedzimta sajūta, atbilstoša apziņas un saprāta attīstības Plānam. Tavi mēģinājumi nodibināt sakarus ar paralēlu civilizāciju ir normāli, un tu paplašinies burtiski katru dienu, taču ir lietas, kuras cilvēks var iepazīt tikai ar pieredzi. Viņam ir bezjēdzīgi kaut ko aizliegt vai ierobežot. Tāda ir meklējumu un izaugsmes daba.

Tas izskatās pēc bērna, kamēr viņš neapdedzināsies, viņš mēģinās pieskarties ugunij…

Ha, ha, ha, ļoti izskatās, un jūs ne pārāk tālu aizejat no bērna, kad intuitīvi kaut ko meklējat kosmosā…

Es saprotu, ka Ra joprojām sadarbojas ar tumšajiem savā līmenī, bet jūs jau atrodaties aiz atšķirību ietvariem un visi tumšie jūsu līmenī jau ir apgaismojušies?

Patiesi tā. SB līmenī nav gaišu un tumšu. Mēs esam veselums.

Mēs parunājām par intuīciju, bet tagad aplūkosim zemapziņu. Arī tās ir iedzimtas zināšanas? Un arī aizveras līdz ar vecumu? Ar ko viena no otras atšķiras?

Zemapziņa vairāk ir līdzīga dzimtas pieredzei. Vai dvēseles pieredzei fiziskajā plānā.

Tātad zemes plāna dzimtas pieredzes un dvēseles inkarnāciju pieredzes maisījums? Iznāk – ja cilvēks uz planētas ir ieradies pirmoreiz, viņam tādas pieredzes nav?

Šķiet, ka nav tās daļas, kura atbild par fizisko lokālo pieredzi. Viņam var būt piedzimšanas pieredze uz Venēras vai Marsa, taču nebūt zemes plāna pieredzes. Pašlaik ko tādu reti praktizē. Ja dvēsele ir atnākusi nomainīšanai, viņa saskaņojas ar tā pieredzi, kurš bija ķermenī līdz tam, saskaņo savu pieredzi un cilvēka pieredzi. Ja piedzimst pirmoreiz uz Zemes un neizmanto svešu pieredzi, tad tādai dvēselei ir ļoti sarežģīti, un uzdevums ir tikai viens – izdzīvot par katru cenu. Bieži tādas dvēseles izmanto invalīdu ķermeņus, lai iemācītos vienkārši elpot un ēst uz planētas.

Kā mums atrast saikni ar zemapziņu? Man gribētos noskaidrot, kas viņā ir pozitīvs un negatīvs, lai atrastu pašizteiksmes brīvību, iegūtu vieglumu. Jo pieredze taču tika sastrādāta tumšākos un šausmīgākos laikos un ir ierobežojoša mūsu laikā.

Jūs ne tik tālu pagaidām esat aizgājuši no jūsu senčiem. Un ir regresīvā hipnoze, darbs ar aspektiem/arhetipiem un citas psiholoģiskas prakses, lai atrastu aizturu, baiļu u.c. cēloņus. Bet mēs iesakām vienkārši vērot sevi un vērtēt savas domas un darbības, just tās jūtas, kuras turklāt rodas. Un jūs nolasīsiet savas apslēptās bailes un ierobežojumus. Viss ir daudz vienkāršāk, nekā jūs domājat.

Es tā neteiktu, citādi nebūtu tik daudz psiholoģijas virzienu, kas palīdz atrast izeju no dvēseles grūtībām un samezglojumiem… Pat paši psihologi meklē citus psihologus, lai atrisinātu savas problēmas.

Vērojot sevi, jūs varat atrisināt daudzus jautājumus, un tas palīdzēs jums attīstīt apzinātību, kad jūs sāksiet meklēt savu negatīvo pārdzīvojumu īsto cēloni. Nu ko, arī psihologi ir milzīga palīdzība, lai jūs tiktu galā ar saviem psiholoģiskajiem tipiem un rakstura īpatnībām. Prasmīgums vēl nevienam nav traucējis.

Psihologi neredz to, kas bez psiholoģiskām zināšanām ir negatīvs cilvēkā. Ārstēt cilvēku ar netīrumiem aurā un čakrās, ar sagrautiem augstākajiem aspektiem – cik lielā mērā viņš būs vesels?

No otras puses, cilvēks ar bailēm un kaunu, ar ievainojamību un, viegli jūtošs pārestību, ir jāārstē arī no šīs puses. Citādi viņš atkal atradīs netīrumus, un būtība pie viņa atnāks atkal. Visam ir jābūt kompleksā.

Gribu atkal uzdot jautājumu: kā viena pret otru attiecas intuīcija un zemapziņa?

Intuīcija vairāk attiecas uz dvēseli, tā ir iedzimta patiesības sajūta. Zemapziņa vairāk attiecas uz zemes plāna pieredzi – izdzīvošanu un laimīgu dzīvi.

 

2. Kāds ir zemapziņas liktenis?

Sakarā ar pieredzes mainīšanos zemapziņa viegli transformējas. Darbs ar zemapziņu – ar psihologu vai patstāvīgi, palīdz atrast vājās vietas kopējā sarakstā un tās prasmīgi izstrādāt. Turklāt, izstrādājot dzīves variantus pēcnāves periodā, jūs dvēseles zemes plāna pieredzē ienesat papildu zināšanas.

Dvēselei ir pieredze ne tikai jūsu dzīvē, bet arī paralēlo dzīvju pieredze, citos laika periodos, citos laikmetos. Vēlreiz atkārtoju: dvēselei nav svarīga pati zemes plāna pieredze izdzīvot uz fiziskas planētas, viņa slīpē Patiesības Ķermeņa – daudzdimensionāla un viengabalaina – pieredzi. Jo spilgtāka un tīrāka būs pieredze, jo “ražīgāka” pati dzīve. Dvēsele dzīvo visur un uzreiz. Atstrādājusi savā dzīvē kādu slāni, šī dvēseles pieredze izplatās visās pārējās dzīvēs. Un ķermeņi, kuros var ieiet dvēsele, var dzimt veiksmīgākā vietā un laikā galīgajai apdarei. Dabiski, tādas dvēsele zemapziņas programmas būs sekmīgākas. Un tu jau arī pati jūti, kā ir attīrījusies tava zemapziņa.

Domāju – ja labi pārbaudīt, tad tur vēl var atrast pietiekami daudz negatīva.

Nesaki vis. Tu pietiekami labi esi izstrādājusi, “to es tev kā ārsts saku”! No otras puses, sterilitāte jums ir kaitīga: jūs dzīvojat tumšā pasaulē, un, ja jums uz acīm būs rozā brilles, arī jums nebūs viegli dzīvot šajā sabiedrībā. Visam ir jābūt sabalansētam, tumšajām daļām iekšienē ir jābūt – spēkam, labam agresivitātei, prasmei pastāvēt par sevi, neļaut sev darīt pāri, pozitīvam pašvērtējumam, pārliecībai un pat ambīcijām noteiktā dzīves laikā, kad jūs sevi realizējat sabiedrībā.

Tātad, kāds ir zemapziņas liktenis?

Zemapziņa ir fiziskā plāna zemes pieredze, tā dod jums realizētību vai bailes no pašrealizēšanās. Katrā dzīvē atkarībā no veida zemapziņa var atšķirties.

 

3. Mēs izzinām, bet daudz ko aizmirstam. Vai mūsu zināšanas saglabājas, un kur?

Jā, tas ir viens no pašiem mīklainākajiem jautājumiem, kuru man pagaidām mūsu Skolotāji nav atklājuši. No “Urantijas Grāmatas” es uzzināju par mūsu apziņas glabātājiem, mīklainajiem apziņas Noskaņotājiem. Un ko tu vari teikt?

Apzinātība un saprātīgums rodas fiziskajā plānā un var saglabāties nākamajos līmeņos pēc augšupcelšanās. Tas ir kā ieguvums, kuru karavīrs iegūst kaujā un atnes mājās, tas ir ļoti līdzīgi. Saprātīgums sakrājas daudzu dzīvju laikā, un katrā zvaigžņu sistēmā tas nedaudz atšķiras.

Katrā plānā ir savas zināšanas?

Protams, saprotams – katrā esības plānā ir dažāda apziņa un dažādas apzināšanās, tāpēc ka katra dzīve ir krasi atšķirīga.

Pati pieredze nolaisties blīvumā jums “draud" sastrādāt visdziļāko apziņu un saprātu. Uz tā rēķina, ka ir atsevišķi sakaru kanāli ar realitāti (atsevišķi dzirde, atsevišķi vizuālais tēls, atsevišķi garša, taktīlie un enerģētiskie kanāli u.c.), jūs varat kompleksi atspoguļot un refleksēt[1] sevi pasaulē un pēc tam bagātināt prāta astrālo un mentālo līmeni.

 

4. Vai mentālajā plānā eksistē zemapziņa?

Jūsu plānā ir vēl viens apziņas veids – kolektīvā apziņa, par kuru mēs neesam runājuši.

Mentālajā plānā, kā mēs vairākkārt esam atzīmējuši, viss atrodas tavā iekšienē. Tev ir kolektīvā apziņas vienotība kopā ar visu informāciju, un tā tev ir pieejama, kā jums ir pieejams planētas informācijas slānis.

Pagaidām vēl nav pieejams…

Ir pieejams, vienkārši mēs ar tevi ar to vēl neesam nodarbojušies. Jūs varat sākt patstāvīgi strādāt ar planētas informācijas slāni savas kompetences ietvaros. No kurienes ir izrāviens tehnikā, enerģijas avotos, sīkdatnēs?

Kāpēc tā vibrāciju ziņā ir nosēdusies mūzika? Jo informācijas slānī ir gan Rahmaņinovs, gan Čaikovskis, gan Mocarts…

Viņi ir izsmēluši savu ietekmi uz planētu. Kā mēs jau teicām, cilvēkam ir raksturīgi iet uz priekšu un būt neapmierinātam ar to, kas jau ir.

Tātad zemapziņa saplūst ar apziņu un kļūst daudzkārt plašāka uz tā rēķina, ka apvienojas ar Vienotības apziņu. Vai tā?

Jā, pilnīgi pareizi.

 

5. Kādu lomu mentālajā plānā spēlē iztēle, vai arī tajā pēc tās nav nepieciešamības?

Iztēle – tā ir tēlu radīšana. Mentālajā plānā uz tā būvējas visa dzīve, jo citas tur vienkārši nav. Jūs visu radāt domās. Cita lieta, ka jums nevajag radīt trīsdimensiju tēlus, formai tur nav īpašas nozīmes, ja jūs neesat mākslinieks, nesen atnācis no trīsdimensiju pasaules. Jūs radāt domu tēlus, mentālās kopienas dzīves līmenī.

 

6. Vai var sapņot?

Sapņi ir nākotnes būvēšana. Bez sapņiem nebūs attīstības. Viss, kas uz planētas ir uzcelts, sākumā bija sapnis.

Sapņojiet un radiet!

 

Pievienots 02.11.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/voprosi-vladimira

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Tulkojumā no latīņu valodas reflexio nozīmē griešanos atpakaļ. Refleksējoša personība spēj ne tikai kritiski raudzīties uz apkārtējo pasauli, bet arī analizēt savas darbības, domas un dzīvi savas dzīves pieredzes ietvaros. Tā nav triviāla atminēšanās, “sen pagājušu dienu lietu” rušināšana, nostalģija. Tas ir domāšanas process, kurš spēj uz labo pusi izmainīt indivīda nākotni, viņa dzīves uzstādījumus, viņa definēšanos. https://otvet.mail.ru/question/198760534