Отзывы осени - 3

Rudens atsauksmes - 3

18 10 31 01

18.10.29.

Vladimirs Zujevs

Natālija Nikolajevna, Labdien!

Šodien es noklausījos pirmo nodarbību ar Saules Brālības piedalīšanos un meditāciju pie tās. Jūs lūdzāt dalībniekiem dalīties iespaidos.

Ļaujiet arī man izteikt savus.

Lai pārnestu apziņas fokusu uz mentālo plānu, mēs paaugstinām vibrācijas. Šo procesu pavada mūsu apziņas paplašināšanās.

Pēc saplūšanas ar mentālo apziņu viņa kļūst globāla un kvantiska. To var izteikt vārdos: “informācijas okeāns ieplūst pilienā.” Atgriežoties, tas ir, līdz ar vibrāciju pazemināšanu, mēs mainām savu stāvokli, nevis atrašanās vietu.

Mums paliek “atmiņas” un Gaisma, kuru mēs dāvājam Zemei.

Agrāk es skeptiski attiecos pret meditācijām, tās man neko nedeva. Jūsu meditācija man patika. Man patīk lasīt jūsu grāmatas. Ar cieņu, Zujevs.

***

Nataša, Labdien!

Noklausījos meditāciju par mīlestību ar Sanata Kumaras piedalīšanos. Es jau teicu, ka meditācijas neskar ne manu apziņu, ne manas sirds stīgas, kaut arī es to ļoti vēlos. Jūsu “meditatīvā” mūzika no pašiem pirmajiem soļiem radīja neparastu efektu, burvīgā veidā sagrāva manus stereotipus.

Par brīnumu dažu minūšu laikā tā mani savaldzināja, un es tajā izšķīdu. Un tik dziļi iegrimu burvīgajā melodijā, ka asaras sāka tecēt pa vaigiem. Tā atgādināja Klaidermana (Richard Clyderman) mūziku.

Es biju pārliecināts, ka neesmu spējīgs uz tādām jūtām. Turklāt man nav dzirdes. Bērnībā es bieži iemīlējos, biju permanenti iemīlējies. Un manas jūtas bija tīras, spilgtas, spēcīgas. Pat pieaugušie tā nemīl. Izrādās, šī pieredze nav bijusi velta. Jūsu mūziku var baudīt stundām. Jūs turklāt tiekat uztverta kā meditāciju Dieviete, kā melodijas Burve, kura apbur. Ļoti viegli melodija saskan ar Sanata Kumaras un Ercenģeļa Mihaēla tēlu.

Šajā brīdī gribas teikt viņiem daudz labu vārdu, nodot viņiem pateicību un mīlestību. Kādi gan Viņi ir neparasti Brīnumdari un Pasaules Valdnieki.

Tagad pieradināšos pirms miega klausīties jūsu meditācijas.

Paldies, Nataša! Jūsu nenovērtējamais darbs nebūs velts.

Un vēl. Meditācijas laikā izjutu neremdināmas, nesaprotamas skumjas. Iespējams, tās ir skumjas pēc Dzimtenes. Parādījās laulātās draudzenes tēls no pašas labākās puses. Atnāca doma, ka mūsu laulība ir likteņa lemta.

Ar cieņu, Vladimirs Zujevs.

***

Nataša, Labvakar!

Grāmatas “Mentālais plāns” (“Ментальный план[1]”) beigās jūs aicināt lasītājus uzdot jautājumus, es labprāt izmantošu. Jūsu spējas ir unikālas. Ar meditācijas palīdzību jūs viegli pieslēdzaties “Dievišķajam internetam”, brīvi ceļojat smalkajās Pasaulēs, sazināties ar Lielām Būtībām.

Man nav tādas iespējas, nākas rāpties pa “akmeņainām takām”, un arī tās nav saskatāmas. Tāpēc esmu izvēlējies citādu ceļu.

Domai piemīt visvarenība. Tātad ar viņas palīdzību var izmainīt gan sevi, gan vidi. Grāmatu lasīšana, domu kontrole, lūgšanas, afirmācijas, labi vārdi citiem cilvēkiem, taisna dzīve – tas ir mans ceļš. Lielu lomu tajā spēlē zemapziņa, viņai pieder 95% mūsu apziņas. Kā ir teicis Dž. Mērfijs (Joseph Murphy), tā ir laba augsne apziņai.

Ko sēsim, to pļausim.

Jautājumi: Vai mentālajā plānā eksistē zemapziņa? Kā viena pret otru attiecas intuīcija un zemapziņa? Kādu lomu mentālajā plānā spēlē iztēle, vai arī tajā pēc tās nav nepieciešamības? Vai var sapņot?

Mēs izzinām, bet daudz ko aizmirstam. Vai mūsu zināšanas saglabājas, un kur? Kāds ir zemapziņas liktenis?

Izlasīju rakstu par kloniem. Interesanta tēma. Un arī ir jautājumi. Bet to nākamo reizi.

Nataša, es stādos priekšā Jūsu aizņemtību. Ja nebūs laika, nekas šausmīgs.

Ar vislabākajiem novēlējumiem,

Vladimirs.

Ja uzskatīsiet par nepieciešamu, ieejiet vietnē “Jaunā Viļņa Apziņa” sadaļā “Mūsu Kosmiskie Ciltsraksti”. Informācija par tēmu.

***

N.K.: Pacentīšos uz jautājumiem atbildēt tuvākajā laikā.

18 10 31 02

Jeļena

Labvakar, Natālija!

Vēlreiz gribu jums pateikties par manu tīrīšanu. Atšķirību es ieraudzīju burtiski nākamajā dienā. Biju kļuvusi mierīgāka, apvaldītāka, sapņi labi, bez bailēm. Praksi taisu katru dienu, un katru dienu kaut ko noķeru. Te zirnekli noņemšu no galvas, te kā ar ūdenskritumu vārnu noskalos pie kājām. Vakar Dovlatova (Константин Довлатов) vebinārā, kad bija meditācija, aizlidoja uz visām pusēm sikspārņi. Mēdz būt, ka iezogas šaubas – vai tas nav manas fantāzijas auglis? Kā iemācīties saprast? Man ir laba vizualizācija, un reizēm man šķiet, ka es pati formēju tēlus.

***

N.K.: Jeļena, labvakar! Vienkārši uzticieties sev. Pat ja jūs pārcentīsieties, sliktāk nebūs. Neaizmirstiet tīrīt telpu.

***

Jā, pateicos, ka atgādinājāt. Savus diegus sadedzināju, svētbildes uz baznīcu aiznesu veselu paku (maģiskos priekšmetus). Nezinu, vai tas ir kaut kā saistīts vai ne, bet galva un seja dega 3 dienas (šodien ir trešā), es pat temperatūru mērīju. Šodien tīrīju čakras, 6-tajā atradu tārpu kamolu. Tīrīju 2 reizes, viņu ir daudz. Pēc tam pajautāju, kā viņus no turienes vēl var dabūt ārā, piedāvāja putekļsūcēju)) Sūca viņus ārā ilgi un daudz. No otrās čakras izņēmu ķieģeli. Ieskatījos – bet tur ir ķieģeļu siena. Pajautāju, ko darīt, – iedeva āmuru. Dauzīju, dauzīju, tikai plaisas radās. Pēc tam sāku vākt nost savas pretenzijas bērnam, pieņemt viņu un piedot, ka viņš neatbilst manām gaidām. Sev sāku piedot, māmiņai pieskāros. Vispār siena sagāzās.

AI, bet es asarās un puņķos pat aizmirsu iztīrīt netīrumus, viss tur arī palika, iešu, pabeigšu iesākto. Ar labu nakti!

***

Es ļoti gaidu, kad mums būs nodarbība, kurā mēs mācīsimies tīrīt mūsu bērnus un tuviniekus. Vakar vīrs atrakstīja, ka viņam droši vien nāksies pamest darbu un braukt mājās dēļ sāpēm atslēgas kaula rajonā. Es vakar pirms miega viņu iztēlojos, iztēlojos visus viņa ķermeņus, ieraudzīju atslēgas kaulā priekšmetu, līdzīgu lielai adatai. Man ir komfortabli strādāt violetajās enerģijās, pieliku violetu magnētu tai vietai – adata izlīda, ieliku konteinerā – atdevu eņģeļiem. Izdzinu violeto enerģiju pa visiem vīra ķermeņiem, un viss, vairāk nezinu, ko vēl var izdarīt.

***

N.K.: Var aizdziedēt brūcīti ar briljanta vai zelta enerģiju. Pajautāt vīram: kā ir kļuvis, labāk?

18 10 31 02

Emīlija

Labvakar, dārgā Natašeņka! Uzreiz pēc nodarbībām vienkārši skaļi raudu, un saņēmu no Manu: “Es sveicu tevi, mana meita. Beidzot tu neizbijies un atnāci šurp. Tu paudi gribu. Es priecājos par tevi.” Asaras acīs, kad rakstu šo.

Bet man vēl ir bailes. Gan Tēvs man teica, ka man vēl tās ir palikušas, gan El Morija (pat no viņa vēl baidos). Es uzskatīju, ka neesmu izaugusi līdz nodarbībām ar SB. Bet te pēkšņi atnāca doma, ka man vajag uz SK Skolu. Protams, tas ir, pateicoties Jums, dārgā Nataša. Tik daudz iedvesmas gūsti nodarbībās, mīlestības, prieka. Gribas visu laiku būt šajās enerģijās. Es vēl domāju, ka man maz kas sanāk. Bet zinu – ja centīšos strādāt ar sevi, viss patiešām sanāks. Pacietība un darbs visu pārgrauzīs. Tas man ir no bērnības (atkal raudu). PATEICOS JUMS un ĻOTI MĪLU!!!

Ar Mīlestību, Emīlija

18 10 31 02

Marija

Par rakstu “Marijas jautājums[2]

Natālija, pateicos par rakstu! Jūs iedevāt ļoti daudz noderīgas informācijas!

Galvenais, ko man gribējās noskaidrot, – cik kaut kādu noteiktu citplanētu gēnu klātbūtne var ietekmēt tieksmi un spēju turpmākai garīgai attīstībai.

Tagad es saprotu, ka to ir grūti noteikt un droši vien tam nav tik lielas nozīmes, kādu piešķir daži pētnieki…

Marija.

18 10 31 03

Svetlana Tumanova

Draudzība ar drakonu: mūsdienu līdzība

Kāds cilvēks atnāca uz pieņemšanu pie psihiatra un izstāstīja, ka katru nakti pie viņa nāk milzīgs trīsgalvains drakons. Pacientam bijis tik ļoti bail, ka viņš naktīs nav varējis aizmigt un atrodas uz nervu sabrukuma robežas. Viņš pat ir sācis aizdomāties par pašnāvību.

– Domāju, ka spēšu jums palīdzēt, – teica psihiatrs, – bet man ir jābrīdina: ārstēšana prasīs gadu vai divus un tā maksās trīs tūkstošus dolāru.

– Trīs tūkstošus dolāru! – iesaucās apmeklētājs. – Aizmirstiet visu, ko es jums te sastāstīju! Par tādu summu es labāk iešu mājās un sadraudzēšos ar drakonu.

 

Pievienots 31.10.2018

http://www.sanatkumara.ru/otzivi/otzivi-oseni-3

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/24-raksti-2018/1718-prezenteju-lasitajam-savas-jaunas-gramatas (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/24-raksti-2018/1810-marijas-jautajums (Tulk. piezīme)