Разнообразные причины...

Dažādi cēloņi…

Dažādi cēloņi, kāpēc tiek zaudēta enerģija

un auras iekšienē ir būtības

18 10 23 01

18.10.23.

Šodien mēs aplūkojam cēloņus, kāpēc mūs var apmeklēt negatīvas astrālas būtības un pat iedzīvoties mūsu iekšienē. Tādu cēloņu ir daudz, es pastāstīšu par tiem, kuri ir acīmredzami.

1. Pastāvīgas iedarbības negatīvi pārdzīvojumi. Piemēram, ir nomiris kāds no tuviniekiem. Tādu traumu nav viegli aizmirst un atlaist. Bieži atmiņas par to, cik labi bija vai pat cik slikti bija ar to cilvēku, negrib atlaist. Izdomā sev vainu viņa nāvē un tad cieš vēl stiprāk. Piemēram, jūs rūpējāties par slimnieku, un viņš nomira jūsu īsā prombūtnē, un, protams, jūs esat vainīgi pie tā, ka smagi slimais cilvēks ir nomiris… Vai “es tik ļoti biju viņam (viņai) pieķērusies, nevaru iedomāties dzīvi bez viņa.”

18 10 23 02

2. Ciešanas pāriet likumīgā līmenī. “Tu nesaproti – kā gan es varu būt laimīga, ja man ir… (kāds no tuviniekiem nomiris, saslimis, guļ slimnīcā, šķiras, sācis tiesāšanos, vai arī man tas (…) bija!” Ciešanas kļūst par pierastu lietu, pēc tam par nepieciešamu lietu un pēc tam par pastāvīgu lietu… Par to rūpējas tās būtnes, kuras barojas no jūsu ciešanām, bet jūs esat tas lauks, kurā viņas ganās. Depresijas, zemas vibrācijas, nepieņemšana vai sevis vainošana, upura pozīcija, kauns – tas viss pavada tādus cilvēka eksistēšanas līmeņus. No šī loka sevi ir jāvelk ārā kā Minhauzenam. Tādos gadījumos tikai jūsu apzināšanās, ka jūs paši esat iedzinuši sevī purvā, spēs jums palīdzēt. Un, protams, jums palīdzēs seansi pie psihologa un tīrīšanās pie ezotēriķa.

3. Ja jūs esat iztīrījuši enerģētisko sistēmu, bet nestrādājat ar cēloņiem, viss pakāpeniski atjaunosies, jo jūs taču savā iekšienē neko neizmainījāt – ne jūtas, ne domas, ne darbību veidu. Bez iemaņas sekot savām domām un jūtām un vadīt tās – ir viens no astrālās klātbūtnes atjaunošanās iemesliem. Būtnes meklē, kur var piebaroties, un, atradušas barojošu vidi jūsu iekšienē, sāk te ganīties. Skolā mēs mācāmies apzinātu dzīvi, enerģētisku attīrīšanos un apskaidrošanos.

4. Pagājušo dzīvju cēloņi. Jūs citās dzīvēs varējāt būt tumšs cilvēks – mags, ragana, agresīvs vai rupjš, cietsirdīgs vai viltīgs u.c. Un tagad jūsu dvēsele ir vēlējusies izsmalcināt savas jūtas un pārdzīvojumus, vēršot jūs uz citādu, gaišu pieredzi. Un šajā dzīvē jūs no tumšās hierarhijas varat pariet gaišajā, īpaši, ja jūs esat bijis augsts tumšais, pēc būtības – garīgs cilvēks, tikai strādājis ar tumšajiem spēkiem. Tas ir sarežģīts ceļš, ilgs ceļš, un to pavada liels iekšējs darbs, nonullēšanās, insaiti, attīrīšanās, apskaidrības, iesvētīšanas. Protams, jums kā skolotāji un pavadošie spēki blakus bija tumšas būtnes. Jums stāv priekšā atteikties no visādas tādas apkārtnes. Diezin vai jūs to patstāvīgi varat izdarīt. Parasti jums ir vajadzīgi gaiši vadītāji tādā procesā.

5. Nepareizas darbības tādos procesos dažreiz ievelk tumsas slīkšņā. Cilvēks var atvērt kanālus nevis uz gaismu, bet pie tumšām būtnēm, un pēc tam cieš no tādas atvēršanas. Šeit ir jāatrod patiesais cēlonis, sākotnējais, cēloņa kodols un pēc tam jāsāk ķepuroties ārā ar prasmīga vadītāja atbalstu. Tādā gadījumā diezin vai jums palīdzēs militāras prakses – cīņa, dūru cīņa, pašaizsardzības paņēmienu pārvaldīšana…

6. Dzimtas problēmas. Ja jūsu dzimta ir tumša un “neatstrādāta”, neattīrīta, tad jums var atnākt dzimtas lāsts vai negatīva pieredze, sievišķa vai vīrišķa. Šajā gadījumā tieši uz tādu programmēšanu var atlidot “palīgi” un baroties no jūsu neveiksmēm un bailēm. Tie ir cēloņi neveiksmēm ģimenē, kā vīriešiem, tā arī sievietēm. Tie ir cēloņi uzvedības, domu, rīcības vājumam – gļēvumam, niknumam, rupjībai, agresijai u.c. Šeit pēc attīrīšanās jums stāv priekšā pirmām kārtām pieņemt tos apstākļus, kuros esat nokļuvuši, kā jūsu nepieciešamo pieredzi, no kuras izeja ir viena – uzņemties atbildību situācijās, iznākt no tām nevis ar cīņu un upurēšanos, bet, pieņemot to cilvēku vai tos apstākļus, kādi ir. Šajā gadījumā vajag saprast, kā jums pašiem ir jāizmainās, lai noregulētu attiecības, un attīrīt dzimtu ar profesionāļu palīdzību vai iziet no šīs dzimtas.

7. Ja jūsos dzīvo pietiekami attīstīta būtība, tad viņa pievilks pelēkas mācības, kuru internetā un dzīvē ir vairāk nekā pietiekami. Jūs no vieniem tīkliem kritīsiet citos. Garīgā ceļa profanācija, apmuļķošana, vešana uz astrālu, viltus “gaisma-mīlestība” (pasludināšana, bet ne eksistēšana šajā līmenī), bezrūpīgas prakses (izdariet tā un dabūsiet… apskaidrību!), sektas…

Kāda dāma visu laiku man mēģināja iestāstīt, ka meditēt ir kaitīgi. Otri raksta, ka vajag lasīt tikai Agni Jogu un visas pārējās mācības ir tikai profanācija, un ir pieteikuši totālu karu visiem pasaules ezotēriķiem. Trešā (apsēsta) arvien raksta, ka mani apmāna mani Skolotāji. Pelēkie grib, lai mēs savā attīstībā apstātos un kalpotu viņiem kā baterijas, vergi, apkalpojošais personāls, seksuālie partneri, cilvēku embriju donori u.c. Faktiski mēs priekš viņiem esam dzīvnieki. Mēs ar dzīvniekiem rīkojāmies tāpat un tagad saņemam “atpakaļ”. Protams, dzīvniekiem ir kaitīgi meditēt, apskaidroties, sapņot un mīlēt patiesi un vēl jo vairāk – sarunāties ar augstākajiem spēkiem. Viņi ir jānodala no dievišķības, noliekot aizslietņus, blokus, jāpiesārņo viņu sakaru kanāli, jāpieblīvē ar implantiem, jāpavērš uz negatīvām praksēm, jāmuļķo, jākārdina, jārada viltus mērķi un jāved prom no patiesības.

 

8. Jūs esat iesaistījušies grupā, kuru vad pelēka būtne, izliekoties par “Jēzu”, “Mihaēlu” u.c. Viņa ir iestiepusi jūsos taustekļus un barojas no jūsu enerģijām.

9. Jūs dzīvojat tumšā negatīvā vietā (blakus kapsētai, uz bijušās kapsētas, tumša spēka mītnes vietā, blakus alkoholiķim vai narkomānam, blakus melnam magam u.c.). Vietas un cilvēki pievelk tos spēkus, ar kuriem tie ir saistīti, bet jūs vienkārši dzīvojat tādā vietā un piesūcināties ar tādām enerģijām, nosmērējaties un pakāpeniski kļūstat tāds pats. Varat pat kļūt par slimu cilvēku.

10. Jūs ir savākuši uz kuģi negatīvas būtnes. Tādā gadījumā jums var būt izmaiņas smalkajos ķermeņos līdz pat mentālā apvalka vai pat mentālā aspekta pazaudēšanai, daudzi implanti, bloki uz kanāla sahasrārā vai adžnā šķīvju, korķu, vāku u.c. veidā. Jūs izejat eksperimentu – jūsu pārvēšanu biorobotā. Jums ir uzstādītas jūsu darbību vadošas tehniskas ierīces. Vai arī jums var būt pieslēgumi enerģijas noņemšanai. Protams, tādā pelēkā eksistencē var parādītes arī būtnes, parazitējošas uz jūsu pelēkās enerģijas.

11. Jums patīk lasīt ezotēriku, un jūs nēsājaties pa visām vietnēm cerībā atrast patiesību jūsu apskaidrošanās ceļā. Jūs esat teorētiķis. Prakses – tas nav jums. Jūsu interese balstās uz to, ka visi iet uz apskaidrību un es pie viena ar viņiem. Jūs negribat sevī iedziļināties, bet garīgais ceļš taču ir ceļš pie sevis. Jums interesē zinātniski pētījumi un atklājumi, mākslīgais intelekts, darbs ar visumu, palīdzība planētai, ceļojumi uz kosmosa pasaulēm, DNS, citplanētieši, šķīvīši, zīmējumi uz laukiem u.c. Viss, izņemot sevi. Gribu teikt, ka tomēr ceļš uz dvēseles atbrīvošanos (ceļš uz augšupcelšanos) ir ceļš uz sevis, savas dvēseles izzināšanu, darbs ar sevi, attīroties un apzinoties.

12. Šajā ceļā mēs saduramies ar to, ka jūsu zemapziņā ir klātesoši tie iekšējie varoņi, kuri nelaiž jūs uz apskaidrošanos. Tie ir uz dzimtas pieredzi balstītas jūsu eksistences šķautnes, iekšējie aspekti jeb arhetipi. Viņu arguments – “visi tā ir dzīvojuši”. Viņi nelaiž jūs pa pēc viņu priekšstatiem bīstamo celiņu uz augšu. Viņi koriģēs jūs, laižot lejā uz ceļu pa horizontāli. Jūs turpināsiet dzīvot, te paceļoties, te atkal nolaižoties. Tie pat nav ārēji viesi, kas ganās jūsu laukā, bet jūsu iekšējās daļas, kuras nepiekrīt tam, kurp jūs ejat. Viņām ir izstrādātas savas vērtības un metodes, kā kalpot jums. Viņas aicinās jūs cīnīties, nosodīt, nepieņemt, uzlikt sev vainu vai meklēt vainīgos, salīdzināt, emocionēt u.c. Kādas enerģijas jūs turklāt saņemsiet? Ko pievilksiet? Šeit palīdzēs prakses darbam ar iekšējiem aspektiem.

13. Jūs strādājat tumšā egregorā – militārā, finanšu, administratīvā… Darba laikā jūs esat enerģiju pilni, jūs piepilda egregors ar tiem jums vajadzīgajiem stāvokļiem, lai jums viss noritētu teicami. Nākot no darba, jūs jūtat spēku atplūdumu, bezspēcību, iztukšojumu… Jums nav spēka personīgai dzīvei, ģimenei, priekam…

14. Jūs nodarbojaties ar maģiju, un tumšie palīgi, kuri piesaistīti maģiskajam rituālam, joprojām ir pie jums un barojas no jūsu enerģijām.

15. Jūs esat geimeris un visu brīvo laiku pavadāt spēlēs. Ziniet, ka dators ir negatīvs kanāls. Būtnēm ekrāna “tajā pusē” arī ir jāēd… Es nemaz nerunāju par narkomāniem un alkoholiķiem…

16. Militārie eksperimenti un programmas cilvēka apziņas vadībai. Aizsardzības programmas militārajās rūpnīcās.

***

Sanat Kumara, lūdzu, pakomentē un papildini manu cēloņu apkopojumu.

 

Sanats Kumara: Nevajag no tā baidīties. Nevajag atkal slīdēt lejā pa vibrācijām aiz bailēm, ka jūsos dzīvo negatīva būtība. Viņu uz planētas ir daudz – gan cilvēkos, gan dzīvniekos, gan dabā. Tas viss ir iztīrāms un aizvācams. Visas savas dzīves jūs esat dzīvojuši, lūk, tādas specifikas ielenkumā. Jūs izdzīvojāt un pat spējāt turklāt būt veselīgi. Jūsu uzdevums – pēc iespējas mazāk bēdāties un emocionēt šajā sakarā.

18 10 23 03

Taču, ja jūs nespējat sākt domāt pozitīvi un darboties pozitīvi, tad jums vajag iziet attīrīšanos un padomāt par cēloņiem, kas izraisa jūsu bailes un negatīvo uzvedību. Briesmīgas nav sekas – sekas, ka jūsu iekšienē ir negatīvs, bet cēloņi, kuru dēļ jūs pievilkāt sevī šīs būtnes. Ir nevis vienkārši jāvāc prom būtības, bet jāstrādā ar bāzēm.

Tādu sarakstu var papildināt un papildināt. Ņem jebkuru cilvēku – cēlonis ir īpašs. Taču kopumā viss ir pareizi.

***

Kā redzat, eksistē daudz ceļu enerģijas zaudēšanai, pelēkai dzīvei, depresijai un iešanai prom no apskaidrošanās ceļa. Dažos gadījumos pietiek apzināties tādus cēloņus un iet no tiem ārā patstāvīgi, kas jums ļauj uz visiem laikiem atstāt eksistences pelēkos areālus. Citos gadījumos var palīdzēt tikai profesionāļi.

 

Konsultācijas http://www.sanatkumara.ru/obyavleniya/konsultatsii-onlayn-2016[1]

Koučings http://www.sanatkumara.ru/seminari-2017-goda/kouchingovie-programmi-u-natali-kotelnikovoy[2]

Dziedniecība http://www.sanatkumara.ru/seminari-2018-goda/seans-kvantovogo-ognennogo-istseleniya[3]

 

Pievienots 23.10.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/raznoobraznie-prichini

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/21-raksti-2016/828-tiessaistes-konsultacijas-2016 (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/21-raksti-2016/745-natalijas-kotelnikovas-koucinga-programmas (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2018-gada-raksti/24-raksti-2018/1520-kvantu-ugunigas-dziedinasanas-seanss (Tulk. piezīme)