Отзывы осени - 2

Rudens atsauksmes - 2

18 10 19

Pateicos visiem, kas mani apsveica dzimšanas dienā! Priecājos par mūsu draudzību!

Natālija Koteļņikova

18 10 08 02

NaDežDa VeDaNa

Labrīt, Natālija. Pateicos par izskaidrojumiem. Es domāju, ja reiz es nonācu pie Tatjanas, bet biju pierakstījusies pie jums, tātad man vajag un ir svarīgi būt gan tur, gan tur. Vēl jo vairāk, ka 13. oktobrī man ir dzimšanas diena un es tieši pārdomāju savu turpmāko Garīgo Ceļu: un RA Ģimene man to vienkārši parādīja, vēl jo vairāk, ka Es sen esmu izvēlējusies Augšupcelšanās Ceļu (pašlaik rakstu jums, bet uz galvas mati kustas, apstiprinot manus vārdus).

Un gribu uzdot jautājumus RA Skolai: ko sevī ietver Augšupcelšanās Ceļš? Ar ko sākt? Kādi ir Ceļa etapi? Kas ir svarīgs pašreizējās oktobra enerģijās, kam jāpievērš uzmanība, izejot uz šī Ceļa? Vai ir un vai ir vajadzīgs šī Ceļa aktivizēšanas paņēmiens (vai ir jāpaziņo, jāmanifestē par savu vēlēšanos un gatavību nostāties uz šī Ceļa, vai arī tas atklājas automātiski, samērā ar gatavību, vai arī Dvēsele veic šo izvēli, nevis cilvēks)?

Un, izmantojot gadījumu, gribu Pateikties Jums, Natālija, par jūsu Kanālu, par Jūsu Kalpošanu un Atklāto, Viedo Sirdi!!! Biju pie jums personīgajos semināros Novočerkaskā un vienmēr lasu jūsu vietni, un pēc iespējas piedalos grupveida meditācijās. No visām Skolām jūsējā man ir vistuvākā, šeit es jūtos Mājās (un atkal apstiprinot mati uz galvas sakustējās). Pateicos jums un Vladimiram, un Visai Gaismas Ģimenei!!! NaDežDa VeDaNa.

18 10 08 02

Olga Zaborska

(pēc Ra Skolas seansa)

Natālija Nikolajevna, nolēmu, lūk, padalīties savās sajūtās!

Vakar ilgi nevarēju sasildīties, rokas-kājas kā ledus gabali.

Bet naktī bija sapnis, kurā bijāt Jūs, RA un vēl daudz cilvēku. Bija jezga, kņada, attēli mainījās ļoti ātri. Sapņa laikā vairākas reizes modos, atkal grimu miegā. Un tā vairākas reizes. Noguru. Nodomāju, ka ir bijis enerģiju pārņēmums un vakarā vajadzēja nomazgāties. Pamodos ar augstu spiedienu, kurš nekritās visu dienu. Kanāls šķiet gaišs, bet iespējams, es ne pārāk varu to caurskatīt. Varbūt augstais spiediens ir vienkārši sakritība. Taču galva dūc visu dienu!

Olga Zaborska

18 10 08 02

Tatjana Muravjova

Tikko izlasīju rakstu par Ra skolu (http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/shkola-ra-zavershena[1]). Vakar vakarā sāpēja galva, bet šodien salst nieres – aptinu ar šalli, un visu dienu salst kājas. Divi pāri zeķu un čības, mājā karsti. Man varbūt arī cita iemesla dēļ (vēl kāds pieāķējies). Lūdzu samērā ar iespēju paskatīties mani un novākt viņu kanālu, ja tas ir.

***

Nebiju gaidījusi, ka jūs tik ātri atbildēsiet un piedāvāsiet tiešu kontaktu (domāju, ka jūs paskatīsieties mani bez manis dzīvās, jūs taču to protat), un jūsu vēstuli izlasīju ļoti vēlu. Otrā dienā zvanīt es nokautrējos. Bet ko es pamanīju – pēc kāda laika (varbūt pēc pusstundas), kad biju nosūtījusi vēstuli un balsī izteikusi nodomu, ka es atsakos no RA kanāla un lūdzu to novākt, ar manu galvu kāds strādāja, galvā bija karsti un kaut kāda enerģētiska kustība. Es tā vienmēr esmu jutusi jūsu darbu, kājas sasila, un es nolēmu, ka tā bijāt jūs.

Vakar ar Volodju meditācija noritēja lieliski. Uz raudām nevilka, enerģijas jutu.

Ar mīlestību un cieņu par jūsu godīgumu. Tatjana.

18 10 08 02

Dina Jakovļeva

Lasot jūsu rakstu (http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/matritsi-realnostey[2]), ar aizvērtām acīm nāk APZINĀŠANĀS no augšas, it kā es pati visu esmu ieraudzījusi no augšas kā novērotājs. Man tagad pienāca, ka eksistē 12 Visumi un ka viss ir, visa telpa – radītāja elpa, un tas ir viens milzīgs radītājs, kura iekšienē ir viss… Un cik daudz vēl ir tādu milzīgu mega-radītāju…

Bet mēs te uz Zemes vairojamies kā kaut kādi primitīvi vienšūņi. Cilvēku sekss – tā ir primitīva mīlestības forma (augstākajiem, no viņu redzējuma augstuma), tā uz mums raugās no augšas bez nosodījuma, un tas viss ir kā vienots. Mēs – 12 Visumi – vienotais RADĪTĀJS.

Uz manu jautājumu: un ko tālāk, no kurienes viss ir cēlies? – man ar mīlestību tika pateikts: cik zinātkāra mazulīte tu esi. Ka esmu attīstījusies pati un tāpēc varu paraudzīties, kā eksistē šis “viss”, viss, ko mums ir ļauts ieraudzīt un sajust, bet kas aiz visa tā stāv tālāk, no tukšuma? Ir kaut kas, kas mums ir pavisam nezināms, kas tas ir un no kurienes, kur ir sākums un kur ir beigas… Kaut kur ir Mega Radītāji, Mega Saprātīgas Gaismas būtnes, kuras dzīvo tikai Gaismā… un uz manu nākamo jautājumu atbilde bija tāda – ka es esmu Gaisma un Mīlestība, tāda bija atbilde.

Uz manu jautājum, kāpēc mēs te “mokāmies” – nāca atbilde – Tā ir tāda visa eksistences forma. Pa muguru aukstums un enerģija sāka iet pa mugurkaulu. Ierobežojumus cilvēks sev uzstāda pats. Kad es uzstādīju nodomu atgriezties ķermenī, man pateica, ka es jau tāpat vienmēr esmu ķermenī un tādā veidā sevi ierobežoju, un es atlaidu šo nodomu, lai “visu ieraudzītu” ar savu apzināšanos.

Un es esmu šī Vienotā Gaismas Mega Radītāja daļa, mums, mums cilvēkam tas ir Vienotais Viss, bet cik daudz ir šo Visu…

Pateicos

 

Pievienots 19.10.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/otzivi-oseni-2

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/24-raksti-2018/1797-ra-skola-ir-pabeigta (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/24-raksti-2018/1799-realitasu-matricas (Tulk. piezīme)