Все что нас не убивает, делает нас сильней…

Viss, kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus…

18 09 30 01

Dārgie Saules Brāļi! Man šodien gribētos uzzināt pa sēnīšu, baktēriju un vīrusu lomu cilvēka iekšienē. Cik lielā mērā viņi spēj mūs sagraut un kā no viņiem aizsargāties. Par viņu ietekmi uz mūsu nervu sistēmu un apziņu. Par viņu iebūvi cilvēku sabiedrībā egregora veidā.

Mikroorganismi tika radīti daudz agrāk par cilvēku. Viņu dzīve sākās agresīvā kosmiskā vidē, un viņi miljoniem gadu eksistences laikā iemācījās izdzīvot jebkur. Kad tika radīts cilvēka organisms, nebija iespējams paredzēt mikroorganismu visu miljardiem sugu ietekmi uz bioloģisko organismu. Daļa no viņiem cilvēkam nāca par labu un veido ar viņu simbiozi, bet otra daļa stāv pretī, un cilvēka organisma uzdevums – iemācīties izdzīvot vidē, kur ir daudz tādu būtņu, kuras nevar miermīlīgi dzīvot cilvēkā un grauj viņu. Šādu būtņu vidū ir vīrusi un sēnītes, baciļi un viņu simbioze.

Kā viņiem pretoties? Jābūt aktīvai aizsardzības sistēmai – imunitātei, veselīgai barībai, dzīvei bez baiļu sajūtas, tāpēc ka tā ir viņu izdzīvošanas vide. Jo mazāk baiļu, jo mazāk jūs esat pakļauti parazītiskās vides negatīvajai iedarbībai.

Atsevišķi par sēnītēm

Sēnītes ir dzimušas uz Merkura, un tās šeit ienesa atnācēji no Merkura. Merkurieši uz savas planētas miermīlīgi sadzīvoja ar dažādām sēnīšu sugām, nereaģējot un neslimojot. Šeit, labvēlīgākā mitrā vidē sēnītes atrada savu otro dzimteni, savairojās un izveidoja daudzas nekrustojošās sugas – pelējumu, sēnes, sēnītes u.c. Daļa no viņām apguva dzīvnieku organismu vidi, un cīņā ar citām parazītiskām sugām kļuva ļoti agresīvas, tas ir, iemācījās izdzīvot uz saimnieka, tas ir, nesēja rēķina.

Pašlaik norit vecu apbedījumu izrakumi, un tur gadās tās sēnīšu sugas, kuras pašlaik ir mutējušas un kļuvušas mazāk agresīvas, lai paildzinātu savu dzīvi organisma iekšienē. Vecās sugas bija ļoti bīstamas un var ļoti stipri ietekmēt cilvēku un cilvēci.

No otras puses, cīņā par izdzīvošanu dzīvnieku un cilvēka bioloģija ir sākusi tikt galā ar daudzām sēnīšu sugām, izņemot dažas, kuras joprojām rada nāvējošas slimības cilvēka un dzīvnieku iekšienē.

Cilvēks ir iemācījies higiēnu, bet dzīvnieki ēd no zemes, kāpēc viņi arī izdzīvo? Vai cilvēkam ir vajadzīga higiēna, vai arī tā ir kļuvusi par slimību cēloni?

Higiēna ir vajadzīga, noteikti. Sterilitāte nav vajadzīga, kamēr jūs esat šeit, bet kosmosā ir vajadzīga arī sterilitāte, jo mutējošie mikroorganismi var nogalināt visu dzīvo un pat nedzīvo.

Es redzēju raidījumu no Starptautiskās kosmosa stacijas (SKS), kur sēnītes bija sākušas parazitēt pat uz plastmasas, un šī stacija tika nogremdēta. Kāpēc kosmiskajā vidē pelējums ir kļuvis tik agresīvs?

Mākslīgā klimatā, kur visi cikli atkārtojas – ūdens, gaiss, un nav pretinžu saules staru, vēja un sala veidā, sēnītes sāka ražot daudz pēcnācēju. Cīņā par izdzīvošanu viņas uzvarēja cilvēku un tehnoloģiju.

Cik lielā mērā darbs ar viņām var cilvēkam palīdzēt atbrīvoties no agresīvām sēnīšu sugām sevis iekšienē?

Mēs varam nobremzēt infekcijas pavairošanos un pārvest to uz sporu stadiju, bet pilnīgi izvākt visas sporas no organisma nav iespējams.

Cilvēks tad var mierīgi dzīvot?

Jā, sporas guļ un nesagādā cilvēkam nepatikšanas.

Bet viņas var atkal pamosties? Kad un kādu cēloņu dēļ tas var notikt?

Pārcelšanās uz citu valsti ar mitrāku un karstāku klimatu, piemēram. Smagi emocionāli notikumi, kas vājina imunitāti. Krasa barošanās maiņa. Smagas slimības.

Ko vēl tam var pievienot?

Dzīvojiet mierīgi, nedomājiet par slimībām, domājiet par veselību.

Par vīrusiem

Vīrusi ir atnākuši no cita visuma, kur viņi bija vienīgās sevi apzinošās būtnes. Tas ir mikrovisums, un viņš bija speciāli paredzēts mikroskopiskai dzīvībai. Vīrusi iet cauri visām kontroles stacijām un izplatās visur, galvenokārt nekaitējot nevienam.

Kāpēc uz Zemes viņi mums tā kaitē?

Vīrusi ir paredzēti visstiprākās imūnsistēmas selekcijai. Cilvēces projektam bija robi un neprecizitātes, un vīrusi ķēdītē cilvēks-planēta ieņēma savu vietu kā atlases funkcija, lai pastiprinātu visplanetārās izdzīvošanas funkciju fiziskajā plānā.

Caur vīrusiem mutē genoms, caur vīrusiem izzūd daudzas slimības, uz kuru nesējiem vīrusi parazitē. Vīrusi izspiež slimos īpatņus un it kā atveseļo cilvēci.

Zinātnieki ir iemācījušies izaudzēt celmus tādiem vīrusiem, kas cilvēkiem nodara milzīgu kaitējumu.

Drīzumā, pēc militārās vīrusu audzēšanas programmas novākšanas vīrusi stāsies cilvēces sardzē un cīnīsies ar slimībām un sēnītēm. Tie ir seni mikroorganismi, kuriem ir saprāts, attīstīts ne tā kā cilvēkiem, savā veidā.

Vīrusu esamība uz planētas ir mūsu visuma un senā vīrusu visuma simbiozes piemērs.

Baktērijas

Baktērijas ir savāktas no mūsu visuma visām planētām un svariem, jo viņas ieradās gan uz meteorītiem, gan ar planētas apmeklētājiem, un līdz šim laikam ierodas kā debesu viešņas kopā ar citplanētiešu ķermeņiem un kosmosa kuģiem, kuri atlido uz planētu. Jūsu imūnsistēma saņem dopingus sakarā ar daudzo viešņu konstatēšanu un iepazīšanu. Šeit viņu ir tik daudz, ka taisni jābrīnās, kam vajadzēja tik daudz baktēriju un kādēļ viņas tika radītas. Protams, jūsu sistēma ir balstīta uz baktērijām, kuras ietilpst jūsu barības apstrādē gremošanas trakta iekšienē. Plaušās ir daudz baktēriju, kuras rada mikrofloru, palīdz absorbēt vajadzīgās gāzes no gaisa. Jebkurā jūsu orgānā ir daudz derīgas un kaitīgas mikrofloras. Cilvēks piemērojas savā iekšienē nēsāt tādus palīgus. Viņi ietilpst cilvēka kopējā apziņā un saprot jūsu domas un pavēles, lūgumus un mīlestību. Viņi ir jūsu daļa, tāpat kā sēnītes un vīrusi.

Jūsu higiēna ir vērsta uz ciņu tieši ar baktērijām, un uz higiēnas rēķina jūs esat divkāršojuši nodzīvotos gadus uz planētas. Tagad nevajag pārspīlēt un nešausmināties par visu, kas jums nav sterils. Tukšā vietā attīstīties citi patogēni mikroorganismi un sāksies cita cīņa.

Daži audzina bērnus ļoti nesaprotami – bērni var ēst kaut no grīdas, ņemt mutē netīrumus. Tā ir pareiza audzināšana? Iespējams, tā organismam ir vieglāk piemēroties zemes plānam?

Vakardienas anekdote no Dovlatova (Сергей Довлатов): “Pirmais bērns – nometa knupi. Knupi pievāca suns. Knupis tiek izmests, suns aiztriekts, viss tiek sterilizēts. Otrais bērns – nometa knupi. Knupi pievāca suns. Knupis tiek mazgāts, suns aiztriekts, knupis tiek atdots bērnam. Trešais bērns tajā pašā situācijā – pats nometa, pat lai arī paceļ.”

Vienmēr ir labs zelta vidusceļš: nedrīkst, dabiski, ēst visādus netīrumus no zemes, un nevajag visu sterilizēt. Turiet savus bērnus tādā dzīvē, kādu viņi dzīvos, kad izaugs. Mikroflorai ir jāieiet iekšā un jāiemitinās jūsos, citādi nekādi.

Viss, kas mūs nenogalina, padara mūsu stiprākus…

18 09 30 02

Pēc raksta uzrakstīšanas kļuva interesanti palasīt par to Internetā. Lūk, nedaudz informācijas vispārējai attīstībai.

Vīrusi, mikrobi un baktērijas: ar ko atšķiras?

https://probakterii.ru/prokaryotes/raznoe/virusy-mikroby-bakterii.html

Labumus no vīrusiem cilvēkam https://www.sunhome.ru/journal/140858

VĪRUSI – EVOLŪCIJAS DZINĒJI! https://www.liveinternet.ru/users/3984097/post288646654/

Svešie: kā vīrusi, baktērijas un gēni maina cilvēka saprātu

https://health.ej.by/avtoritetno/2016/01/19/chuzhie-kak-virusy-bakterii-i-geny-menyayut-razum-cheloveka.html

 

Pievienots 30.09.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/vse-chto-nas-ne-ubivaet-delaet-nas-silney

Tulkoja Jānis Oppe