Как проходит квантовый переход для тела?

Kā norit kvantu pāreja ķermenim?

18 09 27

18.09.26.

Man gribas apspriest Valentīnas Mironovas (Валентина Миронова) materiālu “KVANTU PĀREJA – ĀTRĀ PALĪDZĪBA SEV PAŠAM” ar Sanatu Kumaru. Citēju materiālu pilnībā, jo tas ir ļoti svarīgs apspriešanai.

 

https://www.proza.ru/2018/03/24/1049

“KVANTU PĀREJA – ĀTRĀ PALĪDZĪBA SEV PAŠAM”

 

JAUTĀJUMS

“Labdien! Šķiet, ka, lūk, jau ir trīs mēneši, kā esmu pārgājusi kvantu pārejas aktīvajā (man) periodā. Un man ir diezgan smagi. Vājums, kurš pastiprinās ar katru dienu. Pilnīgs bezmiegs. Pēkšņi ir izpaudušās VISAS problēmas ar veselību, par kurām sen biju aizmirsusi un komfortabli dzīvoju gadus 20, pat neatceroties par tām.

Taču ir labs jaunums šajā sakarā – gurni no priekšas bija pārklāti ar biezu asinsvadu, zvaigznīšu, plankumu tīklu. Un pēkšņi konstatēju pilnīgi tīru ādu kā zīdainim. Un man ir 79!

Un vēl kāds vada manu barošanos, turklāt ļoti manāmi! Esmu patīkami pārsteigta.

Jautājums: kā sazināties ar savu Palīgu? Grūti ir pārvarēt tādus nepazīstamus notikumus un stāvokļus vienatnē.

Cik ilgi turpinās tāda adaptācija? Vājuma dēļ reizēm nevaru iziet ārā. Bet dzīve taču turpinās ar visām 4. dimensijas darīšanām, un tās neviens nav atcēlis!

Kā sev palīdzēt? Vai ir informācija par šo tēmu ar konkrētām rekomendācijām?”

ATBILDE

“Labdien!

Jūs neesat vientuļa notiekošā sajušanā. Vienkārši mēs pagaidām esam izkliedēti un sliecamies notiekošo uzskatīt par jebko, tikai ne par pašreizējā Laika un kvantu pārejas simptomiem.

Lieta tāda, ka stresa bioķīmija, ar kuru mēs dzīvojām ĻOTI ilgu laiku (tūkstošgades), ir sākusi REĀLI NOMAINĪTIES uz prieka bioķīmiju. Un šī nomaiņa – pāreja notiek caur daudzām izmaiņām.

Var parādīties pazīmes slimībām, kuras Jūs uzskatījāt par sen izdziedētām. Tādā veidā nāk ārā saknes kaitēm, kuri saglabājušies citos Jūsu ķermeņa smalkajos līmeņos. Slimībā var pat noritēt asi, iespējams, reversi, taču ātrāk, nekā noritēja, kad Jūs slimojāt. Tas nozīmē, ka ķermenis atbrīvojas no kaites dziļākā līmenī.

Mūsu ķermenis ir visai SAPRĀTĪGS, un bieži saprātīgāks par mums pašiem!

Pašlaik ir pienācis laiks, kad atveras 4. čakra, mīlestības un līdzcietības čakra, viņa bieži mēdz būt nobloķēta, un viņas aktivizāciju var pavadīt skumju, baiļu lēkmes. 4. čakra ir saistīta ar aizkrūtes dziedzeri. Šis orgāns atrodas plaušu priekšējā daļā, un vairumam atrodas iedīgļa stāvoklī. Kad 4. čakra sāk atvērties, tīmuss sāk augt. Vēlīnākā stadijā tas var būt pat redzams tomogrāfijā. Aizkrūtes dziedzera augšana ir saistīta ar sāpēm krūtīs, elpas trūkumu, var būt pat bronhīta – pneimonijas simptomi, kuru dēļ ārsti kļūdaini uzstādīs gripas vai pneimonijas diagnozi. Tīmuss ir Dvēseles māja, Radošuma un Prieka orgāns.

Svarīgs simptoms – sāpes sirdī, it kā sirds aritmija, kura notiek tādēļ, ka sirds piekoriģējas jaunajām enerģijām.

Izmaiņas netiek apspriestas publiski, tāpēc ka zinātnieku kopa uzskata, ka tas var nobiedēt iedzīvotājus. Tomēr cilvēki mainās šūnu līmenī. Vairums cilvēku zina un jūt to. Daudzas reliģijas ir runājušas par izmaiņām un zinājušas, ka tas notiks dažādi. Tā ir pozitīva mutācija, kaut arī fiziski, intelektuāli un emocionāli Jūs varat just bailes un apjukumu.

Šodien cilvēka DNS ir sākusi mutāciju Saules aktivitātes rezultātā. Rakstu to tāpēc, ka daudzi ir izbiedēti, mēģina meklēt ārstus, nespējot savā fiziskajā ķermenī atpazīt izmaiņu procesu dziļā līmenī. Un ārstēšanās nedarbojas, valdības priekšlikumi medicīnā nedarbojas, tas viss neatbilst izaicinājumiem, kurus cilvēkam liek priekšā Saule.

Šie simptomi parādās un izzūd negaidīti, parādās bez iemesliem, atnāk paši. Tās ir labas zīmes: ķermenis sūta jums vēsti, ka viņš atbrīvojas no vecās bioloģijas un no vecās domāšanas, neatpalieciet no viņa.

KAS PALĪDZ – saziņa ar savu Augstāko Es. Var teikt, ka tā patiešām ir ĪSTĀ PANACEJA mūsu nevienkāršajā laikā. Tāpēc ka reiz jūs varat nonākt izolētā vidē bez pieejas internetam un bez telefona. Kad vajadzēs rēķināties tikai ar sevi un Augstāko Es. Tas nav pieņēmums, bet ikdiena. Tikai katram savā laikā.

Saziņas patiesuma kritērijs – siltums un laba sajūta krūtīs. Aprimuma un mierīguma stāvoklis.

KĀ SAZINĀTIES – kā ar tuvu draugu. Vārdiem vai domās. Sākumā pateicieties par palīdzību, pajautājiet konkrētu padomu, pasakiet, kā Jums labāk saņemt šo padomu – kā sapni vai citu notikumu, Jums saprotamu.

Internetā ir daudz metodiku par šo tēmu, izvēlieties jebkuru.”

***

 

Man, ilgus gadus lasot tamlīdzīgus rakstus, ir radies iespaids, ka daži vai pat lielākā daļa savārgumu, kuri tiek aprakstīti šajos materiālos, tomēr ir saslimstības pēc vecā tipa, un cilvēki slimību simptomus piedēvē progresam enerģijās un virzībai pa garīgo ceļu. Vai tas tā ir, vai nav? Vai šeit nav sašķiebuma? Kāpēc garīga izaugsme ir saistīta ar tādiem enerģētiskiem kolapsiem, kā šajā vēstulē? Un kāpēc man nav tādu simptomu?

 

Sanats Kumara:

Neaizmirsti, ka Es esmu tavā iekšienē. Un izdarījis visu, par ko parūpējos laicīgi – attīrīju, saistīju ar pagātni, uzstādīju šķēršļus slimībām, ieraudzīju cēloņus un palīdzēju tikt skaidrībā. Dabiski, ja Es to nebūtu izdarījis, tad tev nāktos izjust kaut ko līdzīgu. Ne visu tu spēji izdarīt tā, kā Es gribēju, bet ievērojamu daļu tu tomēr pārvarēji. Tāpēc arī tava veselība nav par 100%.

Ko vajag, lai būtu pilnīga veselība? Veltīt sev vairāk laika – attiecībā uz kustību un domu. Savienoties ar mani un klausīties un dzirdēt jaunus vēstījumus.

Lielākā daļa cilvēku nedzird vēstījumus par savu veselību no saviem Augstākajiem Es. Viņi sāk savu ceļu un personīgai pilnveidošanai nevelta pienācīgu uzmanību. Viņiem ir svarīgs viss, izņemot sevi pašus: planēta, visums, karš, bērni, un daļai tādu cilvēku VAR būt tādas neveseluma pazīmes kā sāpes sirdī un elpas trūkums.

Bet tās taču ir pazīmes sirds un asinsvadu slimībām – sirds slimībām un stenokardijai!

Sirds slimības salīdzina ar ceļu: izārstēji sirdi – nostājies uz ceļa, neizārstēji – ej pie daktera. Ar ko ir bīstamas sirds slimības? Šeit rodas pretrunas starp prasību pēc ceļa un savām pārestībām un bailēm. Atbrīvošanās no tām palīdz aizmirst kardiologus un stresus. Kad iekšienē nekas nerezonē ar citu cilvēku negatīvām izpausmēm, tu piepildies ar līdzjūtību un līdzcietību, bet ne ar slimīgām reakcijām, piemēram, pārestību un aizkaitinājumu. Tu saglabā mierīgumu savā iekšienē, nepavedoties uz visiem mēģinājumiem aizkaitināt tevi, vienkārši ignorējot manipulācijas vai nervu bendēšanu. Tas cilvēkam piešķir enerģētisku spēku, izturību un iekšēju mieru.

Tas palīdz saglabāt un pastiprināt iekšējo spēku un noturību, vienkārši izolējot visas negatīvās domas, kuras rodas neattīrītiem cilvēkiem.

Bet, ja cilvēkam ir veca sirds slimība, saistīta ar orgāna fiziskām izmaiņām, tad kā sirds var uzvesties kvantu pārejā? Vai var likvidēties tādas orgāna izmaiņas un pārstāt sāpēt sirds?

Viss var notikt, tas atkarīgs no paša cilvēka – viņa neatlaidības, viņa vienmērīgas pārejas uz slodžu jaunu līmeni un, dabiski, prasmes būt izturīgam un līdzsvarotam.

 

lūk, jau ir trīs mēneši, kā esmu pārgājusi kvantu pārejas aktīvajā (man) periodā. Un man ir diezgan smagi. Vājums, kurš pastiprinās ar katru dienu. Pilnīgs bezmiegs. Pēkšņi ir izpaudušās VISAS problēmas ar veselību, par kurām sen biju aizmirsusi un komfortabli dzīvoju gadus 20, pat neatceroties par tām.

Vai slimību atgriešanās ir saistīta ar to, ka jaunajā torsionu laukā, uz kuru cilvēks ir iztaisījis izvērsumu, pateicoties savai pāriešanai uz jaunajām enerģijām – vai tur ir problēmu saknes? Mēs par to runājām pašā mana ceļa sākumā, kad apspriedām kauzālā ķermeņa uzbūvi. Slānis sadeg, kad visi cēloņi praktiski ir nonullēti, taču jaunajā (iekšējā) slāni guļ saknes tām problēmām, ar kurām mēs jau pamatīgi bijām strādājuši, un, kā šķita, visi cēloņi ir novākti. Un mums vajag vēlreiz iziet pa visām cēloņu saknēm.

Tava izpratne ir tuvu patiesībai, taču ne vienmēr visi cēloņi slēpjas iekšējā slānī. Tikai daļa no tiem, pašas dziļākās saknes mūsu problēmām šeit. Un tas nav saistīts ar to, ka slimība jau ir izstiepusi savus taustekļus šurp, bet ar to, ka tu spēji noņemt tikai augšējo daļu, putas no tām lietām, kuras izstrādāji kauzālā ķermeņa pirmajā slānī, neieejot dziļumos.

Dziļumi ir saistīti ar bērnību, ar pagājušajām dzīvēm vai vēl ar kaut ko?

Dziļumi ir saistīti ar mani jeb ar to augstāko aspektu, kurš stāv tev augšā. Tu kļūsti par pārvadītāju tiem uzskatiem un tām programmām, kuras tu esi izstrādājusi mentālajā aspektā un pat ugunīgajos ķermeņos. Viņiem (mentālajam aspektam un ugunīgajiem ķermeņiem) arī ir savi uzskati par dzīvi.

Saprotu, kāpēc seansā ar Diženo Dievieti mēs izstrādājām šīs daudzdimensionālās programmas!

Jā, tas ir svarīgi, lai nebūtu jāgriežas atpakaļ izstrādāt tās īpašības, kuras jūs vairs nekad nespēsiet saprast nākotnē, tāpēc ka jūs par to kļūsiet. Bet, kamēr jūs par to neesat kļuvuši, tad ir svarīgi ieraudzīt un aizvākt šīs bailes, programmas un cēloņus, kas fiziskajā plānā jums nepieder. Lūk, tā.

Bet ne visi taču cieš no tieši tādām lietām – vājuma, kurš pastiprinās katru dienu? Kā nesaslimt un nenonākt slimnīcā, pirms saprast, ka tas nav augšupcelšanās simptoms?

Pēc kā var vadīties, diagnosticējot saslimšanas un sliktu pašsajūtu, jo sieviete no raksta taču vienkārši nevar iziet no mājām? Es teiktu, ka viņa ir zaudējusi visu enerģiju, viņai ir caurums smalkajā plānā, un, iespējams, to atņem kāda būtība? Cik bieži meditējošie nonāk kabalā pie tiem, kas pieāķējas viņiem vienkārši tādēļ, ka viņiem nav pietiekoši augsts kanāls un nav atbilstošas aizsardzības…

Man iesvētījumos bija īss enerģijas zudums, bet neilgi, uz stundu vai divām, bet šeit uz tik ilgu laiku – trīs mēnešus?

Bet varbūt vājuma dēļ visas vātis atjaunojās – nav pretošanās?

Tādās dienās, kad jums negribas kustēties, veltiet sevi atmiņām un darbam ar negatīvām emocijām. Iespējams, ka tas ir “atvaļinājums” tādām dziedināšanām.

Ja tas ir pāri jūsu spēkiem, tad kāpēc neizmantot medicīnu? Nekad nenonieciniet tādu palīdzību, jo visi cilvēki uz Zemes ir dievišķi, un ārsti arī, ne tikai jūs… Nez kāpēc medicīnas noniecināšana dažiem cilvēkiem sasniedz neizskaidrojamus augstumus. Tā vietā, lai ātri izārstētos un aizmirstu par savu slimību, cilvēki var meklēt cēloņus un neatrast gadiem. Esiet universāli un palīdziet sev ar jebkuriem paņēmieniem – gan ar zālēm, gan ar zālītēm, gan ar kustībām.

Bet tomēr, vai ir kādi tīri praktiski padomi pašpalīdzībai, par kuriem jautā sieviete? Bez saziņas ar savu AEs?

Pirmais, ko gribas teikt – šie simptomi, kas saistīti tieši ar pāreju, nav ilgstoši. Tie ir izrāvušies cauri kauzālajam aizsegam un paziņojuši par sevi. Tie nav ilgstoši. Maksimums nedēļu. Pēc tam visam ir jāpāriet. Bieži tās ir vienkārši stundas, pat ne dienas. Sāpēm nav jābūt stiprām, viss ir paciešams. Ja ir stipras sāpes, lūdziet visiem Skolotājiem un Audzinātājiem palīdzēt jums, simptomus novācot. Ja simptomi turpinās un nav izturami, tātad tā ir slimība, un vajag steidzīgi griezties pie ārsta.

Un ja caurums?

Otrais. Nostāties uz ceļa – tas nenozīmē atdot sevi ceļam bez atlikuma un pakļaut savu dzīvi tikai garīgumam. Tas ir mūka ceļš, un tas nav derīgs vairumam cilvēku. Jums nav jāziedo ne veselība, ne citas vienkāršas dzīves intereses, ejot uz augšupcelšanos, tāpēc ka mēs mūsu ceļu gribam izplatīt pēc iespējas lielākam skaitam parasto cilvēku, kas nav pakļauti upurēšanās idejai. Nevar tāds process būt saistīts ar ilgstošu slimošanu.

Trešais un pēdējais. Mums ir svešas visas bailes un šķēršļi ceļā, tāpēc ka tā ir pati tīrākā un patīkamākā laika pavadīšana pasaulē – savienoties ar AEs un būt sakaros ar Skolotājiem, Ercenģeļiem un citām Gaismas Būtnēm. Meditācijas un čenelingi palīdz harmonizēt veselību, norādīt uz visām problēmām ar sevi un saviem šķēršļiem, aizvākt šos šķēršļus un sākt dzīvot pilnvērtīgu dzīvi veselīgā un tīrā ķermenī, izdziedētā no visām slimībām. Ir dažas sajūtas ķermenī, pārejot uz nākamajiem apziņas slāņiem, taču tās ir ātri izejamas un nav saistītas ar veselības bojāšanu, bet tikai ar izdziedēšanu no problēmām un sāpēm.

 

Tā ir pozitīva mutācija, kaut arī fiziski, intelektuāli un emocionāli Jūs varat just bailes un apjukumu.

Kā ir ar šādiem Valentīnas Mironovas padomiem?

Ja jūs virzāties pareizā virzienā – uz gaismu, nevis uz tumsu, tad diezin vai jūs pavadīs bailes un apjukums… Ja jūs esat attīstīti tādā mērā, ka jums notiek kvantu pāreja, tad jūsu AES ir pienākums jums palīdzēt un, domāju, ka tādos apstākļos saikne ar AEs noteikti darbojas.

Pašā ceļa sākumā, kad cilvēks pagaidām nav izgājis savus pirmos kvantu lēcienus, kaut kas tāds var būt, taču arī spēcīgas izmaiņas gaidīt nenākas, viss norit nemanāmi veselībai un bieži apziņai. Pirmie iesvētījumi bieži mēdz būt miegā. Apzināti tādus iesvētījumus jūs varat iziet, ja jums jau ir nodibināti sakari ar Skolotājiem un Audzinātājiem. Pirmās izmaiņas ir nemanāmas un nav saistītas ar ilgstošām slimībām vai enerģijas zaudēšanu.

Tas ir, mums ir slieksme mūsu fiziskos vājumus deklarēt par kvantu pārejām? Bet kvantu pāreja nevar ilgt trīs mēnešus, pat vienu mēnesi. Tas norit saskaņā ar gatavību un ļoti ātri.

Tas apstāklis, ka vairums cilvēku, kas pašlaik iziet kvantu izmaiņas, ir vecākā gadagājuma, nedod jums gadījumu visas savus vājumus deklarēt par tādu izmaiņu pazīmēm. Kaut kas var būt patiesa DNS mutāciju izpausme, taču mums par nožēlu, daudzas slimības var pastiprināties tikai uz brīdi, ja tās nav izārstētas.

Aiz kauzālā slāņa, kurš pie iesvētījuma sadeg, ietvariem slimības vājinās vai vienkārši to nebūs nemaz, tāpēc ka karmiskās slimības, pārejot uz apziņas nākamo slāni, aiziet. Tas tieši ir saistīts ar burvīgas izdziedēšanās gadījumiem. Cik bieži tie ir saistīti ar apziņas izmaiņām.

Tu ierunājies par DNS mutācijām. Man ir sens jautājums – kāpēc mēs nekad nenodarbojamies ar DNS izmainīšanas praksi?

DNS ir tikai hromosomu komplekts. Pārejot uz citu kauzālo slāni, komplekts automātiski, sekojot apziņas un matērijas izmaiņām, mutē patstāvīgi, tā, kā dara to vienmēr. Vadīt DNS – tātad ienest tādas izmaiņas, kādas nav raksturīgas jūsu hromosomu komplektam. Valentīna Mironova ir pareizi piezīmējusi: “Mūsu ķermenis ir visai SAPRĀTĪGS, un bieži saprātīgāks par mums pašiem!”. Ja jūs gribat būt saprātīgāki pa Radītāju, tad veiciet eksperimentus ar savām DNS, bet mēs ar to nenodarbojamies un neiesākām bezrūpīgi dot tādas vai citas rekomendācijas jūsu pamata programmas mutēšanai. Vēl neviens cilvēks nav spējis, pat zinātnieki uz Zemes, pilnīgi prasmīgi vadīt mutācijas, lai tās turpmāk nedotu kļūdas.

Bet daudzas Skolas nodarbojas ar ķermeņu dziedēšanu, mainot DNS, kā tās uzskata.

Vēl neviens nav izdziedējies tādā veidā, apgalvoju tev. Slimība neslēpjas DNS. Tā ir emocionālajā un mentālajā ķermenī, bet darbs ar viņiem prasa īpašu praksi.

Ja piesaucam Ercenģeļus, vai tad mēs varam viņiem lūgt izdziedēt mūs ar DNS mutāciju palīdzību?

Nē, pagaidām vēl ne. Tieši tāpēc mēs nekad neesam tev devuši prakses darbam ar jūsu pamata kodu.

Ko Tu gribētu teikt mūsu sarunas noslēgumā?

Es ļoti gribu jums palīdzēt izdziedēties no visām jūsu slimībām. Jūsu informācijas laukā pagaidām vēl nav pašas veselības vienota jēdziena. Tā ir pareiza fiziskā ķermeņa funkcionēšana? Tā ir attiecību izdziedēšana? Tā ir sekmīga karjera? Tie ir veselības pamata rādītāji? Bet mīlestība un laime? Turklāt veselības pamata rādītāji kaut kā netiek ņemti vērā. Būdams fiziski vesels, cilvēks var būt neapmierināts ar to, ar ko viņš nodarbojas un ar ko kopā dzīvo. Šeit visam ir jābūt kompleksā – gan dzīvei, gan laimei, gan mīlestībai…

 

Pievienots 27.09.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/kak-prochodit-kvantoviy-perechod-dlya-tela

Tulkoja Jānis Oppe