Представляю читателю свои новые книги

Prezentēju lasītājam savas jaunās grāmatas

Prezentēju pārdošanai jaunās grāmatas, kuras vēl nav izdotas un eksistē tikai elektroniskā veidā.

 

18 08 28 011. Grāmata “Garīgie meklējumi, atklājumi un atklāsmes”.

Dārgie lasītāji! Jūs turat rokās ezotērisku grāmatu. Es kā autore-čenelere sen publicēju savus čenelingus un rakstus par garīgām tēmām. Esmu izdevusi jau daudz ezotērisku vēstījumu grāmatu, vairākus gadus es vadu vietni sanatkumara.ru un aktīvi sarakstos ar lasītājiem.

Šo gadu laikā, kad grāmatas tika izdotas, daudz kas no ezotēriķa dzīves palika aiz kadra. Grāmatā savāktie materiāli galvenokārt ir sarakstīti no 2013. līdz 2016. gadam, kad bija pagājušas visas “Brīnišķīgās 2012. gada Pārejas”, vispasaules katastrofas, trīs tumsas dienu u.c. šaubas un gaidas. Mēs šo datējumu izgājām nemanāmi, tagad to atceramies kā daudzu cilvēku veltīgas gaidas, piebarotas no daudziem pelēkiem kanāliem.

Starp citu, mani Skolotāji vienmēr man teica (daudz reižu 2012. gada laikā), kad sākās kārtējā panika internetā un man tika pārsūtīti dažādai jauni “pareģojumi”, ka viss JAU norit, pakāpeniski pieaugs, un pieaug no 2011. gada vidus.

Mēs daudz ko apzinājāmies, izdarījām apzinātu izvēli, un sekojam savam ceļam. Taču jebkurš ceļš ir šaubu, grūtību un likteņa brīnišķīgu momentu pārpilns.

Vairums čenelingu, kurus mums dod Skolotāji, ietver tikai pozitīvu informāciju, palīdzot mums apgūt jaunas zināšanas, kuras nāk no mūsu Skolotājiem par visumu, mūsu ķermeņiem un planētas likteni. Bet tā mūsu dzīves daļa, kura satur šaubas, pretrunas, apmācību un darbu pie kļūdām, paliek aiz grāmatu ietvariem.

Šī grāmata ir savākusi dažādus materiālus – kā patīkamus un negaidītus gadījumus no mūsu dzīves, tā arī sarežģītus un sasāpējušus mūsu ezotēriskā darba jautājumus. Daļā no rakstiem apspriežam un analizējam negatīvus vai pat izmisīgus priekšstatus par tēmām: kā mēs strādājam ar planētu, kādas kļūdas pieļaujam, kā mācāmies atšķirt enerģijas, kādas piemīt būtībām, kuru ir papilnam smalkajā plānā ap mums.

Jebkurš jauns darbs vienmēr rada gan grūtības, gan nesaprotamas parādības, dažreiz pat ticība pazūd vai paļāvība izzūd, spēki izsīkst vai pārliecība sāk pieklibot. Kas ir pareizi un nepareizi? Kā novērtēt mūsu gaismas darbu? Kādas kļūdas ceļā mūs pavada? Kādi apbrīnojami notikumi gadās ceļā? Par to un daudz ko citu ir grāmata, kuru jūs turat savās rokās. Tā vairāk līdzinās mācību grāmatai un, ceru, būs jums tikpat noderīga kā iepriekšējās grāmatas.

Natālija Koteļņikova, mīlestībā un kalpošanā.

 

18 08 28 022. grāmata “Diženās Dievietes velte”

Dārgais draugs! Nešaubos, ka šī grāmata nonāks sagatavotā apziņā – pie tā, kurš pazīst manus daudzos čenelingus, kā arī citu autoru nodotos vēstījumus. Ceru, ka lielākā daļa no tā, kas šeit uzrakstīts, kļūst tev par atklāsmi, tāpat kā reiz tā bija atklāsme manai apziņai.

Šeit tiks stāstīts, kas ir Diženā Dieviete un kādu vietu Debesu hierarhijā Viņa ieņem. Es pret šo gigantisko satriecošo Būtni attiecos ar milzīgām trīsām, bezgalīgu cieņu un uzticēšanos. Mēs sadarbojamies jau daudzus gadus – es vadu dzīvus čenelingus – Diženās Dievietes seansus, kuros cilvēki dziedinās.

Pirmoreiz es ar viņu iepazinos gandrīz pirms 10 gadiem. Dieviete man uzdāvināja vairākas dāvanas, kā arī dziedināšanas kanālu, līdzīgu Reiki. Reiki ir eņģeļu enerģija, bet Diženās Dievietes kanāls – Ercenģeļu spēcīgā un skaistā enerģija.

Es uztaisīju vairākus diskus ar Diženās Dievietes sakaru seansiem, un tie cilvēkiem palīdzēja nomierināties, harmonizēt savas enerģijas, atslābināties un sajust debesu svētību. Es šos seansus salieku pa atsevišķām grāmatām, kuras saucas “Diženās Dievietes dziedinošie seansi”. Iespējams – tādu grāmatu būs vairākas.

Reiz es ieraudzīju sevi sapnī kā skaistu sievieti Diženās Dievietes līmenī. Diženā Dieviete apstiprināja, ka es esmu izaugusi līdz šim manam ercenģeļu aspektam, nonākusi pa garīgajiem pakāpieniem. Mani tik ļoti apbūra šī mana augstākā būtne, ka es iemantoju mērķi – pēc augšupcelšanās nonākt šajā līmenī, izaugt līdz tam un dzīvot to skaisto debesu dzīvi apbrīnojami vieglā ķermenī, brīva un laimīga.

Gribu paskaidrot, ka mums bieži rāda mūsu aspekta izaugsmi, lai radītu motivāciju garīgajai izaugsmei un parādītu pašas labākās mūsu iespējas un potenciālus. Iespējams – arī jums ir bijis kas līdzīgs – sapnis vai vīzija, sapņojumi.

Diženā Dieviete pati šo grāmatu nosauca par “Diženās Dievietes velti”. Viņa ļoti grib, lai gan viņas zināšanās, gan viņas enerģija un informācija izplatītos pa pasauli un sniegtu palīdzību cilvēku dvēseļu dziedināšanā. Visi čenelingi šeit ir tieši no viņas.

Grāmatā ir publicēts arī interesants materiāls par mūsu dvēseles daudzdimensionālo formu. Pēdējos gados ir bijis daudz vēstījumu par dvēseli, un pat uzreiz tika plānota atsevišķa grāmata, tāpēc visas nodaļas par dvēseles zemes plāna daļu es atlasīju Diženās Dievietes nākamajai grāmatai – “Dvēseles ceļš cilvēka ķermenī”.

Šeit ir arī daži vēstījumi par mūsu planētas vēsturi.

 

3. Elektroniskā veidā prezentēju pārdošanai vēl sešas savas grāmatas pēc vienošanās ar izdevniecību “Veligor” (“Велигор”).

Dvēseles ceļš

Galaktikas kodols

Ugunīgie ķermeņi

Sarunas par jauno ezotēriku[1]

Kristus-apziņas mācības

Mentālais plāns

18 08 28 03  18 08 28 04  18 08 28 05

18 08 28 06  18 08 28 07  18 08 28 08

Jebkuras grāmatas cena 400 rbļ..

Pasūtījums pa e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Pievienots 28.08.2018

http://sanatkumara.ru/obyavleniya/predstavlyaiu-chitateliu-svoi-novie-knigi

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/images/Sanat_Kumara/Books/Sarunas_par_jauno_ezoteriku.pdf (Tulk. piezīme)