Башкирский край

Baškīru novads

Ja pasaulē ir paradīze,

tad tas ir mūsu Baškīru novads

18 07 24 01

Ir beidzies mūsu brauciens uz Baškīriju. Mums tas izrādījās veiksmīgs un emocionāli piesātināts.

Baškīrija ir zeme, skaista dabas ziņā un maiga enerģiju ziņā. Dvēsele priecājas par tādu skaistumu, ārstējas un izveseļojas.

18 07 24 02

Mēs pabijām pie ezeriem Čebarkuls (Chebarkul) un Vorožeičs (Ozero Karagaykul'), Ahūnovas mengīros (Ахуновские менгиры), Kulukasovo (Кулукасово), Kapova alā (Kapova Cave; Šulgēntašu ala) un citās vietās. Visur bija ienākušās meža zemenes, un mēs tās pieēdāmies, cik lien. Laikapstākļi pamatā bija bez nokrišņiem, izņemot 17. jūlija nakti (pēc uzliesmojuma). Mēs peldējāmies, kāpām kalnos, mengīros satikāmies ar to dzimt-glabātāju Žavdatu Aitovu (Жавдат Аитов). Par mengīriem var palasīt šeit:

http://imhomir.com/blog/Ufa/11820.html

https://nashural.ru/article/travel/ahunovskie-mengiry-2/

https://tatarkam.livejournal.com/149684.html

18 07 24 03

Brauciena otrajā dienā Vladimirs sapnī ieraudzīja uzliesmojumu un palūdza, lai es pajautāju Skolotājiem, kad būs kārtējais galaktiskais uzliesmojums. Izrādījās, ka tajā naktī tas arī ir bijis. Es parunāju ar Sanatu Kumaru…

Dārgais Sanat Kumara, 17. jūlijā bija kārtējais uzliesmojums. Pastāsti sīkāk par to, lūdzu.

SK: Uzliesmojumu virkne, kura ietekmēja planētu šajā gadā, ir beigusies. Ir palicis viens neliels noslēdzošais uzliesmojums, kurš nenospēlēs būtisku lomu. Pēc kāda laika uzliesmojumi atjaunosies (uz nākamo gadu).

Kāda nozīme bija šī gada uzliesmojumiem? Apmācoša, atjaunojoša, pārvedoša uz apziņas nākamo statusu un vecās enerģijas, domdormu un karmas parādu iznīcinoša. Visi uzliesmojumi tika sagaidīti sekmīgi, enerģija uzkrāta un sadalīta. Tas ir, viss, kas bija gaidāms šajā gadā, notika normālā režīmā.

Kārtējam uzliesmojumam, par kuru tu runā, bija pabeigšanas un sadalīšanas nozīme.

Daudzi uzliesmojumi paiet nemanāmi, un tas ir pareizi. Pirmkārt, tie nebiedē cilvēkus, otrkārt tie norit smalkajos plānos un ietekmē tikai planētas un cilvēku daudzdimensionalitāti.

 

Mums ar Vladimiru negribējās atvadīties no Baškīrijas, un mēs ieplānojām nākamo braucienu.

18 07 24 04

18 07 24 05

18 07 24 06

18 07 24 07

18 07 24 08

 

Pievienots 24.07.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/bashkirskiy-kray

Tulkoja Jānis Oppe