Интервью с Санат Кумарой, РА и Солнечным Братством

Intervija ar Sanatu Kumaru, Ra un Saules Brālību

18 07 06

Šodien man atkal gribas salīdzināt trīs kanālus – SK, RA un SB. Es uzdošu viņiem dažus jautājumus.

Pirms intervijas es sākumā uzdevu jautājumu par karu. Un man sāka nākt kaut kāda nestabila tumša atbilde. Tas bija pārbaudes jautājums, un es uzreiz atradu kādu rotējošu instrumentu kanālā, diezgan augstu smalkajā telpā. Novācu to, kā man liekas, un nolēmu to padarīt par pirmo jautājumu.

1. Es atradu kaut kādu retranslatoru kanālā, kurš to ir uzstādījis? Es to novācu vai ne?

Nē, nenovāci. To uzstādīja SB sakaru uzlabošanai.

(Es pacēlos augstāk un atradu vēl vienu pastiprinātāju...)

SB: Jā tie bijām mēs, kas uzstādīja pastiprinātāju...

Es ne par to, tas ir mentālajā līmenī, bet vācu prom astrālajā plānā, kurš mēģināja mani dezinformēt. Tātad esmu novākusi...

Ra: Šis retranslators ir saskaņots ar tevi augstākajā līmenī (es to praktiski nejūtu, bet redzu), lai uzlabotu sakarus.

Bet kurš man uzstādīja zemo un tumšo retranslatoru?

SK (manā iekšienē): Neredzēju...

Ra (uztaisījām atgriešanos pagātnē): Piektā blīvuma negatīva būtība.

Es pacēlos līdz mentālajam retranslatoram, tas atgādina propelleru ar lāpstiņām, bet negriežas. Visdrīzāk lāpstiņas ir baterijas. Tā iekšienē ir kāds raidītājs, kurš ir kooperēts/savienots ar manu fizisko smadzeņu centru un nolaižas lejā pa mugurkaulu līdz sirdij. Vēl tas paātrina citus kanālus, lai nejauktu kopā informāciju.

Lūk, kāpēc man vienmēr ir sava informācija un es neeju iekšā citos kanālos meditācijās.

Paskatījos, kā uztvērējs strādā. Tas paceļas līdz SB, bet nedaudz zemāk par pastiprinātāju ienāk informācija no Ra, it kā no kreisās puses. Diženā Dieviete saistās ar mani no labās puses un ir daudz augstāk par visiem. Manai dvēselei-budhi ir kanāls vienā līmenī ar SB, bet atzarojas uz kreiso pusi. Kas to būtu domājis, visu ieraudzīju!

Sanats Kumara pašlaik runā no sirds centra. Kas tā ir par saikni?

Tā ir patiesā saikne, no avota tevis.

Kāpēc tu nezināji par retranslatoriem?

Es tavā iekšienē neredzēju.

Un tagad vari ieraudzīt?

Es esmu Debesu Tēva kanālā, un mums nav vajadzīgi ārēji sakari. Tagad tu esi manā iekšienē, bet es tavā iekšienē. Patiesība ir tavā iekšienē.

Bet tu vari atbildēt uz jautājumiem?

Protams.

2. Kāda ir mūsu nākotne uz tuvākajiem 5 gadiem, un vai tā ir izveidojusies?

SK: Ļoti laimīga nākotne. Es redzu situācijas uzlabošanos uz Zemes kopumā un jaunu politisku lēmumu sākumu, kas ved pie stabilizācijas un galveno politisko pretrunu beigšanās. Spēle beidzas vispārējam labumam un ar savstarpēju palīdzību. Dažas jaunatnes provokācijas, nestabilitāti tuvākajos gados nomainīs nomierināšanās uz perioda beigām un provokāciju beigšanās vispārējam labumam.

Ra: Enerģiju stabilizēšanās, cilvēku veselības uzlabošanās, miers iestājas saprātīgās robežās (atbruņošanās nebūs), Krievijas valdības maiņa (stabilizēs situāciju). Pastiprināsies ekoloģiskā cīņa par pasaules tīrību. Tiks pieņemti lēmumi, kuri pastiprinās miera līgumus (tas viss ne tik ātri, bet uz pozitīvo pusi). Jūsu galvenajām figūrām ir apnikušas peļu spēles ar viltu, tendencioziem sagrozījumiem un zaudējumiem. Apdomāta ekonomikas plānošana un galveno figūru nomaiņa uz pasaules šaha dēļa.

Attiecībā uz Krieviju nelielas virzības, zināmi finanšu pasliktinājumi, kurus pavada slepenu mahināciju Atklāšana. Taču Krievija noturēsies, tas nav finanšu krahs, bet jostu savilkšana. Ne tik daudz īstenu neveiksmju, cik uzpūšana no plašsaziņas līdzekļu puses un Krievijas plašsaziņas līdzekļu spēlēšana līdzi rietumu propagandai. Neskatieties televizoru, un būsiet mierīgi. Peļu kņada beigsies miermīlīgi, visi izdarīs ieplānotos gājienus un nomierināsies pie miermīlīga neizšķirta.

SB: Spēles ar viltu un politiskiem meliem beigsies. Visi kļūs redzami, vismaz tādā mērā, lai tu nemaldītos. Atklāšana, par kuru runā Deivids Vilkoks (David Wilcock), pagaidām nenotiks, nav tas laiks. Taču viss pieaugs patiesību, kuras noslēptas arhīvos un slepenās biedrībās, atklāšanas ziņā. Būs vairākas skandalozas atklāšanas, bet līdz galam lieta nenonāks. Citplanētieši pagaidām atklātā veidā neparādīsies, kopumā attiecībā uz sakariem ar kuģiem pagaidām viss paliks tajā pašā līmenī. Pašlaik uz planētas galvenokārt parādās bioroboti, tāpēc ka planēta skaitās agresīva un apbruņota.

Attiecībā uz ekoloģiju – pasaule kļūs saprātīgāka un izdarīs mēģinājumus attīrīt ūdeni un gaisu no piesārņojumiem, uzlabosies radioaktivitātes situācija, bet tie pagaidām ir tikai mēģinājumi. Līdz patiesai attīrīšanai jūs 5 gadu laikā nenonāksiet.

Tiks pieņemti jauni likumi, kas aizliedz vides piesārņošanu. Sāksies pētījumi par visādu ķīmisku vides piesārņotāju iznīcināšanu, un sekmīgi atklājumi ļaus šo darbību sākt.

Attiecībā uz cilvēku veselību ir maz izmaiņu, bet uz labāko pusi. Bērnu veselība tiks uzlabota uz valsts injekciju rēķina. Skolēnu režīms tiks pārskatīts. Tas ir mazs termiņš kaut kādām revolucionārām redzamām izmaiņām.

3. Kādas izmaiņas notiks cilvēkā enerģētiskajā un šūnu līmenī?

SK: Cilvēka enerģētika pieaugs uz mentālās enerģētiskās sistēmas (cilvēka trešās enerģētiskās sistēmas) darbības sākšanās rēķina. Tas attiecas uz attīstītām būtnēm. Parastā cilvēkā arī sāksies virzības, bet mazākā mērā. Uzlabosies ekoloģija un, atbilstoši, arī imunitāte. Cilvēki mazāk slimos radiācijas un netīra gaisa dēļ. Beigsies uzņēmumu izmeši gaisā, un jūsu plaušām iestāsies uzlabojums attiecībā uz vīrusu un saaukstēšanās slimībām.

Šūnu līmenī izmaiņas pieaug. Mainās pati cilvēka daba, bet ārēji viss būs it kā stabili. Progresā šūnu līmenī, ieliktā jūsu DNS pašreizējam periodam, tiks ienestas svarīgas izmaiņas uz saules apstarojuma un DNS kodu atvēršanās uz pārejas periodu rēķina. Viss var izmainīties vienā sekundē, bet tam vajadzīgas atbilstošas pārvirzes Saules sistēmā un īpaši planetāri noskaņojumi (kaut kas līdzīgs planētas DNS pārkārtojumam ugunīgajā plānā).

Tu ar to domā, ka būs zināms impulss no planētas Logosa vai Saules Logosa?

Tas būs pat ne Saules impulss, bet galaktisks. Bet tam ir jāgatavojas un līdz tam jānodzīvo. Tā ir reāla pārvirze atomu līmenī, vielas pārkārtošana.

Bet, kā mēs zinām, protona atomsvars (jeb apjoms pēc citām ziņām?) izmainīsies. Tas nenozīmē, ka impulss ir noticis?

Nē, tam nav nekāda sakara ar briestošajām pārmaiņām. Vielas paplašinājumam un tās atomsvaram nav sakara ar to pārkārtošanās periodu, kurš tuvojas Zemei enerģētiskā ziņā. Cilvēks nepamanīs izmaiņas, jo būs tām sagatavots ar uzliesmojumiem vai citiem planētas apstarojumiem. Tas ir kā vielas kvantu lēciens, un tas notiks tuvākajā nākotnē. Konkrēta datējuma, protams, nav. Bet tuvākajos 10 gados tas notiks.

Ra: Atomu orbītas izmainīsies, cilvēks eksistēs, tāpat kā visa matērija, citā atomu līmenī. Un enerģētika atbildīs vielas jaunajai kārtībai. Tas attiecas uz visiem cilvēkiem, citplanētiešiem, dzīvniekiem un augiem, ūdeni, akmeni u.c. Pastiprināsies cilvēku apziņa, iziešanas smalkajā pasaulē kļūs arvien biežākas un biežākas, visi cilvēki sāks skaidrredzēt.

Esmu pamanījusi, ka jaunatne praktiski skaidrredz jau pašlaik, un ar viņiem ir vienkāršāk strādāt.

Mēs neteiksim, ka cilvēks kļūs par spēkavīru vai stādīs kaut kādus neiedomājamus rekordus tuvākajā nākotnē, bet manāma enerģētikas/bioloģijas pārvirze pienāks un tiks fiksēta no jūsu zinātnieku puses.

Uzlabosies visu cilvēku saikne ar Augstākajiem aspektiem. Tā būs atkarīga tikai no apzinātības, tāpēc ka enerģiju ziņā cilvēks būs tuvināts astrālajam aspektam un nodibināsies laba saikne ar savu mentālo AEs. Tie cilvēki, kas par to neinteresēsies, paliks ar savu.

SB: Mēs pievienojamies tam, kas tika teikts. Tikai gribam papildināt attiecībā uz apziņu. Arī viņa progresēs un izpaudīsies tajā, ka sapņi izmainīsies un kļūs apmācoši, ka bērni smalko pasauli redzēs daudz labāk un jaunatne sāks mainīt planētas izskatu pa savam prātam, sākumā ar kļūdām, taču arvien skaidrāk un skaidrāk sāks redzēt perspektīvu vispārējam saprātam, visuma vienotajam saprātam un planētas vienotajam saprātam.

Arvien labāki būs kontakti ar smalko pasauli, būs īpaši instrumenti sakariem ar kuģiem, kas atrodas mentālajā plānā.

Tie būs līdzīgi manam instrumentam?

Jā, mēs ar tavu gadījumu izstrādājam instrumentālo sakaru sākumu. Labi, ka tu esi vērīga un konstatēji mūsu izgudrojumu. Ar laiku tas kļūs vispār neredzams, un interesentiem sāksies teicami sakari ar Augstākajām apziņām. Tieši šie sakari ļaus izdarīt lēcienu cilvēku apziņā un ļaus mums pāriet uz visu interesentu tiešu apmācību caur čenelingu sakariem. Šie sakari būs droši un leģitīmi. Citplanētu būtņu klātbūtnes uz planētas nebūs, bet zināšanas atnāks, un apziņa sāks attīstīties milzīgā tempā. Tas ir projektā, taču mēs neguļam un strādājam pie mūsu jaunajiem izgudrojumiem.

Es pateicos visiem, kas ar mani šodien runāja! Uz tikšanos citā reizē!

 

Pievienots 06.07.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/interviu-s-sanat-kumaroy-ra-i-solnechnim-bratstvom

Tulkoja Jānis Oppe