Задача человека

Cilvēka uzdevums

Cilvēka uzdevums – savienot

visas Augstāko Es apziņas vienā ķēdē,

pabeidzot nobriešanas procesu

18 07 05

18.07.04.

Dārgā Ra Ģimene. Lūdzu parunāt par apskaidrības un augšupcelšanās ceļu. Kā jūs to saprotat, ņemot vērā mūsu planetāros notikumus?

Ja runājam par to, ka Saules Logoss sāk ražas novākšanu, tad jūs esat tai gatavi tādā gadījumā, ja pārsniegsiet parasto cilvēka apziņu. Tas attiecas uz dzīviem un mirušiem cilvēkiem. Tie, kas piekrīt aiziet no planētas un sākt jaunu dvēseļu augšupcelšanās spirāles vijumu, spēj pārvarēt zemes pievilkšanu un sākt dzīvot no “tīras lapas” citā blīvumā.

Mani interesē, cik precīzi es nododu jūsu atbilžu jēgu?

Apmierinoši. Nav pretrunu un labojumu.

Tevi interesē, kāds ir dvēseles augšupcelšanās kritērijs?

Jā. Mums nav apziņas mērīšanas skalas. Ir emociju skala, ir vibrāciju skala, bet kā izmērīt apziņu?

Jā, mēs piekrītam, ka apziņu nevar izmērīt ar vibrāciju vai emociju skalu. Apziņa – tas ir apjoms, par kādu iespējama jūsu apzinātības paplašināšanās. Tas nozīmē, ka jūs esat apzināti citās dimensijās vai ne.

Mēs neesam apzināti citās dimensijās un varam tikai just lielāku apjomu, vibrāciju smalkumu, dažas enerģijas un nelielu informācijas apjomu, kādu mums pārraida vienas vai otras būtnes. Mēs vienalga paliekam savā zemes apziņā un mēģinām ar visumu vai planetāro sistēmu izdarīt to pašu, ko ar sevi, – attīstīt līdz savam līmenim, novākt šķēršļus, novākt netīrumus un negatīvas būtnes. Mēs uzskatām, ka visi ir piesārņoti un neizdziedināti, tāpat kā mēs. Mēs neapzināmies savu spēku un iespējas un to visu izmantojam, vienkārši piesaucot, pavēlot, lūdzot vai diktējot. Un kā labāk mums strādāt ar sevi smalkajā plānā?

Jūsu uzdevums – labāk sākt apzināties sava darba rezultātus, lai atrastu tos ceļus, kur jūs varat izlabot nodoma–pavēlējuma jēgu, saprast citus šajos plānos, viņu intereses un kāpēc viņi jums palīdz vai vienkārši sarunājas ar jums. Tas ir, vērsiet savas domas uz tā pusi, kurš ar jums strādā. Izziniet viņu un pacentieties saprast dziļāk, lai iemācītos ATŠĶIRT smalko plānu un tajā notiekošos procesus.

Cik lielā mērā tas ir iespējams?

Mēs esam jūsu palīdzība un mūsu Skolā vadīsim mācību procesus, kā izlabot jūsu smalkā plāna izpratni, kā noslīpēt metodikas ieiešanai savos sakaru portālos, kā izdziedināt jūsu apziņu un jūsu Augstāko Es apziņas.

Cik lielā mērā mūsu Augstākais Es ir patstāvīgs? Kādi Augstākā Es izpratnes kritēriji ir jums?

Visu dimensiju apziņu vienotība sākas jūsu plānā. Līdz tam, kamēr būtne nav nonākusi fiziskajā plānā, viņa nevar līdz galam aplūkot visu savu oktāvu. Tajā pašā laikā, kamēr jūs nesāksiet augšupcelšanās procesu, kā jūs to saucat, jūs nevarat tikt uzskatīta par pilnvērtīgu humanoīda tipa būtni, bet vienkārši pagaidām par bioloģisku būtni ar ierobežotu apziņu. Jūs savu ceļu pie sava Es virsotnēm sāksiet tikai pēc apzināta lēmuma iet pa šo ceļu. Kamēr jūs esat pieķērušies planētai, jūs nespēsiet aiziet uz augstākiem plāniem pēc jauniem dzīves iespaidiem.

Jūsu Augstāko Es plāni ir apzināti, jo tu pat sarunājies ar viņiem, tas ir, katrā līmenī jūs eksistējat pa daļām, tas ir, nesaistot savu dzīvi ar augstāku vai zemāku plānu. Jūsu uzdevums – savienot tos, noenkurojot uz planētas, sasienot visas apziņas vienā ķēdē, pabeidzot nobriešanas procesu.

Vai var teikt, ka mūsu apziņas zemes līmenis ir vispilnīgākais un apzinātākais, ja cilvēks jau ir iesaistīts Augstāko Es ķēdē? Šo jautājumu es uzdodu, tāpēc ka jūs teicāt, ka tieši mums ir jāsasaista visas mūsu Es daļas. Mēs bijām domājuši, ka mūsu apziņa ir vismazāk attīstīta un mums Augstākie Es vienmēr tika uzskatīti par vadītājiem un Skolotājiem.

Viss ir neviennozīmīgi. Eksistē personība jeb monāde, kura nolaidās, lai vāktu pieredzi visos plānos. Jūsu Es grib kļūt pieaudzis un ir izgājis vairākas brieduma stadijas. Noejot līdz saknēm, viņš paceļas jaunā apzināšanās gaismā. Tu zini, ka uz planētas eksistē dažādi apziņas līmeņi – augu, dzīvnieku un cilvēku līmeņi. Citus līmeņus mēs pagaidām neaplūkojam. Augi kāpa augšā līdz dzīvniekiem, no dzīvniekiem izcēlās cilvēks fiziskais, kuram uzģērba monādes apziņas kodolu. Monāde jau sevī ietver visus apziņas līmeņus, un apskaidrošanās – tas ir Es dažādu apvalku apzināšanās un apziņas atvēršanas jeb paplašināšanas līdz šiem apvalkiem - ceļš. Protams, jūs nevarēsiet apzināties visus plānus tā, kā, ja jūs tajos dzīvotu, taču saprast pašus vispārīgākos likumus un principus jūs jau pilnīgi varat.

Galvenais kalpošanas visiem princips – nekaitē. Ir vēl: nebaidies; mēs visi esam Viens; tu kalpo Sev Vienam; tu vienmēr esi gatavs palīdzēt, ja vari un vēlies.

Kaut kāds dīvains tas pēdējais princips – es ne tā pārtulkoju?

Atsaukties uz saucienu – mūsu iespēja un vajadzība. Ne vienmēr mēs varam palīdzēt diemžēl, piemēram, ja cilvēks slīkst. Ja tu nevēlies palīdzēt, arī tās ir tavas tiesības, mēs nepārkāpjam gribas brīvību.

“Viena Likumā” bieži tiek pieminēts Samudžinājuma Likums. Kas tas ir par Likumu? Kādēļ tas eksistē?

Saprāts attīstās tad, kad cilvēks domā. Jo vairāk viņš domā, jo labāk attīstās. Pašam cilvēkam ir jāatrod mezgli, jāatšķetina tie un jāsaprot jēga. Tas ir attīstības ceļš. Ja vienmēr viss ir skaidrs, tad neviens necentīsies saprast vai attīstīt savu domāšanu. Mēs necenšamies atvieglot visus uzdevumus, vienkārši vedam pie tiem. Pats jautājumu uzdošanas un atbilžu saņemšanas process arī ved pie dažu nesaprotamību atšķetināšanas.

Vēl jūs nepieminējāt Brīvās Gribas likumu un Mīlestības Principu. Man nepatīk vārds “izkropļojums”. Pie mums tam ir nepatīkama jēga.

Mēs “izkropļojumu” saprotam kā papildinājumu tam, kas bija sākotnējais. Parādās kaut kas jauns un izkropļo sākotnējo patiesību. Jūsu Logoss ļoti tiecas iemācīt jums Mīlestību, un šis princips bija pats pirmais.

Kā Viņš māca mums mīlestību?

Kristus-apziņas princips balstās uz beznosacījuma mīlestību un citu pieņemšanu, ja cilvēks izvēlas kalpošanu citiem. Ja viņš izvēlas kalpošanu sev, tad mīlestība pret sevi ir tāda cilvēka princips. Jūs to saucat par egoismu. Mēs to saucam par kalpošanas sev ceļa pamatu. Kad cilvēks paceļ savu apziņu, tad saprot, ka mēs visi – viena ķermeņa šūnas un katra šūna – tikai Veselā daļa.

Vēža šūnu princips – attīstīties tādā pakāpē, lai nogalinātu nesēju. Kā to saprast? Arī tā ir mīlestība pret sevi?

Jā, tā ir līdz absolūtam novesta mīlestība pret sevi. Kad būtne sapratīs, ka viņa nogalina sevi, viņa būs spiesta izvēlēties citu ceļu. Taču pa ceļam viņa noēno gaismu un sadala apziņu plusā un mīnusā.

Jūs mīlestību saprotat kā pieņemšanu un kalpošanu citiem. Tas ir mūsu ceļš. Bet ir arī citi attīstības varianti, kad būtne grib attīstīt nevis visus, bet tikai sevi. Viņai ir brīvā griba, un viņa var izvēlēties savu ceļa variantu. Viņa var izvēlēties arī nekur neiet un izvēlēties sēdēt vienā līmenī. Tas ir vēl viens ceļš. Degradācija.

Reiz Skolotāji man iedeva trīs principiālus cilvēka attīstības ceļus – tēlaini sakot – uz Tēvu, uz Dēlu un uz Svēto Garu. Kas tie ir par ceļiem?

Ceļš – augšupcelšanās uz Tēvu – ir saplūšana ar absolūto apziņu, iziešana aiz personības ietvariem, tu kļūsti viss un nekas. Tas ir ceļš aiz Logosa ietvariem, un ļoti grūts un ilgs.

Otrais ceļš – uz Dēlu, kā mēs saprotam, ir Visa, Kas Ir apziņas kļūšana par apzinošos Personību, izaugušu no Monādes un augošu pa savu ceļu.

Trešais ceļš, vispārējais – tas ir vairākuma ceļš, kad cilvēks secīgi iziet visas pakāpes Spirāles apļos, ar visu sabiedrību. Tas ir, daudzi no šī ceļa pāries uz analoģiskām planētām un lēni sāks apziņas kāpšanu augšup ar visiem.

Tātad mūsu augšupcelšanās ceļš – tas nav ceļš visiem? Un kurš no uzskaitītajiem?

Tas var būt otrā vai pirmā ceļa sākums. Mēs saprotam grūtības un palīdzam tās noskaidrot. Jautājiet, mēs jums atbildēsim.

Ar ko labāks augšupcelšanās ceļš, ja to salīdzina ar trešo ceļu?

Nav “labāka” vai “sliktāka". Taču ir tieksme sevi augšupcelt, dvēseles darbs, attīstība, apskaidrība, pieņemšana un pāriešana uz beznosacījuma mīlestību. Tas nav vienkārši jūsu līmenī, un mēs mēģinām palīdzēt jums izķepuroties no samudžinājuma valgiem. Jautājiet.

Kā jūs jūtat un saprotat Mīlestību? Kas tas jums ir?

Labs jautājums. Svarīga izpratne. Mīlestība – tas ir Radītāja pamatu pamats. Tas ir viņa stāvoklis. Šo stāvokli sasniegušie var augšupcelties no zemākas eksistences uz augstāku vibrāciju ziņā. Mēs mīlestību jūtam savā veidā, tā mums ir vairāk pietuvināta Radītāja sajūtām.

Ar ko atšķiras tā apziņa, uz kuru mēs augšupceļamies?

Jūs radīsiet ar domām. Tas ir pats galvenais – jūsu domas vajag prast turēt vajadzīgajā frekvenču diapazonā. Zemāk radīšanas līmenis ir lēnāks un samērā ar pazemināšanos izzūd pavisam.

Ko var radīt piektā blīvuma negatīvas būtības?

Tās ir bailes, kas runā tevī. Lūk, tās pašas bailes, kuras vajag vākt prom no apziņas. Citādi tu šīs pašas būtnes pievilksi savai aurai.

Vai eksistē kari blīvuma piektajā līmenī?

Jā, eksistē. Bet ir arī skaistas, smalkas un laimīgas gaismas pasaules, kurp jūs tiecaties. Mēs esam iemācījušies atdalīties no tiem, kas iet citu ceļu, un nekarojam ar viņiem.

Kā jūsu terminoloģijā saprast plānu, blīvumu, dimensiju?

Patiesībā mēs visu laiku sakām “blīvums” un visus vārdus attiecinām uz blīvumu, sinonīmi – “dimensija” un “plāns”.

Uz kuru plānu augšupceļas cilvēks?

Uz mentālo plānu, piekto blīvumu, septīto dimensiju (tavā izpratnē).

Vai ir kļūdas tajā plānā, uz kuru mēs augšupceļamies?

Kļūdas ir vienmēr. Mēs cenšamies noieto neatkārtot un vienmēr meklējam jaunus ceļus. Uz tiem notiek kļūdas, reizēm ļoti nepatīkamas. Mēs labojam savas kļūdas un palīdzam citiem labot tos notikumus, kurus mēs uzskatām par kļūdainiem. Citiem tie var būt pareizi, piemēram, tam, kas iet iznīcināšanas ceļu.

Vai ir noteikumi mums mūsu plānā un tajā, uz kuru mēs atnāksim?

Protams, noteikumi ir, tāpat kā likumi.

Pirmais noteikums – nelien, kur nezini.

Otrais – esi vērīgs, neatslābinies.

Trešais – velti neriskē. Vienmēr ir ar ko pakonsultēties. Ceturtais noteikums – esi uzmanīgs, kad tev izskaidro. Sakoncentrējies uz jutīgāku izpratni.

Un piektais noteikums – kļūsti augšupcelts un priecājies. Tu esi pārgājis robežu un tāpēc papriecājies par to.

Šodien viss.

Pateicos!

 

Pievienots 05.07.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/zadacha-cheloveka

Tulkoja Jānis Oppe