Отчет о Ретрите (июнь 2018)

Atskaite par Retrītu (2018. g. jūnijs)

Atskaite par Retrītu Kosulino ciemā

“Ārstējam nervus”

18 06 25

Retrīts notika no 2018. gada 17. līdz 23. jūnijam. Pie mums atbrauca pieci cilvēki. Mēs vakar viesus pavadījām, un uz svaigām pēdām es nolēmu uzrakstīt, kas notika mūsu mājā un aiz tās robežām šajās jūnija Saulgriežu dienās.

Laikapstākļi bija dažādi, te spīdēja saulīte, te lija lietus. Bet vienalga mēs ikdienu pastaigājāmies pa mežu. Šajā gadalaikā mēs parasti ar Vladimiru esam aizņemti dārzā. Pateicoties retrītam, es arī tagad tiku uz mežu. Ko es pamanīju – metru no meža vēl arvien gaiss pilnīgi nav tas, kas pašā mežā. Ieejot pa taciņu mežā, mēs it kā uzreiz nonākam citā zemē, it kā izejam caur kādu enerģētisku portālu uz koku robežas. Mežā ir savs mitrums, temperatūra, gaiss, skaņas un plaukstošā pavasara aromāti. Viss plaukst un iepriecina mūs ar savu tīrību un nevainību.

Visas retrīta meditācijas un prakses bija pakļautas retrīta tēmai “Ārstējam nervus” – psihosomātikai. Tā ir gan ķermeņa atslābināšana dažādos veidos, gan nedomāšanas prakse, gan tieša kvantu un ugunīgā ārstēšanās ārstnieciskos seansos, gan slimību cēloņu apzināšanās, gan neapstrādātu brūču atvēršana. Tajā mums palīdzēja gan Saules Brālība, gan Diženā Dieviete, gan Ra Ģimene, gan Dziednieku Panteons. Kā arī mūsu Skolotāji un Augstākie Es.

Mēs nodarbojāmies arī ar art-terapiju, svinējām Saulgriežu svētkus, bijām baseinā un pirtīs, nodarbojāmies ar kvantu pārvirzes praksi, kā arī apspiedām kādas katram svarīgas tēmas jautājumu un atbilžu vakarā. Un vēl trīs reizes dienā taisījām zāļu novārījumus, kuri veicina nervu sistēmas nomierināšanos un atslābināšanos.

Mūsu retrītā bija lielisks talantīgs dzejnieks Viktors Malahovs (Виктор Малахов). Es viņu uzaicināju uz Sanata Kumaras Klubu, un viņš mums palasīja savu iemīļoto dzeju. 18.06.23 kluba ieraksts jau ir vietnē. Kluba otrā lappusīte ir veltīta vēl vienam krievu talantam – balalaiku spēlējošajam Aleksejam Arhipovskim (Алексей Архиповский)[1].

Visas slimības ir no nerviem, kā saka “tautas gudrība”. Aplūkojot sevi detaļās, daudzi no mums pirmoreiz atrada cēloņus dažām problēmām – kā dvēseliskām, tā arī fiziskām.

Piedošanas prakse “Radikālā piedošana”, kuru saņēma retrīta dalībnieki, palīdzēja vai palīdzēs turpmāk viņiem ieraudzīt un atrisināt vēl dažus jautājumus savā dzīvē.

Augšupcelšanās Krēsls dažiem dalībniekiem ļāva atklāt un novākt dziļus cēloņus, kuri neatklājās konsultācijās.

 

Retrīta dalībnieku atsauksmes:

Tatjana:

Jūnijā beidzot piepildīju sapni un varēju aizbraukt uz retrītu pie Natālijas Nikolajevnas. Es sapratu, ka ne velti esmu sapņojusi. Pilnīga atiešana no sociuma – pavisam citāda dzīve – klusa, vienmērīga. Visa uzmanība vērsta uz sevi, uz saikni ar dvēseli, uz savām domām. Īpaši domāt arī negribējās, apstākļi noskaņoja uz mieru. Tāds komforta stāvoklis no atrašanās mūsu grupā. Neaizmirstamas atveseļojošas meditācijas, speciāli mūsu grupai, semināri un svētki.

Es pateicos N.N. par manas senas problēmas atrisināšanu, tā bija tik dziļi noslēpta un atklājās Augšupcelšanās Krēslā. Šie cēloņi man traucēja pilnvērtīgi meditēt un just, un redzēt smalkajā plānā. Mēs ilgi nevarējām tos atrast.

Ļoti daudz saņēmām sev tādu svarīgu un vajadzīgu informāciju, pasniegtu izpratnei pieņemamā formātā. Atpūtāmies lieliski! Ļoti patika arī laipnie N.N. un Volodja. Un kas par ēdienu! Pateicos.

***

 

Aleksandra:

Es uz retrītu atbraucu trešo reizi. Šeit ir dievišķīgas vietas un pati atmosfēra – dvēseliska, un jautra un mīloša grupa, kā ģimene. Barība garšīga, daudzveidīga. Gatavot un apkopt palīdzējām mēs. Pastaigājāmies pa mežu, klausījāmies putnu dziedāšanu, priecājāmies par ziediem un ziedošajiem kokiem. Elpojām ārstējošu gaisu. Ieguvām daudz jaunas informācijas un daudz ko iemācījāmies.

Es atbrīvojos no negatīvas pagātnes Augšupcelšanās Krēslā.
Atbrīvojās un atvērās sirds.
Iemācījos atbrīvoties no domām (kvantu pārbīdes prakses).
Apguvu attīrīšanās, vibrāciju pacelšanas, darba ar nodomu prakses.

Man ļoti patika. Es vēl atbraukšu. Pateicos Natālijai Nikolajevnai par manas apziņas un ķermeņa pestīšanu!

***

 

Tamāra:

Mēs ar manu draudzeni Valentīnu pabijām retrītā pie Natālijas Nikolajevnas Koteļņikovas no 2018. g. 17. līdz 24. jūnijam. Atpūtāmies gan dvēseliski, gan fiziski – trūkst vārdu! Ezotēriskās prakses un čenelingi ar Valdniekiem no smalkajām pasaulēm tik organiski savienojās ar atpūtu pie dabas! Mēs jūtamies pa īstam atpūtušās un paplašinājušas savu pasaules uztveri, tās dziļumu un daudzdimensionalitāti.

Es no visas sirds rekomendēju visiem, kuri meklē jaunas zināšanas un sajūtas, jaunu izpratni par mūs aptverošajām pasaulēm, to daudzdimensionalitāti un skaistumu, noteikti pabūt vebināros internetā vai vienkārši semināros, bet vislabāk – Kosulino ciemā Jekaterinburgas tuvumā! Paplašiniet savu apziņu! Un lieliski atpūtieties!

T.S. Fadejeva, arī mazliet ezotēriķe

***

 

Valentīna:

Iespaidi par retrīta apmeklējumu no 18.06.17. līdz 06.23.

Atzīmēšu, ka viss noritēja pēc saraksta katrai dienai (nodarbību stundas un ēšanas un atpūtas stundas). Dziedināšanas seansi, apmācība jaunām praksēm, meditācijas pavairoja manas iespējas iegūt dziļākas zināšanas, sajusties veselākai, mierīgākai, pārliecinātākai par sevi, iegūt apstiprinājumu, ka izvēlēts pareizais ceļš.

Ezotērikā es ienācu 2011. gadā. Semināri, semināri, semināri…2014. gadā gadījās būt Natālijas Nikolajevnas vienas dienas seminārā Maskavā.

Pēc tam bija pārtraukums jebkādos pasākumos, izņemot grupu Uļjanovskā.

Prakses sniedz iespēju palīdzēt sev, tuviniekiem, raudzīties uz dzīvē notiekošo vienkāršāk? pieņemt un iemīlēt sevi, iemācīties piedot sev, ciešamāk attiekties pret dažāda veida notikumiem, pieņemt citus tādus, kādi viņi ir.

Sadzīve organizēta ļoti labi. Dzīvošana labiekārtota, ēdiens daudzveidīgs dienas laikā un visas atrašanās seminārā periodā (gatavošana ar mūsu piedalīšanos).

Laikapstākļi mūs nelutināja, bet tas mums netraucēja. Nedaudz pārsteidza, kā šajā gadā ir aizkavējusies vasara. Šodien tas ir izmainījies. Neliels vasarīgs lietutiņš un saule!

Viss ir brīnišķīgi! Pateicos! Ar mīlestību, Valentīna!

***

 

Viktors:

Прошла без малого неделя

А нам казалось – день один.

Окрепли в духе мы и теле –

На месте талий и грудин.

 

Здесь на гостеприимной даче

В кругу заботливых друзей

Свои локальные задачи

Сверяли мы с планетой всей.

 

Мы кучу дел решали сразу,

За них принявшись сообща:

От избавленья от привязок

До поедания борща.

 

Благоволила нам природа,

Цветами радовала нас.

Испытывали мы в походах

И эйфочувство, и экстаз.

 

И без малейших опасений,

С немым восторгом глядя вниз,

Верхом на Кресле Вознесенья

Неслись в космическую высь.

 

Что нам преграды и препоны,

И прежних неурядиц груз,

Когда приходит к нам на помощь

Семейство ангелов и муз!

Pagājusi bezmaz nedēļa

Bet mums likās – viena diena.

Nostiprinājāmies mēs garā un ķermenī –

Vidukļu un krūšu vietā.

 

Šeit viesmīlīgajā vasarnīcā

Gādīgu draugu lokā

Savus lokālos uzdevumus

Mēs salīdzinājām ar visu planētu.

 

Mēs milzum daudz lietu risinājām uzreiz,

Ķērušies pie tām kopīgi:

No atbrīvošanās no piesaistēm

Līdz boršča ēšanai.

 

Daba labvēlīga mums bija,

Ar ziediem priecēja mūs.

Izjutām mēs pārgājienos

Gan eifo-sajūtu, gan ekstāzi.

 

Un bez mazākajām bažām,

Mēmā sajūsmā raugoties lejup,

Jāšus uz Augšupcelšanās Krēsla

Traucāmies kosmosa augstumos.

 

Kas gan mums šķēršļi un kavēkļi,

Un iepriekšējo jucekļu nasta,

Kad mums palīgā nāk

Eņģeļu un mūzu ģimene!

 

18.06.24.

 

Nākamais retrīts Kosulino ciemā būs rudenī, Ekvinokcijā. Retrīta programma jau ir vietnē, lūk, šeit:

http://sanatkumara.ru/seminari-2018-goda/retrit-v-kosulino-s-17-po-24-sentyabrya[2]

Dārgie viesi, ielūdzu jūs!

 

Pievienots 25.05.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/otchet-o-retrite-iiun-2018

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “SK kluba ieraksts 23. jūnijā” http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/24-raksti-2018/1643-sk-kluba-ieraksts-23-junija (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/24-raksti-2018/1423-retrits-kosulino-ciema-no-17-lidz-24-septembrim (Tulk. piezīme)