Обсуждаем «Закон Одного»-1

Apspriežam “Viena Likumu”-1

18 06 16

18.06.14. Ra Gaismas Grupas seansā man bija ražīgs darbs manā pašas Ra kanālā. Ra lika man priekšā sākt darbu ar “Viena Likumu” un izteica vēl dažus priekšlikumus.

18.06.15.

Pašlaik mēs runājam. Es sāku savu darbu ar Ra no tās vietas, kurā apstājos, lasot “Viena Likumu”. Tas ir mans mēģinājums dziļāk saprast ceturtās grāmatas tekstu. Apspriežamie citāti tiks izcelti citādā krāsā.

RA: Sākam mūsu sarunu.

Jautājums:ceturtā blīvuma būtības nāk pie mums?

Ra: Es esmu Ra. Piesaukums parādās tad, kad rodas izkropļojums saiknes ar negatīvismu veidā.”

Jautājums: Eksistē varbūtība, ka pelēkās būtības ienāks mūsu mācekļu kanālos un sāks sarunu jebkuras gaišas būtības vārdā. Vai arī viņām pietiek tikai sūknēt enerģiju? Esmu vākusi prom dažas būtības no astrālā plāna cilvēku kanālos. Ko tādas būtības dara kanālā un ko dara piektā blīvuma būtības? Ar ko viņas atšķiras pēc darbības ar cilvēkiem?

Ra: Pirmkārt, tādas gan ceturtā, gan piektā blīvuma būtnes atnāk uz piesaukumu, ko izsaka nepietiekami attīstītas un apskaidrotas būtnes, kuras vēršas ar piesaukumu pie Augstākajiem Es. Ja piesaukums ir palicis astrālā vai apakšējā mentālajā plānā, tad uz piesaukumu var atnākt kā gaišas, tā arī pelēkas būtnes. Viņām visām pietiek ar piesaukumu, un, ja viņas atrodas blakus, tad var atnākt un “vēstīt”. Tumšie arī grib attīstīties un kalpot, kalpošanu saprotot savā veidā. Viņi var sūknēt enerģiju, vistumšākie no viņiem, un nesūknēt, ja viņi ir no piektās dimensijas.

Kas ir kalpošana sev atšķirībā no kalpošanas citiem?

Ra: Nolaist cilvēku pa vibrācijām, lai palielinātu tumšo kontingentu uz planētas. Kalpošana sev nozīmē piramidālu hierarhiju. Katrs sapņo nonākt virsotnē un kļūt par virsvadītāju. Lejā stāv tie, kas tikko sāk šo ceļu, un jo vairāk būs apakšējo, jo spēcīgāka piramīda. Faktiski katra no tādām būtnēm būvē ceļu uz augšu, uz virsotni, un pēc vibrācijām arī uz virsotni, bet tikai no tā nevienam labāk nepaliek, izņemot to, kurš uzrāpies un izsities. Pārējie virsotni ietekmē netieši, bet “augša” ietekmē visus un caur pavēlēm.

Ceturtā blīvuma būtnes faktiski ir no apakšējā astrālā plāna, bet piektā – no augstākā astrāli-mentālā plāna, kur eksistē kā gaišas, tā arī tumšas būtnes, vibrējošas vienādi, taču ar dažādiem uzdevumiem. Ceturtais blīvums ir aizejošs slānis, tā uz planētas kļūst arvien mazāk un mazāk. Piektais plāns sāk vētraini attīstīties uz tā rēķina, ka daudzi cilvēki sāk šeit atrasties un pastiprināt šo plānu. Tumšo uzdevums attiecībā uz cilvēkiem, kā mēs runājām agrāk – “turēt un nelaist”.

“Turklāt gaisma, par kuru mēs runājām, izrietoša no mēģinājumiem kalpot citiem pašā tīrākajā un mirdzošākajā nozīmē, – ir vēl viens piesaukuma veids, kas pēc savas būtības prasa balansēšanu caur kārdinājumu.”

Vispār jau skaidrs, ka gaismai un tumsai ir jābūt sabalansētām. Bet kāpēc piesaukums, izteikts gaismā un mīlestībā, “prasa balansēšanu caur kārdinājumu”?

Ra: Kur te var būt kārdinājums? Lepnībā, patībā un pārspīlējot ietekmi uz planētu. Būtībā visi bez izņēmuma ietekmē planētu, viens uz gaismas pusi, cits uz tumsas pusi. Tā arī ir balansēšana. Bet būtības, kuras tiecas dabūt sev dvēseli, mēģina kārdināt un lutināt tos, kas viņas klausās, lai sakamptu par robu pašvērtējumā. “Ai, Piksīt! tavu stiprinieku, ka rej uz ziloni![1]

Tāds cilvēks, kurš iekritis “hiperkalpošanā” visumam, attīsta patību un pašpārliecību un kļūst nepieejams gaismas ietekmei, pieticīgai kalpošanai patiešām visiem. Viņam jau vairs neinteresē attīrīšanās un sevis kā būtības “apkalpošanas” uzdevumi, tie kļūst “šauri” un nepievilcīgi. Lūk, uzdevumi visuma “apkalpošanā” – tas kļūst “pa spēkam” un par vienīgo īsto/vērto interesi. Tādi cilvēki, protams, rezultātā sapratīs, ka ir nogriezušies ne uz turieni, taču laiks ir zaudēts un enerģijas aizgājušas uz citu pusi. Būtībā augstām tumšām būtībām ir vajadzīgas ne tik daudz enerģijas, cik apstāšanās cilvēka attīstībā un aizkavēšanās vibrāciju augšanā.

Kā tikt ārā no šīm lamatām? Un kā mēs vēl varam piesaukt citādi, kā ne “pašā tīrākajā un mirdzošākajā nozīmē”, lai izvairītos no tādām lamatām?

Ra: Pieņemt to faktu, ka patiesībā jūs izejat visuma plašumos, kur ir visas būtnes. Un jūs pēc teksta un enerģijām varat atšķirt, ar ko runājat. Jūs spējat saprast, ka jūs varat pagaidām tikai strādāt ar sevi, krājot viedumu, varenību un apskaidrību, transformējot sevi un attīrot tos trūkumus, kuri raud. Kas ir darbs ar sevi? Tā ir planēta, cilvēku apziņa, enerģija uz planētas, astrālie, mentālie un magnētiskie lauki (izpratnei pieejamajā formā), tori, kristāli, saikne ar Iekšējo Zemi, ar minerāliem, augu un dzīvnieku plāniem, ar Augstākajiem Skolotājiem, Būtnēm, eņģeļiem un Ercenģeļiem, ar apakšējiem gariem – dēmoniem u.c.

Jūsu uzdevums – piesaucot gaismas būtnes, nenolaist savus noskaņojumus, uzturot vibrāciju augstu spriegumu, tāpēc ka apkārt citas būtnes to tik vien gaida, lai iesprauktos un aptumšotu to informāciju, kuru jūs pieņemat.

Tādā gadījumā arī mans kanāls var būt netīrs?

Ra: Protams. Nav neviena uz planētas, kurš ar pārliecību varētu teikt, ka pašas augstākās vibrācijas un pati galvenā patiesība ir viņam kanālā. Taču jūs visi uzturat pietiekoši augstu gaismas līmeni uz planētas, lai balansētu tumšos kanālus un viņu gaismu.

Kas patiesībā ir “apsveikums”, par kuru jūs runājat?

Ra: Tas ir, kad kanālā ienāk astrāls aspekts/būtne un aptumšo daudzdimensionālo cilvēku.

Es dažreiz tīru no negatīvām tumšām būtnēm astrālos un mentālos aspektus. Bet diez vai tās ir piektā blīvuma būtnes? (Sniedzu piemēru.)

Ra: Tās ir programmas un domformas, kuras cilvēks ir pievilcis vai dzemdinājis savā astrāli-mentālajā plānā. Viņas var atnākt un aiziet, tāpēc tu dažreiz viņas redzi uz iepriekš tīra cilvēka.

Bet pats cilvēks nevar pateikt, kas ir pamudinājis viņu – kādas domas vai jūtas, – pievilkt šīs programmas vai domformas… No kurienes tās uzrodas?

Ra: No dzīves…

Iznāk, ka parastam cilvēkam praktiski neizdodas palikt tīram un vienmēr ir bīstamība saķert kanālā negatīvu būtni, kā čenelingā, tā arī vienkārši aspektos. Ko darīt, lai nepieļautu tādas lietas?

Ra: Biežāk tīrīties, pārlūkot kanālu un nedomāt par to, ka iespējams “saķert”, kā tu saki, negatīvu būtni. Viņu ir miljardiem, tādu būtņu, un nevajag domāt, ka augstākajā astrālajā plānā ir paradīze un zemākajā elle. Jūs uz Zemes arī ne uz asfalta un ne uz paklājiem atrodaties. Kaut kur sasmērējies un atkal nomazgājies. Lūk, arī viss. Viss ir pēc lietu kārtības. Tieši tāpat, kā jūs nedomājat, ka saķersiet gripu vai citu infekciju.

“Treškārt, šīs grupas kopībām prāts/ķermenis/gars ir ceļi, pieejami piektā blīvuma draugam.”

Kas šeit ir pateikts? Tas ir par maģiju?

Ra: Izlaidīsim šo teikumu. Šeit ir teikts par personīgo.

Jautājums: Patiesībā es biju nodomājis pajautāt, kā viņas ieradās šeit? Ar kādiem pārvietošanās līdzekļiem.

Ra: Es esmu Ra. Kustības mehānisms ir tāds, kā jūs sagaidītu. Tas ir, būtības, kuras atrodas jūsu planetārajā ietekmē un ir izgājušas caur karantīnas tīmekli, brīvi atbild uz piesaukumu.

Negatīvas būtības kārdinājumus liek priekšā, vadoties pēc tā, ko jūs sauktu par iekšējiem plāniem. Šie, teiksim, tumšie eņģeļi ir uzticīgi kalpošanas sev ceļiem, liktiem priekšā no to puses, kas ļoti sen ir izgājuši caur karantīnu. Tāpat kā pozitīvās dabas eņģeļu klātbūtne, viņi ir gatavi pārvietoties ar domas palīdzību šīs planetārās ietekmes iekšējos plānos, strādājot no laika-telpas un telpas-laika.”

Kas ir iekšējie plāni? Astrāli-mentālie plāni?

Ra: Jā.

Kāpēc tie tiek saukti par iekšējiem? Tie atrodas planētas iekšienē?

Ra: Nē, mentālais un astrālais plāns atrodas cilvēka iekšienē, un saikne īstenojas no iekšienes caur smalkākām struktūrām.

Fiziskais plāns ārpusē, bet mentālais iekšienē?

Ra: Jā, tā arī ir.

Tātad negatīvās un pozitīvās būtnes atrodas cilvēka mentālā aspekta iekšienē?

Ra: Jā, tā arī ir. Planētas iekšējā plānā, dažreiz arī iekšienē.

Tas ir saistīts ar Iekšējo Zemi?

Ra: Iekšējā Zeme īstenībā atrodas ārpusē mentālajā plānā.

Bet tur taču ir blāva iekšējā saule? Un alas?

Ra: Fiziskajā plānā tas tā ir, planētas iekšienē, bet eņģeļu plānā – ārpusē. Savā plānā viņi brīvi lido cauri jūrām un minerāliem.

Kāpēc Korijs Guds (Corey Goode) nepamana transformāciju uz smalkajiem ķermeņiem, ceļojot uz Iekšējo Zemi?

Ra: Pamana, vienkārši pagaidām par to nerunā.

“Piektā blīvuma būtības kustības mehānisms – pāriešana no blīvuma uz blīvumu, tam piemīt maģiska daba. Pati par sevi ceturtā blīvuma būtība nespēj izklāt ceļu enerģētiskajā tīmeklī, viņa var izmantot tikai to ceļu, kurš palicis neizmantots. Un atkal, šīs būtības ir ceturtā blīvuma Oriona būtības.”

Ra: Piektais blīvums pēc būtības ir dvēseles atbrīvošanās, tāpēc ka būtībai kļūst pieejams milzīgi daudz iespēju. Visuma robežās. Taču eksistē arī kalpošanas ceļš – visiem kā Vienam vai sev kā vienam. Pēdējā etapā otrais ceļš pārveidojas kalpošanā sev kā Vienam.

Pēc manām domām, Logoss ir radījis milzīgi daudz neērtību, grūtību un neloģiskumu ar sadalīšanu divās nometnēs. Kā es saprotu, pretrunu pārvarēšanas ceļš paliek līdz sestajam blīvumam?

Ra: Mums nav tiesību apspriest tādus jautājumus, kā mūsu visuma radīšanas ceļš, kaut gan arī mums rodas grūtības un neizstrādātas lietas. Katrā līmenī mēs sekojam sev un cenšamies novākt nevajadzīgas neizstrādātas jūtas vai programmas, atbrīvojoties no apakšējo dzīvju iestrādēm. Tās vajadzīgas tajā līmenī, kur tās radušās, un kļūst bloķētas augstākajos līmeņos. Saproti, ka neviens nevienu nenosoda. Pats cilvēks kļūst sev par soģi un saprot un redz ar katru dienu un ar katru sastrādāto enerģijas ergu to, no kā viņam jāšķiras.

(Tieši tāds darbs vakar man bija Ra grupas kanālā.)

Jautājums: Agrāk jūs stāstījāt, ka piektā blīvuma būtības atgādina trešā blīvuma būtnes uz planētas Zeme, bet ceturtā blīvuma būtības ne. Vai jūs nevarētu aprakstīt ceturtā blīvuma būtības un paskaidrot, kāpēc viņas nav līdzīgas mums?

Ra: Es esmu Ra. Apraksts nevar tikt sniegts Samudžinājuma Likuma dēļ. Cēlonis tā saukto fizisko nesēju daudzveidībai – fizisko nesēju formu daudzveidība, mantota no otrā blīvuma. Ceturtajā blīvumā turpināt valdīt process, kuru jūs saucat par fizisko evolūciju. Un tikai tad, kad vieduma ceļi sāk attīrīties, tā, ko jūs kļūdaini saucat par domu, varenība kļūst par fiziskā nesēja izpausmes formu un realizējas apziņas vadībā.”

Es saprotu, ka runa ir pāriešanu uz mentālo plānu. Kāpēc mēs domu kļūdaini saucam par mūsu varenību mentālajā plānā?

Ra: Klau, dzīves mentālos apstākļus apspriedīsim vēlāk, kad pārrunāsim šo tev jauno tēmu. Viss, kas literatūrā ir uzrakstīts par mentālo plānu, tikai viegli pieskaras šai plašajai tēmai un atgādina mums nevis stāstu vai zinātni, bet anekdošu krājumu par to, cik labi ir augstākajās dimensijās, kādas tur ir skolas, iespējas u.c. Patiesībā īstenība tur ir tālu no jūsu priekšstatiem par to, kas prasa pārdomātu un secīgu darbu. Atliksim šo jautājumu.

Jautājums: Ja šīs planētas pašreizējie iedzīvotāji atgādina piektā blīvuma būtības, interesanti, kāpēc tas tā ir? Ja es pareizi saprotu, parasti evolūcijas process notiktu tā: trešā blīvuma būtības atgādinātu, tos, kas attīstījušies no otrā blīvuma, viņas attīrītos ceturtajā blīvumā, pēc tam piektajā blīvumā, turklāt piektā blīvuma iedzīvotāji kļūtu līdzīgi trešā blīvuma iedzīvotājiem. Domājams, ka šī planēta aizsteidzas uz priekšu tajā, kā izskatās kopības prāts/ķermeni/gars vai ķermeņa kopības. Kāda iemesla dēļ?

Ra: Es esmu Ra. Piektajā blīvumā fiziskās kopības izpausme notiek, apzinošajam prātam arvien vairāk un vairāk kontrolējot kopību. Tāpēc piektā līmeņa būtība spēj izšķīdināt vienu izpausmi un radīt citu. No tā seko, ka piektā blīvuma būtības vai būtību kopības, kura vēlētos kontaktēties ar jūsu cilvēkiem, izvēle atgādinātu jūsu cilvēku fizisko kopību – dzeltenā stara ķīmiskos nesējus.”

Pēc manām domām nesaprotama atbilde. Vai nevar vienkāršāk un produktīvāk atbildēt uz šo jautājumu?

Ra: Piektā blīvuma būtnes var radīt sev formu pēc vēlēšanās. Kā tu zini, forma – tas nav tas, ko nepieciešams slīpēt tajā plānā. Tās būtnes, kuru mērķis ir strādāt ar cilvēkiem, var pieņemt cilvēku formu, lai vienkāršotu informācijas, uzticēšanās un mijiedarbības pieņemšanas uzdevumus. Jums taču ir patīkamāk, lai Ercenģelis Mihaēls būtu līdzīgs brašām puisim ar šķēpu? Jums caur šiem simboliem tiek ielikts aizsardzības, uzticamības, apsardzes un spēka tēls. Kad jūs tiekaties ar Skolotājiem, jūs bieži lūdzat, lai viņi pieņemtu cilvēka formu vai vismaz parādītu savu seju. Ja tas būs astoņkājis, žņaudzējčūska vai drakons, pelēkais vai velns, diez vai jums būs patīkami kontaktēties ar tādu būtni? Bet, kad jūs redzat Augšupceltā Valdnieka gaismas mirdzumu, jūs esat mierīgi un pārliecināti par to, ka jūs esat drošās rokās.

Kā, vai tad Augšupceltā Valdnieka gaismas mirdzumu var attēlot drakons, reptilis vai velns?

Ra: Atceries Jahvi… Pašlaik, kad planēta ir pacēlusies nesasniedzamā gaismas vibrāciju augstumā, to izdarīt ir ļoti grūti, bet trauksmainajos laikos tā arī bija.

Jautājums: Rupji runājot, ja jūs būtu atveduši trešā blīvuma būtību no kādas citas planētas uz mūsu planētu, cik procentu (cik zina Ra) izskatītos kā Zemes būtības tādā mērā, lai paliktu nepamanītas pūlī?

Ra: Es esmu Ra. Iespējams 5%.

Ra: Tagad vairāk. Ģenētiskie eksperimenti beidzas, un daudz cilvēku pašlaik nes citas rases gēnus, kuri ir sajaukušies ar zemiešu gēniem. Norit pārkvalificēšanās, lai transformētu zemiešu rases visu ģenētiku eksistēšanai citā blīvumā. Tas tiek darīts pakāpeniski un jums nemanāmi, taču daudzi pēdējo gadu atklājumi jau liecina par to, ka jūs kļūstat citādi. Turklāt saules iedarbība nepaiet bez pēdām, transformējot cilvēku un dzīvnieku ķīmiju, asinis, ģenētiku un apziņu.

Ar kādu rasi mūsu gēni sajaucas?

Ra: (Atnāca “garo balto” tēls.). Šī rase jums ir vistuvākā.

Tas ir Iekšējās Zemes cilvēku tēls?

Ra: Jā, kopumā jā.

Jautājums: Tādā gadījumā trešajā blīvumā ir fiziskā nesēja formu milzīga daudzveidība. Domāju, ka tas ir spēkā arī ceturtajam blīvumam. Tas tā ir?

Ra: Es esmu Ra. Jā. Atgādinām: starp prasību, lai bezgalīgā Radījuma būtnes būtu neatšķirami līdzīgas cilvēkiem, un prasību, lai viņām būtu novērojamas pazīmes, kuras varētu nosaukt par cilvēciskām (trešā blīvuma pašapzināšanās raksturojumi, apvienošanās pāros, sabiedriskās grupās un rasēs, turpmākie, raksturīgie pašapzināšanās izmantošanas līdzekļi ar mērķi uzlabot un meklēt apkārtējo apstākļu jēgu), ir milzīgs teorētisks attālums.”

Jautājums: Par trešā blīvuma fiziskajām formām Ra zināšanu ietvaros: cik procentuāli ir to, kas ir pietiekami līdzīgi šīs planētas fiziskajām formām, lai mēs viņus uzskatītu par cilvēkiem, pat neskatoties uz to, ka viņi nedaudz no mums atšķiras? Iespējams, atbilde būs aptuvena, tāpēc ka definīcija ir ļoti rupja.

Ra: Es esmu Ra. Procents vēl arvien ir neliels, iespējams, 13-15%, kā sekas otrā blīvuma dažādu dzīvības formu spējām pārnest katru nepieciešamo funkciju darbam trešajā blīvumā. Drīzāk būtu novērojama uzvedība, kura norādītu uz pašapzināšanos un mērķtiecīgu mijiedarbību ar būtībai sajūtamo apkārtni, nekā tie raksturojumi, kuri cilvēkiem pazīstami asociējas ar jūsu trīsdimensiju formas cilvēci.”

Tas ir, cilvēkiem līdzīgu formu dažādība ir procentuāli palielinājusies, ņemot vērā otrā blīvuma formas?

Ra: Jā, ne visas saprātīgās formas, kuras attīstījušās mūsu visumā, atgādina cilvēkus. Eksistē humanoīdi, kuri tikai nedaudz atgādina cilvēka formas, bet ir arī tiešas kopijas.

Man ir atlasīts vēl diezgan daudz informācijas no 4. grāmatas, kuru gribētos apspriest, lai labāk attīstītu kanālu ar Ra un noskaidrotu daudz nesaprotamu vietu. Šodien mēs beidzam? Ko jūs gribētu piebilst?

Ra: Mēs esam apmierināti ar šodienas darbu. Gribam atzīmēt, ka kanālā šodien nebija to, kas tiecas aptumšot informāciju. Mēs sasniedzam savstarpēju sapratni. Gaidām nākamās tikšanās.

 

Pievienots 16.06.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/obsuzhdaem-zakon-odnogo-1

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Ivana Krilova fabula “Zilonis un Piksis”. “Ай, Моська, знать она сильна, что лает на слона!” Skat. https://examplewordpresscom1500.wordpress.com/2018/03/08/ivans-krilovs-fabulas/ (Tulk. piezīme)