Ответы на вопросы читателей

Atbildes uz lasītāju jautājumiem

18 06 05 01

18.06.01.-04.

Natālija, labdien!
Savos rakstos jūs dažreiz uzdodat citu cilvēku jautājumus būtībām, ar kurām jūs kontaktējaties. Vai varu uzdot savu jautājumu? Mani ļoti satrauc skolioze, izliekums viduklī (lordoze) un noliekums (kifoze). Es visu laiku sapņoju padarboties ar cīņas mākslām, bet ar tādām problēmām vienkārši neizturu treniņus. Manis maksimāli pietiek futbolam. Es taisu vingrinājumus no jogas, tas uzlabo dzīves kvalitāti, bet kardināli neko nemaina. Esmu apmeklējis manuālo terapeitu, kaulu ievilcēju, ārstniecisko fizkultūru, bet jēgas nebija.
Tad, lūk, mans jautājums: Vai var ar osteopātijas, manuālās terapijas, ārstnieciskās fizkultūras, jogas un citu metožu palīdzību izlabot skoliozi (35 gadu vecumā), likvidēt noliekumu, sabalansēt abu ķermeņa pušu muskuļus, kļūt lokanam un plastiskam?? Ja jā, tad kā to izdarīt?
Būšu ļoti pateicīgs par atbildi.

Atbilde:

Jelkunovičs (Елкунович): http://www.vosnecenie.ru/forum/889-3829-1

https://www.youtube.com/watch?v=kv5LXmgTWBk&index=2&t=0s&list=PL16v8X88MlWpr302s3mQQBL7RL5f9xEwk

https://www.youtube.com/watch?v=fDd-9LxtrnY

https://vk.com/video-39629172_171312060

Skolioze: https://spinous.ru/diseases/scoliosis/skolioz-grudnoy-kletki.html

 

No savas puses varu teikt, ka visu var. Droši vien jūs zināt, ka eksistē Bubnovska (Бубновский), Dikuļa (Дикуль) un Norbekova (Норбеков) centri, kuri strādā ar mugurkaulu. Ir dziednieks Pjotrs Jelkunovičs (Петр Елкунович), kurš mugurkaulu izlabo stundas laikā. Bet vienalga tā nav ne vienas dienas, ne viena seansa lieta, un ir vajadzīgs pastāvīgs turpmākais darbs. Ir vērts sazināties ar viņiem pa internetu vai telefoniem. Bet, kā es saprotu, jūs gribat saņemt vēstījumu no augšas.

Sanats Kumara: Pirmām kārtām ir jāsaprot, ka Jums ir uzlikts noteikts ierobežojums, kurš nelaiž jūs tieši uz cīņas mākslām. Jūs nodarbojaties ar citiem ķermeniskās darbības veidiem, piemēram, ar jogu, bet “tumšajā” sportā jums neļauj aiziet. Par ko tas liecina?

Par to, ka jums nevajadzētu iet pa to ceļu, kurš jūs vilina. Ieklausieties tajā, kas jums ir pieejams. Visi ierobežojumi kaut kāda iemesla dēļ stāv. Visticamāk jūsu ceļš – intelekta attīstība vai garīguma attīstība, bet varbūt jaunrade mākslā?

Pajautājiet sev: kam es iekšēji dodu priekšroku? Kādi darbības veidi man ir aizliegti? Par ko tas liecina?

Jūs varat izlabot mugurkaulu, bet ne cīņai, ja jūs esat garīgs cilvēks. Garīgums ir saistīts ar pieņemšanu un mīlestību, bet cīņa ir saistīta ar tumšajiem darbības veidiem. No cīņas uz mīlestību – visdrīzāk tas ir jūsu ceļš. Tajā skaitā no cīņas ar sevi uz mīlestību pret sevi.

Eksistē vairākas dvēseles attīstības pamata maģistrāles. Var tās uzskaitīt – intelekta, mīlestības, vieduma un gribas attīstība. Ir arī sporta un cīņas/kara ceļš. Pēdējais ceļš attīsta dvēseles tumšās puses un sēdina vibrācijas. Jūsu dvēsele tiecas uz gaismu. Bet jūs mēģināt pavērst viņu uz pretēju ceļu.

Ceru, ka jums kļuva skaidrs pats nākotnes izvēles algoritms?

Jūsu Sanats Kumara

Pateicos!

 

18 06 05 02

Natālija, liels paldies par informāciju, Gribētos uzzināt, kā dvēseli un viņas ķermeņus ietekmē kremācija? Pirms trīs gadiem no onkoloģijas nomira mans dēls. Saskaņā ar viņa testamentu viņa ķermenis tika kremēts. Bet es ļoti labi “jutu” viņa tuvo (vieglo un silto) klātbūtni apmēram pirms pusotra gada. Pēc tam šī saikne it kā izgaisa...
Ar mīlestību. Olga

Atbilde:

Sanats Kumara: Jūsu dēls juta, ka līdz galam “nav nodzīvojis” un līdz galam “nav mīlējis”, un viņš mēģināja atdot jums tās jūtas, kurās nespēja pilnībā dalīties ar jums, atrodoties smalkajā ķermenī. Dvēsele dažreiz vairākus gadus nevar atiet no pēcnāves apakšējā reģistra, būdama piesaistīta vai piekalta ar:

- neticību dzīvei pēc nāves,

- piesaistīta zemei, ģimenei, mīļotajai,

- piesaistīta nepabeigtām darīšanām,

- piesaistīta parādam vai atmaksai, atriebībai vai, otrādi, vēloties parūpēties vai palīdzēt,

- nesaprot, ka ir mirusi.

Gribētos uzzināt, kā dvēseli un viņas ķermeņus ietekmē kremācija?

Sanats Kumara: Ja jūs noģērbjat siltu apģērbu un dzīvojat paradīzē, kāda jums daļa, kas noticis ar šo apģērbu? Vai tas ir sadedzināts vai apglabāts?

Vajag saprast, ka neticīgas dvēseles bieži ir piesaistītas ķermenim un saista sevi/savu nāvi vai nu ar apbedījuma vietu, vai ar kādu cilvēku. Ja jūs ķermeni sadedzināt, tad ir par vienu piesaisti mazāk. Baznīcas rituāli ir saistīti ar eņģeļu piesaistīšanu, kuri var dvēseli aiznest uz paradīzi. Taču tiek ņemti vērā arī dvēseles nodomi vai vēlmes. Dažreiz viņa baidās aiziet, turoties pie pazīstamajām vietām. Tieši lūgšanas un rituāli vājina piesaistes, bet ticība aizkapa dzīvei palīdz tikt galā ar pēcnāvi bez traumām.

Pateicos!

18 06 05 03

Labdien, Natālija, mēs visi novērojam krasas klimata izmaiņas, viesuļvētras, virpuļviesuļus, aukstumu, karstumu. Ir apstājusies Golfa straume. Vai mēs, cilvēki, varam ietekmēt šos procesus? Ar ko tas draud Planētai? Paldies iepriekš par atbildi. Svetlana.

Atbilde:

Sanats Kumara: Cilvēki jau ir ietekmējuši uz planētas notiekošos procesus. Pirmkārt, ir notikusi planētas – gan okeānu, gan sauszemes – piegružošana. Ir piegružots ūdens un visas vietas, kuras robežojas ar apdzīvotiem punktiem. Tā ir ļoti negatīva ietekme uz Zemes vispārējām enerģijām.

Otrkārt, pārejot uz jaunajām enerģijām, ir pastiprinājusies tumšo (pelēko) iedarbība uz visiem cilvēkiem. Planētas kopīgā enerģētika raustās un tiek plēsta gabalos. Tumšās būtnes lien iekšā grupās, kuras sauc sevi par garīgām, un pārvelk uz sevi cilvēku enerģijas ar solījumiem, kukuļiem, piederību īpašām kastām, elitēm, ietekmi uz visumu. Viņas tiecas iegūt pēc iespējas vairāk cilvēku sev pakļautībā.

Treškārt, mēs rakstījām, ka patiesībā zemestrīču skaits lēni, bet dilst (ir pat statistika). Virpuļviesuļus izraisa jūsu eksperimenti ar laikapstākļiem. Tā kā atbildību uzņematies paši.

Ir nomainījies mentālais lauks apkārt planētai, nodrošināts ar jauniem torsionu lauku slāņiem. Ir izmainījies cilvēces attīstības virziens. Izdzīvošanas programmā paliek tā daļa, kura iet uz tumsu, bet tā daļa, kura ir izlēmusi augšupcelties uz gaismu, saņem jaunu programmēšanu – iemantot mīlestību, atvērt sirdi un saņemt savu spēku/gribu atpakaļ.

Ir izmainījušies tie uzdevumi/kontrakti, ar kuriem bērni nāk uz planētu – attīrīt un nonullēt pārvaldīšanu caur finansēm, korporācijām un tehniku. Iemācīt cilvēkiem dzirdēt sevi, savas sirdis, palīdzēt cilvēkiem nonākt pie savas dievišķās dabas apzināšanās un kļūt laimīgiem uz planētas.

Kā jūs varat ietekmēt procesus?

Attīrīt tās vietas, kur ir negatīvi netīrumu sakopojumi – apvidi, meži, samazgu bedres, ielas un ceļi. Vienam ar to galā netikt, bet katrs var izdarīt to, ko var. (Es tīru mežu blakus mājai. N.K.)

Meditācijas var tikt vērstas uz mentālā slāņa attīrīšanu – to, ko jūs arī darāt, uz “netīrumu” novākšanu mentālajā plānā. Kas tie ir par “netīrumiem”? Negatīva programmēšana uz patērnieciskumu, uz slimībām, uz izvirtību/porno, uz alkohola un cigarešu lietošanu, uz ekstrēmiem ar nāvēm (agrāk bija korida, bet tagad automobiļu sacīkstes, boksa un cīņas sacensības ar nāvēm u.c.). To visu vajag aizliegt, un tam ir vajadzīgas jūsu vēlēšanās izdarīt kaut ko planētas labā.

Bet ar meditācijām šeit cauri netikt. Programmēšanu novākt var, bet tendences vajag vākt prom ar stiprākām rokām. Vajadzīgas iniciatīvas, kuras izskan presē, internetā, valdībā u.c. Konkrētas darbības.

Rīkojieties! Negaidiet norādījumus, klausieties sirdi. Ar ko varu tikt galā es personīgi? Kādus cilvēkus es varu piesaistīt šīm darbībām? Ko vēl ir svarīgi izdarīt manā dzīvē?

Pateicos!

18 06 05 04

Izlasīju rakstu par karmu. Lieliski jaunumi nāk pie mums no Debesīm!!! Dzīvo un priecājies, domā, pirms padomāt. Un, lūk, atnāca tāda doma: bet egregori, cilvēces radītie, kā ar tiem? Viņu taču ir ļoti daudz, un viņi ir milzīgi (dusmas, niknums, naids utt.). Viņi tik vienkārši cilvēkus neatlaidīs, turēs. Skolā jūs rādījāt filmu, kā viņi to dara. Varbūt viņus, tāpat kā *vainu*, var vākt prom? Mēs radījām, apzinājāmies, ko esam radījuši, pašiem arī jāvāc prom meditācijās. Vai arī tas ir no citas operas? Tatjana.

Atbilde:

Sanats Kumara: Nepareiza egregoru izpratne: tie nav negatīva sakopojumi, bet dzīvas būtnes astrāli/mentālajos slāņos, kurām ir noteiks enerģiju komplekss, līdzīgi kā cilvēkam, tikai smalkajā plānā. Nav naudas egregora, ir kopējs banku sistēmas, valsts finanšu sistēmas, kredītu sistēmas u.c. egregors. Piemēram, valsts finansējums: budžets, finansējuma posteņi, korupcija, banku noslēpumi, vadība no augšas.

Kādu funkciju tādi egregori pilda? Viņi barojas ar struktūrai pakļauto cilvēku enerģiju, viņu uzdevums – nosūknēt pēc iespējas vairāk enerģijas savai dzīvošanai, pakļaut cilvēkus, lai organizācija palielinātos, izplestos, lai piesaistītu jaunus barošanās avotus. Egregori palīdz cilvēkiem atvest uz programmu jaunus cilvēkus, kā arī radīt jaunas programmas, lai paplašinātu ietekmi vai cilvēka tiešu atkarību no korporācijas, firmas, grupas.

Dieviem, kurus pielūdz, arī uz planētas ir egregoriālās enerģijas, un, ja viņi ir aizmirsti, tad nav arī enerģiju, un egregors kļūst mazs vai vispār izzūd. (Vietnē bija raksti ar dieviešu Ladas, Ļeļas un Devanas, dieva Veligora piemēru[1].)

Ir valstu egregori. (Tāds piemērs par ASV un Krievijas egregoru cīņu arī bija vietnē[2].)

Tā ka nav atsevišķa niknuma egregora, nebrīves vai ciešanu egregora. Tas viss ir cilvēkos, kuri šīs programmas nes zemapziņā vai pat apziņā. Izglītotie sniedz viņiem iespēju šīs iekšējās programmas nodzēst. To visu dara Skolas, kā garīgas, tā ar psiholoģijas skolas, grāmatas un filmas, vērstas uz atbrīvošanos no negatīvas programmēšanas. Vairākas Būtības kā Garīgie Skolotāji ir devuši savas mācības, kā cilvēkam atbrīvoties no negatīva savā iekšienē. Tie ir gan Augšupceltie Skolotāji, gan Ābrahams, gan Sets, gan Ramta, Ercenģeļi un Melhisedeki, un daudzas citas gaismas būtnes, kuras atnākušas pienākušajā pamošanās un augšupcelšanās laikmetā.

Pateicos!

 

Pievienots 05.06.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/otveti-na-voprosi-chitateley

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Pagrieziens uz ziemeļiem” (http://www.sanatkumara.lv/index.php/10-raksti-2013/189-pagrieziens-uz-ziemeliem) un “Lidojumi nomodā” (http://www.sanatkumara.lv/index.php/10-raksti-2013/192-lidojumi-nomoda) (Tulk. piezīme)

[2] Skat. “Saruna ar amerikāņu un krievu egregoriem” (http://www.sanatkumara.lv/index.php/13-raksti-2014/349-saruna-ar-amerikanu-un-krievu-egregoriem) (Tulk. piezīme)