Смена иерархии планеты

Planētas hierarhijas maiņa

18 05 15 01

18.05.14.

Dārgie draugi! Priecīgs jaunums: svētdien 13. maijā bija jauns Saules uzliesmojums, kurš ietekmēja visu planetāro karmu. Uzliesmojums notika kauzālajā plānā. Mūsu grupa, kura piedalījās seansā ar Saules Brālību, izvadīja šo uzliesmojumu caur saviem kauzālajiem ķermeņiem un izmanīja savas dzīves notikumus un uzdevumus. Mēs nostiprinājām savus jaunos karmas kontraktus Galaktiskajā Karmas Padomē. Tas bija svētdien.

Bet šodien, 18.05.14. pienāca vēl viens priecīgs jaunums – jauna Planetārā Valdība ir ķērusies pie saviem pienākumiem.

Vecā valdība nodod savas pilnvaras.

Jaunās vadības vidū aptuveni puse ir sīriusieši. Kā zināms, Sīriuss un viņa iedzīvotāji augšupcēlās uz nākamo plānu, un sīriusieši atnāca savos jaunajos, ļoti garos ķermeņos. Vēl augstāka ir otrā vadības puse. Viņi ir no man nezināmas planētas, kura viņu valodā saucas Valtera (Вальтера). Nemeklējiet Internetā, tas ir viņu nosaukums. Iespējams, es tomēr atradīšu viņu mūsu kartē, bet diemžēl, lai kā viņi nerādīja man šodien savu zvaigznāju pie debesjuma, es pagaidām ar to neesmu tikusi skaidrībā.

Rakstu pēc vakardienas meditācijas, kurā es pirmoreiz uzzināju par jauno priecīgo notikumu.

 

Nedaudz par uzliesmojumu 18.05.13. Seanss ar SB.

 

Noskaņošanās

 

Dārgie Saules Brāļi! Lūdzu sākt mūsu seansu!

Nāk karmiski noskaņojumi, ir jūtama karmas enerģija. Uzzibsnī arī Akašas Hroniku noskaņojumi. Jūtu lielu ugunīgu plūsmu uz SB.

- Šodien bija uzliesmojums?

SB: Uzliesmojums notiek, un jūs varēsiet viņu šodien pieņemt. Viņš pieaug, un drīz atnāks galvenais vilnis. Jūs varēsiet to pieņemt un iztīrīt karmas enerģijas.

Kādas konkrēti karmas enerģijas, ar ko ir saistītas tās, ko mēs varēsim iztīrīt?

Visu, kas saistīts ar pagājušajām dzīvēm, šis uzliesmojumus iznīcinās. Uz planētas nav daudz cilvēku, kuri gatavi to izdarīt tādā apjomā, kā mēs ar jums. Tu laicīgi “pagadījies”, un jūsu grupa tagad būs gatava to visu pieņemt.

Bet pagaidām enerģijas pieaug, un tu redzi Leģionu un Dievmātes gatavību.

Uzliesmojums nāk no Saules? Es viņu redzu nedaudz pa kreisi.

Plūsma patiešām apliec sauli pa kreisi no tevis un traucas kā komēta. Plūsmai ir priekšgals, kodols un aste. Pats galvenais ir kodols, kura cauriešanu jūs varēsiet pārdzīvot kopā ar mums.

Enerģijas man ļoti patīk, tās ir straujas un ne pārāk stipras.

Nē, tev nav taisnība, vienkārši tās vēl pieaug, un drīz atnāks pamata kodols. Tas ir moments, kad mēs ķeram nelikumīgas ielaušanās pa pēdām kodolam. Bet šodien viss ir mierīgi, domājam, ka noteikti jūs visu izjutīsiet un sāksiet savu ceļu, pateicoties šīm enerģijām.

Bet vai var kaut ko izdziedināt, pateicoties jaunajām enerģijām?

Mēs domājam, kā to izdarīt. Sākumā jums vajag vienkārši pieņemt šos potenciālus kā iespējas izdarīt kaut ko ļoti spēcīgu un pareizu uz planētas. Un pēc tam jūsu karma sāks dziedināties, pateicoties veco programmu attīrīšanai. Neaizmirstiet, ka savus ierobežojumus jūs sastrādājāt tieši pagājušajās dzīvēs. Tie no jums, kas izmantos šodienas dotācijas, sāks labāk redzēt, un viņiem būs lielāks kanāls, lai dziedinātu un apskaidrotu citus. Caur jums varēs dziedināties citi, un jūsu piemērs būs lipīgs. Katrs grib kļūt par tādu pašu dziednieku.

Bet vai var šodien parasts cilvēks pabūt seansā, lai dziedinātu nopietnu slimību?

Nē, nav vēlams, pārāk liela slodze uz nenobriedušiem pleciem. Vispār, ne katrs pat pamanīs slodzi, un tikai SB un Zemes Augstākā Mentālā plāna līmenī jūs varēsiet to pieņem. Tā kā parastiem cilvēkiem šodien nekas nav pamanāms.

Šodien ļoti liela sakustēšanās ir tieši karmas līmenī, likteņa kauzālajā plānā. Jūs varēsiet nokoriģēt savu dzīves plānu uz pašu labvēlīgāko pusi.

 

Seansa fragmenti

Mēs sastādījām nodomus uz nākamo dzīves periodu.

Mēs saprotam, ka nekad nekas pats neatnāks bez mūsu vēlēšanās, nodoma un darbības mērķiem, tāpēc noskaņojāmies nākotnes darbam kā pieauguši cilvēki un uz maksimālu pacelšanās augstumu. Uzliesmojums pagaidām nāca ne pārāk stipri, SB līmenī bija uzstādīti īpaši filtri un vārsti, viss bija saspringti, bet mierīgi, tāpēc ka uzliesmojumu pieņemšanas pieredze jau ir.

Lūk, apklusa visa kustības, un SB līmenī iestājās klusums.

Mēs esam drošībā, viss ir ļoti droši. Mēs laižam caur saviem saules aspektiem uzliesmojumu. Palielināsies mūsu potenciāls ugunīgajā plānā, un mēs kļūsim spēcīgi dziednieki. Mēs ārstēsim no Saules Vienotības līmeņa, kura potenciāls uz uzliesmojumu rēķina aug ļoti stipri.

Izaugs Kristus-apziņas potenciāls, pat ja cilvēki to neapzināsies, viss apziņas Tīkls ir piesātināts ar kosmosa enerģiju. Tā ir dotācija, un uzliesmojuma galvenā daļa aizies, bet daudz enerģijas mēs akumulēsim sevī ugunīgajā plānā.

Pieaugums nāk viļņiem, un mēs vienkārši pieņemam un izvadām caur sevi ugunīgo substanci. Faktiski tā ir iesvētīšana, kura norit augstākā līmenī, līdzīga Sanata Kumaras ugunīgajai iesvētīšanai.

Nāk uguns vilnis, ugunīgajā plānā stāv uguns siena!

Man kā ugunīgajai būtībai patīk tāda uguns siena. Es ar labpatiku piesātinos un izdedzinos.

Nostrādāja aizsardzības līmeņi, viss ir kārtībā.

Sanats Kumara stāv sāņus un barojas ar šo enerģiju perifērijā bez aizsardzības.

Visa grupa jūt spīdumu un uguni.

Mēs “turam” savus maksimālos nodomus, kurus noformulējām sākumā. Mēs piesātinām ar šo potenciālu ugunīgo ķermeni.

Sadeg mūsu pagājušie karmas uzdevumi, kuri nebija atstrādāti (no pagājušajām dzīvēm) un kuriem tagad vai nav nozīmes šajā apziņas līmenī. Tie mūs tagad ierobežo, un tiem ir jātiek novāktiem.

Zemes līmenī Panteoni stāv pieņemot, Dievmāte ir nostājusies pie viņiem, katrs savā līmenī pieņem uguni.

Nav nekādu nejaušību. Viss notiek režīmā.

Atnāca vēl viens vilnis – ar citu spektru, “radioaktīvāks”, smalkāks – gamma-uzliesmojums, bet līdz tam bija rentgena spektrs. Ugunīgais Es mirdz un staro īpašu gaismu.

SB mirdz īpašā spožumā, un vilnis, kurš milzīgā ātrumā caurauž viņu ķermeņus gluži kā kosmisks vējš, ir līdzīgs ziemeļblāzmai. Viņi stāv magnētiskā rentgena vējā, kurš viņus dedzina cauri.

Ausīs ir tāda svilpoņa, palielinās viļņa ātrums, un viņš aizslauka visu. Enerģija mūs pilnīgi caurauž.

Pagriežam pret šo vilni visus savus enerģētiskos blokus, karmiskās slimības, pat slimību potenciālu, karmisko trūkumus. Bērnības bailes un izbīšanās, konfliktus ar vecākiem, skolā, pārestības no saviem mīļotajiem, nepiepildījušos sapņojumus, lai attīrītu vietu kam absolūti jaunam, bet augstākajos potenciālos.

Mēs esam izdeguši, tīri, “sausi”.

Šim otrajam vilnim filtru faktiski nebija, un mēs savos Augstākajos ķermeņos šo vilni pieņēmām gandrīz tīrā veidā. Mēs jutām šo vilni caur saviem Augstākajiem Es, caur saikni ar ķermeni SB līmenī.

Pārlūkojam savas Dzīves Grāmatas. Tumšās lappuses izdedzinām patstāvīgi uz tā potenciāla rēķina, kuru uzkrājām. Apzināmies un pieņemam to, kas vēl nav apzināts un pieņemts.

Raugāmies uz perspektīvu tam, ko esam nodomājuši nākotnei.

Skatāmies tēlā, radām. Lai notiek tā!

Manā sirdī ir prieks un sajūsma. Visa grupa ir pacēlusies plānu un sapņu vibrācijās.

***

Saules plānā ir prieks un svinēšana.

SB: Mums ir ne tikai prieks, mums ir lepnums, tāpēc ka viss noritēja sekmīgi un mēs visu pieņēmām un visu saglabājām!

Mēs aizzīmogojām jūsu kauzālos ķermeņus un saglabājām jūsu radījumus. Jūsu jaunie plāni ir ierakstīti Akašas Hronikās. Un tagad sākies pieiešana uzdevumiem un pakāpeniska šo uzdevumu pildīšana.

***

SB ved mūs uz Galaktisko Karmas Padomi. Parasti es tur mēdzu būt kā bikls lūdzējs kāda cilvēka labā. Bet šodien mums ir svinīga pieņemšana, un mēs šeit esam viesi. Mūs pavada daži Saules Brālības pārstāvji. Katru no mums nosēdina pie atsevišķa galda, un mēs sākam rakstīt savus nākotnes kontraktus. Apdomājam un formulējam tos, pierakstām uz paīra un apstiprinām šajā lieliskajā svinīgajā situācijā.

SB caurskata mūsu kontraktus un, neskatoties uz to, ka mēs speciāli paaugstinājām mūsu sapņojumu līmeni, mums saka: ļoti pieticīgi sapņi. Mēs redzam jūsu pieticības līmeni.

SB ir svētījuši mūs jaunai darbībai. Dod dievs, lai mēs izpildītu visu!

Jau šīs pašas dienas vakarā mani plāni sāka piepildīties: es sarakstījos un parunāju ar tiem cilvēkiem, kas vēlējās piedalīties mūsu Skolas darbā. Gaidām jauniņos vebināru istabā!

 

18 05 15 02

Mūsu 14. maija meditācija tuvojas beigām, jūs varēsiet vēlāk noklausīties to ierakstā vietnē. Mans noskaņojums ir ļoti pacilāts, uzrakstījusi šo tekstu, es gribu piedāvāt jums svinīgu koncertu sakarā ar planētas jauno hierarhu Inaugurāciju.

Lūk, tādi ir mani piedāvājumi:

 

Dž. Verdi. Opera “Aīda”. Slavenais Uzvarētāju Marš

https://www.youtube.com/watch?v=9wUDW8n3NIk

 

Rihards Vāgners – Valkīru lidojums

https://www.youtube.com/watch?v=iE6MhlrLgb0

 

The 3 Tenors O Sole Mio 1994

https://www.youtube.com/watch?v=ERD4CbBDNI0

 

Uzgrieziet skaļāk! Sagaidiet viesus!

 

Pievienots 15.05.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/smena-ierarchii-planeti

Tulkoja Jānis Oppe