Наталья Котельникова – Ангелы и Элементали

Eņģeļi un Elementāļi

18 04 26 01

04.23.

Debesu Tēvs: Es gribu tev pastāstīt par eņģeļiem, kā jūs viņus saucat. Šīs būtnes sastāv no rītausmas gaismas – tā ir dzimšanai gatavas zvaigznes gaisma. Viņas iznāk gaismā agrāk par citām būtnēm un sāk apgūt zvaigznes telpu. Viņas dzemdina Saules Logoss, un viņas kalpo viņam uzticīgi, apgūstot un “sagremojot” protoplazmu. Viņas būvē sākotnējos pievilkšanas centrus, sabiezina spēkus un palīdz ar sevi apgūt telpu.

18 04 26 02

No kurienes rodas tumšie spēki?

Arī viņus ražo Logoss, lai pastiprinātu spriegumu un aktivizētu polus. Arī tumšie spēki sastāv no gaismas. Tas ir kā labā un kreisā roka – viena dod, otra ņem enerģiju.

Tumšie spēki pieder Zemei, bet gaišie Garam?

Ir tumšie spēki, kuri pieder Saulei. Tas nav ne labais, ne ļaunais, tie ir gara spēki un matērijas spēki. Vieni ir piepildīti ar materiālo, otri ar garīgo.

Un mūsu uzdevums – apvienot šos spēkus?

Viņi ir radīti pret-stāvoši, un apvienot šos spēkus ir sarežģīti. Vajag būt absolūti līdzsvarotam un neitrālam, lai vienādi raudzītos uz viņiem un neizraisītu viņos negatīva vai pozitīva pieplūdumu.

Es saprotu, ka tas ir iespējams, ja esmu koncentrējusies sevī, nevis uz citiem cilvēkiem. Bet kāpēc pozitīvs arī traucē? Jo, kad man ir labi, es taču esmu laimīga? Lūk, pašlaik es runājos ar Tevi, un man ir labi. Tas ir pozitīvs?

Eņģeļiem ar to nav nekāda sakara, tu piekrīti? Pozitīvu vai negatīvu ražo gara un zemes spēki. Ne visi gara eņģeļi ir pozitīvi, un ne visi Zemes eņģeļi ir negatīvi.

Ja Tēvs ir pozitīvs, tad kāpēc ir arī negatīvs, tas ir pret Tēvu un taviem plāniem?

Tu par to esi lasījusi – gaismas eņģeļi attīstās ļoti lēni, un, lai paātrinātu būtņu nobriešanu, tika atklāta pretstāve, cīņa, dažādu blīvumu spēku sajaukšana vienā līmenī. Nolaižoties blīvumā, sāka sastrādāties būtņu negatīvas iezīmes, atvērās jauns apziņas slānis pašā zemākajā līmenī pašā smagākajā eksistencē.

Pastāsti man par elli. Kādi spēki tur bija? Kāpēc tie tika aizvākti? Pie kā bija vainīgi tie cilvēki, kuri nonāca ellē?

Elle – tas ir Saules sistēmas negatīvais Logoss, kur pulcējās paši nelabojamākie nelieši. Piekrīti, tādi eksistē. Pralaijas laikā tādi spēki tiek pakļauti pārskatīšanai un atlaisti brīvībā, lai atrastu sev pielietojumu.

Viņi atkal nonāk cilvēku ķermeņos? Viņiem tiek piešķirta dzīve?

Nē, viņi organizē negatīvu uz citām planētām kā gari un reti atgriežas cilvēku ķermeņos. Negatīvais pols paņem enerģijas, iesūc, bet pozitīvais izstaro un dziedina. Abi vajadzīgi, lai pārstrādātu telpu – tai ir jākustas. Tas ir kā EM lauks, kam ir divi sprieguma poli, lai darbotos.

18 04 26 03

Mums telpu iesūcoši negatīvi poli ir melnie caurumi. Negatīvie spēki atrodas melnajos caurumos?

Tie ir pievilkšanas spēka sabiezējumi, enerģiju ievilkšanas pols. Taču aiz tā nestāv tumši spēki. Melnie caurumi tikai veicina pievilkšanos, lai vājinātu telpas spriegumu. Aiz viņiem iekšā ir neitralitāte un miers, anihilācija un enerģiju pārdzimšana – neitralizācija, un atkal neitrālās enerģijas gatavība radīšanai.

Vai ir tādi paši pozitīvie poli?

Protams, tās ir zvaigznes, kuras izstaro dzīvības enerģiju, siltumu un gaismu.

Eņģeliskie spēki – tas ir gara kustības moments. Pirmatnējam garam ir neliels paātrinājums, un uz radošu vai patērējošu būtņu rēķina notiek gara telpas apgabalu paplašināšanās un iegriešanās.

Garam, kā es saprotu, nav telpas un laika?

Ir citādā nozīmē, nekā pēc jūsu priekšstatiem. Pirmatnējām formām ir apvalki, un to iekšienē tiek izspēlētas dzīves drāmas.

Kāpēc tieši drāmas?

Dzīve kopumā ir dramatiska lieta. Kamēr neradās drāma, dzīve bija bauda un nekustējās, tas ir, neattīstījās. Līdz šim laikam ir tādi stāvoši gara apgabali, kurus jūs saucat par nirvānu, kur svētlaime aptur laiku un telpu (rāda).

18 04 26 04

Man tas ļoti patīk. Mūžīga svētlaime un skaistums! Un neko vairāk nevajag. Vai ne uz šejieni mēs visi tiecamies? Man liekas, ka tā ir visu dvēseļu pievilkšanās vieta.

Tās ir lamatas dvēselēm, laimes tīmeklis, kur jūs sākat planēt (зависаете) uz gadsimtiem. Grūti ir no turienes brīvprātīgi aiziet, tik labi šeit ir. Tā ir dusoša karaļvalsts, kur ir apstājies laiks un sastingusi telpa. Tas ir bīstami! Stādies priekšā, ka tavā organismā ir apstājusies sirds vai cits orgāns – nieres, piemēram.

Tad kādēļ tu neaizvāc šo telpu?

Tā ir pievilkšanās vieta daudzām dvēselēm un arī spēlē ne pēdējo lomu garīgajā atmodā. Kad mēs tev šo apgabalu parādījām, tu to iegaumēji uz visiem laikiem.

Bet vairs tā arī nespēju tur ieiet, lai kā necenstos.

Mēs uzstādījām aizsegu un laižam tur būtnes pamazām, lai iepriecinātu viņas un paārstētu nervu sistēmu. Noskaņojam nervu sistēmu, kura jums izdilst samērā ar pieaugšanu. Nirvāna piebaro nervu sistēmu, uzņemoties hormonālās funkcijas smadzeņu atjaunošanai. Smadzenes atpūšas, jo nedarbojas – ir apturētas un klusē.

Es atkal atradu šo punktu telpā, un, tikko kā padomāju, ka varēšu tur ieiet, tā acu priekšā tas nodzisa.

Nirvāna – tā ir eņģeļu pasaule?

Nē, eņģeļi ir piepildīti ar darbiem, viņiem ir daudz uzdevumu, un viņi ir vērsti uz kalpošanu ne tikai cilvēkiem, bet arī citām būtnēm. Eņģeļiem ir daudz paveidu, pēc jūsu priekštata – amatu. Viņi arī atrodas dažādos blīvumos, un viņiem blīvuma ziņā ir dažādi apvalki un formas. Jūs viņus saucat par elementālajām apziņām. Viņi patiešām nav tik prātīgi kā jūs, bet tajā pašā laikā viņiem ir augstākā apziņa, pieņemoša un žēlsirdīga.

Un stihiāļi arī ir eņģeļi?

Jā, tie arī ir noteikta blīvuma eņģeliskie spēki. Katrā līmenī stihijām ir enģeliski elementāļi.

Un Urālu kalnu Sarkanais Drakons – kas tas ir?

Tas ir materiālo Spēku pārstāvis, arī pieder pie elementāļu būtnēm. Viņu nevar nosaukt par stihiāli, taču viņš pārstāv materiālus spēkus. Matērijas apziņu.

18 04 26 05

Māte-Zeme – kas tas ir?

Tā ir matērijas sākotnējā apziņa, kura dzima kopā ar planētu. Viņa ietver sevī visus Zemes elementālos spēkus – minerālo apziņu, apakšējā astrāla apziņu un jūsu trīs dimensijas – fizisko, astrālo un mentālo visos līmeņos. Atsevišķi eksistē minerālā apziņa kā planetārā augstākā garīgā dimensija – planētas apziņa, kura Pralaijā neizgaist. Mēs zinām, ka minerālā apziņa nav pakļauta noslāņošanās procesam un novākšanai. Tieši šī planētas augstākā apziņas tad arī ir tas, kas ir matērijas visvecākais elements, kurš piemīt sākotnējai matērijai, pirms planētas radīšanas no vielas.

Tā arī eņģeliska apziņa?

Hierarhijas ziņā viņa nav ne eņģeliska, ne ercenģeliska, viņa ir kā telpas un laika arhetips.

Viņa ir saistīta ar pralaiju?

Jā, tā ir Radītāju Radītāja, Absolūta, apziņa. Viņa telpā sāka attīstīties Logoss.

Katrā absolūtajā līmenī ir sava arhetipiskā apziņa? Matēriju apvelta katra Absolūta apziņas lādiņš (Logoss lielākā un senākā Logosā)?

Apmēram tā. Pēc loģikas tā ir, katrā absolūtajā apziņā visa viela nes Radītāja apziņas lādiņu. Smalkāks Absolūts apvelta ar smalkāku un vienkāršāku apziņu SEVI VISU. Dabiski, katra daļiņa nes Radītāja apziņu, visos līmeņos. Un arī mana telpa subatomu un atomu līmenī nes manu vielas un gara lādiņu.

Pateicos tev, Tēvs!

 

Pievienots 26.04.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/angeli-i-elementali

Tulkoja Jānis Oppe