Космическая Супер Федерация

Kosmiskā Super Federācija

Kosmiskā Super Federācija

un viņas ģenētiskie eksperimenti uz Zemes

Fragmenti no Deivida Vilkoka (David Wilcock) intervijas ar Koriju Gudu (Corey Goode) un Emeriju Smitu (Emery Smith)[1]

18 03 07 01

Super Federācijas Padomes sēde

Korijs Guds: Es jau aprakstīju ne-zemiešu Super Federāciju, kura šeit ir laika eonus. Viņi ir iesaistīti 22 dažādās paralēlās, taču konkurējošās programmās, kuras vērstas uz cilvēces manipulēšanu ģenētiskā, sociālā un garīgā līmenī. Un arī viņi ir Grandioza Eksperimenta daļa, kā viņi saka. Agrāk viņu šeit nebija. Viņi pārpludināja Saules sistēmu un sāka jaunu eksperimentu ar visu virszemes iedzīvotāju ģenētiku.

Pašlaik ir dažas draudzīgākas ārpuszemes grupas ar programmu, kuru mēs uzskatītu par pozitīvu, un grupas ar ģenētiskā pūrisma programmu – viņi grib attīrīt Zemi no visiem, kuri iziet aiz nelielas sfēras ietvariem, un sākt visu no jauna ar mazu grupu. Taču ne visi sindikāti bīda depopulācijas programmu. Kā es jau esmu teicis, pie tās pieturas paši varenākie cilvēki, piemēram, Komiteja 200, kurai piemīt liela vara un kura pārvalda finanšu sistēmu.

Deivids Vilkoks: Jūs tikāties ar virkni tādu cilvēku, skatījāties viņiem acīs un klausījāties argumentus, kāpēc viņi grib nogalināt miljardiem cilvēkus. Cilvēki, kuri tam tic, kā viņi varēja to gribēt? Kāda ir viņu programma? Kāpēc viņi grib tik daudzu cilvēku nāvi?

K.G.: Viņu ideoloģija ne ar ko neatšķiras no nacisma. Pārāk daudz ārpuszemes grupu turas pie ģenētiskā pūrisma ideoloģijas, jeb ģenētiskais pūrisms ir daļa no viņu eksperimentālās programmas. Lūk, kāpēc jau pirms tūkstošiem gadu daudzi no viņiem negribēja jauktas laulības vai cilšu sajukšanos. Viņiem bija viena cilts, un, kad viņi sadūrās ar citu cilti, tika iznīcinātas citas cilts veselas asins līnijas. Viņu programmās, kuras konkurēja savā starpā, tas parādījās sensenos laikos. Taču salīdzinoši nesenos laikos viņi nonāca pie vienprātības un atrada paņēmienu, kurš ļāva strādāt citam ar citu… nedaudz labāk. Arī uz pašas planētas ir sindikātu grupas, kulta sindikātu grupas, cilvēki, kuri sevi uzskata par ne-zemiešu asins līnijas pēctečiem, bet mūs visus – par piesārņotas un nevērtīgas asins līnijas pēctečiem, kuri pelnījuši iznīcināšanu.

D.V.: Tas ir, kad viņi izmanto terminus “liekie ēdāji” vai “aitas”, viņi ar to domā, ka spēs planētu kontrolēt labāk, ja uz viņas kļūs mazāk cilvēku? Tā ir programmas daļa?

K.G.: Jā, tieši daļa. Vēl viņi spriedelē par to, ka iedzīvotāju samazināšanās vedīs Zemi pie līdzsvara ar dabu.

D.V.: “Cilvēki ir kaitīgi apkārtējai dabai?”

K.G.: Jā. Turklāt viņi lieliski zina, ka mums ir tehnoloģijas, piemēram, replikatori, kuri spēj pabarot cilvēkus, brīva enerģija, dziedinošas tehnoloģijas, kuras strādā ar gaismas un skaņas frekvencēm, un vesela virkne citu tehnoloģiju, kuras uzlabotu cilvēku dzīvi un palīdzētu dzīvot līdzsvarā ar planētu. Tieši tās SKP (Slepenās Kosmiskās Programmas) Alianse vēlas atnest visai cilvēcei vienlaicīgi. Viņi negrib tās atdot amerikāņiem vai britiem, bet visiem planētas cilvēkiem. Visiem un katram, vienlaicīgi.

...

K.G.: Tika teikts, ka čiekurveida dziedzeris palīdz stimulēt ideālu redzēšanu un intuitīvās spējas. SKP apgalvoja, ka visām senajām grupām, kuras bija atšķēlušās un ar kurām viņiem nācās kontaktēties, bija ļoti liels čiekurveida dziedzeris. Tika arī pieminēts, ka kādreiz mūsu čiekurveida dziedzeris ir bijis daudz lielāks nekā tagad. Atšķēlušās grupas mēģināja stimulēt mūsu čiekurveida dziedzera augšanu un aktivitāti.

D.V: Tas ir ļoti interesanti, jo insaiders Džeikobs teica, ka Drakoni mēģināja radīt mūsdienu cilvēkus vispār bez čiekurveida dziedzera. Viņi ļoti sadusmojās, kad iejaucās draudzīgi citplanētieši un atgrieza viņu. Jūs esat kaut ko tamlīdzīgu dzirdējis?

K.G.: Es dzirdēju, ka tā bijusi daļa no grandioza eksperimenta, kura ietvaros 40 grupas veikušas 22 dažādus ģenētiskus eksperimentus. Turklāt ģenētiskajam eksperimentam bija ne tikai ģenētiska daba, bet arī garīga. Viņi mēģināja mūs uzlabot garīgā ziņā. Lieta tāda, ka čiekurveida dziedzeris kaut kādā veidā ir saistīts ar mūsu gaismas ķermeni, bet ar gaismas ķermeni manipulēja tā, lai palīdzētu mums kļūt garīgākiem un attīstītākiem šajā ziņā. Protams, senajām grupām, kuras bija atšķēlušās, bija domstarpības ar Drakonu Aliansi. Viena tikšanās ar Drakonu Alianses Federāciju notika. Tā Gonsalesam izrādījās visai traumējoša.

18 03 07 02

D.V: Tas ļauj domāt, ka Super Federācija nemaz nav tik negatīva, ka viņa...

K.G.: Kā jau es teicu, viss atkarīgs no redzes viedokļa. Viņiem ir savas programmas, saskaņā ar kurām viņi manipulē ar mums tā, kā viņi to dara.

D.V: Jūs pieminējāt 22 ģenētiskas programmas, vērstas uz mūsu vadīšanu, kaut ko līdzīgu apziņas izmainīšanai. Šķiet, ka dažas no tām mūs pārskaņo tā, lai mūs būtu vieglāk kontrolēt. Vai jums ir konkrēti piemēri?

K.G.: Jā. Ir sociālas, ģenētiskas un garīgas programmas. Pie garīgām pieder citplanētiešu iemiesošanās cilvēku ķermeņos programmas. Arī tā ir daļa no grandioza eksperimenta, pilnā mērā. Atnācēji nav vienkārši uzraugi, kuri izdomā un veic eksperimentus. Viņi veic tos arī paši ar sevi.

18 03 07 03

Ir pārliecinoša liecība, kuru es redzēju stikla planšetēs. Viņi radīja un manipulēja ar mūsu gēniem tā, lai iegūtu kādu dievišķu gēnu, lai mums būtu kāds ģenētisks... Lai mūsu gēnos būtu ielikta vajadzība pielūgt vadoni, pielūgt augstāku būtni. Tas tika izdarīts tādēļ, lai mūs būtu vieglāk kontrolēt un vieglāk mūs pārvaldīt. Pavisam tiek realizētas 22 programmas. Vienas strādā paralēli, citas krustojas. Vienas ir vērstas uz to, lai padarītu mūs garīgi attīstītākus, apskaidrotākus un augošākus, citas – lai turētu mūs tumsā, garīgā analfabētismā un neziņā par mūsu līdzradošās apziņas varenību.

D.V: Vai tad augstākas būtnes pielūgšana ir tik slikta? Daudzi cilvēki uzskata, kas tas ir labi.

K.G.: Nemaz nav slikti. Slikti ir tad, kad būtības nekaunīgi ielaužas un tēlo augstākas būtnes, kuras jāpielūdz. Viņas atnāk kā viltus dievi. Starp citu, tā rīkojas ne tikai citplanētieši. Kopš seniem laikiem daudz atšķēlušos zemes civilizāciju nāca uz planētas virsmu un izlikās par dieviem.

D.V: Tā rezultātā, ka jūs trenējat Varavīkšņaino Ķermeni, jūs nepielūdzat dievišķu būtni. Jūs kļūstat apzinošs. Grāmatās, ko esmu lasījis, visur ir teikts, ka jūs eksistences dabu uzlūkojat kā sevi apzinošos tukšumu, un jūs kļūstat par tādu sevi apzinošos tukšumu. Tas nemaz nelīdzinās kāda pielūgšanai.

K.G.: Super Federācija īsteno 22 dažādas programmas mūsu DNS koriģēšanā un viņu ģenētikas sajaukšanā ar mūsējo. Mēness otrā pusē ir milzīga apmetne, kur katrai grupai ir sava pašas diplomātiskā pārstāvniecība, robežas un viss kas tāds.

***

Tā bija Super Federācijas konference. Tajā piedalījās 40 citplanētiešu grupas, iesaistītas 22 eksperimentu ar cilvēci programmās. Klāt bija vēl arī 20 grupas (kopā 60), kuras arī piedalās tā saucamajā “grandiozajā eksperimentā”.

Visu 40 grupu pārstāvji nāca priekšā un taisīja īsu divu minūšu ziņojumu: teica vispārīgus vārdus par to, kādu ieguldījumu viņi ienesuši “grandiozajā eksperimentā”, kādi diženi viņi ir, cik daudz laba mums darījuši utt. Pēc tam atgriezās savās vietās un apsēdās krēslos. Tas ir, viss kā vienmēr, viņi uzstājās viens pēc otra. Pēc prezentāciju virknes viņi atgriezās savos kuteros un devās raportēt uz savām bāzēm.

D.V: Kādus savus darbus viņi uzskata par tik vērtīgiem mums?

K.G.: Viņi uzskata, ka “grandiozais eksperiments” ir nācis par labu visai galaktikai un aiz viņas robežām. Gaišzilie Aviāņi teica, ka, kaut arī dažas būtnes ir ļoti draudzīgas no mūsu redzes viedokļa, viņas tomēr ir stipri orientētas uz savu programmu, un pastāv aspekts kalpot sev (kas ir jāņem vērā).

D.V: Būtnes uzskata mūs par “augstāko rasi” un tāpēc mēģina radīt universālu cilvēku?

K.G.: Ir 22 programmas, un dažas konkurē savā starpā. Ir arī Drakonu programma un viss kas tāds. Viss ir ļoti sarežģīti.

D.V: Kādu labumu mēs varam nest galaktikai? Neesmu pārliecināts, ka sapratu.

K.G.: Parasti, kad mēs sakām “mēs”, tad ar to domājam miesu un asinis. Taču tiek veikts arī garīgs eksperiments, ko neapzinās vairums cilvēku. Dažas būtnes iemiesojas kā mēs. Tā ir vienas programmas daļa. Daži cilvēki, kuri tiek uzskatīti par zvaigžņu sējumu vai Klejotājiem, patiesībā ir citplanētiešu grupu pārstāvji, kuri šeit iemiesojušies.

***

Super Federācijas apspriedēs tika aplūkotas 22 ģenētiskas programmas, kuras strādā ar cilvēci un kuru daļa satur ģenētiskā materiāla apmaiņu un saaudzēšanu.

18 03 07 04

Jūs arī pieminējāt, ka mēs esam ieprogrammēti meklēt un pielūgt dieviem līdzīgas figūras un labprāt nodomam savu varenību guru, līderiem un politiķiem?

D.V: Cilvēki, kuri vada Super Federāciju... Atceros, Jūs minējāt, ka ir no 40 līdz 60 pamata grupām, kuras ietilpst Super Federācijā un veic 22 ģenētiskas programmas ar zemiešiem. Jūs pieminējāt arī to, ka viņiem ir daudz apmetņu Mēness tumšajā pusē, un katrai grupai uz pavadoņa ir savas teritorijas. Vai šīm 40 grupām ir vietas uz Marsa, kuras arī tiek uzskatītas par viņu teritoriju?

K.G.: Esmu dzirdējis, ka dažām grupām ir savi pārstāvji uz Marsa, taču galvenokārt viņi bāzējas uz pavadoņiem, kas riņķo apkārt gāzveida gigantiem, kā arī uz citiem planetoīdiem un pavadoņiem. Uz Marsa viņu nav nemaz tik daudz. Kad es aprakstīju Super Federācijas Padomi, es teicu, ka sastāv no citu Federāciju, citu dažādu organizāciju un grupu Padomēm.

...

K.G.: Esmu dzirdējis, kā tiek izmantots vārds “Konfederācija”. Tas ir kaut kas līdzīgs gigantiskai ANO, kuru veido visas dažādās federācijas, konfederācijas, padomes un notur tikšanās un sapulces. Ir 40 pamata grupas un 20 citas grupas, kuras pavada kopā kādu laiku, bet ne visas. Galvenokārt tie ir humanoīdu tipa grupu pārstāvji. Viņu bāzes lielākoties atrodas Mēness otrā pusē un dažu gāzveida gigantu, īpaši Saturna, noteiktos pavadoņos. Apbrīnojami, ka blakus noteiktiem Jupitera un Saturna pavadoņiem ir vietas, kurām mūsu kuģiem uz visstingrāko ir aizliegts pat tuvoties. Un tas ir mūsu pašu Saules sistēmā! Šīs vietas ir nepieejamas.

D.V: “Mūsu kuģi” nozīmē Saules Glabātāju grupējuma kuģus?

K.G.: Slepenās Kosmiskās Programmas (SKP) kuģus. Pieeja nav atļauta nevienam Zemes SKP kuģim. Nekādiem zemes kosmosa kuģiem nav atļauts tuvoties pavadoņiem tuvāk par noteiktu attālumu.

D.V: Ja ir dažādi humanoīdu-citplanētiešu veidi, un viņi visi sapulcējas telpā kopā ar jums, mani interesē, kā viņi var elpot vienu un to pašu gaisu?

18 03 07 05

K.G.: Šī stacija (Super Federācijas Sapulces) ir neticami sena, kā arī neticami intuitīva un saprātīga. Tajā pašā brīdī, kad jūs savāc, es ar to domāju momentāni, kad jūs savāc uz kuģi, nav nozīmes, no kādas visuma daļas jūs esat atnācis. Pat ja viņiem nav ne jausmas par jūsu apkārtējo vidi, apkārt jums tiek radīts lauks, kurš sniedz tieši to atmosfēras un barometrisko spiedienu, pie kāda ir pieradis jūsu ķermenis. Lauks ir neredzams. Neviens to nevar ieraudzīt. Man teica, ka katra būtne tiek nodrošināta ar zināma veida palīdzību atmosfēras ziņā.

Visas dažādās grupas elpo dažādu gaisa veidu, vai arī tām ir dažāda apkārtējā vide. Tādas grupas nelido uz sapulcēm no citas zvaigžņu sistēmas. Tām ir vēstniecības uz mūsu planētas un mūsu Saules sistēmā. Domāju, ka tās šeit aklimatizējas, vai arī tām ir kādi augsti tehnoloģiski apejas manevri. Uz vienu no sapulcēm ieradās kādas būtnes, par kurām mēs agrāk neko nezinājām, – ūdens būtnes, tas ir, piedalījās būtnes, kuras, pēc jūsu domām, varētu elpot tikai zem ūdens.

18 03 07 06  18 03 07 07

D.V: Tas tad arī ir tas “Lielais eksperiments”, 22 ģenētiskās programmas un Super Federācija?

K.G.: “Lielā eksperimenta” daļa, “Lielais eksperiments” iziet tālu aiz augstāk teiktā ietvariem, un tā ir tikai viņa daļa.

...

K.G.: Iekšējās Zemes iedzīvotāji mēģināja virsmas iedzīvotājiem dot civilizāciju un palīdzēt viņiem garīgi.

D.V: Bet tas taču nepavisam nav tas, ko gribēja izdarīt ģenētiskie fermeri?

K.G.: Protams. Tie ir dažādi un reizēm konkurējoši programmu veidi, un tas kādu laiku turpinājās. Bieži starp iekšējās Zemes iedzīvotājiem un dažādām citplanētiešu grupām radās atklāti konflikti debesīs un kosmosā.

...

K.G.: Spriežot pēc iekšējās Zemes iedzīvotāju stāstiem, kari ir notikuši un notiek pat mūsu pašreizējā vēsturē. Cilvēki mūsu vispārpieņemtajā vēstures ērā ir novērojuši iekšējās zemes grupu atklātas militāras sadursmes ar citplanētiešu grupām.

D.V: Ja iekšējās Zemes iemītnieki bija šeit miljoniem gadu, ģenētiski izolējoties cits no cita un radot savas paša nelielas civilizācijas. Kāpēc viņi saformēja aliansi cits ar citu pēc kara citam ar citu vai atdalīšanās citam no cita uz tik ilgu laiku? Kas izmainījās?

K.G.: Izmainījās tas, ka slepenās biedrības, ar kurām viņi bija sabiedrotie, pavērsās pret viņiem. Mums būtu jāatgriežas pie galvenajām izmaiņām, kas notika uz virsmas – drakonieši uzstājās un piedāvāja nodot Aliansi pret visu savu padoto, cilvēku un ne cilvēku, drošu iziešanu no Saules sistēmas.

D.V: Un tā ir pati ļaunprātīgākā savu sabiedroto nodevība katrā līmenī, izņemot pašas augstākās kastas... Visu un katra nodevība, kura visus noveda pilnīgā apmulsumā. Tik šokējoša nodevība, kad Karaliskie Drakoni pateica: “Mēs nodosim visus, jūs varat saņemt visus, tikai ļaujiet mums aiziet,” radot milzīgu jucekli. Domāju, ka šeit ietilpst Kabalas pārstāvji, cilvēki, kuri pašlaik pavērsušies pret sabiedrotajiem Zemes iekšienē, un ko viņi dara? Ko viņi ir izdarījuši? Kāpēc ir pret iekšējo Zemi? To es pagaidām nesaprotu.

K.G.: Zem zemes ir arī citas grupas. Daudzām dažādām citplanētiešu grupām zem zemes un zem okeāna ir tas, ko viņi sauc par vēstniecībām; patiesībā tās vienkārši ir bāzes.

D.V: Tie varēja būt insektoīdu, reptiļu veidi.

K.G.: Un visi humanoīdi no Super Federācijas. Ir visu veidu “vēstniecības”.

D.V: Tas ir, Zemes iekšienē ir daudz vietu, kur var dzīvot.

K.G.: Jā. Nesen starp iekšējās Zemes iedzīvotājiem un viņu ienaidniekiem zem zemes sāka notikt daudzas sadursmes. Iekšējās Zemes Alianse teica, ka cilvēki uz virsmas ir attīstījuši tehnoloģijas, kuras spēj pārvarēt iekšējās Zemes aizsardzību. Aliansei uz virsmas ir ieroči, kas spēj dziļi iekļūt zemes garozā un sasniegt iekšējās Zemes civilizācijas, kuras tas ārkārtīgi satrauc.

D.V: Kāda Alianse tā ir? Tiksim skaidrībā ar bāzes terminiem. Cik grupu ietilpst Aliansē? Tie ir reptiloīdi? Kādā veidā tas noveda pie iekšējās Zemes Alianses?

K.G.: Ak, nē, nē un nē. Šie cilvēki ir visu seno atšķēlušos Zemes civilizāciju pārstāvji. Viņi apgalvo, ka ir cilvēki, kuri ir dabiski attīstījušies uz planētas, nevis iedēstīti, un nav ģenētiski modificēti. Viņi nav ĢMP (ģenētiski modificēts produkts). (Smejas) Etniski viņi atšķiras cits no cita. Ir septiņas grupas.

D.V: Tātad agrāk pieminētās izmaiņas veda pie vēlmes saformēt Aliansi. Pašlaik mūsu Saules sistēmā ir parādījušās sfēras, Sfēru Būtnes uzstādīja ārēju barjeru tā, ka neviens nevar aiziet, bet Jūs kļuvāt par balsi, ar kuras palīdzību Sfēru Būtnes vēršas pie Kosmiskās Programmas. Domāju, ka Sfēru Būtnes nerunā ar Kosmisko Programmu tiešā veidā frekvenču nesavietojamības dēļ, jeb ir vēl kaut kas?

K.G.: Nē. Sfēru Būtnes negribēja tiešā veidā kontaktēties ar Super Federācijas grupu, ar drakoniešu grupu vai pazemes grupu.

***

Šeit attīstās pārāk daudz dažādu dzīvības veidu. Zināt, ka es runāju par 22 ģenētiskajiem eksperimentiem, es ar to domāju cilvēkus.

18 03 07 08

Okeānā ir arī citi dzīvības veidi, kuri ir ļoti svarīgi citām būtnēm no citām planētām. Ūdens būtnēm nepatīk tas, kā mēs apejamies ar okeānu. Man teica, ka pēdējais, ko jums gribētos izdarīt – nejauši nonākt vienā no viņu eksperimenta zonām. Un, ja jums nepaveiksies un jūs tur nokļūsiet, jums uzbruks ar ārkārtīgu cietsirdību. Viņiem vispār nepatīk cilvēki.

Viņas pēta un vada ūdens dzīvības attīstību. Viņas ne tikai ir informētas par citu ūdens dzīvību visumā, bet spēj arī veikt ģenētiskus eksperimentus un radīt dažādus dzīvības veidus, kurus pēc tam pēta, lai paskatītos, kā viņiem veicas mūsu apkārtējā vidē. Ziniet, dažas ūdens dzīvības formas viņas apveltīs ar noteiktām spējām, bet nekad nezini, kur atradīsi, kur pazaudēsi. Eksperimentālās formas vienkārši neizdzīvo mūsu ekosistēmā.

18 03 07 09

D.V: Tad kāpēc šīm būtnēm nevienoties ar mums vai nenoslēgt zināma veida vienošanos? Kāpēc viņas pieturas pie uzvedības sākumā šaut, bet pēc tam uzdot jautājumus?

K.G.: Ak, viņas veica eksperimentus okeānā ilgi, pirms mēs kļuvām divkājaini un vertikāli. Esmu pārliecināts, ka viņas drīzāk dotu priekšroku, lai ūdens dzīvība kļūdu dominējošā uz mūsu planētas, vienkārši tā nenotika. Mūsu planēta – tā ir zīdītāju planēta. Eksperiments galvenokārt tika veikts ar dažādiem zīdītājiem. Taču mūsu okeāni izrādījās tik bagāti ar daudzveidīgu dzīvību, ka viņas nevarēja laist garām iespēju radīt jaunus dzīvības veidus un uzzināt vairāk par savu dzīvības veidu.

18 03 07 10

http://earth-chronicles.ru/news/2014-02-14-59717

Mūsu valdība rada detalizēti pārdomātas ģenētiskas hibrīda būtnes un dara to jau ļoti sen. Man stāstīja par tamlīdzīgiem projektiem. Tika jaukti visi DNS veidi ar cilvēka DNS, ieskaitot augu DNS, kā arī zīdītāju DNS no okeāniem un jūrām. Klonam var būt atmiņas, ielādētas viņa prātā tā, ka viņš tic, ka ir personība, kura dzīvo daudzus gadus.

Zinātnieki spēj programmēt smadzenes, tāpēc ka smadzenes – tās nav vienkārši kāda smadzenes. Viņās ir modulācija, kura izmanto ļoti, ļoti mazus sensorus, un… kā to labāk pateikt… instalācija. Implanti. Ielādēt var visu, pat izdarīt tā, ka jūs sevi uzskatīsiet par Merilinu Monro vai Deividu Vilkoku, vai vēl par kaut ko, un atcerēsieties, kas ar jums ir noticis pēdējo 25 gadu laikā. Reiz jūs vienkārši gultā pamostaties, lai ietu uz darbu, vai arī kāds jūs savāc, un tas ir viss, ko jūs zināsiet.

Cik es zinu, viņi var to darīt tikai tad, ja viņiem ir jūsu DNS, tāpēc ka DNS – TAS IR VISS visuma iekšienē, ieskaitot konkrētu savietojamu prototipu tam, kas jūs esat, un visas jūsu apzinātās pieredzes. Tāpēc pašlaik esmu pārliecināts, ka viņiem droši vien ir kaut kas, kas spēj glabāt jūsu DNS ļoti, ļoti ilgu laiku, nebojājot to daļu, kura glabā tajā implantējamo apzināto atmiņu.

DNS – tā vienkārši ir enerģijas, kura jūs esat, trīsdimensionāla interpretācija. Domāju, ka viņa glabājas gaismas ķermenī. Mēs viņu saucam par DNS, jo tā mums māca zinātne, bet patiesībā viņa atrodas laukā, kura rada tā molekula, jeb, kā jūs vēlēsieties viņu nosaukt – tetraedrs, jeb kā kamertonis, noskaņots uz jūsu enerģētisko aspektu. DNS – tas ir radio. Tā ir zināma veida ierīce.

Esiet droši, ka daudziem citplanētiešiem var būt sevī cilvēka hibrīda DNS un otrādi. Eksistē citplanētu cilvēki-delfīni, attīstītāki daudz augstāk par mums. Viņi grib atgriezties un ienest savu ciltskoku zemes delfīnos.

D.V: Pašā jūras ceļojumu ēras sākuma bija cilvēki, kuri apgalvoja, ka ir redzējuši cilvēku un jūras iemītnieku hibrīdus.

18 03 07 11

D.V: Ja atgriežamies pie mūsu programmas vēstures… Jūs stāstījāt, ka asteroīdu josla bija planēta, uzsprāgusi pirms pusmiljona gadiem. Tas ļāva būtnēm nākt uz šejieni. Sprādziens sagrāva aizsargrežģi, un tas ļāva viņām sākt šeit veikt ģenētiskus eksperimentus. Tad jūs apgalvojat, ka būtnes varēja pusmiljonu gadus ilgi veikt ģenētiskus eksperimentus un pat nedzirdēt par Glabātājiem?

K.G.: Gonsaless nogādāja šeit sanākušajām būtnēm vēstījumu no Glabātājiem, taču viņas nekad nebija tikušās ar Glabātājiem agrāk.

D.V: Tas ir kaut kas! Tātad pirmoreiz visu pusmiljonu gadu laikā, kopš viņas veica ģenētiskus eksperimentus, būtnēm parādījās iespēja parunāties ar Glabātājiem tiešā veidā?

K.G.: Cik es zinu, jā.

D.V: Tagad būtnes zina, ka vairs nekomandē, vai ne tā? Viņas varēja izlikties mums kā dievi, jo nodarbojās ar visiem ģenētiskajiem eksperimentiem un rādījās mums tā, it kā būtu eņģeļi vai dievi. Tagad taču viņas zina, ka Glabātāju rangs ir augstāks nekā viņām un ka visu kontrolē Glabātāji, nevis viņas? Tas tā ir?

K.G.: Jā, viņas visas apzinās komisko neoficiālo hierarhiju, bet būtņu lielākā daļa uzskata, ka viss, ko viņas dara, ir ārkārtīgi svarīgs un nav pārtraucams.

K.G.: Tir-Eir Super-fkederācijai pateica, ka drīz viņa tiks atlaista, ka 22 ģenētiskās programmas tuvojas noslēgumam, ka cilvēcei daudz kas ir jāpārvar un ka pašlaik šī moments ir iestājies. Divdesmit divas ģenētiskas programmas… Viņi noņēmās ar mūsu ģenētiku, kā ARĪ ar mūsu garīgumu daudzas tūkstošgades ilgi. Viņiem nogādātais vēstījums teica: tagad cilvēce kļūst par zvaigžņu rasi, viņa pati sāk pārvaldīt savu ģenētiku un garīgumu, viņa vairs netaisās paciest, ka šīs būtnes pārvaldītu mūs un prasītu pakļaušanos.

D.V: Tas ir, mēs konkrēti runājam par visām dažādajām būtnēm, kuras pusmiljonu gadu izmantoja Zemi kā zinātnisku laboratoriju, ģenētikas laboratoriju, garīgi-eksperimentālu pētniecības centru. Un kāda tad bija viņu reakcija, ka viņam tika pavēlēts sakrāmēt mantiņas un aizvākties no šejienes?

K.G.: KOLOSĀLA. Vienas vienkārši telepātiski kliedza. Neprasiet man to izskaidrot. Citas kliedza verbāli un kratīja dūres. Stacija uzreiz rīkojās. Ļaudis, kuri kliedza, sāk vienkārši bez skaņas kustināt lūpas, bet nekas nebija dzirdams. Viņi it kā bija atslēgti. Taču bija daudz būtņu, kuras izbaudīja situāciju.

D.V: Hm! Būtnes no Super-federācijas?

K.G.: Jā. Tir-Eir lūdza nodot, ka Super-federāciju gaida restrukturizācija, vairums tiks izformēts un aizvākts. Nelielais atlikušo skaits strādās kopā ar 52 mūsu lokālo zvaigžņu pārstāvjiem, ar mūsu kosmiskajiem pirmās pakāpes radiniekiem. Visi kopā viņi veidos jaunu Super-federāciju, kurā Zemes pārstāvjiem būs savas pastāvīgas vietas.

D.V: Agrāk jūs teicāt, ka vecajā Super-federācijas sastāvā mums nebija ļautas vietas. Mums pat bija liegta iespēja tiešā veidā sevi pārstāvēt. Tas ļauj domāt, ka spēlē iesaistās kaut kas lielāks, nekā tas, ko vecā Super-federācija lēma savā starpā, un pat kāds kosmisks likums, kuru viņiem bija teikts ievērot. Pašlaik viņi saņem jaunu direktīvu. Jūs piekrītat?

K.G.: Nu, tā tomēr ir kosmiskā likuma daļa. Ja enerģētika mainās, un cilvēki sāk iegūt lielāku kontroli pār eksperimenta ģenētisko un garīgo daļu, tad citas būtnes tiek aizvāktas no situācijas. Tā ir noticis un notiek visās zvaigžņu sistēmās, vienā pēc otras. Viņas tika vāktas prom daudzas reizes. Viņas bija tik satrauktas, ka Tir-Eir palūdza man pateikt viņām sekojošo: “Atcerieties Ponci shēmu.” Man nav ne jausmas, ko tas nozīmē. Pēc tā visi manāmi nomierinājās un kļuva mazāk kustīgi. Bet es galvā saņēmu attēlu: es ieraudzīju super-federācijas un Glabātāju aģentus, kuri atradās zināmā kara veidā.

...

K.G.: Nu, tikko kā tikšanās beidzās, atmosfēra zālē sāka sakarst. Es ar to domāju: vieni bija ļoti satraukti, citi pārlieku mierīgi. Gonsaless mani ātri izvadīja ārā. Viņš izveda mani no zāles, pirms auditoriju sāka atstāt visi pārējie. Kamēr mēs gājām, viņš pagriezās pret mani un pajautāja, vai es zinu, ko tas viss nozīmē? Es paskatījos uz viņu un atbildēju: “Mums vairs nebūs veselas kaudzes atnācēju, kuri pretendē būt mūsu dievi.” Tieši tā arī izteicos. Gonsaless paskatījās uz mani un teica: “Viņi IR tie dievi no mūsu mītiem. Nu jā, tas nozīmē, ka tagad cilvēce pati kontrolē savu nākotni – ģenētiski un garīgi.” Viņš bija ļoti satraukts. Viņš atveda mani atpakaļ, uz to vietu, kur mani nogādāja. Pēc tam parādījās Zilā Sfēra, un mani savāca.

D.V: Ko tas viss reāli nozīmē cilvēcei, mūsu nākotnei, ņemot vērā Kabalu un visu, ko viņa dara? Kā tas viss izpaudīsies kā nākotne, kuru mēs taisāmies ieraudzīt kā reāli cilvēki šeit uz Zemes?

K.G.: Nu, galvenokārt tika pateikts, ka viņi taisās padarīt enerģētiski neiespējamu drakoniešu eksistenci mūsu telpā. Tā ir daļa no dabiska procesa, kurš notiek kosmosā, kad enerģija pastiprinās kādā galaktikas daļā. Notiek burtiski sekojošais: dabisks process, kurš rodas tad, ka enerģijas ceļo pa kosmisko tīmekli, kad pati galaktika ieiet enerģētiski stiprākā apgabalā. Atcerieties, ka kosmiskais tīmeklis aptver katru zvaigzni mūsu visumā. Katra zvaigzne ir saistīta ar elektromagnētisku cauruli pavediena veidā. Tieši pateicoties tādiem cauruļveida sakariem darbojas portālu sistēma. Tā darbojas portāli. Tie stiepjas no zvaigznes u zvaigzni. Kad citas zvaigznes mūsu lokālajā zvaigžņu kopā virzās caur kosmosa augstas enerģētikas daļu, viņas piebarojas no šīs enerģijas. Tā iet caur ziemeļ- un dienvidpolu, ziemeļpolā ienāk, no dienvidpola iznāk. Caur kosmiskā tīmekļa mikro-caurulēm atlikusī enerģija atgriežas pie MŪSU zvaigznes. Tā notiek jau 1000 gadu. Kad mēs ejam cauri šai orbītai, un tiek zaudēta kāda elektriska saikne, mūsu Saules sistēmā parādās enerģija, nesavietojama ar reptiloīdiem.

18 03 07 12

K.G.: Pašlaik viņi var ceļot caur Zvaigžņu Vārtu sistēmu, taču jebkura pārvietošanās tiek rūpīga vērota. Vienmēr ir zināms, cik lēcienus jūs esat veicis un kur tieši jūs meklēt. Pašlaik notiek sekojošais: analoģiski tam, kā Enšar radīja telpas-laika burbuli, kurā ievietoja savu pilsētu, vairums reptiloīdu – drakonieši un insektoīdi – rīkojas tieši tāpat. Viņi rada kabatas laikā-telpā, ieiet tajās un gaida enerģētisko izmaiņu beigas. Viņi arī apmetas bāzēs, stipri ekranētās zem zemes. Viņi mēģina nodzīvot tajās tūkstoš gadu, un pēc tam atgriezties un atkal valdīt.

Kas attiecas uz to, lai mēģinātu viņus novājināt un piespiest slēpties... Tieši cilvēce būs atbildīga par to, lai nolaistos zemes dzīlēs, atrast tādas zonas un attīrīt tās no reptiloīdiem.

Tālākajā sarunā Gonsales stāstīja, ka Super-vārti – tas ir kas īpašs. Vieni no tiem atrodas tieši blakus mūsu Saules sistēmai. Kosmiskais likums nevar nevienam aizliegt izmantot Super-vārtus.

...

K.G.: Pagātnē, kad Super-federācija sasniedza dabisko momentu, kad viņai bija pateikts aiziet, palaikam viņa atteicās aiziet. Un tādēļ pat radās konflikti. Tāpēc tā ir dabiska kosmiskā likuma un kosmiskās kustības uz priekšu daļa, kad šīm būtnēm nākas atgādināt, ka viņām ir laiks pāriet pie nākamā eksperimenta.

18 03 07 13

 

Pievienots 07.03.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2018/kosmicheskaya-super-federatsiya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://divinecosmos.e-puzzle.ru/ (Tulk. piezīme)